تور آنتالیا

لیست قیمت تورهای آنتالیا

قیـمـت تــورها بروز می بـاشد بـرای اطـلاع بیشتـر از آخـرین تخـفیـفـات با ما تماس بگیرید

 

cender

تور آنتالیا هتل cender

هتل 4 ستاره (★★★★)


hedef resort

تور آنتالیا هتل hedef resort

هتل 5 ستاره (★★★★★)


dima biz

تور آنتالیا هتل dima biz

هتل 5 ستاره (★★★★★)


trans atlantik

تور آنتالیا هتل trans atlantik

هتل 5 ستاره (★★★★★)


orange county belek

تور آنتالیا هتل orange county belek

هتل 5 ستاره (★★★★★)


amon

تور آنتالیا هتل amon

هتل 5 ستاره (★★★★★)


aydinbey queen palace

تور آنتالیا هتل aydinbey queen palace

هتل 5 ستاره (★★★★★)


crystal water word

تور آنتالیا هتل crystal water word

هتل 5 ستاره (★★★★★)


wind of lara

تور آنتالیا هتل wind of lara

هتل 5 ستاره (★★★★★)


asteria kremlin

تور آنتالیا هتل asteria kremlin

هتل 5 ستاره (★★★★★)


granada luxury

تور آنتالیا هتل granada luxury

هتل 5 ستاره (★★★★★)


Corendon Playa

تور آنتالیا هتل Corendon Playa

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور آنتالیا را با آژانس ندا بال تجربه کنید !

آنتالیا از جمله شهرهای ساحلی و زیبای کشور ترکیه بوده که به داشتن جاذبه های گردشگری خیره کننده در این منطقه، تجربه ای لذت بخش را برای مسافران ایجاد می کند و توصیه می کنیم برای آشنایی با شهر آنتالیا و همچنین خدمات مربوط به تور آنتالیا در آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان با ما همراه شوید.

معرفی تور آنتالیا

تور آنتالیا یکی از محبوب ترین تورهایی است که طرفداران خاص خودش را دارد. هر ساله بسیاری از افراد از سراسر جهان در تور آنتالیا شرکت می کنند.

توریست های خارجی به خصوص روسیه و ایران طرفدار شدید تور آنتالیا بوده و بر طبق آمار اعلام شده وزارت گردشگری ترکیه، توریست های روسیه در تابستان 1400 بیشترین آمار ورود به آنتالیا را ثبت کرده اند.

وجود دریا و ساحل و انواع تفریحات مختلف آبی، جاذبه های گردشگری متفاوت، زیرساخت های مناسب و بسیاری از موارد دیگر باعث شده است که افراد به فکر سفر و شرکت در تور آنتالیا باشند. تور آنتالیا از شهرهای مختلف ایران برگزار می شود و این شهرها شامل مشهد، تهران، اصفهان، شیراز، تبریز و برخی از شهرهای دیگر می باشد.تور آنتالیا شامل تور آنتالیا از مشهد،تور آنتالیا از تبریز، تور آنتالیا از شیراز و تور آنتالیا از اصفهان می باشد. شهر آنتالیا از جهات بسیاری شهرت داشته و افرادی که در تور آنتالیا شرکت می کنند، خواهان استفاده از تمام امکانات و تفریحات تور آنتالیا می باشند.

اگر به دنبال تور آنتالیا ارزان هستید، بایستی به صورت زمینی سفر کنید. شهر آنتالیا در ترکیه به قدری زیبا می باشد که به آن لقب مروارید مدیترانه را داده اند. شهر آنتالیا در جنوب غربی ترکیه قرار داشته و در طول سال بسیاری از جهانگردان به این منطقه توریستی سفر می کنند.

یکی از اصلی ترین دلایل علاقه افراد جهت شرکت در تور آنتالیا وجود سواحل بکر و طبیعت بسیار زیبای این شهر توریستی است. سواحل زیبای زیادی در کشورهای مختلف جهان وجود دارند، اما سواحل بکر آنتالیا متفاوت از سواحل بسیاری از شهرهای دیگر می باشد.

