بهترین استخر مشهد کجاست؟

استخر آستان قدس مشهد,استخر کوثر مشهد,استخر هاشمیه مشهد

چکیده

در این مقاله سعی کردیم بهترین استخرهای مشهد را معرفی کنیم تا شما بعد از رزرو تور مشهد و سفر به این شهر، بتوانید در کنار زیارت از امکانات تفریحی فراوان این شهر نیز استفاده کنید. بهترین استخر مشهد را می توانید بعد از مقایسه و بررسی امکانات استخرهای معرفی شده پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

بهترین استخر مشهد را می توانید هم با یک سرچ کوچک در اینترنت بیابید و هم از تجربه کسانی بهره ببرید که قبلا به آن جا مراجعه کرده اند. در بازدید از مشهد یکی از تفریحات جذاب که می توان تجربه کرد رفتن به استخر است؛ مخصوصا اگر در روزهایی گرم به این شهر سفر کرده باشید. از آنجا که آب به طور مستقیم در تماس با پوست است، بهتر است برای آنکه سرشار از تازگی و لطافت برخورد آب با تنتان شوید، به  مکان هایی بروید که علاوه بر ارائه امکانات زیاد و قابل توجه، محیط بسیار تمیزی و عاری از هر گونه آلودگی را در اختیارتان قرار دهند.

در مشهد برای رفاه کسانی که برای تفریح به این شهر سفر می کنند، 57 استخر ساخته شده است. در این مقاله قصد داریم گریزی بزنیم به معرفی بهترین استخرهایی که در این شهر قرار دارند تا آدرس بهترین استخر مشهد را یافته و ساعات بسیار خوش و فرحناکی را در آن ها تجربه کنید.

معرفی چند مورد از بهترین استخرهای مشهد

مشهد یکی از شهرهای زیارتی و سیاحتی پرطرفدار است که در آن برای ایجاد رفاه بیشتر مسافران مراکز گردشگری متعددی طراحی و ساخته شده است. استخرهای مشهد بخش مهمی از این امکانات بوده که در نقاط مختلف شهر قرار دارند. در هنگام رزرو تور مشهد از اصفهان یا تور مشهد از قشم همچنین تور مشهد از یزد بهتر است که ابتدا با لیست بهترین استخرهای موجود در این شهر آشنا شده، تا بتوانید متناسب با هتل محل اقامت خود یک استخر خوب را انتخاب کنید.

در مشهد برای رفاه کسانی که برای تفریح به این شهر سفر می کنند، ۵۷ استخر ساخته شده است. در این مقاله قصد داریم گریزی بزنیم به معرفی بهترین استخرهایی که در این شهر قرار دارند، تا آدرس بهترین استخر مشهد را یافته و ساعات بسیار خوش و فرحناکی را در آن ها تجربه کنید.

در این بخش به بررسی چند مورد از بهترین استخرهای مشهد می پردازیم:

استخر آبی هشتم

این استخر را می توان در لیستی که می خواهیم بهترین استخر مشهد را به وسیله آن معرفی کنیم، قرار دهیم. امکانات زیادی در این استخر قرار داده شده است که از آن جمله می توان به  سونا، سکویی برای پرش، سالن های بدنسازی  و یک استخر بزرگ اشاره کرد. این استخر در قاسم آباد، بلوار حجاب مقابل حجاب شرقی واقع شده است.

استخر کارگران مشهد

نام دیگر این استخر، استخر یاس است که یکی از قدیمی ترین استخرهای مشهد به شمار می رود. خدمات و امکاناتی مانند سونا، ماساژ، سالن بدنسازی، آموزش شنا، هیدروتراپی و آب درمان، کلاس های آموزش غریق نجات و غیره در این استخر به مسافران تور مشهد و شهروندان عزیز ارائه می شود. این مجموعه عالی و منحصر به فرد در بلوار سازمان آب قرار گرفته است و جز بهترین استخرهای مشهد است.

