تور کیش پاییز

تعطیلات

تور کیش هتل تعطیلات

هتل 3 ستاره (★★★)


هلیا

تور کیش هتل هلیا

هتل 3 ستاره (★★★)


پارمیدا

تور کیش هتل پارمیدا

هتل 4 ستاره (★★★★)


لیلیوم

تور کیش هتل لیلیوم

هتل 4 ستاره (★★★★)


بین المللی

تور کیش هتل بین المللی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


آرامیس پلاس

تور کیش هتل آرامیس پلاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


میراژ

تور کیش هتل میراژ

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایگان

تور کیش هتل شایگان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


سنتی امیرکبیر

تور کیش هتل سنتی امیرکبیر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پانوراما

تور کیش هتل پانوراما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پالاس

تور کیش هتل پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


کوروش

تور کیش هتل کوروش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ویدا

تور کیش هتل ویدا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایان

تور کیش هتل شایان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


داریوش

تور کیش هتل داریوش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مارینا پارک

تور کیش هتل مارینا پارک

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ترنج

تور کیش هتل ترنج

هتل 5 ستاره (★★★★★)


سفر به جزیره کیش و قشم در فصل پاییز یکی از بهترین انتخاب‌ها است. این دو جزیره در فصول دیگر به دلیل گرمای طاقت فرسایی که دارد اصلاً لذت بخش نیست و پیشنهاد نمی‌شود. در نتیجه پیشنهاد ما به شما تور کیش پاییز 1401 است. با شروع فصل پاییز دمای هوای این جزیره به مقدار قابل توجهی پایین می‌آید. یک نکته بسیار مهم که همه از آن غافل می‌شوند این است که بازگشایی مدرسه در پاییز، امکان سفر به کیش را از برخی خانواده‌ها می‌گیرد.

قیمت تور کیش پاییز

در نتیجه تور پاییز کیش از تور زمستانی و تور کیش نوروز بسیار بهتر است. قیمت تور پاییز کیش نیز اصلاً ارزان نخواهد بود. شما در فصل پاییز و زمستان به دلیل خنک شدن هوا باید هزینه بیشتری بپردازید البته این فقط مختص به این دو فصل نیست. نباید تعطیلات نوروزی را فراموش کرد، کیش در بهار همیشه به دلیل وجود جشنواره‌های نورزی کمی گران‌تر از فصول دیگر بوده است. برای تهیه تور کیش در پاییز 1401 به سایت مسافرتی خدماتی ندا بال اسمان مراجعه کنید.

آب و هوای جزیره کیش پاییز 1401

رزرو تور کیش پاییز

فصل پاییز بسیار بی‌قاعده است و نمی‌توان دمای مشخصی را برای آن مشخص کرد. در اکثر اوقات باید انتظار هوای خنکی از جزیره کیش داشته باشید اما نباید فراموش کرد که در برخی مواقع فصل پاییز جزیره کیش تفاوت زیادی با فصل تابستان خود ندارد. از طرف دیگر در ماه آذر باید همیشه منتظر بارش‌های فراوان داشته باشید.

ما در این قسمت داریم به شما کمک می‌کنیم تا با آب و هوای محلی که می‌خواهید مسافرت کنید آشنا شوید و در جمع کردن وسایل و لباس‌های خود نیز کوتاهی نکنید. چند نکته درباره آب و هوای جزیره کیش در پاییز عبارتند از:

• در فصل‌ پاییز جزیره کیش روزهای کوتاه‌تر و شب‌های بلندتری دارد. خیلی از افراد از این موضوع ناراحت هستند اما فراموش نکنید که شب‌های کیش در همه جای دنیا معروف است.

• به طور کلی مسافرین روزهای بسیار گرم و شب های سرد را تجربه خواهند کرد.

• رطوبت و بارندگی در جزیره کیش در فصل پاییز بسیار زیاد است. در نتیجه بیرون رفتن کار راحتی نخواهد بود.

• حتماً لباس‌های بارانی و بادگیر خود را در چمدان بگذارید!

