تور کیش نوروز

تور کیش نوروز ۱۴۰۳

 

بـرای مشاهـده تــورهای نـوروزی تـاریخ رفـت را بـه فروردین ۱۴۰۳ تغییر دهید !

تعطیلات

تور کیش هتل تعطیلات

هتل 3 ستاره (★★★)


هلیا

تور کیش هتل هلیا

هتل 3 ستاره (★★★)


پارمیدا

تور کیش هتل پارمیدا

هتل 4 ستاره (★★★★)


لیلیوم

تور کیش هتل لیلیوم

هتل 4 ستاره (★★★★)


بین المللی

تور کیش هتل بین المللی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


آرامیس پلاس

تور کیش هتل آرامیس پلاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


میراژ

تور کیش هتل میراژ

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایگان

تور کیش هتل شایگان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


سنتی امیرکبیر

تور کیش هتل سنتی امیرکبیر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پانوراما

تور کیش هتل پانوراما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پالاس

تور کیش هتل پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


کوروش

تور کیش هتل کوروش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ویدا

تور کیش هتل ویدا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایان

تور کیش هتل شایان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


داریوش

تور کیش هتل داریوش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مارینا پارک

تور کیش هتل مارینا پارک

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ترنج

تور کیش هتل ترنج

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور کیش نوروز ۱۴۰۳ به عنوان پر استقبال ترین تور مسافرتی محسوب می گردد، چرا که در نوروز آب و هوای کیش برای سفر بسیار متعادل و مناسب است. برای تهیه بهترین قیمت تور کیش نوروز ۱۴۰۳ انتخاب یک مجموعه خدماتی معتبر اهمیت می ‌یابد. برای بهره مند شدن از ۴۰ درصد تخفیف تور نوروز با شرکت های معنبر ارائه دهنده تور کیش تماس بگیرید.

تور کیش نوروز

استفاده از تور داخلی کیش می تواند به عنوان زیباترین و ماندگارترین سفرهایی باشد که در داخل کشور تجربه می کنید. چرا که جزیره کیش یک فضای بسیار زیبا برای استراحت و رهایی از اضطراب های روزانه دارد. سالانه بیش از هزاران نفر گردشگر داخلی و خارجی به این جزیره زیبا برای استفاده از استراحتگاه ها و اقامتگاه های فوق العاده زیبای آن سفر می کنند.

همچنین در جزیره زیبای کیش علاوه بر تفرجگاه ها مراکز خرید فوق العاده لوکس وجود دارند که امکان دسترسی به همه محصولات مورد نیاز مسافران فراهم می گردد.

شرایط سفر به کیش به صورت شخصی یا با تور فراهم است، چرا برای همه مسافران یک سوال مهم به وجود بیاید که سفر به کیش تنهایی بهتر است یا انتخاب تور گزینه مناسب است.

سفر به کیش با تور مناسب

تور کیش نوروز

کیش جزیره بسیار زیبا با تنوع بالایی از اقامتگاه های مختلف از هتل های ۵ ستاره تا سوئیت های اقامتی است. همچنین تنوع بالای تفرجگاه ها و مراکز تفریحی و هم مراکز خرید ممکن است که موجب سردرگمی افراد شوند و نتوانند به درستی از زمان و هزینه در نظر گرفته شده بهترین استفاده را ببرند.

سفر به کیش به همراه تور مناسب تر بوده چرا که سفر از قبل برنامه‌ ریزی شده، تأثیر بیشتری در انتخاب هتل مناسب با هزینه مقرون به صرفه در نظر گرفته می شود.

با کمک تور کیش امکان پشتیبانی از خدمات هتل ها به وجود می ‌آید و در صورت بروز هر گونه مشکل به راحتی از طریق شرکت های گردشگری ارائه دهنده تور پیگیری می گردد.

خرید تور از شرکت ‌های گردشگری تأثیر زیادی در کاهش هزینه های محل اقامت برای رزرو هتل های ارزان تر دارد. همچنین شرکت‌ های گردشگری با برخی از مراکز تفریحی قرارداد داشته و هزینه های استفاده از این فضاها نیز مقرون به صرفه تر است.

