تور مشهد

لیست قیمت تور مشهد

از آنجایی که قیمت تورها مدام درحال تغییر است جهت اطلاع از آخرین تخفیفات حتما تماس بگیرید

هتل ساوین مشهد

هتل ساوین مشهد

هتل 3 ستاره (★★★)


-
4015
هتل منجی مشهد

هتل منجی مشهد

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3816
هتل سارینا مشهد

هتل سارینا مشهد

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
330
هتل کیانا مشهد

هتل کیانا مشهد

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
594
هتل تارا مشهد

هتل تارا مشهد

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
4127
هتل رفاه مشهد

هتل رفاه مشهد

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
657
هتل الماس ۱

هتل الماس ۱

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
679
هتل بین المللی قصر

هتل بین المللی قصر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
553
هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
525
هتل مدینه الرضا

هتل مدینه الرضا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
490
هتل الماس ۲ مشهد

هتل الماس ۲ مشهد

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
457
هتل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
443

تور مشهد و تور مشهد با قطار ندا بال

تور مشهد یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین تورهای داخلی می باشد. از همین رو آژانس ندا بال آسمان به عنوان قویترین برگزار کننده تور مشهد این امکان را فراهم نموده که شما مسافرین عزیز از سراسر ایران به راحتی تمامی تورها را مشاهده و به راحتی رزرو نمایید.

کارشناسان ما از ساعت 09:00 صبح الی 10:00 شب پاسخگوی سوالات شما می باشند.

در حال حاضر تور مشهد از مبدا های زیر برگزار می گردد.

تور مشهد از تهران

تهران به دلیل مرکزیت پایتخت بیشترین تعداد پرواز را به مقصد مشهد مقدس دارد به همین دلیل روزانه بیش از بیست پرواز در این مسیر برقرار می باشد و مسافرین تهرانی می توانند تور مشهد از تهران را به راحتی از آژانس ندا بال آسمان رزرو نمایند.

تور مشهد از اصفهان

شهر اصفهان یکی دیگر از مبدا های پر تقاضا جهت برگزاری تور مشهد از اصفهان می باشد. به دلیل استقبال مسافرین عزیز امکان رزرو تور مشهد با قطار یا هواپیما از مبدا اصفهان در سایت آژانس ندا بال آسمان برقرار گردیده است. جهت رزرو فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

تور مشهد از شیراز

مسافرین شهر شیراز یکی دیگر از طرفداران تور مشهد از شیراز می باشند. روزانه تماس های بسیار زیادی از این شهر جهت ثبت نام تور مشهد با شرکت ندا بال آسمان برقرار می گردد. این امکان نیز فراهم گردیده که مسافرین شیرازی بتوانند تور خود را به راحتی رزرو کرده و از مبدا شیراز به مشهد مقدس سفر کنند.

تور مشهد از کرمانشاه

خوشبختانه از مبدا کرمانشاه روزانه دو پرواز و یک رام قطار جهت برگزاری تور مشهد از کرمانشاه توسط آژانس ندا بال آسمان برنامه ریزی گردیده تا مسافرین این شهر به راحتی و مستقیم بتوانند تور خود را رزرو نمایند. جهت ثبت نام تور مشهد با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید

تور مشهد از تبریز

جهت سهولت هموطنان آذری روزانه چندین پرواز و قطار توسط آژانس ندا بال آسمان فراهم گردیده تا مسافرین عزیز تور مشهد از تبریز به راحتی به مشهد مقدس سفر کنند.

تور مشهد از اهواز

مسافرین اهوازی نیز می توانند جهت رزرو تور مشهد از اهواز با قطار یا هواپیما با کارشناسان آژانس ندا بال تماس حاصل نمایند.

تور مشهد از بوشهر

به دلیل مسافت طولانی بوشهر تا مشهد آژانس ندا بال آسمان روزانه دو پرواز جهت برگزاری تور مشهد از بوشهر را فراهم کرده تا مسافرین عزیز بتوانند به راحتی به این شهر معنوی سفر کنند.

تور مشهد از کرمان

مسافرین کرمانی عزیز شما هم میتوانید جهت سفر به مشهد مقدس با تور آژانس ندا بال همراه شوید. کافیست با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

تور مشهد از یزد

مسافرین عزیز یزدی شما هم میتوانید جهت سفر به مشهد مقدس از مبدا یزد با تور آژانس ندا بال همراه شوید. کافیست با کارشناسان فروش ما تماس حاصل نمایید.

آیا شما به دنبال رزرو بهترین تور مشهد هستید؟

مشهد یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای کشورمان می باشد که با داشتن جاذبه های گردشگری و توریستی خود توانسته است توجه میلیون ها گردشگر و مسافر را به سوی خود جذب کند. با داشتن مردمان بسیار مهمان نواز و خون گرمی معروف می باشد. امروزه بسیاری از آژانس های مسافرتی به دنبال برگزاری بهترین و بی نظیرترین تورهای شهر مشهد هستند تا از این طریق بتوانند توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کنند. تور مسافرتی مشهد یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین تورهای گردشگری می باشد که بسیاری از گردشگران و زائران از شهرهای مختلف کشورمان به دنبال خرید و رزرو تور مشهد هستند.

شما نیز اگر قصد سفر به مشهد را دارید می توانید جهت رزرو بهترین تورهای شهر مشهد از آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان به سایت ما مراجعه نمایید تا یک سفر بسیار هیجان انگیز و معنوی را به همراه دوستان و خانواده خود تجربه کنید. آژانس ندا بال آسمان سعی بر آن دارد تا با ارائه بهترین و بی نظیرترین تور مشهد با قطار یا هواپیما و دیگر روش های زمین، رضایت و توجه گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کند.

تور مشهد ندا بال محبوبیت زیادی دارد.

چگونه یک تور مناسب انتخاب کنیم؟

طبیعتا پیدا کردن تورهای شهر مشهد مناسب و صرفه، تقریبا کار دشواری است. اما همینکه شما در این صفحه قرار دارید نشان دهنده این است که قدم بسیار بزرگی از دیگر افراد جلوتر هستید. ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب ها را داشته باشید.

مجموعه ندا بال یکی از بهترین مراکزی است که شما می توانید از خدمات آن استفاده کنید. گسترده بودن ارتباطات این مجموعه سبب شده است که بتواند با تورهای مسافرتی بسیار زیادی همکاری کند.

یکی از مزایای خاص شرکت ندا بال که در کمتر مجموعه ای می توان مثل آن را دید، این است که می توانید در هفت روز هفته به صورت 24 ساعته با این مجموعه در ارتباط باشید و هرگونه پرسشی در ارتباط با تورهای گردشگری داشتید، می توانید آن را با این مجموعه در میان بگذارید تا به خوبی راهنمایی تان کنند.

بهترین زمان رزرو تور مشهد

یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های گردشگران و مسافران، بهترین زمان سفر به شهر مشهد می باشد به طوری که گردشگران دوست دارند تا تحت بهترین شرایط آب و هوایی و موقعیت گردشگری از این شهر و جاذبه های گردشگری آن بازدید داشته باشند.

اگر بخواهیم در مورد بهترین زمان انتخاب یک تور مشهد هوایی با با قطار  توضیحاتی را به حضورتان ارائه دهیم بایستی به دو مورد بسیار مهم توجه داشته باشید که از مهمترین این دو نکته می توان به موارد زیر اشاره نمود:

زمان اوقات و فراغت:

گردشگران می توانند با در نظر گرفتن زمان اوقات فراغت خود، اقدام به رزرو و خرید تور داشته باشند. همواره به یاد داشته باشید که سفر به شهر مشهد، کاملا می تواند یک سفر تفریحی باشد. این شهر آنقدر مکان های تفریحی و تاریخی دارد که تمام زمان شما را می تواند در بر بگیرد تا بتوانید از همه آن ها بازدیدی داشته باشید. در هر حال، با توجه به زمان فراغتی که دارید، می توانید تور موردنظر خود را انتخاب و اقدام به خرید آن کنید.

