قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد

چکیده

سرزمین موج های آبی مشهد جزء معروف ترین پارک های آبی ایران است که توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است. در صورتی که در هنگام رزرو تور مشهد قصد رفتن به سرزمین موج های آبی را دارید، بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی قیمت بلیط موج های خروشان مشهد را به […]

سرزمین موج های آبی مشهد جزء معروف ترین پارک های آبی ایران است که توجه گردشگران زیادی را به خود جلب کرده است. در صورتی که در هنگام رزرو تور مشهد قصد رفتن به سرزمین موج های آبی را دارید، بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی قیمت بلیط موج های خروشان مشهد را به دست آورید. در این حوزه می توانید از کارشناسان مجموعه ندا بال آسمان برای دریافت اطلاعات بیشتر هم کمک بگیرید.

معرفی موج های آبی مشهد

قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد

سرزمین موج های آبی مشهد جزء بهترین و هیجان انگیزترین پارک های آبی موجود در منطقه خاورمیانه است که تمامی بخش های آن کاملاً مطابق استانداردهای بین ‌المللی و جهانی ساخته شده است.

در ابتدای ساخت این مجموعه تنها یک سال داشت و روزهای جداگانه برای استفاده آقایان و بانوان در نظر گرفته بودند. اما اخیراً فاز دوم این پارک نیز افتتاح شده و گردشگران خانم و اقا می‌ توانند به صورت همزمان از فازهای مخصوص استفاده کنند.

اغلب افرادی که با رزرو تور مشهد از یزد به این شهر زیبا و زیارتی و سیاحتی سفر می کنند، قصد دارند تا تنی به آب زده و یک روزه هیجان‌انگیز را سپری کنند.

 

همچنین مسافرانی که با رزرو تور مشهد از اصفهان به این شهر سفر می کنند، نیز تمایل دارند تا از استخرهای مشهد و پارک های آبی آن لذت ببرند. به همین سبب شناخت خدمات و امکانات ویژه هر کدام از این مراکز به گردشگران کمک می کند تا انتخاب های بهتری داشته باشند.

قیمت بلیط موج های آبی مشهد به سایر مراکز آبی دیگر مناسب تر است و البته امکانات و خدمات ویژه ای نیز ارائه می دهد و اغلب مسافران و زائران حرم رضوی ترجیح می دهند تا از خدمات این مجموعه استفاده نمایند.

بررسی امکانات موجود در موج های آبی

قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد

برای مسافرانی که با رزرو تور مشهد از اهواز به این شهر زیبا سفر می کنند، مهم است که بدانند در سرزمین موج های آبی چه امکانات و خدماتی به دست می ‌آورند. زیرا شهرت این مجموعه در تمامی کشور وجود دارد و یکی از اهداف مسافران سیاحتی و گردشگری رفتن به این مجموعه است.

به همین سبب نیاز است در هنگام رزرو تور مشهد از قشم یا هر نقطه دیگری از کشور اطلاعات کافی در مورد این مرکز به دست آورده، تا پس از رسیدن به مشهد بدون سردرگمی و اتلاف وقت بتوانید از بهترین موقعیت خود بهره ببرید.

در این بخش به بررسی امکانات موجود در مجموعه موج های آبی می پردازیم:

سرسره جت موج

سرسره جت موج از جدیدترین دستگاه های این مجموعه بوده که توسط یک شرکت آلمانی ساخته شده و طول آن ۳۰۰ متر است.

سرسره سقوط آزاد

این سرسره جزء شیبدارترین سرسره های موجود در مجموعه است که هیجان زیادی ایجاد کرده و پریدن از آن شجاعت بالا می خواهد.

سرسره یه سوپر لوپ

سرسره سوپر لوپ به گونه ای است که به ناگاه زیر پای شما خالی شده و حس سقوط پیدا می کنید.

سرسره تورنادو

سرسره تورنادو امکان سوار شدن گروهی را ایجاد کرده که می توانید به همراه دوستان و اعضای خانواده از آن استفاده کنید.

چاله فضایی

چاله فضایی از منحصر به فردترین سرسره هایی است که در این مجموعه قرار گرفته و حس متفاوتی را در افراد ایجاد می کند.

رودخانه آرام و خروشان

یک رودخانه با داشتن طول ۲۲۰ متر دور تا دور مجموعه قرار گرفته و با استفاده از تیوب می توانید داخل رودخانه به گردش بپردازید.

استخر موج

استخر موج حس زیبای ساحل را برای شما تداعی می ‌کند و می توانید با بستن چشمان تان حس بودن در کنار دریای بیکران را به دست آورید.

قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد چگونه است؟

قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد

در هنگام رزرو تور مشهد از اقصی نقاط کشور یکی از اهداف مسافران و گردشگران رفتن به پارک آبی مشهد است. یکی از مهمترین پارک های آن سرزمین موج های آبی می باشد. به همین جهت دریافت قیمت بلیط ها از مهم ترین موارد محسوب می گردد.

معمولاً قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد با توجه به نحوه تهیه آن مشخص می گردد. در حال حاضر که اغلب کارها به صورت آنلاین و اینترنتی انجام می شود، امکان خرید بلیط به دو شکل حضوری و آنلاین وجود دارد که هرکدام قیمت های متفاوتی را ارائه می دهند.