استخر آستان قدس مشهد,استخر کوثر مشهد,استخر هاشمیه مشهد,

استخر ارمغان

این استخر جزو یکی از قدیمی ترین و بهترین استخرهای مشهد است که در این شهر وجود دارد. این مجموعه، در سال 74 ساخته شد و وسعتی برابر هشت هزار متر مربع دارد. از نظر تامین شرایط بهداشتی برای آب خیالتان کاملا راحت و آسوده باشد؛ زیرا در چندین مرتبه آب مورد آزمایش قرار می گیرد. یکی از جذابیت هایی که در این استخر وجود دارد که شاید بقیه از آن بی بهره باشند، احداث حمام ترکی است. ضمنا در کنار این حمام،  خدماتی هم چون تراس آفتاب، سونا، چکاب و غیره برای استفاده همگان ارائه می شود تا بتواند رضایت مراجعه کنندگان را به خوبی فراهم کند.

اگر به ورزش شنا علاقه ندارید، می توانید از شرایطی که این استخر برای انجام ورزش های دیگر مانند فوتبال، والیبال، صخره نوردی، تکواندو و غیره فراهم کرده است، استفاده و لحظات خود را با شادی سرشار کنید. این استخر را که می توان بهترین استخر مشهد نامید، در بلوار فردوسی، خیابان رسالت قرار دارد.

بهترین استخر در مشهد,بهترین استخر مشهد,بهترین استخرهای مشهد,

استخر شهید کاظمیان

این استخر را می توان جزو یکی از لوکس ترین و مجلل ترین استخرهایی به شمار آورد که در مشهد وجود دارد. شرایط که برای ساخت این استخر به کار گرفته شده است، این امکان را فراهم کرده که بتوان در آن مسابقات ورزشی برگزار کرد. استخر مخصوص آقایان، سونا، حمام سنتی، ماساژ، بوفه و غیره از جمله مواردی است که در بهترین استخر مشهد به بازدیدکنندگان ارائه می شود. استخر شهید کاظمیان، در بلوار دانشجو، دانشجو 20 واقع است.

استخر آستان قدس

بهترین استخر در مشهد باید از نظر شرایط محیطی و تسهیلاتی که در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد، در سطح بسیار عالی به ارائه خدمات بپردازد. استخر آستان قدس رضوی را می توان دارنده این شرایط دانست؛ پس با خیالی راحت و آسوده به این استخر بروید و لحظات خوبی را در آن تجربه کنید. استخر آستان قدس رضوی را نیز میتوان بهترین استخر مشهد نامید. این استخر در بلوار فردوسی، میدان جانباز قرار دارد.

استخر سجاد

از جمله معروف ترین و بهترین استخرهای مشهد، این استخر است. حمام ترکی، آب درمانی، ماساژ، سونا و غیره از جمله کارهایی است که با ورود به این استخر می توانید آن ها را انجام دهید و غرق در آرامش و شادی شوید. این استخر در بلوار سجاد، خیابان حامد شمالی 10 ساخته شده و قرار دارد. بهترین استخر مشهد را به این استخر نیز میتوان گفت.

استخر شرکت برق

اگر این محل را برای تفریح خود انتخاب کرده اید، باید بدانید که یک تیر و دو نشان زده اید. این استخر در مجاورت پارک ملت قرار دارد و شما می توانید بعد از آب تنی، خود را به این پارک رسانده و از هوای فرح بخش آن نهایت استفاده را ببرید. در استخر شرکت برق، کلاس های آموزش شنا نیز بر قرار می شود و امکان فراگیری این ورزش جذاب را به خوبی برایتان فراهم کرده است. علاوه بر بزرگسالان، کودکان نیز می توانند از حضور در این محل لذت ببرند. استخر شرکت برق را نیز میتوان گفت بهترین استخر در مشهد است که واقع در بلوار وکیل آباد، ابتدای بلوار امامت است.

استخر 15 خرداد

در ساخت این مجموعه سعی شده است که با بهره گیری از متدهای روز دنیا، محیطی بسیار حرفه ای و استاندارد برای فعالیت های آبی علاقه مندان فراهم شود. حدود 4 هزار متر مساحت، برای ساخت این استخر در نظر گرفته شده است و خدماتی مانند استخر، سونا، سالن بدنسازی، جای پارک برای ماشین و در اختیارتان قرار شده شده است. آدرس این مکان بلوار وکیل آباد، بلوار صیاد شیرازی است.