البته در صورت عملکرد هوشمندانه امکان استفاده از آفرهای تور کیش وجود دارد، تا بتوان تا حد زیادی هزینه های سفر را کمتر نمود. به عنوان مثال در مواقعی از سال ممکن است شرایط ۴۰ درصد تخفیف برای تور کیش ارائه گردد که با انتخاب های دقیق و شناخت شرکت های گردشگری خوب به شکل بهینه از این شرایط بهره می بریم.

نکات مهم در مورد تور کیش نوروز

تور کیش نوروز

نوروز یکی از ایام شلوغ برای تورهای مسافرتی است؛ زیرا اغلب افراد کارمند و بسیاری از شرکت ها در تعطیلات به سر می برند و افراد فرصت بیشتری برای سفر پیدا می کنند.
البته مناسب بودن آب و هوای کیش در این فصل از سال یکی دیگر از دلایل استقبال این جزیره زیبا است که برای سفرهای نوروزی انتخاب می شود. برای اینکه در تور کیش ۱۴۰۳ شرایط خوبی را داشته باشید، لازم است که به برخی از این نکات توجه کنید تا در طی مسیر و سفر دچار مشکل نگردید.

مهمترین نکات در مورد انتخاب تور کیش نوروز می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

توجه داشته باشید که فقط مواردی که درون قرارداد مکتوب نوشته شده در تعهدات شرکت‌ های ارائه دهنده تور قرار می ‌گیرند و هیچگونه قول و قرار شفاهی ارزش پیگیری ندارد.
قبل از امضای قرارداد بهتر است در مورد ویژگی های هتل و کیفیت غذا و خدمات جانبی مختلف اطلاعات کافی را به دست آورید.

محل قرار گیری هتل و نزدیک بودن آن به مرکز توریستی و مراکز خرید جزء موارد تأثیر گذار در هزینه های داخل کیش است و به این نکته هم توجه کنید.

ساعت پرواز از کیش و هماهنگی آن با ساعت تحویل اتاق در هتل جزء عوامل بسیار مهم است. چرا که ممکن است پرواز شما عصر یا شب باشد.

ارائه خدماتی مانند ترانسفر فرودگاه تا هتل و معرفی مراکز خرید چنین هماهنگی با مراکز تفریحی جزء خدماتی است که برخی از شرکت ‌های گردشگری ارائه می ‌دهند و البته در هزینه های تور محاسبه می شود.

هزینه هایی که قرار است پرداخت شود با توجه به چند ستاره بودن هتل تغییر چشمگیری پیدا می ‌کند.

انتخاب نوع هواپیما و پرواز در هزینه مؤثر است، پس به این نکات به خوبی توجه کنید تا یک سفر هیجان انگیز و مقرون به صرفه را تجربه نمایید.

خدمات تور کیش نوروز از تهران در سال ۱۴۰۳

تور کیش نوروز

کیش از جزایر زیبای داخل کشور است که اغلب شرکت های مسافرتی با راه اندازی تور داخلی سعی می کنند، تورهای مختلف برای سفر به این جزیره ارائه دهند، تا همه افراد با هر سطح هزینه بتوانند به این جزیره زیبا سفر نمایند.

تور کیش نوروز از تهران با پروازهای مختلفی از جمله ایر لاین های کیش ایر، ماهان، زاگرس و موارد دیگر صورت می ‌گیرد. با انتخاب مجموعه ندا بال می توانید از بهترین هواپیماها و خدمات مختلف این تورها استفاده کنید.

خدمات خاصی که برای تور کیش نوروز از تهران ارائه می گردد شامل موارد مختلفی است که عبارتند از:

• خدمات ترانسفر فرودگاهی برای استقبال از مهمانان و انتقال آنها از فرودگاه تا هتل به صورت رایگان وجود دارد.
• ارائه خدمات ترانسفر بدرقه در صورت نیاز مسافرین با هزینه مناسب ارائه می گردد.
• تمامی هتل های در نظر گرفته شده صبحانه های رایگان به صورت بوفه یا سلف سرویس ارائه می دهند.
• در هتل ‌های لوکس ۴ و ۵ ستاره غذاهای با کیفیت بالا برای وعده های ناهار و شام ارائه می گردد که در صورت تمایل می توانید آن را رزرو کنید، یا از برخی وعده های غذایی استفاده نمایید. اما در هتل های 3ستاره و کمتر کیفیت غذا معمولی بوده و قیمت مناسب تری هم برخوردار است.
• در نوروز ۱۴۰۳ برای مسافران به صورت رایگان گشت شهری ارائه می گردد و در هر روز برای گشت شهری ساعات مشخصی را تعیین می‌ کنند تا مسافرین بتوانند از بهترین جاذبه های گردشگری کیش دیدن نمایند.

