تور کیش لحظه آخری

تور کیش لحظه آخری

تعطیلات

تور کیش هتل تعطیلات

هتل 3 ستاره (★★★)


هلیا

تور کیش هتل هلیا

هتل 3 ستاره (★★★)


پارمیدا

تور کیش هتل پارمیدا

هتل 4 ستاره (★★★★)


لیلیوم

تور کیش هتل لیلیوم

هتل 4 ستاره (★★★★)


بین المللی

تور کیش هتل بین المللی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


آرامیس پلاس

تور کیش هتل آرامیس پلاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


میراژ

تور کیش هتل میراژ

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایگان

تور کیش هتل شایگان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


سنتی امیرکبیر

تور کیش هتل سنتی امیرکبیر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پانوراما

تور کیش هتل پانوراما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پالاس

تور کیش هتل پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


کوروش

تور کیش هتل کوروش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ویدا

تور کیش هتل ویدا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایان

تور کیش هتل شایان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


داریوش

تور کیش هتل داریوش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مارینا پارک

تور کیش هتل مارینا پارک

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ترنج

تور کیش هتل ترنج

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور کیش لحظه آخری با قیمت عالی

تور کیش لحظه آخری

تور لحظه آخری کیش یک فرصت استثنایی برای افرادی است که تمایل دارند تا چند روز را در جوار آب های نیلگون خلیج فارس به دور از مشغله های روزمره با هزینه مقرون به صرفه بگذرانند. تور کیش دقیقه ۹۰ نسبت تورهای معمولی هزینه مناسب تری دارد و برای دریافت اطلاعات رزرو تور کیش دقیقه ۹۰ لازم است تا با آژانس های معتبر در ارتباط باشید.

کیش یکی از زیباترین جزیره های گردشگری ایران است که از تمامی شهرها و حتی کشورهای دیگر این جزیره را به عنوان مقصد سفر انتخاب می ‌کنند. به همین دلیل است که مراکز زیادی در حوزه خدمات گردشگری با ارائه تورهای مختلف سنعی دارند تا بخشی از این بازار را به خود اختصاص دهند.
پکیج های زیادی برای سفر به کیش وجود دارد که هر کدام از این پکیج ها بسته به امکانات رفاهی و گردشگری، هزینه های مختلفی را به خود اختصاص می‌ دهند. در این میان گاهی تور لحظه آخری کیش به عنوان یکی از بهترین گزینه های سفر ارائه می گردد.

برای دسترسی به تور کیش دقیقه نودی بهترین راه حل بررسی مستمر تورها و وب سایت های خدمات گردشگری است. چرا که با رزرو تور کیش دقیقه ۹۰ تا حد زیادی از هزینه های سفر کاسته می شود و امکان استفاده از هتل های درجه یک ۴ ستاره و ۵ ستاره مهیا می گردد.

آفرهای تور لحظه آخری کیش

تور کیش لحظه آخری

به دلیل وجود مسافران زیاد برای سفر به کیش آژانس های مسافرتی سعی می کنند تا با برگزاری تورهای مختلف شرایط سفر را برای این افراد آسان تر کرده و البته سودهای خوبی هم به دست می آورند.
گاهی اوقات قبل از شروع تور ظرفیت آن تکمیل نمی شود یا اینکه در لحظات آخر برخی از افراد به دلایل مختلف ثبت ‌نام خود را کنسل می کنند. در چنین شرایطی معمولاً موسسات گردشگری برای جلوگیری از ضرر و زیان های بیشتر، اقدام به ایجاد آفرهای تور لحظه آخری کیش می نمایند.
کیش یکی از مقاصد پراستقبال است که همه ایام سال نمی‌توان از تورهای لحظه آخری استفاده کرد؛ اما گاهی اوقات این اتفاق می ‌افتد که برای استفاده از آفرهای تور لحظه آخری کیش بهتر است تا در برخی از ایام سال بیشتر به شرایط اعلام این تورها توجه کنید، مانند:

بعد از تعطیلات نوروز

بلافاصله بعد از تعطیلات نوروز حجم سفرها تا حد چشمگیری کاهش پیدا می کند. در چنین شرایطی ممکن است که ظرفیت معمول تورها تکمیل نشده و تورهای لحظه آخری اعلام گردد. پس در این شرایط باید از قبل آمادگی داشته باشید، تا بتوانید به نحو احسن از شرایط پیش آمده استفاده کنید.

