تور کیش

بهترین تور کیش

  • شما می توانید از لیست زیر مبدأ تور را از

    سایر شهرهای ایران به مقصد کیش تغییر دهید!

هتل تعطیلات کیش

هتل تعطیلات کیش

هتل 3 ستاره (★★★)


-
1731
هتل سارا کیش

هتل سارا کیش

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
1563
هتل هلیا کیش

هتل هلیا کیش

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
1605
هتل ارم کیش

هتل ارم کیش

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
1626
هتل پارمیدا کیش

هتل پارمیدا کیش

هتل 4 ستاره (★★★★)


-
1587
هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
1426
هتل پانوراما کیش

هتل پانوراما کیش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
1360
هتل کوروش کیش

هتل کوروش کیش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
1414
هتل ویدا کیش

هتل ویدا کیش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
1334
هتل شایان کیش

هتل شایان کیش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
1332
هتل داریوش کیش

هتل داریوش کیش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
1258
هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


-
1247

تور کیش بدون شک از تورهای مسافرتی بسیار محبوب است که با یک پرس و جوی ساده، متوجه می شوید که افراد زیادی به دنبال پیدا کردن بهترین تور مسافرتی برای این جزیره فوق العاده هستند.

حال اگر شما نیز قصد سفر به کیش را دارید، مطالعه ادامه این مطلب، خالی از لطف نخواهد بود.

چرا حتما باید برای یک بار هم که شده به کیش سفر کنیم؟

متخصصین و کارشناسان گردشگری متعددی این مسئله را بیان کرده اند که جزیره کیش یکی از زیباترین و برترین ساحل های شن سفید دنیا را دارد. همچنین بدون تعارف، شنا کردن در آب های جزیره کیش، به مراتب بهتر و لذت بخش تر از آب های دریای خزر است.

علاوه بر این ها، کیش به عنوان یکی از بهترین شهرهای توریستی کشور ما شناخته می شود. فضاسازی جزیره کیش به گونه ای است که از مدل های معماری سواحل خارجی الهام گرفته است. طبیعی است که خیابان های زیبا و معماری داخلی شهر سازمان یافته از دیگر نکاتی هستند که می توانند دلیل خوبی برای استفاده از یک تور کیش باشند.

برترین جاذبه های گردشگری کیش

خب، اگر هنوز تصمیم قطعی برای رزرو تور کیش مدنظر خود را نگرفته اید، کسب اطلاعات در مورد جاذبه های گردشگری این جزیره، می تواند تا حدودی بر روی تصمیم گیری شما موثر باشد!

پارک آهوان

در انتهای خیابان فردوسی جزیره کیش، یک زمین به وسعت 2 هکتار وجود دارد که یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری جزیره کیش به حساب می آید.

این بوستان تعداد بسیار زیادی از گونه های مختلف حیوانات را در دل خود جای داده است. در نتیجه اگر رزرو تور کیش خود را انجام داده و در نهایت تصمیم به سفر به این شهر را به قطعیت رساندید، به هیچ وجه بازدید از بوستان آهوان را از دست ندهید.

اگر در سفر به کیش، کودکان خود را به همراه می برید، آن ها در پارک آهوان می توانند به راحتی در بخش اختصاصی برای بازی کودکان، مشغول باشند.

خانه های بومی مردم

خانه مردم بومی یکی از معروف ترین مکان هایی است که باید در تور کیش خود به آن سر بزنید. در این خانه ها، شما مستقیما می توانید با خلیج فارس ارتباط بگیرید. پس اگر گشت و گذار در اسکله می تواند شما را خوشحال کند، می توانید با بازدید از خانه های مردم بومی کیش، یک تجربه فوق العاده برای خود و خانواده تان در سفر به کیش به وجود بیاورید.

اسکله تفریحی در کیش

ساحل جزیره کیش بی شک از بهترین مکان هایی است که در سفر به کیش باید آن را مدنظر داشته باشید. اسکله تفریحی کیش توسط متخصصین ایرانی ساخته شده و نمایی فوق العاده از خلیج را برای شما به تصویر می کشد.

ساحل مرجانی در جزیره کیش

بر اساس آمارهای به دست آمده، تقریبا بیشتر افرادی که از یک تور کیش استفاده می کنند، اکثر وقت خود را در ساحل مرجانی می گذرانند. ساحل مرجانی در واقع یک پارک ساحلی زیباست که محوطه سازی آن، منظره های جالبی را به وجود آورده است.