تور کیش لحظه آخری پاییز 1401

رزرو آنلاین تور کیش پاییز

شاید برایتان سؤال شود که به چه توری، تور لحظه آخری گفته می‌شود؟ برخی اوقات آژانس مسافرتی 2 روز مانده به اجرای تور خود، ظرفیت خالی دارد و باید برای افزایش سود خود این ظرفیت‌ها را به افراد بفروشاند. به همین دلیل روی این تورها کمی تخفیف گذاشته تا سریع‌تر به فروش برسد. معمولا 10 الی 50 درصد تخفیف بر روی تورهای لحظه اخری قرار می‌دهند.
یک نکته دیگر برای گرفتن تور لحظه آخری این است که شما می‌توانید از پرواز چارتری و لحظه آخری استفاده کنید. در لحظات و روزهای مانده به پرواز وقتی هواپیما صندلی خالی دارد؛ شما می‌توانید به بهترین قیمت بلیت را تهیه کنید. خرید بلیت چارتری این گونه است که شما همیشه باید چمدان خود را جمع کرده باشید.
برای تهیه تور کیش لحظه آخری پاییز کافی است تا به سایت ندا بال اسمان مراجعه کرده و با مشاوران و کارشناسان سایت تماس حاصل نمایید؛ کارشناسان خبره سایت با راهنمایی شما به صورت رایگان، تمامی سؤالات شما را جواب خواهند داد.

تور کیش پاییز به صورت هوایی یا زمینی؟

تور کیش پاییز هوایی

اولين سؤالی كه براي مسافران به وجود می‌آید این است که بین تور کیش هوایی و زمینی کدام را انتخاب کنیم؟ اگر بخواهید تور کیش پاییز زمینی انتخاب کنید، به خاطر طولانی بودن مسیر بسیار خسته و حتی زده می‌شوید. انتخاب تور هوایی برای مسافرت به کیش و قشم یکی از بهترین‌ گزینه‌ها است. شما نهایتاً با تور هوایی 2 ساعت تو راه باشید اما باتورهای زمینی شما باید چیزی بیشتر از یک روز تو مسیر باشید.
پرواز کیش اغلب از شهرهای بزرگ کشور انجام می‌شود برای مثال شما می‌توانید تور کیش پاییز از تهران، تور کیش پاییز از اصفهان، از اراک و غیره را از سایت ندا بال آسمان به بهترین قیمت دریافت کنید. نرخ بلیت هواپیما به پارامترهای مختلفی بستگی دارد.

تور زمینی کیش پاییز 1401

بلیط تور کیش پاییز

در تور زمینی شما می‌توانید از راه‌‌های مختلی مثل اتوبوس، خودرو شخصی، قطار و کشتی اقدام کنید. برای تور زمینی کیش باید با خودرو شخصی یا قطار به سمت بندرعباس در نتیجه به سمت بند چارک بروید و سپس با لنج و اتوبوس‌های دریایی خود را به جزیره کیش برسانید. شما می‌توانید تور زمینی کیش را در سایت ندا بال اسمان با قیمت بسیار مناسب خریداری کنید.

توجه کنید که تور زمینی دردسرهای خودش را دارد، برای مثال شما باید در هر آب و هوایی با ماشین و قطار به سمت بندرعباس بروید البته این مسیر در شهرهای مختلف حتی امکان دارد بیشتر طول بکشد ما مسیر فرضی را از تهران در نظر گرفتیم.

محل اقامت مناسب در تور کیش پاییز 1401

تور کیش پاییز

در جزیره کیش امکان رزرو هم هتل و هم سوئیت وجود دارد. اینکه کدام یک را انتخاب کنیم به بودجه و شرایط شما بستگی دارد. به طور کلی هزینه اقامت در پاییز کمتر از زمستان و بیشتر از تابستان است. در کیش تعداد بسیار زیادی هتل ساخته شده است که هرچه ستاره‌های آن‌ها بیشتر باشد؛ در نتیجه بهتر است. از نظر هزینه بهترین گزینه برای افرادی که تعداد بالا هستند؛ اقامت در سوئیت می‌باشد. البته هتل‌های 2 ستاره تقریباً با سوئیت‌ها هم قیمت هستند.

هتل های لوکس کیش در پاییز

هتل‌های 5 ستاره زیادی در کیش هستند که با کمی تحقیق می‌توانید بهترین آن را انتخاب کنید. هتل‌های لوکس کیش در پاییز مثل هتل گلدیس کیش، هتل شباویز کیش و هتل فانوس کیش از هتل‌های لاکچری و لوکس در کیش هستند. البته بعد از این ها هتل‌های سه ستاره کیش مثل هتل ساحلی سیمرغ و هتل آفتاب شرق کیش نیز هم برای اقامت بسیار مناسب هستند.

