تور اصفهان

به ندا بال خوش آمدید‌

 • شما می توانید از لیست زیر مبدأ تور را از

  سایر شهرهای ایران به مقصد اصفهان تغییر دهید

هتل اسپادانا اصفهان

هتل اسپادانا اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3313
هتل صفوی اصفهان

هتل صفوی اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3311
هتل پارسیان سوئیت اصفهان

هتل پارسیان سوئیت اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3300
هتل زهره اصفهان

هتل زهره اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3286
هتل ونوس اصفهان

هتل ونوس اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3271
هتل خواجو اصفهان

هتل خواجو اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3263
هتل شیخ بهایی اصفهان

هتل شیخ بهایی اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3250
هتل ستاره اصفهان

هتل ستاره اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3236
هتل باران اصفهان

هتل باران اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3218
هتل آوین اصفهان

هتل آوین اصفهان

هتل 3 ستاره (★★★)


-
3205
هتل عالی قاپو اصفهان

هتل عالی قاپو اصفهان

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
3184
هتل پیروزی اصفهان

هتل پیروزی اصفهان

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
3170
هتل آسمان اصفهان

هتل آسمان اصفهان

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
3157
هتل سفیر اصفهان

هتل سفیر اصفهان

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
3119
هتل پارسیان کوثر اصفهان

هتل پارسیان کوثر اصفهان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
3095
هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
3074

تور اصفهان را با آژانس ندا بال تجربه کنید !

با رزرو تور اصفهان می توانید از جاذبه های گردشگری بی نظیر این شهر با کمترین هزینه دیدن نمایید. برای رزرو تور اصفهان می توانید مسیر هوایی و یا ریلی را انتخاب کنید که هر کدام مزیت های خاص خود را دارد که در ادامه به بیان آن می پردازیم. برای آگاهی از شرایط تور اصفهان آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان با ما همراه شوید.

جاذبه های گردشگری در تور اصفهان

آیا تا به حال از اصفهان دیدن کرده اید؟ آیا با تور اصفهان آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان و خدمات آن آشنا هستید؟ آیا مکان های تاریخی و جاذبه های گردشگری اصفهان را می شناسید؟ زمان مناسب برای سفر به اصفهان را می دانید؟ از قیمت بلیط هواپیما، قطار و هزینه اقامت در هتل اصفهان مطلع هستید؟ با ما همراه باشید تا در به بیان پاسخ سوالات مطرح شده بپردازیم.

در ابتدا لازم است با جاذبه های گردشگری اصفهان آشنا شوید و پس از ایجاد رغبت برای رفتن به اصفهان، از مزایای شرکت در تور اصفهان ندا بال آسمان نیز استفاده نمایید. اصفهان جلوه ای بی نقص از ذوق و هنر ایرانی است که هر کسی را در هر جای دنیا، مجذوب خود می کند. در ابتدا به معرفی جاذبه های اصفهان می پردازیم:

 • میدان نقش جهان: تیموریان در مرکز شهر، این میدان را بنا نهادند و زیبایی منحصر به فردی دارد.
 • مسجد شیخ لطف الله: مسجدی بدون مناره و دارای گِردترین گنبد در بین مساجد جهان است، تزئینات داخلی، رنگ کاشی و طرح خاص آن معرف بی بدیع هنر ایرانی- اسلامی می باشد.
 • پل خواجو: پلی متقارن که در زمان شاه عباس دوم بر روی زاینده رود بنا نهاده شد.
 • سی و سه پل: از مهم ترین جاهای دیدنی اصفهان بوده که در زمان حکومت شاه عباس بر روی زاینده رود ساخته شد.
 • کاخ چهل ستون: در زمان شاه عباس اول ساخت آن آغاز شد و تا زمان شاه عباس دوم افتتاح آن طول کشید و در سال 1310 به ثبت ملی رسید. دارای آثار مختلفی است که از جمله آنها می توان به مجموعه سفال، مجموعه آبگینه، مجموعه قدیمی ترین آثار سکه ماقبل تاریخ، مجموعه انواع سنگ نوشته ها و… نام برد.
 • مدرسه چهار باغ: دارای 4 ایوان بوده و آخرین بنای احداث شده در عصر صفوی است.
 • عمارت هشت بهشت: از جمله زیباترین باغ های اصفهان است که در سال 1313 به ثبت ملی رسید.
 • منارجنبان: محل دفن عارفی به نام عمو عبدالله کارلادانی است و دارای دو مناره است که با تکان دادن یک مناره، مناره دیگر به لرزه در می آید.
 • مسجد امام: از جمله بناهای پرشکوه ایام صفویه بوده و به دستور شاه عباس ساخته شده و به روح شاه طهماسب اهدا گردید.
 • چهار باغ عباسی: مسیری از سی و سه پل به سمت شمال شهر که سراسر مسیر پیاده روی دارای درختان چنار است.
 • کلیسای وانک: از شاهکارهای معماری ارمنی اسلامی بوده و همچنین موزه ای بی نظیری در آن قرار دارد که در زمان شاه عباس دوم برای ارامنه شهر اصفهان ساخته شد.
 • کاخ عالی قاپو: یکی از دیدنی های فوق العاده و بی نظیر اصفهان بوده که دارای 6 طبقه است. در نزدیکی میدان نقش جهان قرار دارد و دارای آثار هنری بسیاری است که در 5 مرحله تکمیل شد.
 • آرامگاه بابا قاسم: آرامگاه بابا قاسم از عرفای بزرگ با معماری زیبا بوده که شاگردانش برایش مقبره ای باشکوه بنا نهادند.
 • خانه مشیر الملک: مربوط به خاندان مشیر انصاری از مستوفیان و دربار صفویه است، از جمله خانه های زمان قاجار بوده که هر گردشگری را به خود جذب می کند.
 • کوه صفه: از جمله تفرجگاه های کوهستانی در نزدیکی شهر اصفهان در منطقه ای بکر که علاوه بر امکانات تفریحی و ورزشی دارای آرامگاه شهدای گمنام می باشد.
 • ورزنه: در 105 کیلومتری جنوب شرقی اصفهان بوده و بانوان آن همگی دارای چادری سفید هستند و دارای آثار تاریخی بی شماری می باشد.
 • آتشگاه: یادگاری از دوره ساسانیان بوده و بر روی کوهی با همین نام قرار گرفته است.
 • بازار قیصریه: در دوره صفویه ساخته شده و در نزدیکی میدان نقش جهان است، در سال 1317 به ثبت ملی رسیده و در دکان های آن انواع صنایع دستی اصفهان به فروش می رسد.