شرایط آب و هوایی:

بهترین شرایط آب و هوایی شهر مشهد، فصل بهار و اواخر فصل تابستان می باشد که در واقع می توان گفت روزهای پیش رویتان یکی از بهترین و مناسب ترین زمان ها برای رزرو تورهای شهر مشهد می باشد.

شما نیز می توانید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی خود و موارد ذکر شده در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن اقدام به رزرو و خرید تور مشهد داشته باشید.

بهترین تورهای شهر مشهد چه ویژگی هایی دارند؟

در ادامه مطالبی که در بالا بیان کردیم، لازم است بدانید که صنعت گردشگری امروزه شدیدا در حال رونق و پروبال گرفتن است. با یک جستجوی ساده متوجه خواهید شد که آژانس های مسافرتی متعدد شروع به فعالیت در زمینه ارائه خدمات گردشگری به صورت آفلاین و آنلاین کرده اند. البته یادتان نرود که همه آن ها ویژگی ها و مزایای منحصر به فرد خود را دارند؛ اما در ادامه ویژگی هایی را قصد داریم بیان کنیم که اگر یک تور شهر مشهد همه آن ها را داشته باشد، به راحتی می توان آن را جزو دسته بهترین تور مشهد قرار داد.

برنامه ریزی دقیق

بدون شک برنامه کل سفر باید قبل از شروع، مشخص شده و به شما ارائه شود تا به خوبی از روند سفری که قرار است داشته باشید، مطلع شوید. هرچه این برنامه ریزی، بهتر و دقیق تر باشد، کیفیت سفر افزایش پیدا خواهد کرد. اما اگر آژانس انتخاب شده، شما را با یک تور مسافرتی شهرستان مشهد ضعیف ارتباط دهد که برنامه ریزی جالبی و واضحی نداشته باشد، متاسفانه داشتن انتظار خاطره انگیز بودن سفر، بیهوده خواهد بود.

میزان اعتبار و قابلیت اطمینان آژانس مسافرتی

نکته مهمی که وجود دارد این است که این آژانس های مسافرتی هستند که تورهای مسافرتی شهر مشهد را به افراد معرفی و ارائه می کنند. با توجه به تحقیقاتی که در این زمینه پیاده سازی کرده ایم، اتفاق بسیار نادری است که یک آژانس مسافرتی معتبر، تورهای مسافرتی بی کیفیت و نامناسبی را به افراد ارائه کند.

در نتیجه، هر وقت که می خواستید از تورهای گردشگری یک آژانس مسافرتی بهره ببرید، بدون شک باید در موردش تا جایی که می توانید تحقیق کنید. مجموعه ندا بال یکی از مراکزی است که شما می توانید تورهای مسافرتی مدنظرتان را در قالب های مختلف در آن مشاهده کرده و با بهترین قیمت ممکن، آن ها رزرو کنید.

علاوه بر این موارد، در وب سایت ندابال، در بخش مقالات، شما می توانید هر اطلاعاتی که در مورد تورهای مسافرتی شهر مشهد و سفر به این شهر زیارتی سیاحتی لازم دارید را جمع آوری کنید. سپس می توانید یک جمع بندی از این اطلاعات به دست آمده داشته باشید و در نهایت یک تور مشهد مناسب را برای خود انتخاب کنید.

وسایل نقلیه با کیفیت

توری که برای مسافرت آن را از میان تورهای متعددی که وجود دارند انتخاب می کنید، موظف است تا بهترین و باکیفیت ترین امکانات را برای حمل و نقل مسافران درنظر بگیرد. در زمانی که تور را رزرو می کنید، باید مدیر یا راهنمای تور منتخب، کاملا برای شما شرح دهد که وضعیت حمل و نقل مسافرین در طول سفر به چه صورت است.

تناسب قیمت و خدمات ارائه شده

بدون شک قیمت تور مشهد از مهم ترین فاکتورهایی است که باید مورد توجه شما قرار گیرد. منتها مسئله مهمی که باید بدانید این است که هیچ زمان نباید تنها از روی قیمتی که یک آژانس به شما ارائه می کند، تصمیم بگیرید که تور مشهد مدنظر، ارزان است یا گران قیمت.

بلکه شما باید خدماتی که آن مجموعه در قبال هزینه ای که می کنید به شما ارائه می کنند را با هم مقایسه کنید. ممکن است یک تور خدماتی به شما ارائه نکند و در عین حال قیمت بسیار پایینی را هم پیشنهاد کند؛ خب، این مدل تورهای مسافرتی قطعا در تمام طول سفر، آسایش و آرامشی را برای شما فراهم نخواهند ساخت.

سابقه درخشان

همیشه این مسئله مهم را به یاد داشته باشید که تنها به این دلیل که یک آژانس مسافرتی دایره خدمات بسیار گسترده دارد، دلیل بر این است که باکیفیت ترین خدمات را نیز ارائه می کند. در بسیاری از موارد ما شاهد هستیم که یک برند کوچک، آنچنان خدماتی در زمینه های متعدد ارائه می کند که هیچکس نمی تواند با آن رقابت داشته باشد.

پس نتیجه می گیریم که سابقه درخشان یک مجموعه مسافرتی باید با روش هایی خاص، مورد تحلیل و بررسی قرار بگیرد. یکی از ساده ترین روش هایی که شما می توانید از آن استفاده کنید تا وضعیت عملکرد و سابقه یک آژانس مسافرتی یا تور گردشگری را بشناسید، تحقیق و پرس و جو از مشتریان قبلی است. با پرسش سوالات هوشمندانه می توانید اطلاعات بسیار کاربردی به دست آورده و در نهایت تور مسافرتی مدنظرتان را انتخاب کنید.

طیف گسترده قیمت ها

مطمئن باشید اگر مجموعه ای از اعتبار و کیفیت بالایی برخوردار باشد، همه نوع توری را می تواند به شما ارائه کند. به همین دلیل یک آژانس مسافرتی معتبر، باید بتواند قیمت های متعددی را هم به مشتری هایش پیشنهاد دهد. این مسئله هم به نفع مسافرین است و هم به نفع مجموعه مورد نظر.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه ندا بال همین مسئله است. شما در این آژانس مسافرتی می توانید با بودجه های متفاوتی که برای سفر در نظر گرفته اید، از خدمات یک تور استفاده کنید. علی الخصوص که صحبت در مورد تور مشهد باشد.

امنیت سفر

امنیت سفر می تواند برای هر شخصی تعاریف متعددی داشته باشد. با این حال، آژانس مسافرتی که قرار است بهترین تور را ارائه کند، باید از هر لحاظ، امنیت را برای مسافرین برقرار سازد.

کم پیش می آید اما برخی اوقات ممکن است قوانین شهر هدف، کمی متفاوت باشد. به همین منظور، مدیر تور موظف است تمامی برنامه های سفر را بر اساس قوانین جدید پیاده سازی کند.

داشتن برنامه صحیح برای تفریح

در سفرهایی که به شهر مشهد ختم می شوند، مسافرین تنها نباید مشغول به زیارت شوند. البته که هدف اصلی از تورهای مشهد همین است اما وقتی می توان از جاذبه های بی نظیر این شهر استفاده کرد، چرا این کار را نکنیم؟ یکی از وِیژگی های تور مشهد ندا بال همین است. شما علاوه بر برنامه ای که برای زیارت خواهید داشت، تفریحات سالم و بی نظیری را نیز تجربه خواهید کرد و مطمئن باشید سفرتان به یکی از بهترین سفرهای زیارتی-سیاحتی عمرتان تبدیل خواهد شد.

علت محبوبیت تورهای مسافرتی شهر مشهد چیست؟

با یک جستجوی ساده در گوگل متوجه می شوید که تورهای گردشگری بسیار متعددی در کشور ما وجود دارد که تور مشهد یکی از آن هاست. همچنین با کمی تحقیق بیشتر متوجه می شوید که سفر به شهر مشهد به طور کلی از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. به نظر شما چه چیزی می تواند علت این قضیه باشد؟

جالب است بدانید که فرقی نمی کند که تور مشهد با قطار باشد یا هواپیما، مردم ما در هر صورت از این سفر تفریحی و معنوی استقبال می کنند.

3 عامل کلی در این زمینه دخیل بوده و همین ها باعث می شوند تا مردم ما هرساله توجه زیادی به این شهر فوق العاده خراسان داشته باشند.