جزیره هندورابی

اگر تمام فعالیت های مرتبط با رزرو تور کیش مورد نظر خود را انجام داده اید، حتما از این مسئله اطمینان حاصل کنید که بازدید از جزیره هندورابی، در برنامه های تفریحی آن تور کیش قرار داشته باشد. در غیر این صورت ممکن است در آینده، حسرت نرفتن به جزیره هندورابی را مکررا بخورید.

حریره

شهر حریره یکی از قدیمی ترین مکان هایی است که در تور کیش خود می توانید از آن بازدید کنید. بر اساس مطالعات انجام شده، قدمت این شهر به قرت 5 تا 10 میلادی بر می گردد. اگر قصد بازدید از شهر حریره را داشتید، بهتر است بدانید که این شهر در شمال جزیره کیش قرار گرفته است.

تقریبا بیشتر تورهای سفر به کیش در برنامه ریزی های خود، دیدن از شهر باستانی حریره را قرار می دهند. متاسفانه شهر باستانی حریره در حال ویران شدن است و هنوز اقدامات جدی ای برای بازسازی آن انجام نشده است.

کشتی یونانی

بر اساس آمارهایی که به دست ما رسیده است، کشتی یونانی جزو محبوب ترین جاذبه های گردشگری کیش می باشد. این کشتی در واقع متعلق به یک شخص یونانی بوده است که در سال 1322 سفارش ساخت کشتی خود را به یک فرد انگلیسی در شرکت خود او داد.

در نتیجه، کشتی یونانی می تواند به تنهایی تاریخچه غنی ای باشد که برای مدت زمان زیادی شما را در تور کیش تان سرگرم کند.

ساحل سیمرغ

ساحل سیمرغ در واقع پارکی است که در قسمت جنوب شرقی جزیره کیش قرار دارد و بر اساس آمارهایی که به دست ما رسیده است، مساحتی نزدیک به پانزده هزار متر مربع دارد. از همین مساحت پارک ساحل سیمرغ می توان متوجه این نکته شد که چه امکانات فوق العاده ای در آن وجود دارد و شما می توانید در تور کیش خود، لذت تفریح در یک پارک همه چیز تمام را ببرید.

پارک شهر کیش

شهر کیش نیز از دیگر پارک های تفریحی است که کمتر دیده شده است کسی از بازدید از آن، ناراضی بوده باشد! دریاچه مصنوعی این پارک به همراه قسمت های بدنسازی، اسکیت و پیست دوچرخه سواری، سبب شده است که مسافران اسکان و گذراندن وقت در غرفه های این پارک را در اولویت های سفر به کیش خود قرار دهند!

پارک دلفین کیش

پارک دلفین جزیره کیش در واقع اولین پارکی است که در این سبک در ایران افتتاح شده است. پارک دلفین شامل بخش های متعددی مثل باغ پرندگان، سالن برگزاری نمایش، کافه تریا و … است. به هر حال بازدید از این پارک یکی از کارهایی است که قطع به یقین باید در برنامه تفریحی-سیاحتی شما در سفر با تور کیش وجود داشته باشد. در غیر این صورت باید بگوییم که به مانند این مکان را در دیگر مناطق کشورمان نمی توانید پیدا کنید.

موقعیت جغرافیایی کیش

همانطور که در بالاتر هم بیان کردیم، جزیره کیش یکی از مناطق توریستی ای می باشد که در حوزه خلیج فارس قرار گرفته است. این جزیره سالانه چیزی نزدیک به 3 میلیون نفر توریست را جذب مناطق گردشگری، مراکز خرید و … خود می کند.

جزیره کیش از توابع بندر لنگه هرمزگان به شمار می رود. این جزیره با مساحت حدودا 92 کیلومتر مربع، طرحی شبیه به بیضی دارد که محیط این بیضی، تقریبا 45 کیلومتر اندازه گیری شده است.

اگر بخواهیم از نظر مختصات جغرافیایی، کیش را بررسی کنیم، باید بگوییم که این جزیره در بین مختصات 53 درجه و 53 دقیقه تا 54 درجه و 4 دقیقه طول شرقی از نصف النهار گرینویچ و 26 درجه و 29 دقیقه تا 26 درجه و 35 دقیقه عرض شمالی، استقرار یافته است.

آب و هوای جزیره کیش

اگر به نقشه ایران نگاه کنید، متوجه می شوید که جزیره کیش یکی از جنوبی ترین مناطق کشور به شمار می رود. در نتیجه، با توجه به این مسئله که اکثر مناطق جنوبی ما آب و هوایی گرم و شرجی دارند؛ در نتیجه، جزیره کیش هم مثل همین موارد است.

