ارزانترین زمان سفر به کیش

چکیده

ارزانترین زمان سفر به کیش با توجه به مناسبت ها و برخی از شرایط در فصل های مختلف متفاوت است. برای آشنایی با بهترین زمان سفر از لحاظ هزینه در هنگام رزرو تور کیش، بهتر است از کارشناسان مجموعه ندا بال اطلاعات لازم و ضروری را دریافت کنید، تا در نهایت یک سفر خوب برای […]

ارزانترین زمان سفر به کیش با توجه به مناسبت ها و برخی از شرایط در فصل های مختلف متفاوت است. برای آشنایی با بهترین زمان سفر از لحاظ هزینه در هنگام رزرو تور کیش، بهتر است از کارشناسان مجموعه ندا بال اطلاعات لازم و ضروری را دریافت کنید، تا در نهایت یک سفر خوب برای خود داشته باشید.

جزیره کیش و به طور کلی تمامی مناطق جنوب ایران مراکز دیدنی زیادی دارند که از سراسر کشور در تمام طول سال افرادی که متقاضی سفر به این مراکز هستند. در این میان تور کیش برای کشورهای حاشیه خلیج فارس هم مورد استقبال زیادی قرار می گیرد.

داشتن سفر ارزان به جزیره کیش به راحتی امکان پذیر نیست؛ چرا که کیش جزء سفرهای لوکس قرار دارد. اما با توجه به برخی از شرایط و برنامه ریزی های دقیق و درست، امکان داشتن یک سفر مقرون ‌به ‌صرفه فراهم می گردد.

ارزانترین زمان سفر به کیش با توجه به فصل

ارزانترین زمان سفر به کیش

جزیره کیش جزء مناطقی است که همیشه مسافران برای رفتن به آنجا هیجان و انرژی فراوانی دارند و به دلیل داشتن هزینه های بالای سفر معمولاً افراد با رزرو تور کیش لوکس به این جزیره زیبا سفر می کنند، تا اوقات فراموش نشدنی را داشته باشند.

اما در بعضی از فصل ها و روزهای سال امکان رزرو تور کیش با پرداخت هزینه های کمتر میسر می گردد که در صورت شناخت ارزانترین فصل برای سفر می توانید مسافرتی خوب در کنار خانواده خود داشته باشید.

جزیره زیبای کیش جزء مکان هایی است که همه چیز را باهم یکجا داشته و از هتل ‌های مجلل تا موج سواری، تفریحات آبی، مراکز خرید لوکس و مکان های دیدنی و تاریخی در دل شهر را دارد. به همین جهت افراد در حین سفر به جزیره به هیچ عنوان دچار خستگی نشده و تمام اوقات فراغت خود را می توانند به گشت و گذار در فضاهای مختلف بپردازند.

در هنگام رزرو تور کیش از مشهد یا هر شهر دیگری با بررسی فصول مختلف سال به شکل بهتری می توانید سفر خود را برنامه ‌ریزی کرده و تورهای ارزان قیمت را پیدا کنید، تا ضمن داشتن یک سفر بهینه و لذت بخش، با اعضای خانواده بتوانید در کنار یکدیگر به سفر بپردازید:

فصل بهار جزیره کیش

ارزانترین زمان سفر به کیش

تور کیش عید نوروز از تورهای پر طرفداری است که برای سپری کردن تعطیلات ابتدایی سال صورت می گیرد. اغلب افراد ترجیح می دهند تا سال نو را در این جزیره زیبا و مرجانی آغاز کنند. اما اگر به دنبال رزرو تور ارزان کیش هستید، در روزهای ابتدایی شروع سال نو به هیچ عنوان به جزیره کیش سفر نکنید. بلکه در نیمه دوم تعطیلات نوروز می توانید تور با قیمت مناسب تر نسبت به روزهای ابتدایی تهیه کنید. بلافاصله پس از پایان تعطیلات عید نوروز امکان رزرو تور با ارزان ترین قیمت ممکن در فروردین ماه وجود دارد.

در بازه زمانی نیمه دوم خرداد، بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش است، زیرا تمامی مراکز خرید تخفیف های باور نکردنی بر روی محصولات خود در نظر می گیرند. در این روزها می توانید هزینه های خرید خود را تا حد زیادی کاهش داده و به دلیل مناسب بودن هوا به قایق سواری و ماهیگیری بپردازید.