استخر تختی مشهد

از جمله استخرهایی که می توان تجهیزات به روز دنیا را در آن به عینه مشاهده کرد، این استخر است که جزو یکی از تمیزترین استخرهای مشهد نیز رده بندی می شود. در استخر تختی که یکی از بهترین استخرهای مشهد است، می توان به یادگیری غواصی نیز پرداخت. استخر تختی مشهد، در آبکوه 2، سناباد 33 واقع است.

استخر شرکت برق

اگر این محل را برای تفریح خود انتخاب کرده اید، باید بدانید که یک تیر و دو نشان زده اید. این استخر در مجاورت پارک ملت قرار دارد و شما می توانید بعد از آب تنی، خود را به این پارک رسانده و از هوای فرح بخش آن نهایت استفاده را ببرید. در استخر شرکت برق، کلاس های آموزش شنا نیز بر قرار می شود و امکان فراگیری این ورزش جذاب را به خوبی برایتان فراهم کرده است. علاوه بر بزرگسالان، کودکان نیز می توانند از حضور در این محل لذت ببرند. استخر شرکت برق را نیز میتوان گفت بهترین استخر در مشهد است که واقع در بلوار وکیل آباد، ابتدای بلوار امامت است.

استخر اندیشه مشهد

استخر اندیشه مشهد در سانس های آقایان و بانوان وجود دارد و به منظور استفاده و رفاه حال کودکان نیز یک قسمت با ارتفاع آب کمتر در نظر گرفته اند. آدرس دقیق آن مشهد، بلوار اندیشه، اندیشه ۷۸ است.

استخر خورشید تابان

استخر خورشید تابان با داشتن امکانات خاصی مانند استخر کودکان، سونا خشک و سونا بخار، جکوزی و ماساژ بهترین شرایط را در یک محیط بهداشتی برای مسافران مهیا کرده است. بانوان و آقایان می‌ توانند از این استخر در سانس های مجزا استفاده کنند. مدت زمان استفاده از آن به صورت مفید ۲ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد. آدرس دقیق این استخر در مشهد خیابان پاسداران، جنب فرمانداری، استخر هتل خورشید تابان می باشد.

استخر هتل هما ۲

استخر هتل هما ۲ در گروه استخرهای vip قرار گرفته و محیطی و بهداشتی دارد. از مهم‌ترین امکانات آن می ‌توان به سوناخشک و سونای بخار، جکوزی، حوضچه آب سرد، ماساژ، حمام ترکی و کافی شاپ اشاره نمود که استفاده کردن از برخی امکانات آن مشمول پرداخت هزینه جداگانه است. این استخر فقط ویژه آقایان است و بانوان می توانند از آن استفاده کنند. محل قرارگیری آن در مشهد، میدان جانباز می باشد.

استخر کوثر مشهد

استخر کوثر مشهد امکانات فوق‌العاده به روزی دارد و از سونا خشک، سونا بخار، بوفه، استخر کودکان و حمام ترکی برخوردار است. این استخر برای بانوان و آقایان کاربرد داشته و در سانس صبح بانوان و سانس عصر آقایان از آن استفاده می کنند. آدرس دقیق استخر در مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، روبروی شاهد ۷۵ بین چهارراه حجاب و اندیشه و مجتمع ورزشی کوثر است.

استخر سازمان آب مشهد

استخر سازمان آب مشهد جزء استخرهایی است که سانس بانوان و آقایان داشته و از امکانات مختلفی مانند سونا خشک و بخار، بوفه، جکوزی و ماساژ برخوردار است. آدرس این استخر در مشهد، بلوار پیروزی، خیابان رضوی ۲۴، مجموعه ورزشی شهید عباسپور، استخر سازمان آب می باشد.

