ساعت کاری موج های خروشان مشهد

چکیده

ساعت کاری موج های خروشان مشهد به گونه‌ ای تنظیم شده تا افراد پس از ورود به این مجتمع بتوانند از تمامی بخش های آن استفاده کنند. زیرا به حدی میزان سرسره ها و تفریحات در این پارک زیاد است که باید مدت زمان طولانی در آن صرف شود، تا لذت و هیجان همه بخش […]

ساعت کاری موج های خروشان مشهد به گونه‌ ای تنظیم شده تا افراد پس از ورود به این مجتمع بتوانند از تمامی بخش های آن استفاده کنند. زیرا به حدی میزان سرسره ها و تفریحات در این پارک زیاد است که باید مدت زمان طولانی در آن صرف شود، تا لذت و هیجان همه بخش ها را تجربه کنید.

پارک موج های خروشان یک پکیج کامل تفریح و هیجان

ساعت کاری موج های خروشان مشهد

موج های خروشان مشهد یکی از بزرگترین پارک های آبی سرپوشیده در جهان به شمار می آید که با داشتن مساحت ۶۰ هزار متر مربع تمامی امکانات و سرگرمی های پارک های آبی را به صورت یک جا دارد. علاوه بر امکانات تفریحی، امکانات رفاهی مانند رستوران و کافی شاپ نیز در این مجتمع یافت می شود.

شرکت پلین یکی از معتبرترین شرکت های ساخت وسایل و تجهیزات تفریحی در جهان بوده که لوازم و امکانات موجود در این پارک را ساخته است. به همین جهت تمامی این امکانات از استانداردهای بین المللی برخوردار هستند.

با وجود تفریحات خاص پارک های آبی در هنگام رزرو تور مشهد از یزد یا تور مشهد از قشم یکی از مهمترین اهداف مسافران و زائران رفتن به این پارک ها می باشد. زیرا به دست آوردن هیجان بالا سبب می‌ شود تا آدرنالین در خون افزایش پیدا کرده و افراد شادابی و نشاط بیشتری برای ادامه کار خود به دست آورد.

انتخاب پارک آبی مشهد که در نزدیکی فضاهای سبز قرار دارد، موجب می‌ شود تا پس از یک روز سخت و پر هیجان بتوانید در پارک های مشهد و بر روی چمن های آن به استراحت بپردازید.

از مهمترین امکاناتی که در پارک موج های خروشان قرار گرفته می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

سقوط آزاد

سقوط آزاد یک تفریح وحشتناک است که به تازگی در پارک های ایران و جهان جایگاه خوبی به دست آورده است. سقوط آزاد موج های خروشان ۲۳ متر از زمین فاصله دارد و با خالی شدن زیر پا، مطمئناً افراد پشیمان خواهند شد. اما پس از اتمام سقوط لذت دوچندان را به دست می آورند.

سرسره های پارک

در هر دو بخش آقایان و بانوان سرسره های متوع و هیجان انگیز وجود دارد که مراجعه کنندگان می توانند از سرسره های سرعتی به صورت تک نفره با پیچ و تاب‌های فراوان و پیچ های خطرناک استفاده کنند یا از برخی سرسره های دونفره و چندنفره بهره ببرند.

چاله فضایی

از محبوب ترین وسایل تفریحی در این پارک چاله فضایی است که به همراه میت وارد سرسره می شوید و پس از مدتی به چاله بزرگ خواهید رسید که با چند دور در داخل آن به درون حوضچه مملو از آب می افتید. در صورت آشنا نبودن با فن شنا نگران نباشید، غریق نجات به کمک شما آمده و شما را بیرون هدایت می کند.

زیپ لاین موج های خروشان

زیپ لاین موج های خروشان، اوج هیجان این پارک است که در گروه مرتفع ترین زیپ لاین های سرپوشیده جهان قرار می گیرد. با داشتن طول ۱۱۰ متر و ارتفاع ۳۴ متر در بخش آقایان با سرعتی بیشتر از ۶۳ کیلومتر حرکت می کند.

فوتبال صابونی موج های خروشان

فوتبال صابونی که با سه بازیکن انجام می شود به گونه ای است که بازیکنان باید بتوانند تعادل خود را بر روی زمین پر از کف صابون حفظ کنند. این بازی عجیب، نشاط آور است و بسیاری از افراد تمایل دارند تا آن را تجربه کنند.

لیزرتگ

لیزرتگ یا همان پینت بال لیزری جزء و تفریحات پرطرفداری است که در این پارک قرار دارد و با استفاده از زیباترین و مدرن ترین تجهیزات ماجراجویانه خاصی برای مهمانان ایجاد می کند.

فواید غار نمکی مجموعه آبی موج های خروشان

ساعت کاری موج های خروشان مشهد

نمک از دیرباز جزء محصولات پر فایده است که در طب سنتی و طب ایرانی به آن توجه ویژه شده است. به همین جهت وجود غار نمکی در مجموعه موج های خروشان مورد توجه زیادی از مسافران و گردشگران می باشد.

غار نمک این مجموعه که در طب نوین هم به آن توجه ویژه شده، ساخته دست انسان بوده و با استفاده از جنراتور ذرات نمک در هوا معلق و پخش می شود و تنفس ذرات نمک سبب ضدعفونی کردن ریه ها و مجرای تنفسی می گردد.