در این قسمت به معرفی جاذبه های گردشگری مهم اصفهان پرداختیم، اصفهان در دوره های مختلف مورد توجه شاهان بزرگ قرار گرفته و مهد هنر اصیل ایرانی می باشد به همین دلیل دارای باغ های بسیار باشکوه، مساجد بی نظیر، موزه های مختلف و… است که در ابتدای این مطلب به معرفی جاذبه های بسیار مهم و ثبت شده در آثار ملی اصفهان پرداختیم.

حضور در تور اصفهان آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان این امکان را به شما مسافران گرامی می دهد تا بتوانید تمامی جاذبه های مهم اصفهان را از نزدیک ببینید و بیشتر با هنر ایرانی- اسلامی آشنا شوید.

در ضمن فراموش نکنید که ضمن بازدید از بازار سنتی اصفهان، گز و پولکی را به عنوان سوغاتی برای دوستان خود خریداری نمایید همچنین تهیه صنایع دستی اصفهان مانند قلم کاری، مینا کاری، منبت کاری و… نیز گزینه ای بسیار مناسب به عنوان سوغاتی می باشد.

لازم به ذکر است که اگر می خواهید از جاذبه های گردشگری مهم اصفهان دیدن کنید، حداقل به سه روز زمان نیاز دارید، اما در صورتی که بخواهید از اکثریت آن بازدید نمایید به 4 تا 5 روز زمان نیاز است، قبل از شروع بازدید، به ساعت شروع به کار و همچنین تعطیلی این مراکز توجه داشته باشید زیرا تنها در ساعات خاصی به مسافران اجازه بازدید داده می شود.

بهترین زمان برای رزرو تور اصفهان

از اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگی جهان اسلام و یا مهد تمدن دنیا نیز یاد می شود، شهری که بیشترین تعداد گردشگران داخلی و خارجی را به خود اختصاص می دهد، اما سوالی که همواره برای مسافران مطرح می شود این است که بهترین زمان برای رفتن به اصفهان، چه فصلی است؟

توجه داشته باشید که تور اصفهان هر روزه برگزار می شود، اکثر بناها سرپوشیده بوده و دارای تهویه ای مناسب هستند، بنابراین در تمامی فصول می توان به بازدید از این شهر تاریخی پرداخت. اما اگر می خواهید زمان بیشتری را در فضای آن بگذرانید، بد نیست بدانید که اصفهان دارای 3 نوع آب و هواست.

در فصل زمستان سرد و در تابستان گرم می باشد اما در فصل بهار و پاییز دارای آب و هوایی مناسب برای مسافران است، بهتر است برای آگاهی دقیق از وضعیت هوا، سامانه های مربوط به گزارش دما را چک کنید. لازم به ذکر است که میزان گرما و سرمای هوا نسبت به شهرهای جنوبی و غربی کشور وضعیت بسیار مطلوب تری دارد.

آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان، برگزار کننده بهترین تور اصفهان در تمامی فصول بوده و این امکان را برایتان ایجاد می کند که با پرداخت کمترین هزینه لحظات خوشی را در اصفهان بگذرانید.

سوالات متداول

بهترین هتل‌های اصفهان کدام‌اند؟

هتل عباسی، هتل پارسیان کوثر، سفیر، عتیق، آسمان، عالی قاپو و پیروزی جزو بهترین هتل‌های اصفهان هستند.

خرید تور اصفهان از آژانس ندا بال چه مزیت‌هایی دارد؟

شما با خرید تور اصفهان از آژانس مسافرتی ندا بال آسمان ضمن اطمینان از کیفیت و خدمات تور از بالاترین درصد تخفیف‌ها برخوردار خواهید شد تا با کمترین هزینه از اقامتتان در نصف جهان لذت ببرید.

بهترین زمان سفر به اصفهان چه موقعی از سال است؟

بهترین زمان سفر به اصفهان فصل بهار و پاییز است. آب و هوای اصفهان در این دو فصل، بسیار مطلوب تر از روزهای دیگر سال است. در فصل تابستان و زمستان نیز می‌توانید با قیمت‌های مناسب‌تری به اصفهان سفر کنید.

چگونه با کمترین هزینه به اصفهان سفر کنیم؟

ندا بال آسمان با داشتن طیف گسترده‌ای از هتل‌ها و تضمین قیمت تورهای خود امکان اقامتی با کیفیت بالا را با حداقل هزینه برایتان فراهم می‌کند.