تور کیش لوکس

تور کیش لوکس

تعطیلات

تور کیش هتل تعطیلات

هتل 3 ستاره (★★★)


هلیا

تور کیش هتل هلیا

هتل 3 ستاره (★★★)


پارمیدا

تور کیش هتل پارمیدا

هتل 4 ستاره (★★★★)


لیلیوم

تور کیش هتل لیلیوم

هتل 4 ستاره (★★★★)


بین المللی

تور کیش هتل بین المللی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


آرامیس پلاس

تور کیش هتل آرامیس پلاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


میراژ

تور کیش هتل میراژ

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایگان

تور کیش هتل شایگان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


سنتی امیرکبیر

تور کیش هتل سنتی امیرکبیر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پانوراما

تور کیش هتل پانوراما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پالاس

تور کیش هتل پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


کوروش

تور کیش هتل کوروش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ویدا

تور کیش هتل ویدا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایان

تور کیش هتل شایان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


داریوش

تور کیش هتل داریوش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مارینا پارک

تور کیش هتل مارینا پارک

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ترنج

تور کیش هتل ترنج

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

جزیره کیش به عنوان یکی از لوکس‌ترین جزیره‌های ایران شناخته شده است. اگر به دنبال راهی برای لذت بردن از تعطیلات خود هستید؛ در انتخاب جزیره کیش شک نکنید. شما می‌توانید تنها با گرفتن پرواز VIP و بهترین هتل جزیره کیش، سفری لوکس و لاکچری را تجربه کنید.

جزیره قشم و کیش از بهترین جاهای دیدنی ایران هستند. البته جزیره کیش نسبت به جزیره قشم گران‌تر و لاکچری‌تر محسوب می‌شود. به همین دلیل اگر به دنبال خرید ارزان قیمت هستید؛ در انتخاب جزیره قشم تردید نکنید. در غیر این صورت انتخاب جزیره کیش بهترین گزینه است.

 

ثانیه های لذت بخش با تور کیش لوکس

خرید تور کیش لوکس
اگر به دنبال راضی کردن روحیه کمالگرایی خود هستید؛ در انتخاب تور کیش لوکس اصلاً شک نکنید. در واقع تور لاکچری کیش با امکانات ویژه‌ای که در اختیار شما قرار می‌دهد؛ بهترین انتخاب شما خواهد بود. در این تور شما پروازهایی با بهترین ایرلاین‌ها مثل کیش ایر و ماهان را در اختیار خواهید داشت.
البته ناگفته نماند به عنوان پرواز هوایی لوکس، بیزنس ماهان بهترین انتخاب خواهد بود. کیش یکی از بهترین سواحل جهان برای تجربه کردن آب و هوای استوایی و استراحت در هتل‌های ساحلی می‌باشد. اگر نمی‌خواهید هزینه گزافی برای تورهای خارجی و عوارض بپردازید؛ بهترین پیشنهاد تور کیش لوکس است.

شما باید مشخص کنید در این نوع تور به دنبال چه تفریحات و شرایطی هستید. برای مثال برخی افراد هتل لوکس برایشان بسیار اهمیت دارد و به دنبال تفریحات ساحلی داخل همان هتل می‌گردند. در نتیجه انتخاب تور لاکچری کیش بهترین و مناسب‌ترین انتخاب‌ها خواهد بود.

 

قیمت تور کیش لوکس

قیمت تور کیش لوکس
طبیعتاً کیش یک جزیره لاکچری محسوب شده و به همین دلیل سفر به آن اصلاً کم قیمت نخواهد بود. شما با مدیریت بودجه خود تا حدودی می‌توانید قیمت‌ها را کنترل کنید. در تورهای داخلی متأسفانه زیاد حق انتخاب در زمینه انتخاب نوع ایرلاین یا پرواز خود ندارید.