در کیش بازارهای معروف و بزرگ وجود دارد که در صورت تمایل تورهای گردشگری می ‌توانند این بازارها را به شما معرفی کرده و با خیال راحت از بازارهای معتبر و برند محصولات مورد نظر خود را تهیه کنید.

آفر تور کیش عید نوروز از مشهد

تور کیش نوروز

مشهد به عنوان یک مقصد زیارتی و سیاحتی در تمام ایام سال مسافران زیادی را می پذیرد و به خصوص در ایام عید نوروز به عنوان یکی از مراکز مسافرتی مهم در نظر گرفته می ‌شود. اما اغلب مسافران و همچنین ساکنین مشهد تمایل دارند تا پس از زیارت برای گذراندن اوقات فراغت از زیبایی های جزیره کیش بهره ببرند.

شرکت های مسافرتی با ارائه آفر تور کیش عید نوروز از مشهد سعی می ‌کنند خدمات خوبی را برای مسافرین ارائه دهند، تا از تعطیلات نوروز خود بهترین استفاده را ببرند.

شرکت مسافرتی ندا بال با ارائه آفر 40 در صد تخفیف تلاش نموده تا شرایط خوبی برای یک سفر لوکس و مناسب ایجاد کند،تا همه افراد با سطح هزینه های پایین تر نیز از این شرایط بهره مند شوند.

توجه داشته باشید که به هیچ عنوان ارائه آفر در تور کیش عید نوروز از مشهد منجر به کم شدن خدمات و پایین آمدن سطح کیفیت آنها نمی شود. بلکه در چنین شرایطی شرکت های مسافرتی سعی می کنند تا با هتل های ارائه دهنده خدمات مذاکرات خاصی انجام داده و تا حد ممکن از تخفیفات آنها استفاده می نمایند.

پس با خیال راحت با انتخاب این تورها نیز می توانید از تمامی خدماتی که شرکت های مسافرتی ارائه می دهند بهره‌ مند شویم.

از مهمترین خدمات شرکت های مسافرتی می توان به رزرو بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل، هماهنگی برای گشت و گذار در شهر، معرفی مراکز خرید معتبر و مواردی از این قبیل اشاره نمود.

عوامل موثر بر قیمت تور کیش عید نوروز

تور کیش نوروز

کیش به عنوان یک جزیره زیبا و پر استقبال هزینه ‌های سفر بیشتری برای علاقه ‌مندان به وجود می آورد. اما در برخی از ایام سال ممکن است که قیمت تور کیش افزایش چشمگیری پیدا کند.

قیمت تور کیش عید نوروز که توسط برخی از آژانس های مسافرتی اعلام می گردد، با تورهای خارجی برابری می ‌کند. به همین سبب پیدا کردن آژانس هایی که منصفانه عمل کرده و تورهای خود را با آفرهای مختلف ارائه می دهند، تأثیر زیادی در کاهش هزینه ها دارد.

مجموعه ندا بال آسمان با در نظر گرفتن ۴۰ درصد تخفیف برای قیمت تور کیش عید شرایط خوبی را برای سفر مهیا کرده است.
البته مهمترین دلیل تفاوت قیمت تور کیش عید نوروز با دیگر فصول سال درخواست بیشتر در این بازه زمانی است که با کمبود امکانات در جزیره رو به ‌رو می ‌شوند. به همین جهت با افزایش قیمت سعی می کنند تا سطح تقاضا برای رفتن به جزیره کیش را در حد اعتدال نگه دارند.

عوامل زیادی وجود دارد که می تواند بر قیمت تور کیش عید تأثیر مستقیم بگذارند که در این بخش به بررسی چند مورد آن می پردازیم:

قیمت بلیط رفت و برگشت

تور کیش نوروز

بلیط رفت و برگشت هواپیما با توجه به کیفیت و ویژگی هواپیما مشخص می گردد، هر چقدر که از هواپیماهای بهتر در سفر استفاده کند طبیعتاً هزینه آن نیز بالاتر می رود.