سواحل این منطقه بسیار تمیز بوده و از نظر کیفیت در سطح مطلوبی قرار دارد. امکانات رفاهی و تفریحی که در سواحل آنتالیا وجود دارد، باعث شده است که بسیاری از افراد جهت مسافرت و تغییر ذائقه خودشان، تور آنتالیا را انتخاب کنند. بهترین و شلوغ ترین زمان شرکت در تور مربوط به فصل بهار و تابستان می باشد.

فصل تابستان در آنتالیا بسیار شلوغ بوده و توریست ها از کشورهای مختلفی از جمله دبی، روسیه، اوکراین، ایتالیا، انگلیس و عربستان و ایران راهی این شهر ساحلی می شوند. هتل های موجود در آنتالیا خدمات بسیار لوکس و با کیفیتی را به مشتریان خودشان ارائه می دهند و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از توریست های سخت گیر نیز می باشند.

تور آنتالیا

جاذبه های گردشگری تور آنتالیا

جاذبه های گردشگری تور آنتالیا شامل موارد ذیل می باشد:

 • آکواریوم آنتالیا
 • منطقه کالیچی آنتالیا
 • آبشارهای دودن
 • ساحل لارا
 • موزه باستان شناسی آنتالیا
 • بازار قدیمی آنتالیا
 • بندر قدیمی آنتالیا
 • برج ساعت آنتالیا

 

تور آنتالیا دارای جاذبه های گردشگری متعددی است که در این قسمت به توضیح آن ها می پردازیم. آکواریوم آنتالیا یکی از معروف ترین جاذبه های گردشگری این شهر می باشد که از جمله بزرگ ترین آکواریوم های جهان نیز محسوب می شود. بسیاری از شرکت های هواپیمایی و گردشگری در گشت شهری آنتالیا، بازدید از آکواریوم آنتالیا را در برنامه خودشان دارند.

این گشت مناسب خانواده ها می باشد و آکواریوم آنتالیا به بخش های مختلف اقیانوسی، جانوری و قسمت برفی تقسیم بندی شده است. شما در بازدید از این جاذبه گردشگری با گونه های مختلفی از جانوران دریایی و گیاهان مختلف آشنا می شوید.

 

منطقه کالیچی آنتالیا یکی از مناطق بسیار معروف این شهر می باشد که محبوبیت بالایی در بین گردشگران نیز دارد. این منطقه بیانگر قرارگیری ساختار قدیمی و تاریخی آنتالیا در کنار سیستم شهری مدرن آنتالیا می باشد.

این منطقه باقی مانده از دوره سلجوقیان و روم باستان می باشد و دارای خیابان های تو در تو و کم عرضی است که برای گشت و گذار مناسب می باشد. در حوالی منطقه کالیچی برخی از جاذبه های تاریخی مانند منار شکسته و برج ساعت نیز وجود دارند.

 

آبشارهای دودن جزو جاذبه های طبیعی تور آنتالیا بوده و مخصوص افرادی است که علاقه زیادی به طبیعت گردی دارند. این آبشار دارای آب های خروشانی است که به دریای مدیترانه روانه می شود.

این آبشار از دو قسمت بالایی و پایینی تشکیل شده است که آبشار بالایی در بین کوه و پارک قرار گرفته است و قسمت پایینی در نزدیکی دریا می باشد. این آبشار برای کسب آرامش روزانه و تغییر روحیه بسیار مناسب می باشد و خدمات رفاهی مختلفی نیز دارد.

 

ساحل لارا جزو معروف ترین سواحل شهر آنتالیا می باشد که دارای امکانات رفاهی متعددی از جمله رستوران ها،پلاژ های ساحلی، انواع تفریحات آبی مانند قایق سواری و موج سواری و والیبال و فوتبال ساحلی و برخی از موارد دیگر می باشد.

تور آنتالیا

قابل ذکر است که منطقه لارا در آنتالیا بسیار معروف بوده و معمولا نسبت به سایر مناطق آنتالیا گران تر نیز می باشد. سایر جاذبه های گردشگری شهر آنتالیا شامل مواردی از جمله مرکز خرید اوزدیلیک پارک، تونک تپه، ساحل کنیالتی، چشمه های کارست، غار کارائین، شهر قدیمی پرگه، مرکز خرید میگروس و بسیاری از موارد دیگر می باشد.

