تور مشهد

بهترین تور مشهد

 • شما می توانید از لیست زیر مبدأ تور را از

  سایر شهرهای ایران به مقصد مشهد تغییر دهید!

هتل حدیث مشهد

هتل حدیث مشهد

هتل 2 ستاره (★★)


-
848
هتل ایساتیس مشهد

هتل ایساتیس مشهد

هتل 3 ستاره (★★★)


-
806
هتل شاکر مشهد

هتل شاکر مشهد

هتل 3 ستاره (★★★)


-
744
هتل انقلاب مشهد

هتل انقلاب مشهد

هتل 3 ستاره (★★★)


-
804
هتل نسیم مشهد

هتل نسیم مشهد

هتل 3 ستاره (★★★)


-
762
هتل اطلس مشهد

هتل اطلس مشهد

هتل 3 ستاره (★★★)


-
692
هتل سارینا مشهد

هتل سارینا مشهد

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
330
هتل کیانا

هتل کیانا

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
594
هتل اترک

هتل اترک

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
636
هتل الماس ۱

هتل الماس ۱

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
679
هتل بین المللی قصر

هتل بین المللی قصر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
553
هتل الماس ۲ مشهد

هتل الماس ۲ مشهد

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
457
هتل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
443
هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
525
هتل مدینه الرضا

هتل مدینه الرضا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
490

تور مشهد یکی از پرطرفدارترین و جذاب ترین تورهای داخلی است. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که مسافران تور را برای سفرهای خود انتخاب می کنند که مهم ترین آن بی نیاز شدن از خرید بلیط و رزرو هتل در شهر مقصد است.

در ادامه هر آنچه باید در مورد سفر تور مشهد بدانید را برای شما آماده کرده ایم.

آیا شما نیز به دنبال رزرو بهترین تور مشهد هستید؟

مشهد یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای کشورمان می باشد که با داشتن جاذبه های گردشگری و توریستی خود توانسته است توجه میلیون ها گردشگر و مسافر را به سوی خود جذب کند. با داشتن مردمان بسیار مهمان نواز و خون گرمی معروف می باشد. امروزه بسیاری از آژانس های مسافرتی به دنبال برگزاری بهترین و بی نظیرترین تورهای مشهد هستند تا از این طریق بتوانند توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کنند. تور مشهد یکی از پرفروش ترین و پرطرفدارترین تورهای گردشگری می باشد که بسیاری از گردشگران و زائران از شهرهای مختلف کشورمان به دنبال خرید و رزرو تور مشهد هستند.

شما نیز اگر قصد سفر به مشهد را دارید می توانید جهت رزرو بهترین تور مشهد از آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان به سایت ما مراجعه نمایید ، تا یک سفر بسیار هیجان انگیز و معنوی را به همراه دوستان و خانواده ی خود تجربه کنید. آژانس ندا بال آسمان سعی بر آن دارد تا با ارائه بهترین و بی نظیرترین تورهای مشهد رضایت و توجه گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کند.

بهترین زمان رزرو تور مشهد

یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های گردشگران و مسافران، بهترین زمان سفر به شهر مشهد می باشد به طوری که گردشگران دوست دارند تا تحت بهترین شرایط آب و هوایی و موقعیت گردشگری از این شهر و جاذبه های گردشگری آن بازدید داشته باشند. اگر بخواهیم در مورد بهترین زمان رزرو تور مشهد توضیحاتی را به حضورتان ارائه دهیم بایستی به دو مورد بسیار مهم توجه داشته باشید که از مهمترین این دو نکته می توان به موارد زیر اشاره نمود:

زمان اوقات و فراغت:

گردشگران می توانند با در نظر گرفتن زمان اوقات خود، اقدام به رزرو و خرید تور داشته باشند.

شرایط آب و هوایی:

بهترین شرایط آب و هوایی شهر مشهد، فصل بهار و اواخر فصل تابستان می باشد که در واقع می توان گفت روزهای پیش رویتان یکی از بهترین و مناسب ترین زمان ها برای رزرو تور مشهد می باشد.