ساعت بلیط رفت و برگشت

ساعت بلیط رفت و برگشت برای دریافت و تحویل هتل جزء مواردی است که بر هزینه ‌های تور تأثیر می گذارد.

کیفیت هتل

در کیش از هتل های ۵ ستاره، ۴ ستاره، 3 ستاره تا سوئیت های اقامتی وجود دارند که بسته به کیفیت این مراکز قیمت اقامت در آنها نیز تغییر پیدا می کند.

خدمات ارائه شده در تور

تورها خدمات مختلفی را برای مسافرین ارائه می دهند تا با توجه به این خدمات روزهای سفر خود را به خوبی بگذرانند. برخی از تفاوت قیمت ها به دلیل تفاوت این خدمات است.

تعداد روزهای سفر

تعداد روزهایی که افراد برای سفر خود انتخاب می ‌کنند یا تورها در این بازه زمانی خدمات ارائه می دهند، مشخص کننده هزینه‌ های مربوط به تور کیش است. برای نوروز مقرون به صرفه ترین تعداد روزهایی که می توان در نظر گرفت تورهای سه روزه می باشد.

بهترین زمان خرید تور کیش نوروز ۱۴۰۳

تور کیش نوروز

تور داخلی کیش از پرطرفدارترین تورهای است که در عید نوروز مورد توجه قرار می ‌گیرد. به همین جهت زمان تهیه این تورها برای سفر اهمیت پیدا می کند.

معمولاً عید‌نوروز به دو نیمه تقسیم بندی می شود و برخی از افراد در نیمه اول تعطیلات و برخی دیگر در نیمه دوم به مسافرت می روند.

بهترین زمان خرید تور کیش نوروز بسته به زمان سفر افراد مشخص می گردد. اگر قصد دارید در نیمه اول تعطیلات سفر نوروزی خود را آغاز کنید، لازم است که به دلیل استقبال بیشتر در این زمان تور کیش نوروز ۱۴۰۳ را از اواسط بهمن ماه تا اوایل اسفند تهیه نمایید.

اما اگر قصد دارید در نیمه دوم تعطیلات عید نوروز به مسافرت بروید می توانید برای تهیه تور کیش نوروز تا هفته اول عید صبر کنید. چرا که در هفته اول به طور معمول بر اساس تجربه سال‌ های گذشته، قیمت تورهای کیش کاهش قابل توجهی پیدا می نمایند.

شرایط تهیه تور کیش عید نوروز ۱۴۰۳ با ۴۰ درصد تخفیف

تور کیش نوروز

بهترین هتل های کیش هر ساله برنامه ‌های شاد و متنوعی را برای گردشگران در نظر می گیرند تا در طی روزهای سفر بتوانند یک سفر راحت و بدون دردسر را تجربه کنند.

انتخاب آژانس های مسافرتی که در زمینه ارائه تور کیش عید نوروز ۱۴۰۳ به شکل حرفه‌ ای فعالیت می کنند، موجب می شود تا از بهترین خدمات دریافتی در این جزیره زیبا بهره مند شوید و روزهای خاص و شب‌ های متفاوت را تجربه نمایید.

مجموعه ندا بال آسمان یکی از بهترین شرکت های گردشگری است که در زمینه ارائه تورهای مختلف خدمات خاصی را عرضه می کند. در واقع با اعتماد به این مجموعه می توانید بدون گرفتارشدن در شلوغی های ایام عید از بهترین خدمات هتل و مراکز تفریحی و گردشی کیش بهره ببرید.

سوالات متداول

قیمت تور کیش نوروز چقدر است؟

قیمت تور کیش با توجه به کیفیت سفر، هتل و تور شما بستگی دارد که شما میتوانید با توجه به بودجه خود آن را انتخاب کنید، شما میتوانید جهت انتخاب بهتر تور کیش نوروزی، با مشاورین ما به صورت رایگان در ارتباط باشید تا بهترین انتخاب را برای خود داشته باشید.

تخفیف تور کیش در ندابال چقدر است؟

شما میتوانید تمامی تورهای خود را در ندابال آسمان با تخفیف 40 درصدی تهیه نمایید. ما در تلاشیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن، مناسب ترین تور را برای شما مهیا سازیم.