هتل های موجود در اطراف ساحل لارا جزو هتل های لوکس آنتالیا محسوب شده و امکانات بسیار متنوعی نیز دارند.

بررسی سایر جاذبه های گردشگری تور آنتالیا

در قسمت فوق به بررسی برخی از جاذبه های گردشگری آنتالیا پرداختیم. در این قسمت به ادامه مبحث فوق می پردازیم.

 • موزه باستان شناسی
 • بازار سنتی
 • بندر قدیمی
 • برج ساعت ( نماد فرهنگی آنتالیا)

موزه باستان شناسی آنتالیا مخصوص افرادی که به صنایع دستی و فرهنگ و آداب و رسوم کشور ترکیه علاقه زیادی دارند. موزه آنتالیا یکی از معروف ترین و بزرگ ترین موزه های کشور ترکیه بوده و شامل 13 تالار و یک گالری است.

نکته جالب توجه این است که در موزه آنتالیا در حدود 5 هزار اثر هنری به صورت کامل در معرض نمایش عموم قرار نگرفته است.

در این موزه در بیشتر موارد به آثار مربوط به نواحی مدیترانه ای پرداخته می شود و آثاری از شهر پرگه نیز در این مرکز وجود دارد.

بازار سنتی آنتالیا نیز بسیار زیبا بوده و مخصوص افرادی است که به گشت و گذار در بازارهای قدیمی علاقه دارند. شما می توانید علاوه بر استفاده از ساحل زیبا و و قایق سواری و تفریحات مختلف تور آنتالیا، از مراکز سنتی مانند بازار قدیمی آنتالیا بازدید کنید.

در این بازار انواع صنایع دستی و محصولات مختلف را می توانید پیدا کنید. فضای بازار بسیار گرم و صمیمی و دوستانه بوده و این بازار در مقابل برج ساعت نیز قرار دارد. با بازدید از این بازار، می توانید با فرهنگ و آداب و رسوم و کشور ترکیه نیز آشنا شوید.

بندر قدیمی و برج ساعت آنتالیا نیز از دیگر جاذبه های این شهر می باشند. بندر قدیمی آنتالیا یکی از معروف ترین مراکز گردشگری این شهر محسوب می شود که محل استقرار کشتی های مسافربری و تجاری نیز می باشد.

 

این بندر به قدری زیباست که همواره پرتردد و شلوغ بوده و توریست های زیادی به این منطقه می آیند. در اطراف بندر قدیمی آنتالیا، می توانید از انواع رستوران ها و مراکز اقامتی، کافه ها و بوتیک ها و قایق های مختلف تفریحی استفاده کنید.

تور آنتالیا برج ساعت شنی

برج ساعت آنتالیا به عنوان نماد شهر آنتالیا می باشد و از نظر جغرافیایی در مرکز شهر قرار گرفته است. این برج نماد فرهنگ و قدرت آنتالیای قدیم بوده و همواره محل تردد توریست ها نیز می باشد.

ویژگی این برج مربوط به ساختار آن است. این برج دقیقا رو به روی هتل ها و رستوران های مدرن آنتالیا قرار گرفته است و همین موضوع نظر بسیاری از گردشگران را به خود جلب کرده است.

در زمان قدیم آنتالیا دارای 80 برج بوده که بعد از گذشت زمان و حوادث تاریخی مختلف، تنها برج ساعت به عنوان بازمانده برج های آنتالیا باقی مانده است و در زمان های قدیم، به عنوان نشانه ای از ورودی شهر بوده است.

نحوه اجرای تور آنتالیا توسط آژانس های گردشگری

در این قسمت به بررسی شکل های مختلف اجرای تور آنتالیا پرداخته و توضیحات لازم را ارائه می دهیم:

 • زمینی
 • هوایی
 • دریایی

تور آنتالیا به صورت های زمینی، هوایی و دریایی برگزار می شود. تورهای زمینی آنتالیا مناسب شهرهایی است که در نزدیکی ترکیه قرار دارند. شهرهای مرزی مانند تبریز و ارومیه و سلماس و خوی مناسب برگزار تور آنتالیا به صورت زمینی می باشند.