بنابراین، اگر آب و هوای گرم شما را اذیت می کند و از به وجود آمدن یک سفر با کیفیت برایتان جلوگیری می کند، پیشنهاد می کنیم که از سفر به جزیره کیش در فصل های تابستان و بهار خودداری کرده و برنامه رزرو تور کیش مدنظرتان را برای ماه های سرد سال تنظیم کنید.

بر اساس میانگینی که از وضعیت آب و هوایی این جزیره به دست ما رسیده است، در فصول گرم سال که دمای هوا به اوج خود می رسد، میانگین دمای اتاق چیزی حدود 32 درجه محسابه شده است.

بهتر زمان تور کیش

یکی از مطالبی که جستجوی بسیار زیادی در گوگل در دیگر پلتفرم ها داشته است، بهترین زمان سفر به کیش بوده است. اگر قصد سفر به کیش را دارید، پیشنهاد ما به شما این است که حتما نکاتی که در ادامه این مطلب بیان می کنیم را در روند کاری خود پیاده سازی کنید.

سفر به کیش در فصول گرم سال

همانطوری که در بالاتر به این مسئله اشاره کردیم، جزیره کیش یکی از مناطقی است که به صورت عمومی، آب و هوایی شرجی و گرم دارد. اما بر خلاف دیگر شهرهای ایران که در این منطقه قرار دارند، کیش ماهیتی توریستی گردشگری داشته و می تواند به عنوان یک مرکز فوق العاده برای سفر کردن در نظر گرفته بشود.

حال اگر تصمیم دارید که در فصول گرم سال به کیش سفر کنید، پیشنهاد ما این است که یک تور کیش انتخاب کنید که در برنامه ریزی های خود، سفر در اوایل فصل بهار را داشته باشد. خب طبیعی است که در تابستان، شرایط آب و هوایی گرم تر شده و اگر تاب و تحمل این نوع از آب و هوا را ندارید، ممکن است که این سفر، سفری مناسب برای شما نباشد. اما به این نکته هم دقت داشته باشید که امکانات و جاذبه های جزیره کیش به تنهایی می توانند وضعیت آب و هوای گرم را از خاطر شما حذف کنند.

تور کیش در فصول سرد

بر اساس آمارهای به دست آمده، در فصل های پاییز و زمستان، جزیره کیش، هر سال، بیشترین تعداد توریست را نسبت به دیگر زمان های سال، تجربه می کند. در اواخر ماه بهمن، وضعیت آب و هوایی جزیره کیش آنچنان مساعد می شود که همین مسئله می تواند برای مدت زیادی شما را در این جزیره نگه داشته و به بازدید از زیبایی های آن، تشویق کند.

مانگین دمای هوا در این دو فصل، حدودا 27 درجه است و میزان بارندگی نیز در هر ماه بر اساس محاسباتی که انجام شده است، به 21 میلی متر می رسد. در نتیجه، اگر می توانید برنامه ریزی های لازم را برای انتخاب تور کیش در فصل های سرد سال انجام دهید، پیشنهاد می کنیم که سریع تر این کار را انجام داده و تجربه یک سفر بی نظیر به این جزیره فوق العاده را برای خود رقم بزنید.

بهترین هتل های کیش برای اسکان

از آنجایی که جزیره کیش یکی از مکان هایی است که به شدت وابسته به مسافرین می باشد، به همین علت، هتل های بسیار زیادی در این جزیره به وجود آمده اند. در نتیجه، طبیعی است که تمامی این هتل ها از کیفیت و اعتبار بالایی برخوردار نمی باشند.

همین مسئله سبب شد تا ما چند مورد از بهترین هتل هایی که می توان آن ها را در لیست هتل های تور کیش مدنظر قرار داد، به شما عزیزان ارائه کنیم.

هتل داریوش کیش

هتل داریوش یکی از برترین هتل هایی است که در سفر به کیش می توان ز خدمات آن استفاده کرد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این هتل این است که طراحی و ساختاری را برای خود پیاده سازی کرده است که در آن معماری و نقش و نگارهای اصیل ایرانی به چشم می خورد.

هتل ارم

هتل ارم یک هتل چهار ستاره می باشد که تصمیم داریم آن را به شما معرفی کنیم. بدون تعارف یکی از باشکوه ترین هتل هایی که در سفر به کیش خود خواهید، همین هتل ارم است که سالانه مورد استقبال تعداد بسیار زیادی از مردم قرار می گیرد.

