کامل ترین لیست پارک های آبی مشهد

آدرس پارک های آبی مشهد,اسامی پارک های آبی مشهد,پارک های آبی مشهد

چکیده

با استفاده از این لیست، چه شهروند باشید یا مسافر، می توانید به سرعت به بهترین پارک های آبی موجود در مشهد دسترسی داشته و اوقات خوشی را تجربه کنید.

لیست پارک های آبی مشهد، بسیار پر و پیمان است. با گسترده شدن شهر مشهد سرگرمی های مختلفی برای کسانی که به این شهر مسافرت می کنند، پدید آورده شده است. در این شهر هر کس با هر علاقه ای می تواند، تفریحات مورد علاقه خود را پیدا کند و به انجام آن مشغول شود. شما با سفر به مشهد می توانید چند نشان را با یک تیر بزنید؛ زیارت، گردش، تفریح و … .

یکی از تفریحات و سرگرمی هایی که فارغ از جنس و سن توانسته توجه همه را جلب کند، پارک های آبی هستند که در این شهر احداث شده اند. 4 پارک آبی در مشهد وجود دارد که باعث شده آن را جزو شهرهایی دسته بندی کنند که بیشترین پارک آبی در خاورمیانه را دارد. اگر قصد انجام تفریحات آبی در مشهد را دارید، مشاهده لیست پارک های آبی مشهد به شما در انتخاب مقصد کمک زیادی خواهد کرد.

اگر برای اولین بار است که از یک تور مشهد استفاده کرده اید و به این شهر رفته اید و نسبت به پارک هایی که در این شهر وجود دارد، اطلاع ندارید به شما توصیه می کنیم که ادامه این مقاله را مطالعه کنید. ما قصد داریم لیست پارک های آبی مشهد را در این مقاله به شما معرفی کرده، به طور خلاصه گزینه هایی که در این لیست وجود دارد را بررسی کنیم و آدرس پارک های آبی مشهد را در اختیار شما قرار دهیم. این متن به شما کمک می کند که بدون مشکل، از لحظات خود در این شهر نهایت لذت را ببرید.

سرزمین موج های آبی

این پارک، اولین مجموعه سرپوشیده ای است که در خاورمیانه و ایران ساخته شده و در اختیار علاقمندان قرار گرفته است. این مجموعه در سال 1386 با مساحتی بالغ بر هشت هزار متر ساخته شد. اگر بخواهیم این بنا را از نظر تنوع امکاناتی که در آن قرار دارد، نحوه ساخت و تجهیزاتی که در ساخت آن به کار برده شده است، بررسی کنیم، این پارک در صدر لیست پارک های آبی مشهد قرار خواهد گرفت. جالب است که بدانید انجمن پارک های آبی جهان، در سال 2010، عنوان بهترین سرسره آبی جهان را به این پارک، اهدا کرد.

امکانات و سرگرمی های مختلفی در این پارک در نظر گرفته شده است که می توان به این موارد اشاره کرد: سونا، انواع سرسره، چاله فضایی، رودخانه آرام، محوطه مخصوص کودکان، رستوران، کافی شاپ، سینما و … .

برای دسترسی به این مکان، می توانید جدای از ماشین شخصی خود، از مترو یا اتوبوس های مخصوص حمل و نقل عمومی استفاده کنید و به این سرزمین آبی قدم بگذارید. ضمنا برای تهیه بلیط هم می توانید از طریق سایت این مجموعه، باجه های روزنامه فروشی و هتل ها اقدام کنید.

سرزمین موج های آبی، در بزرگراه آسیایی، قاسم آباد، بلوار اندیشه، نبش اندیشه 83 واقع شده است.

آدرس پارک های آبی مشهد,اسامی پارک های آبی مشهد,پارک های آبی مشهد,

پارک ساحلی آفتاب مشهد

نام این مجموعه را نیز شما می توانید در لیست پارک های آبی مشهد، مشاهده کنید. پارک ساحلی آفتاب مشهد نیز به دلیل آنکه بزرگترین پارک آبی طبقاتی در جهان است، از معروفیت زیادی برخوردار است. مساحتی که این پارک به خود اختصاص داده است حدود چهار هزار متر مربع بوده که پانزده هزار متر آن زیر بنای مجموعه است. این مجموعه در سال 1390 افتتاح و در اختیار کسانی که به تفریحات آبی علاقه دارند، قرار گرفت.

این پارک که در هفت طبقه ساخته شده است، از نظر تنوع امکانات نیز زبانزد بوده و این امکان را فراهم کرده که بانوان و آقایان بتوانند از این مجموعه در یک زمان استفاده کنند.

علاوه بر داخل مجموعه که شرایط بسیار خوبی برای سرگرمی افراد فراهم کرده است، روی پشت بام این پارک آبی نیز محلی برای حمام آفتاب بانوان در نظر گرفته شده است و این نیز یکی دیگر از عواملی است که باعث جذابیت این مکان شده است.

در پارک آبی ساحلی آفتاب می توانید با سواری بر روی انواع سرسره، چاله فضایی، آبشار خروشان، استخر موج، رودخانه ای به طول 170 متر خود را غرق در هیجان و لذت نمایید.

برای تجربه هیجان همراه با شادی و نشاط در پارک آبی ساحلی آفتاب، باید به انتهای بلوار خیام شمالی، میدان بهارستان، جنب مجتمع تجاری الماس شرق مراجعه نمایید.

لیست پارک های آبی مشهد,لیست کامل پارک های آبی مشهد,آدرس پارک های آبی مشهد,

پارک آبی ایرانیان

سومین پارک در لیست پارک های آبی مشهد پارک آبی ایرانیان است. این پارک، در رده استاندارترین پارک های آبی جهان دسته بندی شده است. وسعت زیاد این پارک و امکان انجام موج سواری بر روی تخته باعث شده که این پارک را بتوان جزو یکی از بهترین ها در جهان بر شمرد.

در پارک آبی ایرانیان شما می توانید موج سواری کنید، سوار بر انواع و اقسام سرسره شوید، به رستوران و کافی شاپ بروید، از سینمای 5 بعدی دیدن کنید و بسیاری کارهای هیجان انگیز و شادی بخش دیگر را می توانید در این جا تجربه کنید.

چنانچه علاقه دارید از این مکان هیجان انگیز دیدن کنید، به بزرگراه آسیایی، قاسم آباد، بلوار حجاب نبش حجاب 8 مراجعه کنید.

موج های خروشان مشهد

این پارک چهارمین پارک آبی است که در لیست پارک های آبی مشهد قرار دارد. سرزمین موج های خروشان مشهد از جمله جدیدترین مجموعه هایی است که در این شهر ساخته شده است. مساحتی در حدود 60 هزار متر مربع داشته و توانسته 4 سرسره که دارای قابلیت سقوط آزاد هستند را در خود جای دهد.

این مجموعه مجهز به دو سالن است و آقایان و خانم های به طور جداگانه و در ساعت های هم زمان می توانند از امکانات موجود در آن استفاده کنند و خود را سرگرم کنند.

در موج های خروشان 4 سرسره سقوط آزاد ، 63 سرسره سرعتی، سالن ماساژ، منطقه مخصوص بازی کودکان، سونا، دریاچه متلاطم، پینت بال، مرکز خرید، رستوران ، کافی شاپ و خیلی امکانات متنوع دیگر برای شما تدارک دیده شده است.

این پارک زیبا و هیجان انگیز ابتدای جاده شاندیز واقع شده است.