این نوع تور به این صورت است از یک اتوبوس وی آی پی جهت حمل و نقل استفاده می کند. گاه برخی از آژانس ها به صورت مستقیم و سراسری این تور را اجرا می کنند و نیازی به تغییر وسیله نقلیه در مرز نمی باشد.

البته گفتنی است که مسیر زمینی آنتالیا مسافت زیادی داشته و اگر تحمل ساعت ها نشستن در اتوبوس را دارید، می توانید در این نوع تور شرکت نمایید.قابل ذکر است که بهترین نوع برگزاری تور آنتالیا به صورت هوایی می باشد.

برخی از شرکت های بزرگ هواپیمایی اقدام به چارتر کردن پرواز مستقیم تهران به آنتالیا می کنند و تورهای خود را به صورت مستقیم برگزار می کنند. معمولا این تورها کمی گران تر از سایر تورها می باشد و البته گفتنی است که کیفیت این تورها بسیار بالاتر از تورهای غیر مستقیم آنتالیا می باشد.

برخی از کشورها مانند یونان و اطراف ترکیه از طریق دریای سیاه یا دریای مدیترانه تور آنتالیا را به صورت دریایی برگزار می کنند. معمولا به این نوع از تورها در اصطلاح، تورهای گردشگری کروز گفته می شود.

تور آنتالیا

کشتی های کروز، نوعی کشتی تفریحی لوکس می باشند که دارای امکانات رفاهی و خدماتی متفاوتی هستند و مانند یک شهر بزرگ می باشند. خدمات تور آنتالیا در اکثر مواقع به صورت all و uall می باشد. این دو اصطلاح به معنای استفاده از خدمات به صورت 12 ساعته و 2 ساعته می باشد.

خلاصه از مطالب مربوط به تور آنتالیا

در این قسمت به خلاصه ای از موارد گفته شده اشاره می کنیم:

 • آنتالیا یکی از توریستی ترین شهرهای ساحلی ترکیه محسوب می شود
 • خدمات هتل ها در تور آنتالیا به صورت all و uall می باشد
 • بهترین و شلوغ ترین زمان سفر به آنتالیا در فصول بهار و تابستان می باشد
 • در ایام پیک مانند عید نوروز و مراسمات و جشنواره های مختلف با افزایش نرخ مواجه هستیم
 • شهر آنتالیا از زیرساخت های مناسب گردشگری برخوردار است
 • آنتالیا دارای هتل های بسیار لوکس می باشد که سطح خدمات دهی آن ها بسیار بالاست
 • بهتر است برنامه ریزی قبلی جهت شرکت در تور آنتالیا داشته باشید
 • آنتالیا دارای جاذبه های گردشگری و تاریخی مختلف مانند ساحل لارا، برج ساعت، بازار سنتی، مراکز خرید مدرن، آبشار دودن و بسیاری از موارد دیگر می باشد.

در خدمات all می توانید از صبح تا ساعت 12 شب انواع غذاها، نوشیدنی ها، ماساژ و خدمات رفاهی دیگر را به صورت نامحدود استفاده نمایید. در خدمات uall همه خدمات رفاهی مانند استخر و غذا و نوشیدنی و دسر و برخی موارد دیگر به صورت 24 ساعته می باشد.

معمولا هتل های لوکس آنتالیا خدمات  uall را با کیفیت بسیار عالی به مشتریان و گردشگران ارائه می دهند. به طور کلی جهت شرکت در تور آنتالیا، بهتر است بودجه و میزان مخارج خودتان را در نظر گرفته و سپس راهنمایی های لازم را از شرکت هواپیمایی مربوطه دریافت کنید.

هر ساله بسیاری از گردشگران بین المللی از کشورهای مختلفی مانند آلمان، ایتالیا، فرانسه، روسیه، اوکراین، امارات متحده عربی و ایران جهت شرکت در تور آنتالیا عازم این شهر توریستی زیبا می شوند.

سطح خدمات دهی مجموعه های مختلف گردشگری آنتالیا از جمله هتل ها و اقامتگاه ها، رستوران های سنتی و مدرن و برخی از مراکز دیگر به گونه ای است که رضایت بسیاری از توریست ها را جلب می کنند و به همین دلیل در فصل بهار و تابستان این منطقه توریستی بسیار شلوغ می باشد.