قیمت تور کیش لاکچری امکان دارد با توجه به نوع ایرلاین، مدت، محل اقامت، خدمات تور و غیره کاملاً متفاوت باشد بهتر است در ابتدا تاریخ دقیقی از پرواز خود مشخص کنید. برای مثال اگر زمان آخر هفته مد نظر شما است؛ باید گفت قیمت بلیت هواپیمایی در آخر هفته بسیار گران قیمت‌تر از ابتدای هفته می‌باشد.

شما باید حدوداً به مدت یک هفته بودجه خود را بررسی کرده و سپس به انتخاب پکیج تور خود بپردازید. نصف قیمت تور کیش حدوداً به بلیت هواپیمایی و محل اقامت بستگی دارد به همین دلیل باید در انتخاب هتل مورد نظر بسیار دقت کنید.
اگر هتل مد نظر شما جزو هتل‌های لاکچری و 5 ستاره کیش مثل هتل ترنج یا داریوش باشد. قیمت تور کیش نیز به مراتب بسیار گران‌تر خواهد بود؛ چرا که تمامی این هتل‌ها از امکانات و اتاق‌های بی‌نظیری برخوردار هستند. ضمناً تور هوایی با پروازهای اول صبح و آخر هفته بسیار گران‌تر خواهد بود.

 

تور کیش لوکس هوایی

تور کیش لوکس هوایی
طبیعتاً در پروازهای داخلی نمی‌توانید حق انتخاب زیادی داشته باشید اما تا حدودی می‌توانید شرایط را مد نظر خود انتخاب کنید. بهترین پروازهای کیش مربوط به ایرلاین‌های معراج، کیش ایر و ماهان هستند. اگر نوع پرواز برای شما بسیار مهم و قابل اهمیت است؛ می‌توانید از پروازهای بیزنسی استفاده کنید.

پرواز با کلاس بیزنسی به دلیل قیمت بالا و تقاضای کم افراد بسیار کم است اما شما می‌توانید پروازهای لاکچری بیزنسی را در ایرلاین‌های معراج و ماهان پیدا کنید. برای تور هوایی لوکس کیش، تنوع قیمت بسیار بوده و شما می‌توانید پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

ضمناً توجه کنید که به دلیل وضعیت ناپایدار اقتصادی شما نمی‌توانید قیمت‌های بازار را همیشه ثابت مشاهده کنید؛ بلکه نوسانات زیادی در این بازار وجود دارد. به طور کلی تور کیش لوکس هوایی نسبت به تورهای دیگر گران‌تر بوده است.

قیمت تور کیش لوکس به عوامل مختلفی مثل کلاس هواپیمایی، شرکت هواپیمایی، مدت اقامت، محل اقامت، ساعت پرواز و تاریخ سفر شما بستگی دارد.

قیمت کیش معمولا در فصل پاییز، نوروز و زمستان به خاطر تقاضای بالای افراد به حداکثر خود می‌رسد. البته ناگفته نماند که فصل تابستان به دلیل تعطیلی نیز اصلاً ارزان نخواهد بود اما ارزان‌تر از فصول دیگر بوده و شما می‌توانید از آن لذت ببرید.

تور کیش لوکس از چه شهرهایی امکان پذیر است؟

تور کیش لوکس ارزان
تور کیش به نسبت تور قشم هرساله در تمامی فصول افراد بسیار زیادی را به سمت خود می‌کشد. در کل جزیره کیش هم از لحاظ سکونت و هم از لحاظ تفریحی در سال‌های اخیر به شدن مورد توجه افراد واقع شده است. بی‌تردید می‌توان گفت که جزو انتخاب‌های برتر مسافران می‌باشد.

افرادی که در شهرستان زندگی می‌کنند؛ گمان می‌کنند که برای دریافت و رزرو تور کیش لوکس حتماً باید به تهران سفر کنند در صورتی که امروزه تور کیش از شهرهای بزرگ به راحتی امکان پذیر شده است و شما می‌توانید تور کیش لوکس از تهران، مشهد، اصفهان، اراک و غیره را رزرو کنید.