روزهای اول هفته

معمولاً در روزهای اول هفته به دلیل شرایط کاری و تحصیلی فرزندان استقبال از تورها کمتر است. البته در صورتی که روزهای اول هفته با تعطیلات رسمی مواجه نباشد، به آسانی می توان در چنین روزهایی از شرایط تورهای لحظه آخری و قیمت های مناسب آنها استفاده نمود.

اوایل خرداد تا اواسط شهریور

در این بازه زمانی به دلیل گرمای زیاد هوا و تداخل پیدا کردن با شروع امتحانات دانش آموزان و دانشجویان تا حد زیادی استقبال از تور‌کیش کاهش پیدا می ‌کند و به همین جهت می‌ توانید از تورهای دقیقه ۹۰ بهترین بهره را ببرید.

کیفیت تور کیش لحظه آخری

تور کیش لحظه آخری

سفر به کیش به عنوان یک تور داخلی گران قیمت محسوب شده که هزینه ‌های مربوط به رزرو بلیط هتل، هزینه وعده ‌های غذایی و تفریحات در کیش بر قیمت این تورها تأثیر دارند.
از آنجا که هزینه های تور کیش نسبتاً بالا است، معمولاً اغلب افراد به دنبال پیدا کردن یک راه حل به جهت کاهش هزینه های مختلف و رزرو یک تور مقرون به صرفه می باشند. به همین جهت در هنگام رزرو تور ابتدا تورهای ارزان تر که متعلق به هتل های دو ستاره تا ۴ ستاره هستند، تکمیل می گردد.
در نهایت هتل‌ های ۴ یا ۵ ستاره کیفیت بالاتری دارند و از قیمت های بیشتری برخوردار هستند، در آخرین لحظات ممکن است که ظرفیت خالی داشته باشند. به همین جهت در اغلب مواقع تور کیش لحظه آخری جزء تورهای با کیفیت بالا و مقرون به صرفه قرار می گیرند.
در صورت امکان استفاده از شرایط تور لحظه آخری می توانید با پرداخت هزینه مناسب، از کیفیت خوب و خدمات خاص برخوردار گردید.

چرا تور کیش دقیقه نودی مورد توجه است؟

تور کیش لحظه آخری

کیش یکی از جزیره های بسیار زیبا در ایران است که به عنوان نگین خلیج فارس شناخته می شود. به همین جهت سالانه مسافران زیادی به این جزیره زیبا از اقصی نقاط کشور و دنیا سفر می‌ کنند.

اما به دلیل استقبال بالای مسافرین هزینه های مربوط به سفر به این جزیره بالا است و همه افراد نمی توانند به راحتی از طریق ثبت نام در تور به این جزیره زیبا سفر داشته باشند.
گاهی اوقات شرایطی به وجود می ‌آید که با پرداخت هزینه کمتر می توان از تورهای با کیفیت و خاص استفاده نمود.

تور لحظه آخری کیش یکی از شرایط مناسب بوده که در صورت تمایل و پیگیری می توانید به این نوع تورها دست پیدا کنید.
دلایل زیادی وجود دارد که تور کیش دقیقه نودی مورد توجه قرار می گیرد که در ادامه به برخی از مهمترین این دلایل می پردازیم:

سفر ارزان

مهم ترین دلیلی که تور کیش دقیقه نودی مورد توجه قرار می گیرد، داشتن یک سفر ارزان و با کیفیت بالا است. چرا که اغلب تورهای کیش دقیقه ۹۰ متعلق به هتل های درجه ۱ می باشد و به دلیل تکمیل ظرفیت بین ۲۰ تا ۵۰ درصد کمتر از هزینه های معمول قیمت گذاری می شوند.