حرم مطهر رضوی اولین دلیلی است که افراد زیادی را به شهر مشهد جذب می کند. تقریبا 90 درصد از سفرهایی که در قالب تورهای مسافرتی شهر مشهد برگزار می شوند، تنها هدفشان زیارت حرم امام رضا (ع) است.

جاذبه های گردشگری دومین دلیل مهمی است که افراد تصمیم می گیرند در ایام مختلف سال، به شهر مشهد سفر کنند. در مورد جاذبه های گردشگری شهر مشهد مقدس در ادامه این مطلب نکات بیشتری را ارائه خواهیم کرد.

مراکز خرید بی نظیر سومین دلیل محکمی است که هرکسی ترغیب می شود تا رزرو تور مسافرتی شهرستان مشهد را انجام داده و هرچه سریع تر به این مراکز خرید فوق العاده مراجعه کند.

دقت داشته باشید که دلایل بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد که ما مهم ترین آن ها را برای شما بیان کردیم. ممکن است هر شخضی دلیل متفاوتی برای سفر به شهر مشهد داشته باشد. اما مطمئن باشید که یکی از 3 موردی که بیان شد، در ذهن این شخص حضور دارد.

یکی دیگر از دلایلی که مردم علاقه زیادی به تور مشهد با قطار یا هواپیما دارند این است که در سفری زیارتی ای که پیش رو دارند، تمامی افرادی که حضور دارند، حالتی معنوی داشته و سعی شان بر این است که این حالت را تا انتهای سفر به بهترین شکل ممکن حفظ کنند. در نتیجه، همگی با هم خوب و مهربان بوده و تلاش می کنند تا یکی از بهترین خاطره های خود را در تور مشهد ثبت کنند. جالب است بدانید که تورهای زیارتی یکی از معدود تورهای گردشگری می باشند که بعد از اتمام تور، مسافرین با یکدیگر در ارتباط بوده و جویای احوال یکدیگر می شوند.

تعداد افراد شرکت کننده در تور چقدر باید باشد؟

عدد مشخصی برای این امر وجود ندارد. اما طبق اصول، تعداد افرادی که در یک تور شرکت می کنند نباید کمتر از 3 نفر باشد. نکته مهمی که شما باید در این زمینه به آن دقت داشته باشید این است که هرچه تعداد افرادی که در سفر همراه شما هستند، کمتر باشد، شما می توانید خدمات بهتر و بیشتری را دریافت کنید که این مسئله از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و در مورد تور مشهد با قطار و یا هواپیما هم استثنائی وجود ندارد.

تور مشهد هوایی با بهترین آژانس مسافرتی

تور مشهد با قطار

تور مشهد با قطار انتخاب بسیاری از خانواده های ایرانی است چرا می توان از مسیر بیشترین لذت را برد و با احساس امنیت کامل سفری لذت بخش را تجربه کرد.

سالانه تورهای بسیاری در زمان های مختلف برای مسافران و زائران حرم رضوی برگزار می شود. تورها با توجه به زمانبندی و شرایط مسافران به صورت هوایی و زمینی هستند. سفر به مشهد به وسیله قطار یکی از انواع تورهای زمینی محسوب می شود.

آیا تا به حال تجربه سفر با قطار را داشته اید؟ اگر تجربه سفر طولانی با قطار را نداشته اید؛ همراه ما باشید تا زیبایی های سفر با قطار را باهم بررسی کنیم.

یکی از مهم ترین لذت های سفر با قطار، بودن پدر یا راننده در کنار خانواده و لذت بردن یکسان از سفر است و مهم تر از همه امنیت سفر با قطار است که کمترین سوانح و تصادفات مربوط به حمل نقل ریلی مخصوصا قطار است.

البته که دلایل بسیار دیگری برای رزرو کردن تور مشهد با قطار وجود دارد اما همین دلایل مهمی که برای شما گفتیم هم برای دلنشین تر شدن تور کافی است. در ادامه برخی از مزیت های سفر به مشهد با قطار را برای شما بیان می کنیم:

 • وجود راه آهن در مراکز شهرهای کشور
 • وجود گستره وسیع شبکه راه آهن
 • نظم بی نظیر در کل سفر
 • عدم محدود بودن بار مسافر
 • عدم آلودگی محیط زیست
 • راحتی فیزیکی فوق العاده
 • و …

در نتیجه، سفر به مشهد با قطار می تواند یک تجربه فوق العاده را برای شما رقم بزند.

تور مشهد هوایی

شهر مشهد از آنجا که جایگاه مناسبی از نظر گردشگری در کشور ما دارد، همیشه در سفرهایی که به آن ختم می شود، از بهترین هواپیماهای موجود استفاده می گردد.

در نتیجه، تور مشهد هوایی می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما برای سفر به این شهر مقدس باشد. در ادامه، مزیت های سفر به مشهد به وسیله هواپیما را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم:

 • مهم ترین و اولین دلیلی که برای شما به عنوان یک گردشگر اهمیت دارد، تورهای لحظه آخری است که در وسایل نقلیه دیگر، کمتر دیده می شود
 • امکانات و خدماتی که شما در هواپیما دریافت می کنید، بسیار بهتر از دیگر موارد می باشد
 • شاید باورش سخت باشد اما هواپیما در مقایسه با دیگر وسایل نقلیه، از امنیت بسیار بیشتری برخوردار است
 • در اولویت بودن رضایت مسافران در انواع سفرهای هوایی
 • سرویس بهداشتی هواپیما در مقایسه با وسایل دیگر، به مراتب تمیزتر است
 • و …

در نهایت، اگر از تور زیارتی-سیاحتی مشهد با هواپیما استفاده کنید، بدون شک یک سفر فوق العاده را تجربه خواهید کرد. یک نکته بسیار مهم دیگر این است که شما با هر بودجه ای که در مدنظر داشته باشید، می توانید از شرکت های هواپیمایی متفاوت استفاده کنید. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که بیشتر افراد برای سفر به مشهد، از هواپیما استفاده می کنند.

عوامل موثر بر سفر به مشهد با هواپیما

در بالا، در مورد مزایایی که به واسطه تور زیارتی-سیاحتی مشهد هوایی برای شما فراهم می شود، توضیحاتی ارائه کردیم. در این قسمت قصد داریم تا بیشتر درباره عواملی که در تغییر وضعیت یک تور مشهد هوایی تاثیر دارند را نیز برای شما معرفی کنیم:

 • شرکت هواپیمایی ارائه دهنده پرواز
 • مدت زمان پرواز
 • نوع هتل محل اقامت مسافرین
 • مدت زمان تور مسافرتی شما

این ها جزو مهم ترین عواملی هستند که بر روی تور مسافرتی مشهد تاثیر می گذارند. طبیعی است که با تغییر هر کدام از آن ها قیمت تور مدنظر مشهد شما هم تغییر پیدا خواهد کرد. قیمت تور مشهد با قطار یا هواپیما یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که تحت تاثیر عوامل بالا می باشد.

در نتیجه، پیشنهاد می کنیم که قبل از تصمیم برای سفر به مشهد، این عوامل را مورد بررسی قرار دهید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید.

جاذبه های گردشگری مشهد

در طول سفر خود به شهر مشهد مقدس، باید علاوه بر زیارت حرم مطهر، از جاذبه های گردشگری نیز استفاده کنید. مدیریت یک تور خوب باید به گونه ای باشد که یک سفر خاطره انگیز را برای شما به وجود بیاورد.

اگر اطلاعاتی در مورد جاذبه های گردشگری مشهد ندارید، در ادامه قصد داریم تا بهترین مکان های موجود در این شهر را برای شما معرفی کنیم.

 • پارک ساحلی آفتاب
 • سرزمین موج های آبی
 • طرقبه
 • شاندیز
 • پارک وکیل آباد
 • شهر زشک
 • مجتمع های تفریحی ابرده
 • بازار رضا مشهد
 • و …

این شهر به قدری دارای جاذبه های زیبا است که اگر بخواهیم آن ها را به طور کامل شرح دهیم، حجم آن در این مطلب عملا نمی گنجد. با این حال برخی از مهم ترین آن ها را در انتهای این مقاله می توانید مشاهده کنید.