خوشبختانه شما می‌توانید به راحتی تور کیش لوکس را از شهرستان‌های مختلف و تنها با یک تلفن تماس رزرو کنید. در صورت نیاز حتی می‌توانید به صورت آنلاین و کاملاً رایگان از مشاوران سایت ندا بال اسمان مشورت بگیرید.

 

تور کیش لوکس لحظه آخری

تور کیش لوکس زمینی
تورهای لحظه آخری به طور کلی یک تخفیف کوچک دارند در کل تورهای لحظه آخری 2 الی 3 روز قبل از اجرا مشخص شده است. شما برای اینکه بتوانید از تورهای لحظه اخری لوکس کیش استفاده کنید باید برای همیشه دست به چمدان باشید.

تور کیش لحظه آخری کیش همیشه یکی از بهترین انتخاب‌ها بوده است. فرض کنید شما در لحظات آخر تور بسیار گران را با 10 الی 50 درصد تخفیف رزرو خواهید کرد. تورهای لوکس معمولا همگی ظرفیتشان تکمیل می‌شود اما در برخی مواقع هستند افرادی که تور خود را لغو می‌کنند.

گیر آوردن تور لحظه اخری کیش به شانس شما نیز بستگی دارد. در فصل زمستان و بهار به دلیل تقاضای بالای افراد برای تور کیش لوکس لحظه آخری، پیدا کردن آن به سختی بوده و شما نمی‌توانید به همین راحتی‌ها این تور را دریافت کنید.

تور کیش دریایی و تجربه سفر همراه با دریا
تور کیش لوکس دریایی برای افرادی است که به مسافرت ریلی و دریایی علاقه دارند. اگر بودجه کمتری برای خود در نظر گرفتید؛ انتخاب تور کیش لوکس زمینی، پیشنهاد ما به شما است. ابتدا شما باید به کمک قطار یا وسایل نقلیه به بندر عباس بروید و سپس با لنج به سمت کیش بروید.

ناگفته نماند که برگزاری تور کیش زمینی از تور کیش هوایی بسیار کمتر است و به دلیل داشتن طرفداران کمتر، به سختی می‌توانید آن را تهیه و رزرو کنید. به هر حال به دلیل زمان طولانی که در مسیر می‌گذرد؛ برخی از آژانس‌های مسافرتی آن را برگزار می‌کنند.

پیشنهاد می‌کنیم قبل از انتخاب و رزرو تور کیش لوکس دریایی ابتدا با مشاوران سایت مشورت کنید تا اطلاعات کافی به دست آورید. در واقع تور کیش دریایی لوکس در بهترین قطارها و کشتی‌ها صورت می‌گیرد. به همین دلیل شما می‌توانید از تمامی مسیر لذت ببرید.

 

بهترین زمان رزرو تور کیش لوکس

خرید فوری تور کیش لوکس
معمولا تورهای لوکس در زمستان و نوروز صوت می‌گیرد. تور کیش نوروزی به دلیل آب و هوای مناسب و جشنواره‌های بی‌نظیر یکی از بهترین ‌انتخاب‌ها به شمار می‌رود. در صورتی که در فصل زمستان به قدری آب و هوای کیش مناسب است که انگار در بهشت در حال گشت و گذار هستید.

کیش در آب و هوای گرم و خشک قرار گرفته و به همین دلیل تمام فصول آن هوا بسیار گرم است. در فصل تابستان میزان رطوبت هوا نیز افزایش پیدای می‌کند. در این جزیره هوا در پاییز با اوایل بهار بسیار دلپذیر است. اگر قصد سفر و تفریح دارید؛ حتماً در انتخاب این زمان شک نکنید.

البته اگر به منظور تفریح و استفاده از تفریحات آبی به جزیره کیش می‌روسد؛ زمستان مناسب‌ترین فصل برای تفریحات آبی است. هوای زمستان کمی سرد است در نتیجه باید لباس گرم همراه خود ببرید. البته به طور کلی به دلیل رطوبت هوای کیش، سرمای سختی وجود ندارد و اختلاف دمای صبح و شب هم زیاد نخواهد بود.