باز هم انتخاب هتل مناسب به شما و بودجه شما بستگی دارد. برای افرادی که پرجمعیت مسافرت می‌کنند؛ انتخاب سوئیت باز هم بهتر است. البته سوئیت‌هایی وجود دارند که قیمت بالایی دارند. هتل‌ها به دلیل امکانات و تجهیزاتی که برای مسافران ارائه می‌دهند؛ بسیار محبوب‌تر هستند.

هتل های اقتصادی کیش در پاییز

تور کیش پاییز

برخی از هتل‌های جزیره کیش، قیمت پایین و امکانات نسبتاً قابل قبولی دارند. البته به این نکته هم توجه کنید که در زمان‌های پاییز و زمستان شما به سختی اتاق خالی در این هتل‌ها پیدا می‌کنید. هتل‌های اقتصادی معمولا امکانات هتل‌های لوکس را ندارند، برای مثال نمی‌توانید در این هتل‌ها استخر، سالن‌های ورزشی و سونا پیدا کنید.

همان‌طور که می‌دانید کیش جزیره بی‌نظیر و دیدنی که دارای کلی تفریحات آبی می‌باشد. در نتیجه شما می‌توانید در هتل‌های 3 ستاره اقامت بگیرید و برای تفریح به بیرون هتل بروید، این کار مقرون به صرفه‌تر خواهد بود. برای اقامت در هتل‌های اقتصادی کیش در فصل پاییز می‌توانید یکی از تورهای زیر را از سایت ندا بال آسمان انتخاب کنید.

• تور کیش در هتل افتاب شرق
• تور کیش در هتل گلدیس
• تور کیش در هتل شایلی
• تور کیش در هتل ارم
• تور کیش در هتل سان رایز
• تور کیش در هتل سارا
• تور کیش در هتل اریان کیش
• تور کیش در هتل سورینت صدف

هتل های ارزان کیش

تور کیش پاییز

هتل‌های ارزان کیش تقریباً هم قیمت با سوئیت‌های کوچک هستند، می‌توانید با کمی صرفه جویی و سرمایه گذاری به سفر مورد علاقه خود بپردازید. خیلی از افراد مسافرت خود را برای تعطیلات عید نگه می‌دارند در صورتی که این کار اشتباه بوده و همه چیز در تعطیلات نوروزی دو برابر خواهد بود. تور کیش در نوروز به سختی و با گران ترین قیمت پیدا می‌شود. هتل‌های ارزان برای افرادی مناسب است که برای خرید به کیش سفر می‌کنند.

اغلب هتل‌های دو ستاره و برخی از هتل‌های سه ستاره را می‌توان به عنوان هتل‌های ارزان معرفی کرد. برای اقامت در هتل‌های ارزان کیش می‌توانید یکی از تورهای زیر را تهیه کنید:

• تور هتل تعطیلات
• تور هتل ارامش کیش
• تور هتل ققنوس کیش
• تور هتل سیمرغ کیش
• تور هتل ستاره کیش
• تور هتل جام جم کیش

عوامل مؤثر بر روی قیمت تور کیش پاییزی 1401

مهم ترین فاکتور در تعیین قیمت تور کیش در پاییز، نرخ بلیت رفت و برگشت هواپیما است. خوشبختانه در پاییز قیمت‌های بلیت هواپیمایی بسیار مناسب بوده و نباید نگران این موضوع شد. سایر فاکتورها تاثیر چندانی بر روی قیمت نخواهند گذاشت و از همه مهم‌تر عوامل دیگر به شرایط شما و زمان سفر شما بستگی خواه داشت.

حدود 30 تا 50 درصد هزینه‌های تور کیش مربوط به بلیت‌های هواپیمایی است و بعد از آن هزینه‌های هتل از باقی هزینه‌ها مهم‌تر می‌باشد. همان طور که گفتیم شما می‌توانید هتل‌های ارزان قیمت را انتخاب کنید. اول هفته معمولا پروازها ارزان‌تر از پرواز‌های آخر هفته است. تعطیلات آخر هفته باعث افزایش گردشگر شده و به همین دلیل قیمت‌ها افزایش پیدا خواهد کرد.