شما نیز می توانید با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی خود و موارد ذکر شده در بهترین و مناسب ترین زمان ممکن اقدام به رزرو و خرید تور مشهد داشته باشید.

تور مشهد با قطار

تور مشهد با قطار انتخاب بسیاری از خانواده های ایرانی است چرا می توان از مسیر بیشترین لذت را برد و با احساس امنیت کامل سفری لذت بخش را تجربه کرد.

سالانه تورهای بسیاری در زمان های مختلف برای مسافران و زائران حرم رضوی برگزار می شود. تورها با توجه به زمانبندی و شرایط مسافران به صورت هوایی و زمینی هستند. تور مشهد با قطار یکی از انواع تور زمینی می باشد.

آیا تا بحال تجربه سفر با قطار را داشته اید؟ اگر تجربه سفر طولانی با قطار را نداشته اید؛ همراه ما باشید تا زیبایی های سفر با قطار را باهم بررسی کنیم.

یکی از مهم ترین لذت های سفر با قطار، بودن پدر یا راننده در کنار خانواده و لذت بردن یکسان از سفر است و مهم تر از همه امنیت سفر با قطار است که کمترین سوانح و تصادفات مربوط به حمل نقل ریلی مخصوصا قطار است.

البته که دلایل بسیار دیگری برای تور مشهد با قطار وجود دارد اما همین دلایل مهمی که برای شما گفتیم هم برای دلنشین تر شدن تور کافی است. در ادامه برخی از مزیت های سفر به مشهد با قطار را برای شما بیان می کنیم:

 • وجود راه آهن در مراکز شهرهای کشور
 • وجود گستره وسیع شبکه راه آهن
 • نظم بی نظیر در کل سفر
 • عدم محدود بودن بار مسافر
 • عدم آلودگی محیط زیست
 • راحتی فیزیکی فوق العاده
 • و …

در نتیجه، سفر به مشهد با قطار می تواند یک تجربه فوق العاده را برای شما رقم بزند.

تور مشهد با هواپیما

شهر مشهد از آنجا که جایگاه مناسبی از نظر گردشگری در کشور ما دارد، همیشه در سفرهایی که به آن ختم می شود، از بهترین هواپیماهای موجود استفاده می گردد.

در نتیجه، تور مشهد با هواپیما می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما برای سفر به این شهر مقدس باشد. در ادامه، مزیت های تور مشهد با هواپیما را بیشتر مورد بررسی قرار می دهیم:

 • مهم ترین و اولین دلیلی که برای شما به عنوان یک گردشگر اهمیت دارد، تورهای لحظه آخری است که در وسایل نقلیه دیگر، کمتر دیده می شود
 • امکانات و خدماتی که شما در هواپیما دریافت می کنید، بسیار بهتر از دیگر موارد می باشد
 • شاید باورش سخت باشد اما هواپیما در مقایسه با دیگر وسایل نقلیه، از امنیت بسیار بیشتری برخوردار است
 • در اولویت بودن رضایت مسافران در انواع سفرهای هوایی
 • سرویس بهداشتی هواپیما در مقایسه با وسایل دیگر، به مراتب تمیزتر است
 • و …

در نهایت، اگر از تور مشهد با هواپیما استفاده کنید، بدون شک یک سفر فوق العاده را تجربه خواهید کرد. یک نکته بسیار مهم دیگر این است که شما با هر بودجه ای که در مدنظر داشته باشید، می توانید از شرکت های هواپیمایی متفاوت استفاده کنید. این یکی از اصلی ترین دلایلی است که بیشتر افراد برای سفر به مشهد، از هواپیما استفاده می کنند.