شب‌های کیش بسیار معروف‌ هستند. اگر توجه کرده باشید تمامی جشنواره‌ها و تئاترها در شب اجرا می‌شوند. در تمام فصول شب‌ها بدون نور خورشید و کمترین رطوبت بوده به همین دلیل سرمای زیاد سختی نیز ندارند. اگر دوست دارید در فصل خلوت به کیش بروید باید تابستان را انتخاب کنید. فراموش نکنید که گرمای این فصل به شدت طاقت فرسا می‌باشد.

تفریحات لاکچری و لوکس  در تور کیش

تور کیش لوکس لحظه آخری
تفریحات کیش به انواع مختلفی تقسیم بندی می‌شوند اما تفریحات آبی به شدت جذاب و لاکچری محسوب می‌شود. هرکسی به این تفریحات علاقه ندارد و حتی خیلی از افراد از این تفریحات می‌ترسند.تفریحات آبی به عنوان جذاب‌ترین تفریحات کیش محسوب می‌شوند و به شدت مورد استقبال افراد قرار گرفتند.

داخل هتل‌های 5 ستاره و لوکس، تفریحات بسیاری مثل بولینگ، بیلیارد، استخر و غیره وجود دارند که به عنوان لاکچری و لوکس‌ترین تفریحات شناخته می‌شوند. البته ناگفته نماند که ورزش سوارکاری در این جزیره به شدت محبوب بوده و شما می‌توانید از آن لذت ببرید.

در کنار تمام ورزش‌های نامبرده، موج سواری و دوچرخه سواری هم به شدت جذاب بوده و بسیاری از افراد را دلبسته خود کرده است. در کل تفریحات بسیاری در این جزیره وجود دارد که اگر با هر کدام از آن‌ها به طور جداگانه اشنا شوید؛ لذت واقعی را تجربه خواهید کرد.

 

هتل های لوکس و 5 ستاره کیش

خرید تور کیش لوکس
در ابتدای مقاله به هتل داریوش و ترنج اشاره کردیم؛ این دو هتل از لاکچری و گران‌ترین هتل‌های جزیره کیش محسوب می‌شوند. تور کیش هتل داریوش یکی از بهترین‌ گزینه‌ها بوده است. تمامی اتاق‌های این هتل روبه دریا و کاملاً مجهز بوده است.

با دریافت تورهای هتل داریوش در واقع با کی تیر دو نشان می‌زنید؛ زیرا این هتل دارای امکانات عالی و موقعیت مکانی بی‌نظیری است. این هتل علاوه بر امکانات بی‌نظیر، ظاهری بسیار زیبا دارد در واقع از نظر معماری این هتل از بناهای باستانی الهام گرفته است.

علاوه بر هتل داریوش هتل ترنج نیز در میدان جاسک با 5 ستاره واقع شده است. در کف اتاق‌های این هتل دریچه‌های شیشه‌ای نصب شده است. شما می‌توانید در اتاق خود به تماشای غروب خورشید از خلیج فارس بنشینید. هتل ترنج هر شب با موزیک زنده و امکانات بی‌نظیر و رمانتیک خود افراد را سورپرایز می‌کند.

بعد از هتل ترنج، هتل ویدا گزینه بی‌نظیری برای تجربه سفری لوکس و لاکچری است. این هتل از سال 1396 تاسیس شده و فاصله بسیار کمی با دریا و سالن‌های همایشی بین المللی دارد. در نتیجه اگر برای همایش یا کار به جزیره کیش سغر کردید؛ در انتخاب این هتل اصلاً شک نکنید.