تور آنتالیا دروازه هادریان

شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری اطلاعات کاملی در مورد هتل ها، مناطق مختلف گردشگری، جاذبه ها و مراکز خرید، انواع گشت های شهری، قوانین و مقررات کشور مربوطه و بسیاری از موارد دیگر دارند.

لازم به ذکر است که آنتالیا از نظر هزینه های زندگی در سطح بالایی قرار داشته و توصیه می کنیم که قبل از سفر حتما پول کافی جهت اقامت خود داشته باشید. این شهر از امنیت بالایی برخوردار بوده و گردشگران به راحتی می توانند در خیابان ها و مراکز خرید به قدم زنی و تفریح خودشان بپردازند.

تور آنتالیا ارزان

سفر به کشور ترکیه خصوصا شهر آنتالیا طرفداران زیادی در ایران دارد به همین علت شرکت ندا بال آسمان تور آنتالیا با شرایط ویژه را برای مسافران قرار داده است.

آنتالیا چگونه شهری است؟

آنتالیا از لحاظ وضعیت جغرافیایی در غرب کشور ترکیه قرار گرفته و منطقه ای مدیترانه ای است. آب و هوای این شهر در تابستان گرم و خشک بوده و زمستان ها بارانی است اما امواج هوای گرم باعث می شود این شهر زمستانی سرد نداشته باشد. به همین علت سفر به آنتالیا با تور هوایی در فصل زمستان نیز دلچسب خواهد بود.

جالب است بدانید که در آنتالیا حدود ۱۱۱ رود وجود دارد که همگی به دریای مدیترانه وارد می شوند، این شهر از لحاظ جاذبه های گردشگری و تفریحی نیز غنی می باشد.

از جمله جاذبه های تفریحی آن می توان:

• تله کابین آنتالیا
• پل آراپسو
• تونک تپه
• هادریان کاپیسی
• ساحل لارا
• آکواریوم آنتالیا
• کاله ایچی
• پارک فرهنگی آتاتورک
• بادام آغاجی
• مسجد محمد پاشا تکلی
• برج هیدیرلیک
• آبشار کورشونلو
و…

تور آنتالیا از چه طریقی امکان پذیر است؟

اکثر افراد تصور می کنند تور آنتالیا تنها از راه هوایی امکان پذیر است اما از سه طریق می توان به آنتالیا سفر کرد و لذت برد:
• تور هوایی
• تور زمینی
• تور دریایی
تور زمینی آنتالیا مخصوص شهرهای مرزی بوده و تور دریایی آنتالیا برای کشور هایی است که از طریق دریای مدیترانه به آنتالیا راه دارند.
تور هوایی آنتالیا با خدمات ویژه در شرکت ندا بال آسمان در حال اجرا می باشد.

خدمات تور آنتالیا

شرکت ندا بال آسمان شرایط مختلفی را جهت سفر کردن به آنتالیا در نظر دارد. هتل های مختلف با درجه کیفی گوناگون، تعداد روز های اقامت و تعیین روز و وقت سفر همگی از طریق سایت شرکت قابل مشاهده و رزرو می باشد.

قیمت تور آنتالیا

ارائه خدمات تور ویژه آنتالیا، هزینه هایی بیشتر دارد زیرا هتل ها درجه یک بوده و امکانات ویژه و vip دارند. اگر می خواهید از این امکانات استفاده کنید می توانید هتل ها و قابلیت های تور را مشاهده کرده و انتخاب کنید.
اما اگر قیمت به صرفه تور آنتالیا را می خواهید و جنبه گردشگری برایتان مهم است می توانید از هتل های با قیمتی پایین تر انتخاب کنید.
هزینه سفر کردن به آنتالیا در حالت عادی بالاست و اگر انتظار خدمات ویژه تر داشته باشید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید.
هم اکنون به دلیل عدم ثبات در قیمت ها نمی توان هزینه هایی ثابت را اعلام کرد و شما می توانید با شرکت ندا بال آسمان در ارتباط باشید و از قیمت ها مطلع شوید.