عوامل موثر بر تور مشهد با هواپیما

در بالا، در مورد مزایایی که به واسطه تور مشهد هوایی برای شما فراهم می شود، توضیحاتی ارائه کردیم. در این قسمت قصد داریم تا بیشتر درباره عواملی که در تغییر وضعیت یک تور مشهد هوایی تاثیر دارند را نیز برای شما معرفی کنیم:

 • شرکت هواپیمایی ارائه دهنده پرواز
 • مدت زمان پرواز
 • نوع هتل محل اقامت مسافرین
 • مدت زمان تور مسافرتی شما

این ها جزو مهم ترین عواملی هستند که بر روی تور مشهد تاثیر می گذارند. طبیعی است که با تغییر هر کدام از آن ها قیمت تور مشهد هم تغییر پیدا خواهد کرد. قیمت تور مشهد یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که تحت تاثیر عوامل بالا می باشد.

در نتیجه، پیشنهاد می کنیم که قبل از تصمیم برای سفر به مشهد، این عوامل را مورد بررسی قرار دهید و بر اساس آن ها تصمیم بگیرید.

جاذبه های گردشگری مشهد

در تور مشهد، اگر شما یک انتخاب مناسب کرده باشید، باید علاوه بر زیارت حرم مطهر، از جاذبه های گردشگری نیز استفاده کنید. مدیریت یک تور خوب باید به گونه ای باشد که یک سفر به مشهد خاطره انگیز برای شما به وجود بیاورد.

اگر اطلاعاتی در مورد جاذبه های گردشگری مشهد ندارید، در ادامه قصد داریم تا بهترین مکان های موجود در این شهر را برای شما معرفی کنیم.

 • پارک ساحلی آفتاب
 • سرزمین موج های آبی
 • طرقبه
 • شاندیز
 • پارک وکیل آباد
 • شهر زشک
 • مجتمع های تفریحی ابرده
 • بازار رضا مشهد
 • و …

این شهر به قدری دارای جاذبه های زیبا است که اگر بخواهیم آن ها را به طور کامل شرح دهیم، حجم آن در این مطلب عملا نمی گنجد.

ویژگی های یک تور مسافرتی فوق العاده

در کشور ایران، همیشه افرادی وجود دارند که ترجیح می دهند به جای اینکه به صورت دسته جمعی به مسافرت بروند، به صورت تکی و مستقل به شهر مورد نظر خود سفر کنند.

به همین دلیل در این بخش ما قصد داریم تا به صورت جامع، برای شما توضیح دهیم که سفر با تور چه مزیت هایی دارد که شما ممکن است تا کنون به آن ها توجهی نداشته اید. تور مشهد هم از این قصیه مستثنی نبوده و ویژگی هایی دارد که اگر بدانید، خالی از لطف نخواهد بود.

مزیت های سفر با تور مشهد

پیشنهاد می کنیم قبل از اینکه بخواهید تور مشهد مورد نظر خود را انتخاب کنید، قبل از تصمیم نهایی خود، در مورد ویژگی های یک تور مسافرتی خوب اطلاعاتی جمع آوری کنید.

 • سفر با تور سبب می شود تا استرس شما کاهش پیدا کند
 • بالا بودن شگفت انگیز امنیت سفر
 • عدم نیاز به هماهنگ کردن کارها توسط شخص شما
 • کسب اطلاعات از بهترین کارهایی که در طول سفر می شود انجام داد
 • صرفه جویی بی نظیر در زمان
 • و …

طبیعی است که اگر بخواهیم مزیت هایی که شما با سفر دسته جمعی به دست می آورید را به صورت کامل شرح دهیم، در این مقاله نمی گنجد. در هر صورت، پیشنهاد ما به شما این است که قبل از انتخاب تور مسافرتی مورد نظر خود، تمامی این ویژگی ها را مورد بررسی قرار دهید تا یک تجربه خاطره انگیز را برای خود و همسفرانتان رقم بزنید.

تور لحظه آخری مشهد

تور لحظه آخری مشهد امروزه یکی از تورهای گردشگری است که افراد به دنبال پیدا کردن بهترین آن هستند. با این حال، پیشنهاد می کنیم که قبل از تصمیم برای رزرو تور مشهد خود، اطلاعاتی درباره مزایا و معایب تور لحظه آخری مشهد به دست بیاورید.