استخر نشاط

استخر نشاط از استخرهای خوب مشهد است که از ویژگی های مانند جکوزی، ماساژ و حمام ترکی برخوردار می باشد. مشتریان در این استخر می توانند ازسونا خشک و سونای بخار هم استفاده کنند. مدت زمان سانس هر جلسه ۲ ساعت از زمان ورود به استخر است. آدرس قرارگیری این استخر در مشهد، قاسم آباد، بلوار شاهد، خیابان شاهد ۱۰ می باشد.

ویژگی بهترین استخرهای مشهد چیست؟

بهترین استخر های مشهد در کدام منطقه قرار گرفته اند؟ این سوال بسیار مهمی است که در هنگام رزرو تور مشهد از اصفهان یا هر شهر دیگری برای مسافران به وجود می آید. ساخت مراکز تفریحی و گردشگری مشهد موجب می‌ شود تا مسافران از تمام اوقات فراغت خود بهترین استفاده را ببرند.

تفریحات آبی جزء پرطرفدارترین سرگرمی هایی است که مورد توجه همه افراد با هر سطح سلیقه می باشد. به همین جهت در این شهر تعداد زیادی استخر و پارک های آبی وجود دارد، تا نیاز همه شهروندان و مسافران و زائران را پاسخ دهد.

اما برای اینکه یک استخر مورد توجه مشتریان قرار بگیرد، از چند ویژگی خاص و خوردار است که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم:

موقعیت جغرافیایی استخرها

موقعیت جغرافیایی استخرها جزء موارد بسیار مهم در انتخاب آنها است؛ چرا که مسافران برای رسیدن به یک استخر خوب نباید مسافت های طولانی را طی کنند. به همین جهت در کنار بهترین هتل های مشهد استخرهای خوب و لاکچری هم قرار دارد تا مسافران بدون زحمت از امکانات این مکان ها بهره ببرند.

داشتن سانس های متعدد

داشتن سانس های متعدد به مسافران این امکان را می ‌دهد که با برنامه ریزی درست و دقیق به تمامی کارهای خود پرداخته و در ساعت مشخص به استخر بروند. قرارگیری استخرهای خوب در کنار پارک های مشهد هم از ویژگی های منحصر به فرد آن ها به حساب می آید. چرا که افراد می ‌توانند تا شروع سانس جدید در این محیط ها به تفریح و استراحت بپردازند.

داشتن امکانات عمومی

وجود امکانات عمومی مانند استخر با اندازه مناسب، جکوزی، سونا بخار، سونای خشک و داشتن اتاق دوش و سرویس بهداشتی در داخل استخر و همچنین وجود کفشداری و کمد لباس برای هر شخص لازم و ضروری است.

داشتن قابلیت های ویژه

داشتن قابلیت های ویژه در استخرها موجب می شود تا افراد بیشتری به آنجا مراجعه کرده و اوقات فراغت خود را سپری کنند. از مهمترین قابلیت ها می توان به وجود پارکینگ با حداقل مقدار فضای مناسب در نزدیک استخر، داشتن سشوار برقی برای خشک کردن موها ارائه تخفیف های ویژه به مشتریان وفادار، وجود بوفه و کافی شاپ در داخل استخر و قرار دادن لوازم ورزشی مانند تردمیل و دوچرخه اشاره کرد که هر کدام از این قابلیت ها سبب جذب گروه خاصی از مشتریان می گردد.

حضور افراد ماهر به عنوان ناجی

استخرهایی که از افراد ماهر با گواهینامه های رسمی و بین المللی به عنوان ناجی استفاده می کنند، حس امنیت بیشتری را به مشتریان خود می دهند و همچنین حضور این افراد به عنوان مربیان آموزش نیز موجب می ‌شود، تا بسیاری از مراجعین برای یادگیری نیز به این فضاها بروند.

امکان حمل و نقل عمومی

محل قرارگیری استخرها باید به گونه ای باشد که با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، تاکسی و مترو بتوان به آنها مراجعه کرد. چرا که دسترسی آسان سبب می ‌شود تا افراد بیشتری ترغیب به استفاده از خدمات خاص استخرها کنند.

 

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور چابهار | تور اصفهان

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور آنتالیاتور تفلیس | تور ارمنستان

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)