قیمت تور کیش پاییز 1401

به طور کلی قیمت تور کیش در پاییز بسیار مناسب‌تر از تمام فصول بوده و شما به راحتی می‌توانید از پاییز لذت ببرید. همان‌طور که گفته شد، قیمت تور کیش پاییز نسبت به قیمت تور کیش زمستانی ارزان‌تر و از تور کیش تابستانی 1401 ارزان‌تر بوده است. همان‌طور که می‌دانید گرمای شدید در تابستان باعث شده تا قیمت تور کاهش پیدا کند.

اگر توان گرما را دارید تور کیش تابستانی را انتخاب کنید در غیر این صورت بهترین انتخاب تور کیش پاییزی است. در اوایل پاییز و اوایل هفته پاییزی تورهای کیش به شدت پیشنهاد می‌شوند. اگر دغدغه قیمت دارید و به دنبال تور کیش در پاییز با قیمت ارزان می‌گردید؛ پیشنهاد ما به شما تور لحظه آخری کیش پاییز 1401 است. قیمت تور کیش در تعطیلات و آخر هفته‌ها کمی افزایش خواهد یافت.

تور کیش ارزان پاییز 1401

بابت این موضوع اولین نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که کیش جزو جزیره‌های لاکچری محسوب می‌شود و هزینه‌های کیش از هزینه‌های سفر به قشم گران‌تر خواهد بود. برای سفر به کیش می‌توانید تورهای لحظه اخری یا همان دقیقه 90 را انتخاب کنید. بلیت‌های چارتری هواپیما نیز انتخاب بسیار خوبی است و تنها عیبی که دارد این است که شما باید همیشه چمدانتان آماده باشد.

در لحظات و روزهای آخر این نوع تور کیش در پاییز حتماً مناسب شما خواهد بود. اگر به دنبال تهیه پکیج‌های تور کیش با قیمت مناسب می‌گردید؛ باید حداقل دو ماه قبل از مسافرت وارد سایت ندا بال شده و از کارشناسان این سفر را رزرو کنید. قبل از هرچیزی حتی می‌توانید از مشاوران سایت در این بابت کمک گرفته و مشورت کنید.

نکاتی در باب رزرو تور کیش پاییز لحظه اخری

• در تعطیلات و ایام شلوغ ظرفیت اغلب هتل‌ها و پروازها تکمیل بوده و امکان رزرو تور لحظه اخری کم می‌شود. درنتیجه نباید در تعطیلات انتظار خرید تور لحظه آخری کیش در پاییز را داشته باشید، همان‌طور که گفتیم برای دریافت تور لحظه اخری کیش در پاییز 1401 باید به سایت ندا بال آسمان مراجعه کنید.
• معمولا تورهای لحظه آخری کیش از 10 تا 50 درصد تخفیف می‌گیرند و این عدد بستگی به روز سفر دارد برای مثال هیچ جایی شما نمی‌توانید تور زمستانی و نوروزی کیش را به 50 درصد تخفیف خریداری کنید.
• تورهای لحظه اخری پاییز معمولا زمان مشخصی ندارند و شما باید چمدانتان در فصل پاییز بسته باشد در غیر این صورت نمی‌توانید برای سفر آماده شوید.
• ظرفیت هتل‌های 4 و 5 ستاره معمولا به دلیل قیمت بالاتر دیر تر پر می‌شوند اما اگر به دنبال سفری ارزان و اقتصادی هستید باید سریعاً با هتل تماس گرفته و رزرو کنید در غیر این صورت هتل‌ها پر می‌شوند.
• بهترین زمان برای دریافت تورهای لحظه آخری، بعد از تعطیلات نوروز، اوایل خرداد ماه تا اواسط شهریور و روزهای اول هفته می‌باشد.
• به دلیل محدودیت زمانی تورهای لحظه آخری در پاییز را می‌توانید به صورت اس ام اس دریافت کنید.

کلام آخر

تور کیش پاییز 1401 بهترین انتخاب برای عوض کردن حال هوای خود و خانوادتان هست. فقط دقت کنید که از هر آژانس مسافرتی این تورهای را دریافت نکنید؛ زیرا افراد کلاه‌بردار همیشه منتظر فرصتی برای گرفتن سرمایه شما هستند. برای سفر به کیش می‌توانید به شرکت مسافرتی خدماتی ندا بال آسمان مراجعه کرده و با کارشناسان سایت به صورت رایگان به مشورت بپردازید. توجه داشته باشید که اگر عضو مشتریان ندا بال اسمان باشید؛ این شانس را خواهید داشت که از تورهای لحظه آخری کیش، قشم، دبی و غیره به سرعت باخبر شوید.