 • نوع ایرلاین
 • تاریخ حرکت
 • کلاس نرخی
 • زمان خرید بلیط

همگی روی قیمت تور آنتالیا اثر گذار خواهند بود.

تور لحظه آخری آنتالیا

اگر می خواهید از تور آنتالیا با همان امکانات ولی با تخفیفات بیشتر استفاده کنید، پیشنهاد می کنیم تور لحظه آخری آنتالیا را انتخاب کنید. این تورها تفاوتی از لحاظ ارائه خدمات ندارند ولی چون ظرفیت آن ها بسیار کم است و نزدیک زمان اجرا می باشند با تخفیف بیشتر به فروش می رسند.

همه افراد لذت یک سفر عالی به نقطه ای جدید را دوست دارند، اگر این سفر با هزینه ای کم نیز تمام شود که چه بهتر. تور آنتالیا ارزان یکی از این سفر هاست که توسط تیم ندا بال آسمان با تخفیفات بسیار خوب در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.
سفر با تور آنتالیا ارزان به این شهر زیبا بی شک خاطره ای لذت بخش و به یاد ماندنی خواهد بود، در ادامه با مزایای سفر با تورهای شرکت ندا بال آسمان و مناطق دیدنی آنتالیا اطلاعاتی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

چرا تور آنتالیا ارزان را انتخاب کنیم؟

تور آنتالیا ارزان مزایای بسیاری دارد، در درجه اول باعث کاهش هزینه های سفر می شود و در عین حال خدمات مناسبی را ارائه می دهد. برای سفرهای خارج از کشور استفاده از تور های ارزان و در عین حال کم هزینه بسیار به صرفه بوده و متقاضیان بسیار دارد. تور آنتالیا ارزان برای خانواده هایی که جمعیت بیشتری دارند مناسب بوده و با پرداخت کم ترین هزینه می توانند به این کشور سفر کرده و از مناطق تاریخی و فرهنگی و جاذبه های طبیعی آن دیدن کنند. شما نیز از طریق شرکت ندا بال آسمان می توانید از مزایای بهترین تور آنتالیا ارزان استفاده نمایید.

قیمت تور آنتالیا ارزان

برای اطلاع از قیمت تور آنتالیا ارزان باید به سایت رزرو و فروش اینترنتی شرکت ندا بال آسمان مراجعه نمایید. همچنین میزان قیمت تور آنتالیا ارزان به عواملی چون:
• مدت سفر
• زمان سفر
• کیفیت هتل
• خدمات تور
• تعداد افراد
• نوع ایرلاین

و… بستگی دارد. اگر می خواهید هزینه تور برای شما کاهش یابد می توانید از هتل های ارزان قیمت تر و تعداد روزهای کم تری استفاده کنید و یا زمان هایی که تعدد مسافران بسیار است و تعطیلات بیشتر، سفر خود را به زمان دیگری موکول کنید. قیمت تور آنتالیا ارزان نسبت به دیگر تورها مناسب تر بوده و متقاضیان بیشتری نیز دارد. برای اطلاع از آخرین قیمت ها و تخفیفات کافی است وارد صفحه شرکت ندا بال آسمان شوید و سپس تور آنتالیا ارزان را بر اساس مبدا، مقصد و تاریخ سفر خود و نوع هتل و امکانات درخواستی جستجو کنید در نهایت کامل ترین و بهترین لیست قیمت تور آنتالیا ارزان به شما نمایش داده می شود.

نحوه رزرو تور آنتالیا ارزان

شرکت ندا بال آسمان امکان رزرو آنلاین انواع تور آنتالیا ارزان را برای شما فراهم نموده تا با صرف کوتاه ترین زمان بتوانید سریع ترین مسیر خرید تور آنتالیا ارزان را سپری کنید. گردشگران و مسافران می توانند با چند کلیک ساده وارد سایت شده و انواع تورهای آنتالیا را با خدمات گوناگون مشاهده کنند و برحسب شرایط مورد نظر خود یک گزینه را انتخاب نمایند. در سایت شرکت می توانید به راحتی اطلاعاتی درباره هتل های شهر و کیفیت آن ها و خدماتی که ارائه می دهند را مشاهده کنید و تعداد روز هایی که اقامت می خواهید را نیز وارد نموده و در پایان هزینه برای کلیه افراد محاسبه می شود.