فصل تابستان جزیره ی کیش

ارزانترین زمان سفر به کیش

رزرو تور کیش تابستان برای افرادی مناسب است که ترجیح می دهند به همراه همه اعضای خانواده بدون دغدغه و نگرانی از درس و دانشگاه آنها به جزیره سفر کنند. تا در کنار یکدیگر به تفریح های جذاب خانوادگی بپردازند. در فصل تابستان به دلیل گرم بودن جزیره هزینه های هتل ها و قیمت هواپیما تا حد زیادی کاهش پیدا می ‌کند. زیرا مسافران کمتری تمایل دارند تا در این گرما به جزیره سفر کنند. همچنین رزرو بلیط های چارتری موجب می ‌شود تا حد زیادی هزینه های سفر در تابستان کاهش پیدا نماید. معمولاً در جزیره کیش در تابستان‌ ها جشنواره های زیادی برگزار می ‌شود که این جشنواره ها شب ها برنامه های هیجان انگیزی دارند به همین جهت افرادی که رنج گرما را به جان می خرند، می توانند شب های خوبی را در جزیره سپری کنند.

پاییز جزیره کیش

ارزانترین زمان سفر به کیش

از ارزانترین سفرهای جزیره کیش که می توانید آن را تجربه کنید، تور کیش از شیراز یا هر نقطه دیگر در اوایل پاییز و مهرماه است. اگر به دنبال داشتن یک سفری طولانی و در آرامش هستید ابتدای فصل پاییز را برای سفر به جزیره کیش انتخاب کنید. زیرا در این زمان اغلب خانواده ها درگیر جابجایی منازل و شروع سال تحصیلی فرزندان خود هستند. به همین جهت استقبال از تور کیش کاهش پیدا می کند. هوای خوب جزیره کیش در فصل پاییز موجب می شود تا یک سفر با ترافیک بسیار کم برای رفتن به مکان های تاریخی و دیدنی و استفاده از امکانات تفریحی و گردشگری جزیره داشته باشید. می توانید در کنار شنیدن صدای پرندگان، اوقات شگفت‌انگیزی را تجربه کنید.

زمستان جزیره کیش

فصل زمستان بهترین زمان برای سفر به جزیره کیش است؛ چرا که هوای جزیره مانند اوایل بهار در سایر نقاط کشور است. اما برای داشتن یک سفر ارزان در فصل زمستان، فصل امتحانات دانش آموزان و دانشجویان در دی و بهمن را انتخاب کنید. چرا که ترافیک سفر در این زمان کاهش زیادی پیدا می ‌کند و موسسات گردشگری انواع بلیط های تخفیفی و چارتری را ارائه می دهند.

مدیریت بهتر هزینه ها برای داشتن یک سفر ارزان به کیش

ارزانترین زمان سفر به کیش

همیشه ارزانترین زمان برای سفر نمی تواند موجب کاهش هزینه های اضافی سفر باشد، عوامل دیگری هم در سفر تأثیر دارند که با بررسی هرکدام از آنها می توانید تا حد زیادی هزینه سفر را کاهش دهید.

هزینه های مربوط به هتل، غذا، لباس، تفریحات مختلف جزیره کیش، خرید و موارد دیگر قیمت های ثابتی دارند و شما می توانید با برنامه ریزی دقیق و درست لذت سفر کیش را برای خود دوچندان کنید.

شرکت در جشنواره های مختلف برگزار شده در جزیره کیش در فصل تابستان موجب می ‌شود تا سفری جذاب تر داشته باشید. همچنین در هنگام سفر به جزیره در فصل پاییز و زمستان با مراجعه به مراکز خرید، تخفیفات خاص برای محصولات خود در نظر گرفته اند که می توانید خرید های خود را با قیمت کمتر انجام دهید.

سفر در روزهای ارزانتر هفته

ارزانترین زمان سفر به کیش

علاوه بر این که ماه و فصل می تواند در سفرهای کیش تأثیر زیادی داشته باشد، انتخاب روزهای هفته نیز تا حد زیادی در هزینه های سفر موثر هستند. در هنگام تصمیم گیری قطعی برای سفر به جزیره چندین روز پیگیر قیمت بلیط ها باشید، تا مناسبترین قیمت ها را پیدا کنید.