خرید آنلاین بلیط

در هنگام خرید آنلاین قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد، مورد تخفیف قرار گرفته و افراد می ‌توانند در صورت خرید بلیط برای همه اعضای خانواده در هزینه های خود صرفه جویی قابل قبولی داشته باشند.

خرید آفلاین یا حضوری بلیط

هزینه و مبلغ بلیط سرزمین موج های آبی مشهد در خریدهای حضوری، بدون تخفیف بوده و معمولا برای کودکان زیر ۱۲۰ سانت کمتر ارائه می گردد.

مسئله مهم این است که در این پارک آبی به هیچ عنوان محدودیت سانس وجود ندارد و گردشگران از زمان شروع شیفت تا پایان ساعت کاری می توانند پس از ورود به مجموعه از تمامی امکانات آن استفاده کنند و تنها هزینه های مجزا برای خدمات رستوران، کافه یا خرید از فروشگاه های موج های آبی است و برای استفاده سرسره ها و امکانات تفریحی دیگر نیازی به پرداخت هزینه مجزا نیست.

در صورت تمایل به استفاده از بلیت های های تخفیف دار سرزمین موج های آبی، می توانید از موسسات گردشگری برگزار کننده تور مشهد کمک بگیرید، تا با معرفی برخی از بلیط های تخفیف دار بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

قوانین مجموعه موج های آبی مشهد

قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد

سرزمین موج های آبی با دو سالن مجزا آماده پذیرایی از آقایان و بانوان به صورت همزمان است. به همین جهت تمامی خانواده ها در هنگام رزرو تور مشهد ترجیح می دهند تا اطلاعات کافی در مورد این مجموعه به دست آورند، تا به صورت همزمان اعضای خانواده از این فضا استفاده کنند.

قوانین و مقررات مختلفی برای ورود به پارک های آبی وجود دارد که تقریباً اغلب آن ها شباهت زیادی به یکدیگر دارند، برای ورود به استخرهای مشهد هم برخی از این قوانین صدق می کند.

در این بخش به بررسی برخی از مهمترین قوانین مجموعه موج های آبی می پردازیم، تا با دانستن آنها افراد بتوانند تصمیمات بهتری برای حضور در این محل بگیرند:

از پذیرش افرادی که سابقه بیماری‌های قلبی دارند خودداری می‌ کنند.

به هیچ عنوان به همراه خود اقلام زینتی گرانب ها و خوراکی نداشته باشید، چرا که مسئولیت آن ها به عهده مراجعه کننده است.

در صورت داشتن هرگونه جوش، زخم، تبخال و موارد دیگر از ورود افراد به فضای داخل سالن جلوگیری می شود.

به هیچ عنوان اجازه بردن فرزندان خردسال دختر در بخش آقایان و فرزندان خردسال پسر در بخش بانوان را نمی ‌دهند.

آشنایی با شروع شیفت کاری و پایان روز، لازم و ضروری است؛ چرا که در پایان وقت دیگر امکان استفاده از امکانات داخل مجموعه میسر نیست.

قیمت بلیط موج های آبی مشهد از جمله موارد مهم است که به هیچ عنوان در هنگام تهیه آن نباید به دنبال تخفیف باشید. چرا که در صورت امکان این مراکز به خودی خود تخفیفات خاصی را ارائه می ‌کنند.

ساعت کاری سرزمین موج های آبی

قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد

سرزمین موج های آبی در بین چهار پارک آبی مشهد مورد توجه بیشتری قرار می گیرد؛ چرا که تفریحات متنوع تری داشته و به دلیل مجهزتر بودن افراد ترجیح می دهند تا از خدمات این مجموعه استفاده کنند.

ساعت کاری سرزمین موج های آبی در تمام طول سال در دو نوبت صبح و بعد از ظهر است. ورود آقایان و بانوان به صورت همزمان موجب شده، تا هر دو سالن در یک ساعت خاص شروع به کار کرده و در یک ساعت هم به کار خود پایان دهند.

معمولاً سرزمین موج های آبی در فصل بهار و تابستان برای هر دو سالن آقایان و بانوان از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ شب خدمات خود را ارائه می دهند. اما در نیمه دوم سال خدمات این مجموعه از ۹ صبح تا ۹ شب ارائه می گردد.

اما ساعت کاری موج های خروشان مشهد با این مجموعه آبی کمی تفاوت دارد، زیرا در تمام روزهای هفته از صبح تا شب خدمات خود را ارائه نمی کند و در برخی از روزها به صورت نیمه وقت خدمات منحصر به فرد خود را عرضه می نماید. پس برای استفاده از خدمات تمام وقت بدون محدودیت می توانید پارک موج های آبی را انتخاب کنید.

نتیجه گیری

شناخت انواع پارک های مشهد، پارک های آبی، استخرها و مراکز مختلف دیگر سبب می ‌شود تا مسافران و گردشگران اوقات فراغت خود را به شکل بهینه ‌تری صرف کنند. به همین جهت آگاهی کامل از قیمت بلیط سرزمین موج های آبی مشهد در هنگام رزرو تور مشهد لازم و ضروری است. پس کافی است که با کارشناسان مجموعه ندا بال به شکل مستقیم یا از طریق پشتیبانی سایت ارتباط برقرار کنید، تا تمامی اطلاعات مورد نظر خود را به بهترین شکل دریافت نمایند.

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور اصفهان | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)