عوامل اثر گذار بر قیمت تور آنتالیا ارزان

برای کلیه ی سفرها چه داخلی و چه خارجی یک سری فاکتور ها وجود دارد که در قیمت نهایی اثر می گذارند، تور آنتالیا ارزان نیز از جمله این سفرها است. در تور آنتالیا ارزان به دلیل پایین تر بودن هزینه ها نسبت به سایر تورها از خدماتی با قیمت ارزان تر و مناسب تر استفاده می شود. در تور آنتالیا ارزان تعداد روزهای اقامت نیز کم تر خواهد بود تا از قیمت پایانی تور بکاهد. لازم به ذکر است که شهر آنتالیا از نظر مخارج بسیار گران بوده و علاوه بر هزینه تور باید برای دیگر هزینه ها در سفر به این شهر به مقدار لازم پول همراه داشت.

نحوه سفر با تور آنتالیا ارزان

برای سفر با تور آنتالیا از کشور ما از طریق سفر هوایی اقدام می شود، برای شهرهایی که نزدیک به آنتالیا هستند امکان سفر زمینی نیز وجود دارد اما شرکت ندا بال آسمان سفر با بهترین و معتبر ترین هواپیماها را فراهم کرده است‌. مزیت سفر هوایی سریع بودن آن است و در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به سفر زمینی و یا دریایی مسافران به مقصد خواهند رسید. تور آنتالیا ارزان همه روزه در ایام عادی و تعطیلات برگزار خواهد شد و مبدا تور آنتالیا به طور پیش فرض از تهران می باشد.

تور آنتالیا ارزان لحظه آخری

گردشگران باید اطلاع داشته باشند که تور آنتالیا ارزان و تور آنتالیا لحظه آخری متفاوت هستند. در تور آنتالیا لحظه آخری تفاوتی میان خدمات ارائه شده در تور وجود ندارد و تنها به دلیل این که نزدیک به زمان اجرای تور است و ظرفیت تور هنوز تکمیل نشده، با قیمتی تخفیفی در اختیار مسافران قرار می گیرد. اما تور آنتالیا ارزان با خدماتی معقول تر و مناسب تر ارائه می شود تا هزینه های سفر را کاهش دهد. بنابراین گردشگران با مشاهده انواع تورها در سایت فروش می توانند طبق برنامه ریزی مالی خود مناسب ترین تور آنتالیا را انتخاب کنند.

ارائه تخفیفات ویژه تور آنتالیا ارزان

شرکت ندا بال آسمان برای بهره مندی مسافران از سفری خوش و دلپذیر، بدون نگرانی های مالی تصمیم گرفته است تورهای خارج از کشور خود به خصوص تور آنتالیا ارزان را با ۴۰ درصد تخفیف ارائه دهد تا در عین حال که از خدمات عالی بهره می برند هزینه های کم تری را نیز پرداخت کنند.

دریافت مشاوره رایگان برای تور ارزان آنتالیا

گردشگران عزیز هیچ گونه نگرانی بابت نحوه رزرو تور ها و سوالات خود راجع به سفر نداشته باشند، زیرا شرکت ندا بال آسمان مشاوران و کارشناسان فروش خود را به طور ۲۴ ساعته در اختیار شما قرار داده تا هر گونه راهنمایی های لازم را دریافت نمایند. متقاضیان تور آنتالیا ارزان می توانند در هر ساعت از شبانه روز اقدام به رزرو تور کنند و بدون اتلاف وقت و پیدا نمودن شرکت خدمات مسافرتی معتبر ،تنها با صرف چند دقیقه تور مسافرتی خود را با معقول ترین قیمت ها از شرکت ندا بال آسمان خریداری کنند.