مزیت های سفر مشهد با تور

پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه بخواهید تور مشهد با قطار یا تور مشهد هوایی یا هر نوع تور مدنظر خود را انتخاب کنید، قبل از تصمیم نهایی خود، در مورد ویژگی های یک تور مسافرتی خوب اطلاعاتی جمع آوری کنید.

 • سفر با تور سبب می شود تا استرس شما کاهش پیدا کند
 • بالا بودن شگفت انگیز امنیت سفر
 • عدم نیاز به هماهنگ کردن کارها توسط شخص شما
 • کسب اطلاعات از بهترین کارهایی که در طول سفر می شود انجام داد
 • صرفه جویی بی نظیر در زمان
 • و …

طبیعی است که اگر بخواهیم مزیت هایی که شما با سفر دسته جمعی به دست می آورید را به صورت کامل شرح دهیم، در این مقاله نمی گنجد. در هر صورت، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از انتخاب تور مسافرتی مورد نظر خود، تمامی این ویژگی ها را مورد بررسی قرار دهید تا یک تجربه خاطره انگیز را برای خود و همسفرانتان رقم بزنید.

البته؛ فراموش نکنید که یکی از هدف های اصلی سفر به مشهد، زیارت حرم مطهر رضوی است. به همین دلیل، آن دسته از افرادی که فقط و فقط می خواهند در بارگاه حرم رضوی باشند، به هیچ عنوان نباید تصور کنند که در تورهای مسافرتی شهر مذهبی مشهد قرار است این امکان از آن ها سلب شود. در تمامی تورهای سفر مشهد، کاملا شرایطی فراهم می شود که شما می توانید به بهترین شکل ممکن، زیارت خود را به جای آورید. پس دسته جمعی بودن تورهای که به مشهد می روند را دلیلی برای به هم خوردن برنامه زیارت خود نباید بدانید.

تور مشهد هوایی زمینی در سفر به مشهد

تور مشهد لحظه آخری

تور لحظه آخری مشهد امروزه یکی از تورهای گردشگری است که افراد به دنبال پیدا کردن بهترین آن هستند. با این حال، پیشنهاد می کنیم که قبل از تصمیم برای رزرو تور مسافرتی شهر مشهد خود، اطلاعاتی درباره مزایا و معایب تور مشهد لحظه آخری به دست بیاورید.

قبل از بررسی مزیت های تورهای لحظه آخری، باید در مورد معنا و مفهوم آن ها نیز اطلاعاتی داشته باشید؛ تور لحظه آخری زمانی رخ می دهد که آژانس های برگزار کننده تور، بنا بر دلایلی، نتوانسته اند صندلی های خود را تکمیل کنند و تصمیم گرفته اند با ارائه شرایط ویژه ای، مسافر جدید را جذب تور خود کنند.

به طور کلی، تورهای گردشگری مشهد به خودی خود دارای زیر شاخه های زیادی هستند که یکی از مهم ترین آن ها تور لحظه آخری مشهد می باشد. همواره در انتخاب این دسته از تورها به این مسئله دقت داشته باشید که اصطلاحا سرتان کلاه نرود! به این صورت که برخی از سودجویان، با تبلیغ اینکه تور لحظه آخری برای مشهد دارند و می توانند شما را با قیمتی بسیار کمتر به این شهر ببرند، هزینه را از شما گرفته و در نهایت با بدترین امکانات موجود، شما را به سفر به مشهد می فرستند. ادامه این مطلب را با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید تا بیشتر به این مسئله بپردازیم.

مزایای تور لحظه آخری مشهد

همانطور که گفته شد، آژانس های تورهای مسافرتی شهر ئ مشهد، سعی می کنند که بهترین پیشنهادات خود را برای تورهای لحظه آخری ارائه کنند. یکی از مهم ترین آن ها، قیمت تور می باشد.

طبیعی است که اگر شما قصد دارید در هزینه های خود نهایت صرفه جویی را بکنید، باید همیشه به دنبال تور مشهد لحظه آخری باشید تا بهترین قیمت را از آن خود کنید. ندا بال یکی از بهترین مراکز در ارائه تور مسافرتی مشهد لحظه آخری می باشد که شما می توانید از خدمات این مجموعه، نهایت بهره را ببرید.

علاوه بر قیمت منصفانه، یکی از دیگر از مزیت های تور لحظه آخری مشهد این است که شما هدر رفتی در وقت خود نخواهید داشت. با تور مشهد لحظه آخری شما می توانید در مدت زمانی سریع، با یک برنامه سفر خوب و از پیش تعیین شده، به مسافرت بروید.

البته تنها مسئله ای که در اینجا وجود دارد این است که شما باید قبل از رزرو تور مشهد لحظه آخری ، آمادگی لازم برای مسافرت را داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است سفر شما با رضایت بخش نباشد.

تشخیص تور مشهد لحظه آخری واقعی از غیر واقعی!

تور زیارتی-سیاحتی مشهد لحظه آخری به یکی از مسائلی تبدیل شده است که بیشتر افراد با آژانس های مسافرتی تماس می گیرند و در مورد آن سوالات زیادی را مطرح می کنند. اما نکته ای که وجود دارد این است که برخی از افراد سودجو و فرصت طلب، می خواهند از تصمیم شما برای تور مسافرتی شهر مشهد نهایت استفاده را بکنند.

کارشناسان بر این باورند که با توجه به داغ شدن بازار تور مشهد لحظه آخری  ، بیشتر افراد باید بتوانند یک تور زیارتی-سیاحتی مشهد واقعی از غیر واقعی را تشخیص دهند.

اولین راهکار برای درک این مسئله، این است که شما یک مرکز معتبر را برای این کار انتخاب کنید. اگر مجموعه مسافرتی، سابقه و تجربه خوبی داشته باشید، احتمال سودجویی به حداقل خواهد رسید و شما می توانید به راحتی به سفر خود بپردازید.

دومین نکته که باید بدانید این است که همه آژانس های هواپیمایی، نمی توانند تور لحظه آخری را به شما پیشنهاد کنند. در نتیجه، اگر یک تور خاص، ادعا کرد که می تواند شما را با قیمتی بسیار پایین به سفر به مشهد ببرد، در ابتدا شما باید آژانس مسافرتی مورد استفاده او را مورد بررسی قرار دهید.

مقایسه تور مشهد با قطار و هواپیما

قطعا تور مشهد با قطار و سفر به این شهر با هواپیما، با یکدیگر تفاوت هایی داشته و هر کدام از آن ها مزیت و ضررهای مخصوص به خود را دارند. با این حال، خیلی از افراد در هنگام نزدیک شدن به ایام سفر خود، دچار سردرگمی می شوند که آیا بهتر است با قطار به مشهد بروند یا اینکه سفر خود را به صورت هوایی انجام دهند؟

به همین علت، ما در این بخش، قصد داریم تا این دو صورت از سفر کردن را با هم مقایسه کنیم تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود، تصمیم نهایی را بگیرید.

 • هزینه بلیط قطار کمتر از هواپیما است
 • تور زیارتی-سیاحتی مشهد با قطار، محدودیت حمل بار ندارد؛ در سفر با هواپیما این محدودیت ممکن است مشکلاتی را به وجود بیاورد
 • مسیر سفر با قطار، لذت بخش می باشد
 • مدت زمان سفر توسط قطار در مقایسه با هواپیما بیشتر است
 • سفر با هواپیما صرفه جویی در زمان است
 • درماندگی و خستگی سفر با قطار به مشهد بیشتر از هواپیما است

البته نکات زیادی در این زمینه وجود دارد که امکان اشاره به تمامی آن ها نیست؛ حال شما باید با توجه به شرایطی که مدنظر دارید، برای سفر خود، تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

بهترین فصل انتخاب یک تور زیارتی-سیاحتی مشهد

اگر هدف شما از سفر، وجود شرایط آب و هوایی مناسب است، قطعا باید فصل بهار را برای تورهای مسافرتی مشهد خود انتخاب کنید. آن دسته از افرادی که تا به حال به مشهد سفر نکرده اند باید بدانند که این شهر، تابستان های بسیار گرم و خشکی دارد و اگر به این مدل آب و هوا عادت ندارید، ممکن است راحتی لازم را نداشته باشید.