قبل از بررسی مزیت های تورهای لحظه آخری، باید در مورد معنا و مفهوم آن ها نیز اطلاعاتی داشته باشید؛ تور لحظه آخری زمانی رخ می دهد که آژانس های برگزار کننده تور، بنا بر دلایلی، نتوانسته اند صندلی های خود را تکمیل کنند و تصمیم گرفته اند با ارائه شرایط ویژه ای، مسافر جدید را جذب تور خود کنند.

به طور کلی، تور مشهد به خودی خود دارای زیر شاخه های زیادی است که یکی از مهم ترین آن ها تور لحظه آخری مشهد می باشد.

مزایای تور لحظه آخری مشهد

همانطور که گفته شد، آژانس های تور مشهد، سعی می کنند که بهترین پیشنهادات خود را برای تورهای لحظه آخری ارائه کنند. یکی از مهم ترین آن ها، قیمت تور می باشد.

طبیعی است که اگر شما قصد دارید در هزینه های خود نهایت صرفه جویی را بکنید، باید همیشه به دنبال تور لحظه آخری باشید تا بهترین قیمت را از آن خود کنید. ندا بال یکی از بهترین مراکز در ارائه تور لحظه آخری مشهد می باشد که شما می توانید از خدمات این مجموعه، نهایت بهره را ببرید.

علاوه بر قیمت منصفانه، یکی از دیگر از مزیت های تور لحظه آخری مشهد این است که شما هدر رفتی در وقت خود نخواهید داشت. با تور لحظه آخری مشهد شما می توانید در مدت زمانی سریع، با یک برنامه سفر خوب و از پیش تعیین شده، به مسافرت بروید.

البته تنها مسئله ای که در اینجا وجود دارد این است که شما باید قبل از رزرو تور لحظه آخری مشهد، آمادگی لازم برای مسافرت را داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است سفر شما با رضایت بخش نباشد.

مقایسه تور مشهد با قطار و هواپیما

قطعا تور مشهد با قطار و سفر به این شهر با هواپیما، با یکدیگر تفاوت هایی داشته و هر کدام از آن ها مزیت و ضررهای مخصوص به خود را دارند. با این حال، خیلی از افراد در هنگام نزدیک شدن به ایام سفر خود، دچار سردرگمی می شوند که آیا بهتر است از تور مشهد با قطار استفاده کنند یا اینکه سفر خود را به صورت هوایی انجام دهند؟

به همین علت، ما در این بخش، قصد داریم تا این دو صورت از سفر کردن را با هم مقایسه کنیم تا شما بتوانید با توجه به نیاز خود، تصمیم نهایی را بگیرید.

 • هزینه بلیط قطار کمتر از هواپیما است
 • تور مشهد با قطار، محدودیت حمل بار ندارد؛ در سفر با هواپیما این محدودیت ممکن است مشکلاتی را به وجود بیاورد
 • مسیر سفر با قطار، لذت بخش می باشد
 • مدت زمان سفر توسط قطار در مقایسه با هواپیما بیشتر است
 • سفر با هواپیما صرفه جویی در زمان است
 • درماندگی و خستگی سفر با قطار به مشهد بیشتر از هواپیما است

البته نکات زیادی در این زمینه وجود دارد که امکان اشاره به تمامی آن ها نیست؛ حال شما باید با توجه به شرایطی که مدنظر دارید، برای سفر خود، تصمیم گیری نهایی را انجام دهید.

تشخیص تور لحظه آخری واقعی از غیر واقعی!

تور لحظه آخری مشهد به یکی از مسائلی تبدیل شده است که بیشتر افراد با آژانس های مسافرتی تماس می گیرند و در مورد آن سوالات زیادی را مطرح می کنند. اما نکته ای که وجود دارد این است که برخی از افراد سودجو و فرصت طلب، می خواهند از تور مشهد شما، نهایت استفاده را بکنند.

کارشناسان بر این باورند که با توجه به داغ شدن بازار تور لحظه آخری مشهد، بیشتر افراد باید بتوانند یک تور مشهد واقعی از غیر واقعی را تشخیص دهند.