به طور معمول تورهای آخر هفته و تعطیلات معمولا از استقبال بیشتری برخوردارند و نسبت به اواسط هفته قیمت بالاتری دارند. با انتخاب روزهای اوایل هفته و همچنین ساعات پروازی خاص می توانید تا حد چشمگیری قیمت بلیط را کاهش دهید.

توجه داشته باشید که بین دو تا سه روز برای گشتن در جزیره کیش کافی است در صورتی که تمایل دارید، حتماً به جزیره سفر کرده و یک خاطره خوب برای خود داشته باشید، تا با برنامه ریزی دقیق و درست در همین دو تا سه روز هم بتوانید از بخش های مختلف آن دیدن کنید.

رزرو تور کیش لحظه آخری

تور کیش لحظه آخری جزء تورهای لوکس است که معمولاً برای هتل های چهار ستاره و پنج ستاره رزرو می گردد. اما در مواقعی از سال ظرفیت تورها کامل نمی شود؛ به همین دلیل برگزار کنندگان تور سعی می‌ کنند تا با ارائه تورهای لحظه آخری جلوی ضررهای بیشتر را بگیرند.

معمولاً شرکت های گردشگری و برگزارکنندگان تور با رزرو بلیط های چارتری هواپیما و رزرو هتل ها از قبل سعی می کنند، تا تورهای خوبی برگزار نمایند. معمولاً با ارائه تور لحظه آخری فقط هزینه های مربوط به هتل و بلیط هواپیما را دریافت می نمایند.

در صورت مواجهه با تور کیش لحظه آخری از ۵۰ تا ۷۰ درصد نسبت به هزینه های تور واقعی می توانید این تورها را ارزان تر تهیه کنید و در نهایت  سفری با کیفیت بالا و مقرون به صرفه داشته باشید. فقط کافیست یک چمدان آماده سفر ببندید و به محض ارائه این تورها آنها را رزرو کنید.

اقامت ارزان در کیش

ارزانترین زمان سفر به کیش

با شنیدن سفر کیش اغلب افراد در مورد هزینه‌ های بالای اقامت در جزیره کیش صحبت می کنند. به همین جهت تور کیش لوکس را در نظر گرفته و ممکن است به دلیل داشتن هزینه ‌های بالا، سفر خود را کنسل کنند.

اما توجه داشته باشید که در جزیره کیش هم انواع مختلف محل های اقامت وجود دارد که افراد با برنامه ریزی سفر به کیش دقیق می توانند تا حد زیادی هزینه های سفر به کیش را کاهش دهند.

هتل های ارزان در کیش

در جزیره کیش علاوه بر هتل های ۴ ستاره و پنج ستاره، هتل های با تعداد ستاره های کمتر هم وجود دارد که با ارائه خدمات مناسب شرایط خوبی برای اقامت چند روزه را مهیا می ‌کند. به راحتی می توانید با رزرو انواع هتل آپارتمان ها و هتل های دوستاره یا یک ستاره تا حد زیادی هزینه های مربوط به اقامت را کاهش داده و سفری دلنشین داشته باشید. هتل 3 ستاره پانیذ، هتل فانوس، هتل شباویز، هتل ققنوس و آپارتمان های یک خوابه و دو خوابه دیلمان و بسیاری از موارد دیگر وجود دارند که با ارائه امکانات خوب، هزینه های باورنکردنی برای اقامت مهمانان در نظر می ‌گیرند.

 اقامت در سوئیت ها

بسیاری از افراد ترجیح می‌ دهند تا در آپارتمان ها و سوئیت ها به جای هتل های دوستاره و تک ستاره اقامت کنند. چرا که با داشتن جای دنج و آرام می توانند اوقات فراغت خود را به شکل بهتری سپری کرده و یک سفر ارزان به جزیره کیش داشته باشند. با دریافت اطلاعات از افراد برگزار کننده تور کیش می توانند با سوئیت های مناسبی در جزیره آشنا شده تا پس از رسیدن به جزیره بدون سرگردانی بهترین فضا را برای اقامت خود پیدا نمایند.

تفریحات و مکان های دیدنی کیش ارزان قیمت

جزیره زیبای کیش سرشار از مکان های دیدنی و جاذبه های مختلف است که هر فرد بنا بر روحیات و سلیقه خود می تواند از مراکز خرید گرفته، تا رستوران و امکانات تفریحی متنوع در جزیره استفاده کند.