هیجان سفرهای بدون برنامه ریزی

معمولاً برای استفاده از شرایط تور لحظه آخر افراد باید یک چمدان آماده برای سفر داشته باشند، تا پس از اعلام این شرایط با سرعت بتوانند خود را به فرودگاه برسانند و افرادی به این نوع تورها علاقه دارند که به دنبال هیجان سفرهای بدون برنامه‌ریزی باشند.

بدون محدودیت زمانی

افرادی که از این تورها استقبال می کنند هیچ گونه محدودیت زمانی برای سفر نداشته و از لحاظ شغلی مشکلی برای آنها به وجود نمی آید و هر لحظه می ‌توانند بدون نیاز به هماهنگی با محل کار یا کارفرما برای سفر آماده شوند.

نکات مهم در رزرو تور کیش دقیقه ۹۰

تور کیش لحظه آخری

در هنگام رزرو تور کیش دقیقه ۹۰ لازم است که به برخی از نکات مهم توجه شود، تا یک سفر خوب و مطمئن داشته باشید.
گاهی اوقات تور ارزان به اشتباه به جای تور دقیقه ۹۰ مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان یک تور ارزان با تور لحظه آخری یکسان نیست، بلکه تور ارزان معمولاً بر روی هتل های سطح پایین برنامه ریزی می شود، همچنین از پروازهای ارزان تر نیز در تورها استفاده می کنند تا بتوانند هزینه ‌ها را کاهش دهند.

گاهی اوقات ممکن است که آژانس ها با استفاده از برچسب لحظه آخری تور ارزان و بی ‌کیفیت را به فروش برسانند که در چنین شرایطی امکانات و خدمات مختلفی از تور کم می شود.
پس توجه کردن به چند نکته می ‌تواند در هنگام رزرو تور کیش دقیقه ۹۰ کمک کننده باشد، از جمله:

زمان برگزاری تور دقیقه 90 کیش

به هیچ عنوان یک برگزار کننده تور یک هفته به تاریخ برگزاری راضی به لحظه آخری کردن تور نمی شود. بلکه تنها در یکی دو روز پایانی و حتی گاهی اوقات در ساعات پایانی اقدام به ارائه تور لحظه آخری می کنند. چرا که هیچ تور با کیفیتی چند روز مانده به تاریخ برگزاری چنین ریسکی را نمی پذیرد.

ایام ارائه تور لحظه آخری کیش

زمان هایی که تور لحظه آخری ارائه می گردد، اهمیت زیادی دارند؛ چرا که در ایام شلوغی سفر معمولاً تور لحظه آخری کیش وجود ندارد و از قبل به طور کامل رزرو می گردد. پس حتماً به زمان ارائه تور لحظه آخری توجه نمایید، تا تور های بی ‌کیفیت را به عنوان تور لحظه آخری تهیه نکنید.

قیمت تور لحظه آخری کیش

قیمت تور لحظه آخری را بین ۲۰ تا ۵۰ درصد از قیمت تور معمولی و استاندارد ارزان ‌تر ارائه می دهند و در صورت ارائه قیمت ارزانتر از این مبالغ یا گران تر در هنگام رزرو تور کیش به بررسی بیشتر بپردازید و تمامی خدمات سفر از قبیل نوع هواپیما، هتل و سرویس های مختلف را تحت بررسی قرار دهید.

نحوه ارائه تور لحظه آخری کیش

تور کیش لحظه آخری

معمولاً تورهای لحظه آخری توسط آژانس های مسافرتی به اطلاع مشتریان ثابت و گاهی اوقات از طریق آژانس های همکار اطلاع رسانی می گردد. به هیچ عنوان تورهای لحظه آخری امکان چاپ و درج در روزنامه ها و مجلات را ندارند. چرا که زمان کافی برای این امور موجود نیست؛ به همین سبب توجه داشته باشید که از این طریق مورد کلاهبرداری قرار نگیرید.
بهترین راه حل تحقیق در مورد آژانس های ارائه دهنده تور لحظه آخری بوده و همچنین انتخاب آژانس های مسافرتی معتبر و دریافت خدمات از آنها است که با اطمینان کافی می توانید به تمامی اخبار و پیام های رسیده از آنها توجه کنید. مجموعه ندا بال آسمان یکی از بهترین شرکت های مسافرتی است که در حوزه های مختلف خدمات خوبی را ارائه می‌ دهد.