هتل های منتخب تور آنتالیا ارزان

در شهر زیبای آنتالیا هتل های مختلفی با امکانات بسیار و درجه کیفی متفاوت ساخته شده که می توانید با اطلاعاتی که شرکت ندا بال در اختیار شما قرار می دهد و با توجه به بودجه ای که دارید یک هتل را انتخاب کنید. در ادامه به معرفی برخی هتل های با کیفیت تور آنتالیا ارزان خواهیم پرداخت.
• Hotel Lara Palace
• Hotel grand miramor
• Hotel Sealife kemer
• Hotel Grand Park Lara
• Hotel venezia Palace
• Hotel sherwood Exclusive
• Hotel Titanic Beach
• Hotel Granada Luxury
و…
هریک از این هتل ها در یک منطقه از شهر آنتالیا واقع شده اند که از میزان کیفیت خوبی نیز بهره مند هستند و به راحتی گردشگران می توانند از این خدمات استفاده نمایند.

آنتالیا گردی در تور آنتالیا

در ایامی که تعطیلات بیشتر است خصوصا عید نوروز و تابستان، مسافران بیشتری به آنتالیا سفر می کنند بنابراین تردد گردشگران زیاد بوده و البته هزینه های سفر نیز افزایش پیدا خواهند کرد. آنتالیا شهری بسیار خوش آب و هوا است پس بهتر است قبل از سفر از تغییرات آب و هوایی آنتالیا اطلاع پیدا کنید. به دلیل مجاورت آنتالیا در کنار دریا، از آب و هوای معتدل و نسبتا گرمی برخوردار است و در زمستان ها سرمای هوا به ندرت به زیر ۵ درجه سانتی گراد می آید. وجود دریا و آب و هوای معتدل باعث خوشحالی گردشگران است زیرا فرصتی مهیا شده و می توانند از تفریحات آبی لذت ببرند.
در ایران مسافران زیادی متقاضی سفر به ترکیه هستند به همین علت ندا بال آسمان تور آنتالیا ارزان را برای هموطنان در نظر گرفته است، شما می توانید با بهره مندی از مزایای تور آنتالیا گردی سفری لذت بخش را تجربه کنید.
از جمله مناطق زیبا و دیدنی آنتالیا می توان به موارد زیر اشاره کرد که پیشنهاد می کنیم حتما سری به آن ها بزنید.
برج ساعت آنتالیا ،این برج در میدان کاله کاپیسی به عنوان نشانی از استقامت و قدرت است.
پارک ملی آنتالیا، در ۹۲ کیلومتری آنتالیا واقع شده و دره ای زیبا با گونه های گیاهی و جانوری بسیار است. در این پارک انواع غذاهای سنتی در رستوران های دایر شده سرو می شود. نکته جالب تر وجود پل oluk که جز پل های زمان رومیان باستان است، روی این تنگه است.

از پارک ملی آنتالیا امکان رفتن به این مناطق وجود دارد:
شهر باستانی سلگه و كوه های dedegol که منظره ی زیبایی نیز دارند و شهر باستانی پیسیدیا Pisidia و همچنین آلتین کایا Altınkaya نیز جز مناطقی است که رفتن به آن جا بسیار لذت بخش خواهد بود. از دیدنی های شهر آنتالیا ديوار های شهر با برج های نزدیک به هم است .
• آب انبارها
• معبد زئوس
• بازار
• استاديوم
• تئاترهای كاشی كاری شده
• گورستان های معروف
بندر کاله ایچی از جمله بنادر مهم و قدیمی شهر آنتالیا است که اگر با تور آنتالیا ارزان به این شهر سفر کردید حتما از آن دیدن کنید‌. در اطراف این بندر تفریحات شاد، قایقرانی، رستوران ،فروشگاه ها، کافه ها و… وجود دارد.
در سفر با تور آنتالیا ارزان حتما از تله کابین که بر فراز کوه های آن قرار دارد دیدن کنید. این تفریح بسیار مفرح بوده وکوه های توروس و ساحل آبی مدیترانه را خواهید دید.

سوالات متداول

ارزان‌ترین تور آنتالیا معمولا چه زمانی است؟

معمولاً ارزان ترین تورهای آنتالیا، در فصلی است که کم گردشگر می باشد. برای سفر ارزان به آنتالیا بهتر است از تورهای زمستانی استفاده کنید ، اما برای لذت بردن از سفر خود می توانید در فصل تابستان که هوا گرم است به آنتالیا سفر کنید.