تور مشهد از یزد

تور مشهد از یزد

انقلاب

تور مشهد هتل انقلاب

هتل 2 ستاره (★★)


پیشنهاد ویژه
ساوین

تور مشهد هتل ساوین

هتل 3 ستاره (★★★)


کارن

تور مشهد هتل کارن

هتل 2 ستاره (★★)


پیشنهاد ویژه
سارینا

تور مشهد هتل سارینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


منجی

تور مشهد هتل منجی

هتل 3 ستاره (★★★)


اطلس

تور مشهد هتل اطلس

هتل 3 ستاره (★★★)


ارغوان

تور مشهد هتل ارغوان

هتل 4 ستاره (★★★★)


الماس 1

تور مشهد هتل الماس 1

هتل 4 ستاره (★★★★)


رفـاه

تور مشهد هتل رفـاه

هتل 4 ستاره (★★★★)


کیانا

تور مشهد هتل کیانا

هتل 4 ستاره (★★★★)


جواد

تور مشهد هتل جواد

هتل 4 ستاره (★★★★)


رز درویشی

تور مشهد هتل رز درویشی

هتل 4 ستاره (★★★★)


گلدن پالاس

تور مشهد هتل گلدن پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


الماس 2

تور مشهد هتل الماس 2

هتل 5 ستاره (★★★★★)


بین المللی قصر

تور مشهد هتل بین المللی قصر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مدینه الرضا

تور مشهد هتل مدینه الرضا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


درویشی

تور مشهد هتل درویشی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شهر یزد به عنوان «دارالعباده» شناخته می ‌شود. دینداری مردم یزد شهرت بسیاری دارد و هر ساله عده زیادی از یزدی ها با تور مشهد به زیارت امام رضا علیه ‌السلام می ‌روند. اما تعداد آژانس ‌های معتبری که به صورت مستقیم تور مشهد از یزد را برگزار کنند، کم است. تور مشهد از یزد که توسط شرکت مسافربری ندابال ارائه می شود یکی از بهترین و ایده آل ترین انتخاب های افراد است که به دلیل داشتن مزایای زیاد می تواند سفری دلچسب، جذاب و منحصر به فرد را برای شما رقم بزند. اگر به سابقه انواع تور داخلی ارائه شده توسط آژانس ندابال دقت کنید خواهید فهمید که خدمات ویژه با قیمت بسیار مناسب در اختیار مسافرین قرار می گیرد.

به بیان کلی تر با رزرو تور مشهد از یزد از طریق سایت ندابال می توانید از مزیت 40 درصد تخفیف قیمت بهرمند شوید به علاوه از انجام سایر امور مانند رزرو بلیط و هتل نیز معاف خواهید شد. همچنین می توانید از مزیت گشت و گذار در مکان های دیدنی با حداقل میزان هزینه لذت ببرید. در این نوع از تور مشهد به شما قابلیت های بیشتری داده می شود که با توجه به میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید کاملا متفاوت خواهد بود.

تور مشهد از یزد

تور مشهد از یزد

یزد یکی از زیبا ترین شهر های مرکز ایران است که به دلیل داشتن تمدن چند صد ساله و همچنین آب و هوای متفاوت همه ساله پذیرای مسافران زیادی است، شب های کویری که جذابیت ویژه ای دارند و چشم هر بیننده را به خود خیره می کنند، این جاذبه های دیدنی ایران زمین سبب شده که مسافرین شرق را به غرب و جنوب را به شمال بدوزند. تور مشهد از یزد یکی از همین سفر های خاص است که امکان جابجایی مسافرین از مرکز ایران به شمال شرغی را فراهم می سازد.

شما می ‌توانید با وسایل نقلیه گوناگونی به این سفر بروید. سفر به این استان با هواپیما، اتوبوس و خودرو شخصی و تور مشهد از یزد با قطار ممکن است. بسیاری از مسافران تور مشهد از یزد تنها با رزرو هتل‌ های مشهد از طریق آژانس ندابال آسمان و استفاده از خودرو شخصی خود به مشهد مقدس می ‌روند.

در واقع تور مشهد هم همانند تور کیش یکی از پرتردد ترین مسیر ها به حساب می آید و همین امر سبب شده که زمان زیادی برای رزرو در اختیار نداشته باشید. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم اگر قصد مسافرت به مشهد از یزد را دارید حتما از چند هفته قبل اقدام رزرو تور نمایید.

حرم امام رضا

قیمت تور مشهد از یزد

اگر تور مشهد خود را از آژانس های معتبر رزرو کنید، قیمت هتل برای سفر به مشهد از هر نقطه ‌ای از ایران یکسان خواهد بود. با این حال، تعداد کم پروازها و قطارهای تور مشهد از یزد، باعث می ‌شود که ظرفیت این مسیرها تقریبا همیشه پر باشد.

به طور کلی هزینه هر تور با توجه به امکانات و قالبیت هایی که در اختیار مسافرین قرار می گیرد کاملا متفاوت است و افراد می توانند بر اساس بودجه خود نوع مسافرت را انتخاب نمایند. برای این کار ابتدا وارد سایت ندا بال شوید و پس از پر کردن گزینه های مربوط به مبدا و مقصد ، به سراغ نوع مسافرت رفته و زمینی یا هوایی بودن آن را تعیین نمایید. گفتنی است که این انتخاب تاثیر زیادی در قیمت تور مشهد از یزد خواهد داشت که به شرح زیر می باشد:

تور مشهد از یزد هوایی

تور مشهد از یزد هوایی

برخی افراد طولانی شدن راه مسافرت را دوست ندارند از این رو سعی می کنند با سریع ترین روش ممکن خود را به مقصد برسانند تا بتوانند مدت زمان بیشتری را در مقصد بگذرانند. تور مشهد از یزد هوایی یک انتخاب ایده آل برای افرادی است که به دنبال سفر کم دردسر و امن هستند. این افراد با صرف هزینه بیشتر از مزایای مسافرت با هوا پیما لذت می برند ، به این ترتیب می توانند در مدت زمان کمتری به مشهد برسند. در این نوع مسافرت ها نیز قابلیت های ویژه ای در اختیار مسافرین قرار می گیرد و می توانند از مزایای هواپیما های لوکس با امکانات منحصر به فرد بهرمند شوند.