تعداد ظرفیت تورهای لحظه آخری کیش

ماهیت تورهای لحظه آخری به این شکل است که در روزهای ابتدایی عرضه تعداد زیادی از ظرفیت پر شده است و تنها تعداد اندکی از ظرفیت برای لحظه آخر باقی می‌ ماند. به همین جهت ارائه چنین تورهایی زمان مناسبی برای سفرهای گروهی نیست؛ چرا که ممکن است هماهنگی بین افراد زمان ‌بر بوده و تور را از دست بدهید. پس به هیچ عنوان برای سفرهای گروهی با تعداد بالا ریسک خرید تور لحظه آخری را نپذیرید.

دقت در قرارداد تور لحظه آخری کیش

در هنگام بستن قرارداد تور لحظه آخری باید توجه شود که تمامی وعده هایی که به شما داده می شود به صورت مکتوب در قرارداد ذکر گردد. چرا که گاهی اوقات آژانس ها برخی از خدمات را در تبلیغات خود قرار داده؛ اما در هنگام دریافت خدمات خبری از موارد ذکر شده نبوده و به دلیل اینکه در قرارداد به شکل مکتوب ذکر نشده، نمی توان نسبت به این موارد شکایت کرد.

معایب تور کیش دقیقه ۹۰

تور کیش دقیقه ۹۰ مهمترین مزیتی که دارد هزینه مناسب و مقرون به صرفه آن است که امکان بهره مند شدن از خدمات هتل های ۵ ستاره با هزینه کمتر را به وجود می آورد.
اما این تورها معایبی هم داشته که با در نظر گرفتن مزیت ‌های آن می ‌توان از معایب آن چشم پوشی کرد، یا با توجه و دقت بیشتر معایب آن را تا حد زیادی کاهش داد.
در تور لحظه آخری امکان هماهنگی و تصمیم گیری نبوده و باید از قبل آماده سفر باشید؛ چرا که معمولاً تا پرواز یک روز یا چند ساعت بیشتر زمان ندارید.
یکی دیگر از معایب این تورها این بوده که، امکان کنسلی در تور لحظه آخری و استرداد وجه پرداخت شده وجود ندارد و در صورت پشیمان شدن از سفر یا جا ماندن از سفر هزینه شما به طور کامل از بین می رود. پس با برنامه ‌ریزی درست و دقیق می توانید جلوی این مشکل را تا حد زیادی بگیرید.

تور لحظه آخری کیش چند درصد ارزانتر است؟

تور کیش لحظه آخری قیمت مناسب

برای تمامی موسسات گردشگری فروش رفتن یک بلیت با نرخ پایین تر بهتر از خالی ماندن صندلی و اتاق رزرو شده در هتل است. چرا که این مجموعه ها معمولاً بلیط های هواپیما را به صورت چارتری و یکجا خریداری می کنند که خالی ماندن هر صندلی ضرر مالی زیادی برای آنها ایجاد می کند.
معمولاً هزینه تور کیش لحظه آخری حدود ۲۰ تا ۵۰ درصد ارزانتر از تورهای واقعی ارائه می گردد. البته این تفاوت قیمت ها بسته به خدمات ارائه شده در طی سفر، روزهای مانده به سفر برای ارائه تور و موارد دیگر ارتباط پیدا می‌ کند.
مبارزه و تور لحظه آخری می توانید اوقات فراغت هیجان انگیز در کنار پرداخت هزینه مناسب را به دست آورید که در نهایت تجربه یک سفر رویایی برای شما ایجاد می گردد.

مهمترین دلایل خرید تور کیش لحظه آخری

در هنگام ارائه تور کیش لحظه آخری همه افراد ترجیح می‌ دهند با سرعت بالا قبل از تکمیل ظرفیت نهایی این تورها را رزرو کنند.
دلایل زیادی وجود دارد که خرید تور کیش لحظه آخری به همه افراد در صورت برخورد با آن توصیه می ‌شود که از مهم‌ترین آنها می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

• با تهیه تور لحظه آخری می توانید ارزان تر سفر کنید.