از مهمترین فواید غار نمک مجموعه موج های خروشان می توان به داشتن پوست و بدن سالم اشاره کرد که در صورت استفاده مداوم به وجود می آید. برای کوتاه مدت می توان به فواید و خواص آن مانند از بین بردن آلرژی و برونشیت، از بین بردن انواع جوش و کهیر اشاره کرد.

ساعت کاری موج های خروشان مشهد برای آقایان و بانوان

ساعت کاری موج های خروشان مشهد

در هنگام رزرو تور مشهد از اصفهان یا تور مشهد از اهواز برای داشتن برنامه منظم تر بهتر است ابتدا ساعت کاری پارک آبی مشهد را جویا شوید.

ساعت کاری موج های خروشان مشهد برای آقایان و بانوان تقریباً برابر بوده و در ساعات ابتدایی و شروع آن کمی تفاوت وجود دارد که در ادامه به بررسی آن می پردازیم:

ساعت کاری موج های خروشان مشهد در سانس آقایان

موج های خروشان برای آقایان و بانوان دو سالن مجزا و جداگانه دارد و در تمام روزهای هفته به صورت نیمه وقت از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در دسترس عموم است. اما برای استفاده تمام وقت آقایان محترم فقط می توانند از روزهای شنبه تا سه شنبه و ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۲۱ از این مجموعه استفاده نمایند.

ساعت کاری موج های خروشان مشهد در سانس بانوان

سالن بانوان با وسعت ۲۸ هزار مترمربع بیشتر از ۷ هزار نفر ظرفیت دارد و جدا بودن سالن آقایان و بانوان از لحاظ بهداشتی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ساعت کاری موج های خروشان در سانس بانوان با توجه به بخش های مختلفی که در این مجموعه وجود دارد متفاوت است. اما برای استفاده از بخش های آبی آن بانوان در روزهای چهارشنبه تا جمعه به صورت تمام وقت می توانند از ساعت ۹ تا ۲۱ از خدمات این پارک استفاده کنند و به صورت نیمه وقت هر روز هفته از ساعت ۱۵ تا ۲۱ این مجموعه در خدمت بانوان می باشد.

اما وجود سالن اروبیک در مجموعه موجب شده تا در تمامی روزهای هفته از ساعت ۲ ظهر تا ۸ شب از بانوان برای این بخش از سرزمین موج های خروشان پذیرایی نمایند.

قوانین ورود به موج های خروشان

ساعت کاری موج های خروشان مشهد

قوانینی برای راحتی و آسایش مراجعه کنندگان در مجموعه موج های خروشان مشهد در نظر گرفته شده است و توجه کردن به این قوانین لازم و ضروری می باشد.

برخی از قوانین موجود با قوانین استخرهای مشهد نیز یکسان بوده و رعایت کردن آنها در همه استخرها و پارک های آبی الزامی است. اما برخی دیگر از این قوانین فقط مخصوص پارک های آبی می باشد که در ادامه به چند مورد مهم آن اشاره می کنیم:

 • ورود تمامی بانوان باردار به مجموعه ممنوع است.
 • به هیچ عنوان به همراه زیورآلات و لوازم آرایشی نداشته باشید.
 • ورود کودکان زیر ۴ سال به داخل فضای پارک ممنوع است.
 • بانوانی که دارای عذر شرعی هستند حق ورود به مجموعه را ندارند.
 • به هیچ عنوان اشیای تیز و نوک تیز با خود نداشته باشید.
 • از به همراه داشتن تلفن همراه بپرهیزید.
 • زدن دو دوز واکسن کرونا برای ورود به این مجموعه الزامی است.

اماکن نزدیک سرزمین موج های خروشان

مکان های زیادی در نزدیکی سرزمین موج های خروشان مشهد قرار دارد که برای برنامه ریزی بهتر می توانید نیمی از روز خود را به گشت و گذار و تفریح در مراکز دیگر و نیمه دیگر روز را در این مجموعه سپری کنید.

کم بودن فاصله این مجتمع آبی به مراکز دیدنی و جاذبه ها موجب شده تا مورد توجه بسیاری از مسافران قرار بگیرد؛ چرا که به پارک های مشهد نیز دسترسی خوبی دارد.

برخی از نزدیک ترین جاهای دیدنی مشهد به سرزمین موج های آبی:

 • مجموعه توریستی چالیدره
 • آرامگاه ابوالقاسم فردوسی
 • مصلی های قدیمی مشهد
 • دره ارغوان
 • پارک مینیاتور
 • غار پروانه
 • چندین هتل سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره

نتیجه گیری

آشنایی با ساعت کاری موج های خروشان مشهد تأثیر زیادی در داشتن یک برنامه دقیق و منظم برای تفریح و گشت و گذار در سایر نقاط دیگر دارد. به این جهت مسافران باید در هنگام رزرو تور مشهد با کارشناسان مجموعه ندا بال مشورت کرده و با آگاهی کامل اقدام به تهیه تور مشهد کنند، تا بتوانند به تمامی فضاها و مکان های گردشگری و تفریحی مدنظر، بروند.

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور اصفهان | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)