از طرفی، فصل زمستان نیز برای مسافرت به این شهر، پیشنهاد نمی شود. با این حال، این ها همه در صورتی که آب و هوا برای شما اهمیت زیادی داشته باشد. مطمئنا اگر طبق برنامه ریزی های خود، یک تور مناسب را انتخاب کنید، می توانید در هر فصلی، از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

سفر به شهر مشهد در بهار

با فرا رسیدن فصل زیبای بهار و شروع تعطیلات عید، شلوغی این شهر مقدس، به اوج خود خواهد رسید. به همین دلیل، تعطیلات عید زمان خوبی برای انتخاب یک تور گردشگری و زیارتی مشهد با قطار یا هواپیما نیست.

شما احتمالا با مشکلاتی نظیر کمبود اتاق خالی هتل ها، گران بودن خدمات، ترافیک بسیار زیاد در خیابان ها و مهمترین مورد اینکه با شلوغی حرم  امام رضا روبرو خواهید شد.

اما بعد از گذشت تعطیلات نوروز، شما می توانید با اطمینان خاطر به این شهر سفر کنید؛ چراکه دیگر با مشکلاتی نظیر گرانی خدمات و پر شدن شهر با زائرین مواجه نمی شوید. همچنین اینکه شما با نزدیک شدن زمان به ماه های اردیبهشت و خرداد، وضعیت آب و هوایی مشهد نیز به بهترین حالت خود می رسد.

سفر به مشهد در زمستان

پیشتر در مورد تور مشهد در فصل بهار را مورد بررسی قرار دادیم. اما برخی از افراد بنا بر شرایطی که دارند، تنها در فصد زمستان می توانند به این شهر سفر کنند.

باید بدانید که سفر به مشهد در زمستان پیشنهاد اول ما نیست؛ اما با این حال اگر تور انتخاب شده توسط شما، کیفیت و تجربه خوبی داشته باشد، در فصل سرد زمستان هم می تواند یک سفر خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

علاوه بر این، شهر مشهد به خاطر موقعیت جغرافیایی که دارد، کمتر پیش می آید که سرمای شدیدی را در زمستان تجربه کند؛ از این رو، اگر مجبور به سفر در این فصل هستید، جای نگرانی زیادی برای شما وجود نخواهد داشت.

البته ممکن است فرصت های برتر سفر به مشهد با هواپیما یا تور مشهد با قطار را از دست بدهید؛ اما باز هم ارزشش را خواهد داشت.

تور مسافرتی مشهد در تابستان

تابستان یکی از فصل هایی است که به علت تعطیلی مدارس و مراکز تحصیلی، شاهد سفرهای زیادی را در آن هستیم. حال مسئله ای که وجود دارد این است که آیا مشهد، شهری است که می توان از آن برای هدف مسافرت در فصل تابستان استفاده کرد؟

برای رسیدن پاسخ باید ببینیم که مشهد در نظر آب و هوایی در این فصل چه وضعیتی دارد. همانطور که گفتیم، مشهد زمستان های سرد و خشکی دارد؛ به دنبال آن، در فصل تابستان نیز دمای هوا افزایش زیادی پیدا می کند. در هر حال، مشهد شهری نیست که در هر فصلی بخواهد مانع مسافرت شما بشود!

تور مشهد لحظه آخری در آژانس مسافرتی ندا بال

چراکه این شهرستان در منطقه خنثی ای از نظر آب و هوایی قرار دارد؛ بنابراین تصور نکنید که تابستان هایش آنقدر طاقت فرساست که نمی توان یک تور مشهد هوایی تابستانی را برای سفر انتخاب نمود.

جاذبه های زیارتی مشهد مقدس

مشهد به عنوان پایتخت معنوی جهان اسلام شناخته شده است؛ بنابراین طبیعی است که تنها مکان زیارتی آن محدود به حرم امام رضا (ع) نمی شود. اگر خود شما صاحب یک تور مشهد هستید یا اینکه قصد استفاده از خدمات یک مرکز برای سفر به مشهد را دارید، جاذبه های زیارتی مشهد که در ادامه بیان می کنیم، می توانند به شما کمک کنند.

مسجد گوهرشاد

این مسجد در حرم امام رضا قرار دارد؛ گوهرشاد بیگم که همسر شاهرخ بود، به روایتی در سال 821 قمری، دستور ساخت این مسجد را داد. این مکان را می توان به عنوان یکی از بهترین الگوهای معماری اصیل ایرانی در نظر گرفت.

این مسجد به سبک چهار ایوانی ساخته شده و بعد از اولین سال ساخت آن، 4 مرتبه مجددا ترمیم شده است. در نتیجه، در طی سفر خود که به حرم امام رضا رفتید، حتما مسجد گوهرشاد را با دقت بیشتری بازدید کنید.

آرامگاه گنبد خشتی

گنبد خشتی یکی از مراکزی است که در شهر مشهد، در نزد مردم محبوبیت خاصی داشته است. مردم برای زیارت قبر سید محمد به گنبد خشتی می روند و از مدفن او زیارت می کنند؛ سید محمد یکی از سادات معروف علوی بوده است.

بد نیست بدانید که ساختار و معماری این بنا، در دوره صفوی ساخته شده است و چندین مرتبه در 20 سال اخیر، بازسازی شده است. اگر در تور گردشگری و زیارتی مشهد خود می خواهید از این مکان زیارتی، دیدن کنید، باید به خیابان طبرسی بروید؛ در ابتدای این خیابان، کوچه گنبد خشتی را می توانید به راحتی پیدا کنید.

قبر پیر پالان دوز

پیر پالان دوز که نام اصلی او محمد عارف کارندهی می باشد، از عارفان بزرگ دوره صفوی است. سلسله ذهبیه که این عارف از بزرگان آن محسوب می شده است، سلسله ای بود که سبب شد مذهب شیعه برای اولین مرتبه در خراسان شناخته شود.

آرامگاه پیر پالان دوز در خیابان نواب صفوی قرار داشته و به دلیل گسترش یافتن حرم مطهر رضوی، امروزه آرامگاه پیر پالان دوز، بخشی از حرم امام رضا محسوب می شود.

گنبد سبز

رنگ سبز این مکان، سبب شده است تا آن را به عنوان گنبد سبز بشناسند. گنبد سبز محلی است که در آن شیخ محمد حکیم استرآبادی دفن شده است. او نیز یکی از شیخ های سلسله صفویان ذهبیه است.

اگر از طریق خیابان آخوند خراسانی به سمت حرم مطهر رضوی بروید، قطع به یقین، گنبد سبز را مشاهده خواهید کرد. جالب است بدانید که قبل از ساخت خیایان آخوند خراسانی، اطراف گنبد سبز را باغ های با شکوهی فرا گرفته بود که سالانه دراویش صوفی در آن جمع می شدند و مراسمات خاص خود را برگزار می کردند.

مطالب زیادی در مورد گنبد سبز وجود دارد؛ با این حال اگر از تور استفاده کرده و به شهر مشهد سفر کردید، پیشنهاد می کنیم که حتما به گنبد سبز هم سری بزنید؛ به هر حال این مکانی است که تاریخچه بسیار مستندی را در شناسنامه خود دارد.

پس در همان روزهای ابتدایی که تور مشهد با قطار یا هواپیمایتان، شما را وارد مشهد کرد، از این بنا دیدن نمایید.

آرامگاه خواجه ربیع در مشهد

آرامگاه خواجه ربیع یکی از معروف ترین زیارتگاه هایی است که در شهر مشهد وجود داشته و در قسمت شمال این شهر، ما بین یک باغ و یک قبرستان بسیار بزرگ قرار گرفته است.

خواجه ربیع یکی از پیروان پیامبر بوده و بسیار از کتب تاریخی او را به عنوان یکی از هشت زاهد بسیار بزرگ اسلام به شمار می آورند.