اولین راهکار برای درک این مسئله، این است که شما یک مرکز معتبر را برای این کار انتخاب کنید. اگر مجموعه مسافرتی، سابقه و تجربه خوبی داشته باشید، احتمال سودجویی به حداقل خواهد رسید و شما می توانید به راحتی به سفر خود بپردازید.

دومین نکته که باید بدانید این است که همه آژانس های هواپیمایی، نمی توانند تور لحظه آخری را به شما پیشنهاد کنند. در نتیجه، اگر یک تور خاص، ادعا کرد که می تواند شما را با قیمتی بسیار پایین به سفر به مشهد ببرد، در ابتدا شما باید آژانس مسافرتی مورد استفاده او را مورد بررسی قرار دهید.

بهترین فصل سفر به مشهد

اگر هدف شما از سفر، وجود شرایط آب و هوایی مناسب است، قطعا باید فصل بهار را برای تور مشهد خود انتخاب کنید. آن دسته از افرادی که تا به حال به مشهد سفر نکرده اند باید بدانند که این شهر، تابستان های بسیار گرم و خشکی دارد و اگر به این مدل آب و هوا عادت ندارید، ممکن است راحتی لازم را نداشته باشید.

از طرفی، فصل زمستان نیز برای مسافرت به این شهر، پیشنهاد نمی شود. با این حال، این ها همه در صورتی که آب و هوا برای شما اهمیت زیادی داشته باشد. مطمئنا اگر طبق برنامه ریزی های خود، یک تور مشهد مناسب را انتخاب کنید، می توانید در هر فصلی، از سفر خود نهایت لذت را ببرید.

تور مشهد در بهار

با فرا رسیدن فصل زیبای بهار و شروع تعطیلات عید، شلوغی این شهر مقدس، به اوج خود خواهد رسید. به همین دلیل، تعطیلات عید زمان خوبی برای انتخاب یک تور مشهد با قطار یا هواپیما نیست.

شما احتمالا با مشکلاتی نظیر کمبود اتاق خالی هتل ها، گران بودن خدمات، ترافیک بسیار زیاد در خیابان ها و مهمترین مورد اینکه با شلوغی حرم  امام رضا روبرو خواهید شد.

اما بعد از گذشت تعطیلات نوروز، شما می توانید با اطمینان خاطر به این شهر سفر کنید؛ چراکه دیگر با مشکلاتی نظیر گرانی خدمات و پر شدن شهر با زائرین مواجه نمی شوید. همچنین اینکه شما با نزدیک شدن زمان به ماه های اردیبهشت و خرداد، وضعیت آب و هوایی مشهد نیز به بهترین حالت خود می رسد.

سفر به مشهد در زمستان

پیشتر در مورد تور مشهد در فصل بهار را مورد بررسی قرار دادیم. اما برخی از افراد بنا بر شرایطی که دارند، تنها در فصد زمستان می توانند به این شهر سفر کنند.

باید بدانید که سفر به مشهد در زمستان پیشنهاد اول ما نیست؛ اما با این حال اگر تور انتخاب شده توسط شما، کیفیت و تجربه خوبی داشته باشد، در فصل سرد زمستان هم می تواند یک سفر خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

علاوه بر این، شهر مشهد به خاطر موقعیت جغرافیایی که دارد، کمتر پیش می آید که سرمای شدیدی را در زمستان تجربه کند؛ از این رو، اگر مجبور به سفر در این فصل هستید، جای نگرانی زیادی برای شما وجود نخواهد داشت.

البته ممکن است فرصت های برتر تور مشهد با هواپیما یا تور مشهد با قطار را از دست بدهید؛ اما باز هم ارزشش را خواهد داشت.

سوالات متداول

ارزان ترین تور مشهد چه زمانی است؟

معمولاً ارزان ترین تور مشهد، در فصلی است که کم گردشگر می باشد. برای سفر ارزان به مشهد بهتر است از تورهای زمستانی مشهد، در روزهای غیرمناسبتی و در فاصله زمانی پس ازعید نوروز تا قبل از شروع تابستان اقدام نمایید.