یکی از دلایلی که سبب شده است این هتل به یکی از پراستقبال ترین هتل های جزیره کیش تبدیل شود، طراحی و ظاهر بسیار مجلل و زیبای آن است که هر شخصی دوست دارد مدت زمانی که از یک تور کیش استفاده کرده و در این جزیره سکونت دارد را در این هتل زیبا بگذارند.

هتل ترنج جزیره کیش

هتل ترنج جزیره کیش یکی از هتل هایی است که در پیاده سازی آن سعی شده است طرح هتل های دریایی تایلند به کار برده شود. ساختار این هتل به گونه ای است که سوئیت های آن بر روی آب های خلیج فارس ساخته شده اند. اگر از جمله افرادی هستید که عاشق دریا و محیط های ساحلی می باشید، این هتل می تواند به بهترین شکل ممکن این شرایط را برای شما فراهم سازد؛ به این صورت که تمامی امکانات خارج اتاق های آن در ساحل ارائه می شوند.

در نتیجه، اگر می خواهید تجربه اسکان در یک هتل خاص را داشته باشید، پیشنهاد ما رزرو اتاق در هتل ترنج کیش می باشد. در هر حال، اگر چنین ویژگی هایی که این هتل دارد، شما را شیفته خود کرده است، پیشنهاد می کنیم حتما قبل از اقدام به سفر، هتلی که قرار است در طول تور کیش خود در آن سکونت داشته باشید را با دقت فراوان انتخاب کنید.

غذاهای کیش

همانطور که می دانید، با توجه به آب و هوای هر منطقه ای در جهان، سلیقه های غذایی مردم آن مناطق تفاوت هایی با هم دارد. این مسئله در مورد کشور ایران و شهرهای آن نیز به طور کامل صدق می کند. اصلا شاید همین مسئله دلیلی بر این باشد که هر شهر سوغاتی مخصوص به خود را دارد.

در جزیره کیش به دلیل وضعیت آب و هوایی ای که دارد، سلیقه مردمانش بیشتر به سمت غذاهای دریایی است؛ اما برخلاف دیگر شهرهای جنوبی ایران، جزیره کیش تنوع غذایی بسیار بیشتری نسبت به شهرهای همسایه خود دارد. در نتیجه اگر از یک تور کیش استفاده کرده و به این جزیره سفر کنید، می توانید انواع و اقسام غذاهای بومی و دریایی را امتحان کنید و لذت ببرید.

به طور کلی، ماهی یکی از غذاهای محبوب ما ایرانی ها می باشد و این محبوبیت در شهرهای جنوبی بیشتر از سایر شهرستان های کشور است. جزیره کیش نیز از این مسئله مستثنی نبوده و اگر از تور کیش استفاده کرده و به این جزیره رفتید، باید بدانید که قرار است در طول سفرتان، حداقل چندین مرتبه در وعده های اصلی، ماهی بخورید.

سکم مشوی یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین غذاهای محلی جزیره کیش است که به دلیل دسترسی آسان آن، محلی های این شهر، آن را با اصولی خاص سرخ کرده و میل می کنند.

یکی دیگر از غذاهای محلی ای که بسیار مورد استقبال مردمان جزیره کیش می باشد، مضروبه است. مضروبه غذایی است که از ماهی تشکیل شده است و به آن نوع خاصی از سبزی و سیر اضافه می کنند که همین مسئله سبب به وجود آمدن طعم فوق العاده آن می شود. البته این نکته را هم مدنظر داشته باشید که مضروبه از آن دسته غذاهاست که ممکن است باب میل تمامی افراد نباشد؛ در چندین تور کیش که بررسی هایی را در مورد آن ها داشتیم، مضروبه غذایی بود که برخی از مسافرین از آن خوششان آمده و برخی دیگر نتوانستند آن را مزه کنند!

مرگوگ سومین غذایی است که پیشنهاد می کنیم که اگر به جزیره کیش مسافرت کردید، حتما آن را امتحان کنید. همانطور که می دانید، اکثر غذاهای منطقه جنوب کشور ما، باب سلیقه همه مردمان نیست؛ اما مرگوگ یا به بیانی دیگر مرقوق، غذایی است که کمتر پیش آمده است که کسی آن امتحان کرده و خوشش نیامده باشد.

اگر بخواهیم لیست غذاهایی که در سفر به کیش می توانید آن را تست کنید را ارائه کنیم، قطعا حالا حالاها باید این متن ادامه داشته باشد! اما به طور کلی، ندا بال به شما پیشنهاد می کند که به هنگام انتخاب یا رزرو تور کیش مدنظر خود، حتما در مورد خورد و خوراکی که قرار است در این جزیره برای شما برنامه ریزی شود، از برگزارکننده تور، اطلاعات کسب کنید.