البته بهتر است بدانید که در مورد خواجه ربیع شبهات بسیار زیادی وجود دارد و نقل قول های متفاوتی در مورد خط فکری او ارائه شده است. با این حال اگر قصد رزرو کردن تور مشهد را داشتید، حتما بعد از انجام برنامه های اصلی خود، به آرامگاه خواجه ربیع نیز سری بزنید.

خواجه اباصلت

زیارتگاه خواجه اباصلت در خارج از مشهد قرار دارد و شهروندان و مسافرینی که به شهر مشهد می آیند، توجه به خصوصی به آن دارند. جالب است بدانید که شهر مشهد با سرعت بسیار بالایی در حال گسترش یافتن است؛ در نتیجه امکان دارد که در مدت زمان نه چندان زیادی، امام زاده خواجه اباصلت در داخل شهر مشهد قرار بگیرد.

خواجه اباصلت یکی از یاران نزدیک امام رضا (ع) بوده و از او می توان به عنوان یکی از کاتبان بزرگ دوره خود نام برد. همانطور که همه ما می دانیم، خواجه اباصلت به هنگام شهادت امام رضا در کنار او بود و وفاداری این شخص سبب شده است تا زائران حرم رضوی، از آرامگاه او نیز زیارت کنند.

در هر حال، پیشنهاد می کنیم که حتما مدت زمانی از سفر به مشهد خود را به بازدید از امام زاده خواجه اباصلت اختصاص دهید. البته معمولا در برنامه های مسافرتی یک تور مشهد درخور، بازدید از این مکان، به چشم می خورد.

زیارتگاه امام زاده خواجه مراد

خواجه مراد لقبی است که مردم به دلیل علاقه و اعتمادی که به شخص هرثمه بن اعین داشتند، به او دادند. این شخص در حقیقت فردی است که راوی شهارت امام رضا (ع) بوده است و این مسئله در بخش ورودی امام زاده خواجه مراد به چشم می خورد.

هرثمه یکی از بزرگترین سرداران هارون الرشید به شمار می آمد که به خوبی به حکومت عباسی وفادار بود؛ اما بعد از اینکه امام به خراسان آمد، وی به یکی از مریدان حضرت تبدیل شد و بعدها به دلیل اینکه طریقه شهادت امام رضا را در بین مردم بیان می کرد، دستور قتل وی توسط خلیفه زمان، صادر شد.

امامزادگان ناصر و یاسر

بر اساس مطالبی که ارائه شده است، این دو امامزاده، در واقع از فرزندان امام کاظم (ع) می باشند. اگر یازده کیلومتر از شهر مشهد خارج شوید، می توانید به روستای گلستان برسید که در آنجا زیارتگاه دو امامزاده ناصر و یاسر می باشد.

این منطقه در واقع در مسیر شهر طرقبه نیز می باشد؛ در نتیجه شما می توانید زمانی که به مراکز خرید یا جاذبه های تفریحی طرقبه بروید، از امامزاده ناصر و یاسر هم بازدیدی داشته باشید.

همچنین بد نیست بدانید که اطراف امامزاده ناصر و یاسر را منطقه ای بسیار زیبا احاطه کرده است که در آن شما می توانید رودخانه و کوه های بسیار جذابی را مشاهده کنید و از آب و هوا نهایت بهره را ببرید. جدا از تمام این موارد، معماری داخلی این مکان می توند شما را متعجب سازد؛ چراکه بسیار غنی و تخصصی کار شده است.

در نتیجه در طول تور مشهد هوایی مورد استفاده خود یا هر نوع تور دیگری که مدنظر دارید، حیف است که از این مکان زیارتی بازدیدی نداشته باشید.

امامزاده یحیی

زیارتگاه ها و امامزاده های متعددی در شهر مشهد و جاده های اطراف آن وجود دارد؛ امامزاده یحیی یکی از همین موارد است که در منطقه روستای میامی قرار گرفته است. برای رسیدن به روستای میامی، باید از مسیر جاده سرخس بروید که حدود پنجاه کیلومتر با شهر مشهد فاصله دارد.

امامزاده یحیی یکی از نوادگان امام سجاد (ع) بوده و در طول زندگی خود، اقدامات مفید بسیار زیادی در زمینه مقابله با حکومت بنی امیه انجام داد. اقدامات او سبب شد تا از شهر سکونت خود برای حفظ جانش، به سمت خراسان بیاید.

آرامگاه میرزا ابراهیم رضوی

یکی از معروف ترین و بزرگترین واقف های سادات رضوی به شمار می رود. در دوره شاهان صفوی، وی یکی از بزرگان سادات رضوی به شمار می رفت. بر اساس شجره نامه میرزا ابراهیم رضوی، او از نوادگان امام جواد (ع) می باشد.

اگر رزرو کردن تور مشهد را انجام دادید و به این شهر سفر کردید، پیشنهاد می کنیم به پارک کوهسنگی رفته و از آرامگاه میرزا ابراهیم رضوی نیز دیدن نمایید.

آرامگاه طبرسی

آرامگاه شیخ طبرسی از دیگر مقبره هایی است که در شهر مشهد از شهرت خوبی برخوردار است. شیخ طبرسی صاحب کتاب تقسیر مجمع البیان می باشد که اتمام کار آن در سال 534 هجری قمری اتفاق افتاد.

مقبره شیخ بهایی

شیخ بهایی که همه او را به عنوان معمار حرم امام رضا (ع) می شناسیم، یکی از بزرگان و عالم های بسیار محبوب مذهب تشیع به شمار می رود. شیخ بهایی در سال 953 هجری قمری در بعلبک متولد شد؛ از او همچنین به عنوان یکی از بزرگان فلسفه نیز یاد می شود.

تقریبا همه مسافرینی که با تور مشهد با قطار یا هواپیما یا زمینی به خراسان رسیده اند، مقبره این عالم را که در جوار حرم رضوی است زیارت می کنند.

امامزاده صالح (ع)

بیشتر شهروندان مشهدی بر این باور هستند که این امامزادگانی که در مشهد و اطراف آن واقع شده اند، همگی از نوادگان امام کاظم (ع) می باشند. این مسئله در مورد اممزاده صالح هم صدق می کند.

اگر در سفر به مشهد خود قصد بازدید از این امامزاده را داشتید، باید به دهستان سرجام واقع در قاسم آباد مراجعه کنید.

مقبره امامزادگان هاشم و محتشم

امامزادگان هاشم و محتشم از نوادگان امام کاظم (ع) به شمار می روند؛ مقبره این دو امامزاده در جاده نیشابور قرار گرفته است و شما برای بازدید از آن باید مسافتی حدود 55 کیلومتر را طی بفرمائید.

تور مشهد با هواپیما مجموعه ندا بال

معرفی بهترین مراکز خرید مشهد

تا اینجای مطلب، بهترین جاذبه های گردشگری و همچنین جاذبه های زیارتی شهر مشهد مقدس را که در تور مشهد با قطار یا هر نوع تور دیگری می توانستید به آن ها دسترسی داشته باشید، به شما معرفی کرده ایم؛ نکته دیگری که باید به آن دقت داشته باشید، این است که مراکز خرید مشهد نیز جزو مواردی هستند که بدون شک باید در برنامه ریزی های تور مشهد خود، پیاده سازی کنید؛ چراکه بعد ها از عدم انجام این کار پشیمان خواهید شد.

همه این مسائل سبب شد تا در ادامه این مطلب، لیست جامعی از بهترین مرکزهای خریدی که در شهر مشهد وجود داشته و از محبوبیت زیادی برخوردار هستند، برای شما عزیزان تعبیه کنیم.

مرکز خرید الماس شرق مشهد

یکی از قدیمی ترین و معتبرترین مراکز خریدی که در شهر مشهد وجود دارد، همین مجتمع الماس شرق است. با مراجعه به این مرکز خرید فوق العاده شما می توانید انواع پوشاک، لوازم خانه، صنایع دستی، سرویس لوازم دکوری و … را مورد بررسی قرار داده و در صورت تمایل، خرید خود را انجام دهید.

