بهترین استخر مشهد کجاست؟

استخر آستان قدس مشهد,استخر کوثر مشهد,استخر هاشمیه مشهد

چکیده

در این مقاله سعی کردیم بهترین استخرهای مشهد را معرفی کنیم تا شما بعد از رزرو تور مشهد و سفر به این شهر، بتوانید در کنار زیارت از امکانات تفریحی فراوان این شهر نیز استفاده کنید. بهترین استخر مشهد را می توانید بعد از مقایسه و بررسی امکانات استخرهای معرفی شده پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

بهترین استخر مشهد را می توانید هم با یک سرچ کوچک در اینترنت بیابید و هم از تجربه کسانی بهره ببرید که قبلا به آن جا مراجعه کرده اند. در بازدید از مشهد یکی از تفریحات جذاب که می توان تجربه کرد رفتن به استخر است؛ مخصوصا اگر در روزهایی گرم به این شهر سفر کرده باشید. از آنجا که آب به طور مستقیم در تماس با پوست است، بهتر است برای آنکه سرشار از تازگی و لطافت برخورد آب با تنتان شوید، به  مکان هایی بروید که علاوه بر ارائه امکانات زیاد و قابل توجه، محیط بسیار تمیزی و عاری از هر گونه آلودگی را در اختیارتان قرار دهند.

در مشهد برای رفاه کسانی که برای تفریح به این شهر سفر می کنند، 57 استخر ساخته شده است. در این مقاله قصد داریم گریزی بزنیم به معرفی بهترین استخرهایی که در این شهر قرار دارند تا آدرس بهترین استخر مشهد را یافته و ساعات بسیار خوش و فرحناکی را در آن ها تجربه کنید.

استخر آبی هشتم

این استخر را می توان در لیستی که می خواهیم بهترین استخر مشهد را به وسیله آن معرفی کنیم، قرار دهیم. امکانات زیادی در این استخر قرار داده شده است که از آن جمله می توان به  سونا، سکویی برای پرش، سالن های بدنسازی  و یک استخر بزرگ اشاره کرد. این استخر در قاسم آباد، بلوار حجاب مقابل حجاب شرقی واقع شده است.

استخر کارگران مشهد

نام دیگر این استخر، استخر یاس است که یکی از قدیمی ترین استخرهای مشهد به شمار می رود. خدمات و امکاناتی مانند سونا، ماساژ، سالن بدنسازی، آموزش شنا، هیدروتراپی و آب درمان، کلاس های آموزش غریق نجات و غیره در این استخر به مسافران تور مشهد و شهروندان عزیز ارائه می شود. این مجموعه عالی و منحصر به فرد در بلوار سازمان آب قرار گرفته است و جز بهترین استخرهای مشهد است.

استخر آستان قدس مشهد,استخر کوثر مشهد,استخر هاشمیه مشهد,

استخر ارمغان

این استخر جزو یکی از قدیمی ترین و بهترین استخرهای مشهد است که در این شهر وجود دارد. این مجموعه، در سال 74 ساخته شد و وسعتی برابر هشت هزار متر مربع دارد. از نظر تامین شرایط بهداشتی برای آب خیالتان کاملا راحت و آسوده باشد؛ زیرا در چندین مرتبه آب مورد آزمایش قرار می گیرد. یکی از جذابیت هایی که در این استخر وجود دارد که شاید بقیه از آن بی بهره باشند، احداث حمام ترکی است. ضمنا در کنار این حمام،  خدماتی هم چون تراس آفتاب، سونا، چکاب و غیره برای استفاده همگان ارائه می شود تا بتواند رضایت مراجعه کنندگان را به خوبی فراهم کند.

اگر به ورزش شنا علاقه ندارید، می توانید از شرایطی که این استخر برای انجام ورزش های دیگر مانند فوتبال، والیبال، صخره نوردی، تکواندو و غیره فراهم کرده است، استفاده و لحظات خود را با شادی سرشار کنید. این استخر را که می توان بهترین استخر مشهد نامید، در بلوار فردوسی، خیابان رسالت قرار دارد.

بهترین استخر در مشهد,بهترین استخر مشهد,بهترین استخرهای مشهد,

استخر شهید کاظمیان

این استخر را می توان جزو یکی از لوکس ترین و مجلل ترین استخرهایی به شمار آورد که در مشهد وجود دارد. شرایط که برای ساخت این استخر به کار گرفته شده است، این امکان را فراهم کرده که بتوان در آن مسابقات ورزشی برگزار کرد. استخر مخصوص آقایان، سونا، حمام سنتی، ماساژ، بوفه و غیره از جمله مواردی است که در بهترین استخر مشهد به بازدیدکنندگان ارائه می شود. استخر شهید کاظمیان، در بلوار دانشجو، دانشجو 20 واقع است.

استخر آستان قدس

بهترین استخر در مشهد باید از نظر شرایط محیطی و تسهیلاتی که در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد، در سطح بسیار عالی به ارائه خدمات بپردازد. استخر آستان قدس رضوی را می توان دارنده این شرایط دانست؛ پس با خیالی راحت و آسوده به این استخر بروید و لحظات خوبی را در آن تجربه کنید. استخر آستان قدس رضوی را نیز میتوان بهترین استخر مشهد نامید. این استخر در بلوار فردوسی، میدان جانباز قرار دارد.

استخر سجاد

از جمله معروف ترین و بهترین استخرهای مشهد، این استخر است. حمام ترکی، آب درمانی، ماساژ، سونا و غیره از جمله کارهایی است که با ورود به این استخر می توانید آن ها را انجام دهید و غرق در آرامش و شادی شوید. این استخر در بلوار سجاد، خیابان حامد شمالی 10 ساخته شده و قرار دارد. بهترین استخر مشهد را به این استخر نیز میتوان گفت.

استخر شرکت برق

اگر این محل را برای تفریح خود انتخاب کرده اید، باید بدانید که یک تیر و دو نشان زده اید. این استخر در مجاورت پارک ملت قرار دارد و شما می توانید بعد از آب تنی، خود را به این پارک رسانده و از هوای فرح بخش آن نهایت استفاده را ببرید. در استخر شرکت برق، کلاس های آموزش شنا نیز بر قرار می شود و امکان فراگیری این ورزش جذاب را به خوبی برایتان فراهم کرده است. علاوه بر بزرگسالان، کودکان نیز می توانند از حضور در این محل لذت ببرند. استخر شرکت برق را نیز میتوان گفت بهترین استخر در مشهد است که واقع در بلوار وکیل آباد، ابتدای بلوار امامت است.

استخر 15 خرداد

در ساخت این مجموعه سعی شده است که با بهره گیری از متدهای روز دنیا، محیطی بسیار حرفه ای و استاندارد برای فعالیت های آبی علاقه مندان فراهم شود. حدود 4 هزار متر مساحت، برای ساخت این استخر در نظر گرفته شده است و خدماتی مانند استخر، سونا، سالن بدنسازی، جای پارک برای ماشین و در اختیارتان قرار شده شده است. آدرس این مکان بلوار وکیل آباد، بلوار صیاد شیرازی است.

استخر تختی مشهد

از جمله استخرهایی که می توان تجهیزات به روز دنیا را در آن به عینه مشاهده کرد، این استخر است که جزو یکی از تمیزترین استخرهای مشهد نیز رده بندی می شود. در استخر تختی که یکی از بهترین استخرهای مشهد است، می توان به یادگیری غواصی نیز پرداخت. استخر تختی مشهد، در آبکوه 2، سناباد 33 واقع است.