بهترین رستوران های جزیره کیش

همه می دانیم که رستوران ها یکی از بخش های بسیار مهم در سفر هستند که حتما باید نهایت دقت در انتخاب آن ها بشود؛ به هر حال انسان در سفر قرار است لذت ببرد و بهترین ها را تجربه کند. به همین دلیل ما تصمیم داریم تا در ادامه این مطلب، بهترین رستوران هایی که در بیشتر آن ها از نظر خود مردم انتخاب شده اند را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در سفر به کیش خود، نگرانی در مورد پیدا کردن رستوران های برتر این جزیره نداشته باشید.

رستوران باباقدرت

رستوران باباقدرت یکی از بهترین رستوران هایی است که جزیره کیش تا کنون به خود دیده است. بدون اغراق طعم و کیفیتی که شما در غذاهای این رستوران می چشید، در جای دیگری پیدا نخواهید کرد. شیوه سرو غذا شاید یکی از مواردی باشد که سبب شده است رستوران باباقدرت به یکی از خاص ترین رستوران های منطقه خود تبدیل شود.

پیشنهاد ندا بال به شما این است که اگر وارد رستوران باباقدرت شدید و قصد سفارش غذا را داشتید، حتما ماهیچه را در اولویت های خود قرار دهید؛ چراکه در مجموعه باباقدرت شما می توانید باکیفیت ترین ماهیچه های موجود را امتحان کنید.

رستوران عمواکبر

رستوران عمواکبر یکی از مجموعه های قوی است که شما می توانید به آن مراجعه کنید و از طیف گسترده ای از غذاهای دریایی نهایت بهره را ببرید. نکته مهم اینکه در سازوکار پخت و پر این رستوران سعی شده است که از جدیدترین و بهترین متدها استفاده شود و همین ویژگی سبب شده است تا بر تعداد مشتریان این رستوران همواره افزوده شود. با اینکه رستوران های جزیره کیش اکثرا غذاهای دریایی می فروشند، اما غذاهایی که در رستوران عمواکبر طبخ می شوند، به شکل کاملا متفاوتی هستند و نمی توان به راحتی طعم آن ها را با دیگر غذاها مقایسه کرد.

سفر به کیش و تجربه ورزش های آبی

اگر تا کنون با تور کیش به این جزیره رفته باشید یا اینکه در مورد کیش تحقیقات جامعی انجام داده باشید، حتما می دانید که ورزش های آبی یکی از پرطرفدارترین تفریحاتی هستند که در جزیره وجود دارند و حتی می توان گفت که برخی از افراد تنها برای اینکه بتوانند از این ورزش ها استفاده کنند، سفر به کیش را برنامه ریزی می کنند.

در اینجا قصد داریم تا برخی از بهترین و معروف ترین ورزش های آبی موجود در کیش را برای شما بیان کنیم.

شاتل سواری

شاتل سواری یکی از پرهیجان ترین تفریحاتی است که در جزیره کیش وجود دارد. شاتل ها نوعی ار تیوپ های بادی بسیار بزرگ هستند که شما می توانید به صورت تک یا چند نفره روی آن ها سوار شوید. کارکرد شاتل ها به این صورت است که شما در آن ها استقرار می گیرید و به یک قایق تندرو وصل می شوید و آن قایق شروع به حرکت می کند. هیجان بسیار بالایی که در این تفریح آبی برای شما ایجاد می شود بسیار لذت بخش است. سعی کنید که اولین تفریحی که در تور کیش خود مدنظر دارید، همین شاتل سواری باشد.

این مطلب ادامه دارد…

سوالات متداول

چگونه رزرو تور کیش ارزان انجام دهیم؟

در بخش تور کیش آژانس هواپیمایی ندا بال، طیف گسترده ای از تورهای گردشگری جزیره کیش با ارزان ترین قیمت را ارائه کرده ایم.

جاذبه های گردشگری کیش را چگونه پیدا کنیم؟

در این مطلب، تمامی تفریحات، تفرجگاه ها، مراکز خرید و ... که نباید در سفر به کیش خود آن ها را از دست بدهید را جمع آوری کرده و به شما معرفی می کنیم.

بهتر است در چه فصلی به کیش سفر کنیم؟

با توجه به این مسئله که آب و هوا می تواند تا حدودی سلیقه ای باشد، پیشنهاد ما استفاده از تور کیش در فصل هایی است که خنک تر می باشند؛ پاییز و زمستان. البته از این مسئله غافل نشوید که در فصل بهار و تابستان مزیت هایی نصیب شما می شود که در فصول دیگر نیست.