آدرس الماس شرق مشهد:

مشهد-بلوار خیام-خیابان بهارستان-مرکز خرید الماس شرق

مجتمع آرمیتاژ مشهد

آرمیتاژ شاید یکی از جدیدترین پروژه هایی بود که توانست در مدت زمان بسیار کمی خود را در بین بهترین برندهای تجاری در شهر مشهد قرار دهد. ساکنین شهر مشهد، تنها به چشم یک مجتمع تجاری به مجموعه آرمیتاژ نگاه نمی کنند. در این مجتمع، شما علاوه بر بخش های تجاری متعدد، شاهد امکانات رفاهی زیادی نیز هستید.

در نتیجه، پیشنهاد می کنیم که در تور مشهد انتخاب خود، اگر می خواهید از یک مجموعه با بالاترین کیفیت که مغازه های آن به بهترین شکل ممکن، ساختار یافته اند دیدن نمایید، مجتمع تجاری آرمیتاژ می تواند گزینه خوبی برای انتخاب باشد.

جالب است بدانید که مسافرین تور مشهد با قطار یکی از طرفداران این مجموعه هستند، چراکه تنها در این روش است که می توانند بدون محدودیت بار، خریدهای مدنظر خود را بدون نگرانی انجام دهند.

مرکز خرید وصال مشهد

مجتمع وصال را می توان جزو مراکز خرید جدیدی دانست که در شهر مشهد راه اندازی شده اند. مجتمع تجاری وصل در کنار الماس شرق قرار گرفته است و شما می توانید با مراجعه به آدرس یکی از این مراکز خرید، در واقع هر دو مجموعه را مورد بررسی قرار داده و در نهایت خریدهای مدنظر خود را انجام دهید.

البته بهتر است این نکته را هم بدانید که مرکز خرید وصال بیشتر در زمینه فروش پوشاک فعالیت دارد؛ در نتیجه اگر قصد خرید لباس برای خود یا همسفران خود را دارید، مجتمع تجاری وصال می تواند گزینه مناسبی باشد که شما را به آنچه که می خواهید برساند.

مرکز خرید پروما مشهد

مجموعه پروما یکی از مراکزی است که نه تنها در مشهد، بلکه در تمامی کشور، فعالیت پویا دارد. با مراجعه به این مجتمع شما می توانید انواع لباس ها، کیف، کفش، مواد خوراکی، سوغات مشهد و … را مشاهده و در نهایت خریداری بفرمایید.

مرکز خرید پروما که در شمال شرقی میدان جانباز قرار گرفته است، یکی از محبوب ترین مراکز در مشهد است که تعداد زیادی از افراد به آن در زمان های مختلف سال مراجعه می کنند.

در نتیجه، شما می توانید در روند تور مشهد مدنظر خود، به این مجموعه مراجعه کرده و تمامی خریدهایی که می خواهید را به انجام برسانید.

پروما یکی از محبوب ترین مراکزی است که مسافریت و توریست های تور مشهد هوایی و یا با هر وسیله دیگری از آن بازدید داشته و خریدهای سالانه خود را از آن انجام می دهند.

برج آلتون مشهد

برج آلتون در واقع یکی از ساختمان های بلند ب معماری حرفه ای است که با هدف تجاری بودن، سال ها است که در شهر مشهد راه اندازی شده است. با مراجعه به این مرکز تجاری، شما می توانید انواع و اقسام پوشاک، لوازم دیجیتال، لوازم منزل و … را خریداری کنید.

این مجتمع در خیابان دانشگاه شهر مشهد قرار گرفته است و می توان آن را جزو مراکز خریدی دانست که نزدیک به حرم هستند؛ در حقیقت برج آلتون مشهد تا حدودی یکی از خوش مسیرترین مواردی است که شما می توانید در تور مشهد خود به آن مراجعه کنید.

مرکز خرید زیست خاور

این مجموعه شاید یکی از ابتدایی ترین و قدیمی ترین مراکز خریدی در مشهد باشد که هنوز هم به همان محبوبیت اولیه، در حال انجام فعالیت می باشد. زیست خاور که 15 طبقه داشته و حدود 4 طبقه از این تعداد به بخش تجاری اختصاص یافته است، یکی از بهترین انتخاب ها برای مراجعه در سفر به مشهد است.

یکی دیگر از ویژگی هایی که این مرکز خرید را متمایز می کند، خوش مسیری از طریق مترو است که شما می توانید در ایستگاه شریعتی پیاده شده و به در کمترین زمان به مرکز خرید زیست خاور مراجعه کنید.

مرکز خرید آسمان

این مرکز خرید یکی از جدیدترین مجتمع های خریدی است که در شهر مشهد ساخته شده و شروع به کار کرده است و تا کنون نیز بسیار موفق بوده است. یکی از ویژگی های مثبت این مر کز خرید، پارکینگ 18 طبقه آن است که شما می توانید به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای از آن استفاده کنید. حتی می توان پارکینگ مرکز خرید آسمان مشهد را بزرگترین پارکینگ در بین مراکز خرید استان خراسان رضوی دانست.

اگر تور مشهد هوایی خود خواستید خریدی انجام دهید و مجموعه آسمان را انتخاب کردید، تنها کافی است که به میدان هفده شهریور بروید.

مرکر خرید ویلاژتوریست

اگر بخواهیم مراکز خرید مشهد را از نظر کیفیت دسته بندی کنیم، ویلاژتوریست یکی از بهترین آن ها است. شاید بتوان یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه را وجود شهربازی به وسعت پنج هزار مترمربع در آن دانست. با مراجعه به این مجموعه شما مطمئن خواهید بود که تمام آن وسایلی که می خواهید، اعم از مواد خوراکی، پوشاک و … را می توانید مشاهده کرده و در نهایت بر اساس سلیقه و قیمت مدنظر خود، خریدتان را نهایی کنید.

البته مرکز خرید ویلاژتوریست را نمی توان دقیقا متعلق به شهر مشهد دانست؛ چراکه موقعیت آن در ابتدای جاده طرقبه قرار گرفته است و برای مشاهده این مجموعه حتما باید به تنها شعبه اش که در همین ابتدای جاده طرقبه وجود دارد، مراجعه کنید. در هرحال به نظر ما خالی از لطف نخواهد بود که در طول سفر تور مشهد خود، به این مجموعه سری بزنید.

مرکز خرید کیان سنتر

هرکسی که ذره ای با شهر مشهد و مردمان این شهر ارتباط و آشنایی داشته باشد، می داند که مرکز خرید تجاری کیان سنتر یکی از مجموعه هایی است که به شدت محبوب و پررفت و آمد می باشد. لوازم زینتی، پوشاک و وسایل دکوری از جمله مواردی هستند که شما برای خرید می توانید آن ها را در این مجموعه مشاهده کنید.

جالب است بدانید که این مرکز خرید، به قدری در بین مشهدیان طرفدار پیدا کرده است که مجتمع تجاری کیان سنتر دو، درست در روبروی شعبه اصلی آن ساخته و راه اندازی شده است. برای مراجعه به این مجموعه شما می توانید به بلواز جانباز رفته و در تقاطع بلوار شهید فرامز عباسی، مراکز خرید کیان سنتر را مشاهده کنید.

مرکز خرید تجاری نیکا

اگر به میدان جانباز در شهر مشهد رفته باشید، قطعا مجتمع های معروفی مثل پروما و پاژ را دیده اید. مرکز خرید نیکا نیز یکی از مجتمع هایی است که به تازگی به جمع مراکز خرید شهر مشهد پیوسته است. نکته ای که به نگام خرید از این مجموعه باید مدنظر داشته باشید، این است که مجموعه نیکا، پوشاکی را به مشتریان خود ارائه می دهد که همگی از برندهای معتبر و معروف می باشند. به همین دلیل، نباید انتظار مشاهده قیمت های بسیار ارزان را در این مجتمع داشته باشید.

مرکز خرید آرمان مشهد مقدس

مجتمع آرمان از جمله مجموعه هایی است که در نزدیکی حرم مطهر استقرار داشته و به شدت فعالیتی با کیفیت از خود ارائه می کند. هماننند دیگر مراکز خرید، با مراجعه به مرکز خرید آرمان که واقع در خیابان نواب صفوی می باشد، می توانید انواع پوشاک، وسایل منزل، سوغات شهر مشهد و … را خریداری کنید. البته خالی از لطف نیست بدانید که مرکز خرید آرمان جزو مجتمع هایی است که علاوه بر تجاری بودن، فاکتور تفریحی و اقامتی بودن را نیز داراست. پیشنهاد می کنیم که اگر می خواهید به مزیت های زیادی در تور مشهد خود دسترسی داشته باشید، توری را انتخاب کنید که اقامت شما را در مرکز خرید آرمان تعبیه دیده باشد.