شهر مشهد در فاصله 687 کیلومتری از یزد قرار دارد و مدت زمان پرواز تور یزد مشهد حدود 60 دقیقه است (این زمان ممکن است بسته به شرایط آب و هوایی یا مسیرهای هوایی تغییر کند). به طور معمول، هر هفته سه پرواز در روزهای مختلف از فرودگاه شهید صدوقی یزد به سمت فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد انجام می ‌شود که همگی توسط شرکت‌ های هواپیمایی آسمان و ایران ایر انجام می ‌گیرد.

فرودگاه شهید صدوقی یزد (AZD) در دهستان فجر و در فاصله ی 10 کیلومتری از مرکز شهر یزد قرار دارد. بهترین مسیر دسترسی به فرودگاه یزد از بخش شرقی و بلوار آزادگان است که معمولاً ترافیک روان و خلوتی دارد.

تور مشهد از یزد با قطار

تور مشهد از یزد با قطار

دیدن مناظر طبیعی و جذاب یکی از سرگرمی هایی است که مسافرین قطار از آن بهرمند خواهند شد از این رو تور مشهد از یزد با قطار یکی از محبوب ترین نوع مسافرت هاست. این نوع مسافرت با قطار به شما امکان استفاده از قابلیت و امکانات زیادی را می دهد که با توجه به بودجه در نظر گرفته شده نیز کاملا متفاوت خواهد بود. بهرمندی از مزایا قطار های لوکس با واگن های 6 تخته به همراه فول سرویس بودن سبب می شود تا رسیدن به مشهد به هیچ هنوان خستگی و طولانی بودن راه را حس نکنید. البته اگر هزینه زیادی را برای نوع مسافرت در نظر ندارید می توانید از قطار های عادی کوپه های 4 تخته استفاده نمایید که جز تور مشهد از یزد ارزان به حساب می آید.

برای اطلاع از قیمت تور یزد مشهد با قطار، بهتر است با آژانس مسافرتی ندابال آسمان تماس گرفته و یا از وب ‌سایت‌ این مجموعه استفاده کنید.

تور مشهد از یزد لحظه آخری

همانطور که عنوان شد به دلیل افزایش حجم مسافرت های نوروزی، تور مشهد از یزد عید نوروز با استقبال بی سابقه ای همراه است که این امر سبب افزایش رزرو تور مواجه شد، از این رو برخی از مسافرین امکان رزرو تور را نداشتند. شرکت ندابال به عنوان معتبر ترین آژانس مسافربری با ارائه تور مشهد از یزد لحظه آخری شرایطی را فراهم نموده که بازماندگان از مسافرت نوروزی بتوانند با قیمت بسیار مناسب در جهت رزرو تور اقدام نمایند. این استقبال بی سابقه شرایطی را فراهم نموده که با یک برنامه ریزی دقیق ترین تور مشهد تابستان کاملا مدیریت شود تا بتوان همانند تور مشهد بهار از مسافرین و میهمانان پذیرایی شود.

در واقع در این مسیر، معمولاً تور لحظه آخری مشهد از یزد یا ارزان قیمت مشهد از یزد وجود ندارد. زیرا تعداد وسایل نقلیه محدود است و ظرفیت بیشتر پروازها و قطارها تکمیل می ‌شود. اما این شرکت توانسته است که تور یزد مشهد لحظه آخری را در زمان های خاص با شرایط بسیار مناسب ارائه دهد.

تور مشهد از یزد لحظه آخری

نتیجه گیری

با توجه به موارد عنوان شده در باره تور مشهد از یزد گفتنی است که برای رزرو می بایست کلیه اطلاعات و مدارک تکمیل باشد، می توانید یا به یکی از شعبات ندابال مراجعه نمایید و یا به صورت آنلاین و با ورود به سایت ندا بال اقدام به رزرو تور کنید. برای کسب اطلاعات کامل و دقیق درباره میزان هزینه ها و همچنین نحوه محاسبه رزرو برای کودکان زیر ۲ سال باید تماس بگیرید.

گفتنی از که تمامی تور هایی که از یزد به مقصد مشهد رزرو می شود فول امکانات هستند و می توانید با توجه به بودجه ای که برای این سفر در نظر گرفته اید کیفیت آن ها را مشخص نمایید. برای این کار نیز ابتدا به وب سایت شرکت مسافربری ندابال مراجعه نموده و از لیست تور ها، گزینه مورد نظر را انتخاب نمایید. در نهایت قابل ذکر است که با انتخاب هر یک از تور های یزد به مشهد شما از مزیت ۴۰ درصد تخفیف و همچنین رزرو هتل بهرمند خواهید شد.

سوالات متداول

تورهای مختلف مشهد از یزد کدامند؟

تورهای هوایی و زمینی به مشهد، تورهای لوکس مشهد، تورهای لحظه آخری مشهد، آفر تورهای مشهد، تورهای نوروزی مشهد

تفاوت تور لحظه آخری با تور معمولی چیست؟

در تورهای لحظه آخری مشهد از یزد، زمان حرکت به مسافران کمتر از ۲۴ ساعت قبل از رفتن اعلام می ‌شود؛ اما در تورهای معمولی، شما چند روز قبل، تمام مقدمات سفر را فراهم می‌ کنید.