• برای افرادی که به دنبال هیجان سفر به برنامه ریزی هستند مناسب است.

• از خدمات ارائه شده برای تورهای لوکس بهره می برید.

 

امکان رزرو تور کیش دقیقه ۹۰ با قیمت مناسب

از آنجا که جزیره کیش جزء مهیج ترین مقاصد سفر محسوب می شود؛ اغلب افراد تمایل دارند تا برای سفرهای تفریحی و گردشی به این جزیره زیبا بروند.
استفاده از خدمات تور لحظه آخری کیش موجب می ‌شود تا افراد زیادی با پرداخت هزینه مقرون به صرفه بتوانند به این جزیره زیبا سفر نمایند.
مهمترین عامل در هنگام رزرو تور کیش دقیقه ۹۰ انتخاب آژانس های مسافرتی معتبر است که خیال مسافران را می تواند از اعتبار و کیفیت خدمات دریافتی راحت کند.
ندا بال جزء بهترین آژانس های مسافرتی در زمینه تور داخلی قرار می ‌گیرد که در زمینه تورهای مختلف با تجربه بالا عمل کرده و بهترین خدمات را از لحاظ هتل و خدمات تفریحی و رفاهی ارائه می دهد.
معمولاً قیمت تور کیش با توجه به تعداد روزهای اقامت و کیفیت هتل مشخص می ‌گردد که با امکان رزرو تور کیش دقیقه ۹۰ تا حد زیادی می توانید هزینه های مربوط به سفر لوکس خود را کاهش دهید. پس حتماً با مجموعه ندا بال از طریق روش های مختلف در ارتباط باشید، تا از شرایط ارائه تورهای لحظه آخری مطلع گردید.

 

تور لحظه آخری کیش هتل 5 ستاره

اکثر افرادی که به دنبال تهیه یک تور لوکس هستند که تمام اوقات سفر خود را از محیط بسیار شیک و دلچسب هتل لذت ببرند، می توانند با انتخاب هتل های 5 ستاره این شرایط را برای خود ایجاد کنند.

اما هتل های 5 ستاره هزینه‌ های بسیار زیادی دارد و برای اغلب مسافران امکان پرداخت هزینه های این هتل ها میسر نیست. در چنین شرایطی توصیه می شود تا به دنبال تهیه تور لحظه آخری کیش هتل 5 ستاره باشند.
معمولاً تورهای لحظه آخری برای هتل های 4 ستاره و پنج ستاره برگزار می گردد که با انتخاب تور هایی که برای هتل های 5 ستاره برنامه ‌ریزی کرده ‌اند، از سالن های ورزشی و تفریحی، سواحل اختصاصی و همه لیست امکانات هتل برای استراحت و رفع خستگی بهره می برید.

برخی از هتل های 5 ستاره با داشتن اتاق های روبه دریا و اتاق هایی بر روی دریا با کف شیشه‌ ای تجربه متفاوت را برای مسافران به وجود می آورند که تقریباً به دست آوردن این تجربه ها تکرار نشدنی است.

با زیر نظر گرفتن فعالیت های موسسات گردشگری معتبر مانند مجموعه ندا بال به محض ارائه تورهای لحظه آخری از آنها مطلع شده و اقدام به رزرو نمایید، تا بتوانید در کنار پرداخت هزینه مناسب و حدود 50 درصد ارزان تر از یک تور معمولی، از بهترین خدمات لاکچری هتل بهره ببرید.

سوالات متداول

تور کیش لحظه آخری رو چطور میتونم تهیه کنم؟

شما میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن، تور کیش لحظه آخری خود را در ندابال رزرو نموده و سریعا عازم سفر شوید. ما اینجاییم تا بهترین ها را برای شما رقم بزنیم.

قیمت تور کیش لحظه آخری چقدر است؟

با توجه اینکه شما چه نوع تور، با چه میزان کیفیت، خدمات و همینطور کدام هتل را انتخاب کنید، قطعا قیمت ها متفاوت خواهند بود، پس شما میتوانید با مشاورین ما در ارتباط بوده تا با توجه به بودجه خود، تور مناسب را انتخاب نموده و رزرو کنید.