مرکز خرید کاسپین مد

اگر بخواهیم مراکز خرید را از نظر طراحی داخلی و ساختار معماری مورد بررسی قرار داده و به هر کدام از آن ها رتبه ای خاص بدهیم، مجتمع تجاری کاسپین مد بدون شک در بین رتبه های یک تا پنج قرار خواهد داشت. کاسپین مد یکی از شیک ترین و زیباترین مجموعه های تجاری شهر مشهد مقدس است که در تور مشهد خود حتی برای بازدید هم که شده باید از آن دیدن فرمایید.

اسپرینگ فیلد، مانگو، دیزل و … از برندهای معروف جهانی هستند که در این مجموعه می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید.

مجتمع تک مشهد

مجتمع تک که واقع در بلوار دستغیب شهر مشهد اصلی ترین و معروف ترین مرکز خرید، فروش و تعمیر لوازم کامپیوتری است. یکی از ویژگی هایی که در این مجموعه به چشم می خورد، متخصص بودن اکثر قریب به اتفاق فروشنده های آن در زمینه لوازم کامپیوتری است.

مجتمع تک را نمی توان به عنوان یک مجموعه فروش ارزان در نظر گرفت و همچنین نمی توان برچسب گران فروشی را بر روی آن گذاشت. شما در این مجموعه طیف گسترده ای از قیمت ها را مشاهده خواهید کرد که همین مسئله قدرت انتخاب شما را به شدت افزایش می دهد.

اگر مسافر تور مشهد هوایی هستید پیشنهاد می کنیم که خرید قطعات خاص از این مجتمع را انجام ندهید چراکه در مسیر ورود به هواپیما طبق تجربه با مشکلاتی روبرو خواهید شد.

مجتمع کامپیوتر تابان

برخی تصور می کنند که تنها مجموعه معتبر در زمینه تعمیر، فروش، خرید و … لوازم کامپیوتری در مشهد، مجتمع تک که در بالا به آن اشاره کردیم، می باشد. اما اینطور نیست؛ مجتمع تجاری تابان که در بلوار شهید صادقی قرار دارد، یکی از بهترین مراکزی است که شما می توانید به آن مراجعه کنید. این مجموعه در 5 طبقه ساخته شده است که شما با مراجعه به طبقات آن می توانید خرید خود در زمینه لوازم کامپیوتری را انجام دهید.

در کل، در تور مشهد ممکن است که مشکلات زیادی برای لوازم الکترونیکی شما به وجود بیاید. علاوه بر این ها، برخی از افراد، به دلیل نوع کارشان، همواره باید سیستم لپ تاپ همراهشان باشد. در نتیجه، ممکن است مشکلی برای دین دسته از وسایل در طول سفر به وجود بیاید. پس، اگر مشکلات اینچنینی باری شما ایجاد شد، حتما به یکی از دو مجموعه ای که در بالا معرفی کرده ایم، مراجعه بفرمایید.

مرکز خرید اکسین شهر مشهد

مرکز خرید اکسین شهر مشهد به معنای واقعی کلمه یکی از زیباترین مجتمع هایی است که در شهر مشهد وجود دارد. این مرکز خرید تازه ساز که در شهرک غرب مشهد قرار دارد، از جواهرات گرفته تا پوشاک و لوازم منزل را به مشتریانش ارائه می کند و شما می توانید با مراجعه به این مرکز خرید، در حوزه های مختلف، مغازه های زیادی را مشاهده کنید. به طور کلی بهتر بدانید که در بین این گونه مجتمع های خرید، مرکزی برای انتخاب بهتر است که مغازه های موجود در آن، در حوزه های متعددی فعالیت داشته باشند. این امر سبب می شود تا شما دیگر نیازی به رفتن به مراکز خرید دیگر نداشته باشید.

مجتمع مجد

کمتر کسی است که در شهر مشهد زندگی کند و مجتمع تجاری مجد را نشناسد؛ مجتمع مجد مشهد در واقع تمرکز ویژه ای بر روی فروش انواع لوازم آرایشی، خرازی و موارد این چنینی می باشد. اگر تمایل داشتید خریدی مرتبط با موارد گفته شده انجام دهید، پیشنهاد می کنیم که حتما از مجتمع تجاری مجد شهر مشهد دیدن فرمایید.

این مجموعه حدفاصل چهار راه ابوطالب و مطهری واقع در بلوار قرنی قرار گرفته است که اگر تور مشهد مورد نظر شما هتل اطراف حرم رزرو کرده باشد، حدودا 5 الی 10 دقیقه طول می کشد تا با ماشین شخصی به این مجتمع برسید.

مرکز خرید زمرد مشهد

مرکز خرید زمرد در ابتدای بلوار صیاد شیرازی قرار گرفته است. طراحی بسیار زیبای این مجتمع سبب شده است تا در تمامی روزهای سال مشتری های خود را داشته باشد و کمتر می توان زمرد را خلوت دید. جالب است بدانید که مجتمع زمرد در کنار مجتمع بزرگی مثل یاقوت قرار گرفته است. این یعنی اگر شما بخواهید برای خرید البسه و دیگر موارد به یکی از این مجتمع ها بروید، می توانید مورد دیگه را هم بررسی کنید.

در نتیجه، اگر در یک تور مشهد بودید و می خواستید به این دو مجتمع بروید، می توانید از مترو استفاده کنید. همه مشهدی ها می دانند که یکی از ویژگی های بسیار خوب این دو مجتمع، خوش مسیری آن هاست.

برج سلمان

برج سلمان از مراکز و مجتمع های پیشرفته شهر مشهد به شمار می رود که تنوع محصولات آرایشی، پوشاک، کیف، کفش، لوازم جانبی رایانه و … در آن به خوبی به چشم می خورد و شما می توانید با مراجعه به برج سلمان اقلام زیادی از مایحتاج خود را خریداری بفرمایید.

در انتها شما را به دیدن دیگر تورهای آژانس ندا بال آسمان دعوت میکنیم.

تورهای داخلی: تور کیش ، تور قشم ، تور چابهار ، تور شیراز ، تور اصفهان

تورهای خارجی: تور استانبول ، تور دبی ، تور ارمنستان ، تور آنتالیا

سوالات متداول

ارزان ترین تور مشهد چه زمانی است؟

معمولاً ارزان ترین تور مشهد، در فصلی است که کم گردشگر می باشد. برای سفر ارزان به مشهد بهتر است از تورهای زمستانی مشهد، در روزهای غیرمناسبتی و در فاصله زمانی پس ازعید نوروز تا قبل از شروع تابستان اقدام نمایید.

تور مشهد شامل چه نوع هایی می شود؟

تور مشهد انواع مختلفی دارد, مثل تور مشهد هوایی، تور مشهد با قطار، تور مشهد زمینی، تور مشهد لحظه آخری و ... که ما در این صفحه تورهای متعددی برای تمامی این قالب های تور مشهد به شما ارائه کرده ایم.

آیا تور مشهد فقط یک سفر زیارتی است؟

قطعا خیر؛ اگر اندکی با شهر مشهد آشنایی داشته باشید می دانید که جاذبه های گردشگری و مراکز خرید بسیار زیاد این شهر، سبب شده است بسیاری از افراد تنها برای استفاده و بازدید از این مکان ها به مشهد سفر کنند.

تور مشهد لحظه آخری قابل اعتماد است؟

طبیعتا جواب منفی است؛ شما باید از تورهای لحظه آخری ای استفاده کنید که کیفیت امکانات و خدماتشان دقیقا مثل تورهای دیگر باشد. متاسفانه برخی از تورهای لحظه آخری، قابل اعتماد نیستند و به خدمات ضعیف خود را در قالب تور لحظه آخری به شما ارائه می کنند. با مراجعه به یک مجموعه معتبر، می توانید از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کنید.