مکان های دیدنی کیش تنها به سواحل آن ختم نمی شود؛ بلکه در این جزیره زیبا از جاهای جذاب و دیدنی تاریخی و همچنین فضاهای مدرن وجود دارد که در صورت سفر به جزیره کیش برای اولین بار بهتر است از تور لیدر اطلاعات لازم را دریافت کنید.

از مهمترین مکان های دیدنی جزیره که با صرف هزینه کمتر می توانید آنها را از نزدیک مشاهده کنید، می توان به جزیره هندورابی، شهر زیرزمینی کاریز، پارک دلفین ها، باغ پرندگان، ساحل مرجان، اسکله چوب و مواردی از این قبیل اشاره کرد.

در این جزیره تفریحات مدرن مختلفی مانند پیست دوچرخه سواری، پیست اسکیت، بازی های آبی و موارد مختلف دیگر هم وجود دارد که متناسب با روحیات خود می توانید هر کدام از آنها را انتخاب نمایید.

بهترین رستوران های کیش با قیمت ارزان

پیدا کردن بهترین رستوران های کیش که با قیمت مناسب تری خدمات خود را ارائه می ‌دهند، موجب می ‌شود تا مسافران و گردشگران در آرامش بیشتری به صرف وعده های غذایی خود بپردازند.

فراموش نکنید که در جزیره انواع مختلف رستوران وجود دارد که در صورت سخت نگرفتن می توانید رستوران های عالی با هزینه های مناسب پیدا کنید.

تمامی رستوران هایی که در سواحل وجود دارند، قیمت های مناسبی برای غذاهای خود در نظر می گیرند که در کنار این رستوران ها، رستوران های معروفی هم در جزیره هستند که با ارائه غذاهای لذیذ شرایط خوبی را برای مسافران در نظر گرفته اند.

از مهم ترین رستوران های جزیره می توان، به رستوران میرمهنا، رستوران دارچین، رستوران شاندیز صفدری، رستوران نهنگ سفید و بسیاری از موارد دیگر اشاره نمود.

بهترین راه حل برای کم کردن هزینه سفر به جزیره کیش

ارزانترین زمان سفر به کیش

رزرو تور لوکس و داشتن یک سفر با امکانات فراوان مورد توجه همه افراد است؛ اما در برخی از شرایط ممکن است برای همه خانواده ها داشتن یک سفر لوکس محیا نگردد. به همین سبب آشنایی با راه حل های مختلف برای کاهش هزینه های سفر موجب می ‌شود تا افراد بیشتری به جزیره کیش سفر کنند.

بهترین راه حل برای کم کردن هزینه سفر به جزیره کیش توجه کردن به چند نکته مهم است:

استفاده کردن از تاکسی ها و لوازم حمل و نقل عمومی به جای استفاده از خودروهای دربستی در داخل جزیره تا حد زیادی هزینه ‌ها را کم می کند.

اقامت کردن در سوئیت ها و آپارتمان ها به جای رزرو هتل های چند ستاره در صورت وجود تعداد نفرات بالا در سفر نقش بسزایی در کاهش هزینه دارد.

درست کردن غذاهای خانگی بدون شک تا حد زیادی در کاهش هزینه موثر می باشد.

خرید سوغاتی های ارزان از مراکز تولید کننده به صورت مستقیم و بدون واسطه یک راه مناسب برای کاهش هزینه های مسافران می باشد. می توانید در جزیره انواع صنایع دستی، شکلات، قهوه، خرما، ماهی و میگو را هم برای سوغات تهیه کنید.

نتیجه گیری

ارزانترین زمان سفر به کیش روزهایی است که گردشگران کمتری متقاضیان سفر به جزیره هستند. با شناسایی این روزها در فصل های مختلف از سال می توانید سفرهای ارزان تر به جزیره کیش داشته باشید. شناخت این روزها موجب می شود، تا اعضای خانواده در کنار یکدیگر سفری خاص را تجربه نمایند. بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر حتما از کارشناسان مجموعه ندا بال آسمان در این زمینه کمک بگیرید.

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور مشهد | تور شیراز | تور اصفهان | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)