هتل ویدا با داشتن امکانات بی‌نظیری مثل استخر، ماساژ، سونا، جکوزی، آتلیه، زمین ورزشی و غیره نیز یکی از محبوب‌ترین هتل‌های کیش به حساب می‌اید اما نسبت به هتل داریوش و ترنج پر طرفدار نمی‌باشد.

 

تور کیش در سوئیت های لاکچری

رزرو تور کیش لوکس
شاید برایتان سوال شود که سوئیت‌های لوکس در کیش وجود ندارند؟ سوئیت‌های لوکس در کیش وجود دارند که حتی قیمت بالاتری نسبت به هتل‌ها دارند. انتخاب محل اقامت کاملاً به شما بستگی دارد. اگر ارامش و سکوت مد نظر شما است، پیشنهاد ما به شما اجاره سوئیت‌های لوکس در کیش می‌باشد.

اجاره یک آپارتمان یا ویلای دوبلکس با کلی امکانات شاید برای اخیلی از افراد جذاب باشد همان‌طور که گفتیم برخی از ویلاها به حدی لاکچری و گران قیمت هستند که اصلاً با هتل قابل مقایسه نیستند. امنیت در هتل بسیار بیشتر از ویلا و سوئیت‌های کیش است.

اگر به دنبال جای امن و بی دردسر هستید؛ در انتخاب هتل اصلاً شک نکنید در غیر این صورت بهترین انتخاب سوئیت‌ها می‌باشد. منطقه داون و صد در کیش به هزاران سوئیت ساحلی و لوکس دسترسی دارند. شما سوئیت‌ها را می‌توانید از یک میلیون به بالا اجاره کنید.

 

تور سفر به کیش با تفریحات هیجان انگیز

در هنگام رزرو تور سفر به کیش برخی از موسسات گردشگری برنامه ‌های بازدید برای مسافران تدارک می بینند که در چنین شرایطی افراد با خیال راحت می ‌توانند از تمامی برنامه‌ های در نظر گرفته شده توسط تور بهره ببرند.

اما گاهی اوقات هم گشت و گذار و استفاده از تفریحات هیجان انگیز را به عهده مسافران می گذارند. در چنین شرایطی طیف وسیعی از انتخاب برای سرگرمی و تفریح در اختیار مسافران قرار می گیرد.

برای برخی از افراد رفتن به پاساژهای شیک و لوکس و گذراندن اوقات فراغت در این فضاها بهترین تفریح محسوب می شود.
اما برای برخی دیگر استفاده از تفریحات آبی کیش جزء هیجان انگیزترین تفریحاتی است که به هیچ عنوان نباید آن را از دست بدهند.
در جزیره طیف وسیعی از تفریحات آبی قرار دارد که همه افراد با هر طیف سلیقه و علایق می توانند برای خود تفریحات مهیج و هیجان انگیز را انتخاب کنند.

یکی از مهیج ترین تفریحاتی که در هنگام رزرو تور سفر به کیش می ‌توانید از آن بهره ببرید، رفتن به پارک های آبی بزرگ در جزیره و استفاده از امکانات خاص این مجموعه‌ ها است و در کنار آنها استفاده کردن از دوچرخه سواری در فضای جزیره نیز یک فرصت بینظیر برای گشت و گذار در تمام فضای جزیره و دیدن مناطق بکر طبیعی از نزدیک است.

 

کلام آخر

شما می‌توانید برای رزرو تورهای مسافرتی به سایت ندا بال اسمان مراجعه کرده و پکیج مورد نظر خود را رزرو کنید. تمامی تورها به خصوص تور کیش لوکس دارای 40 درصد تخفیف بوده و شما همه روزه می‌توانید به خرید آن بپردازید.

توجه داشته باشید که باید سریعتر به خرید تور مورد نظر خود اقدام کنید در غیر این صورت ظرفیت‌ها تکمیل شده و شما از قلم جا می‌افتید. شما می‌توانید در صورت نیاز با مشاوران سایت به صورت آنلاین و رایگان به مشورت بپردازید تا تمامی سوالات شما پاسخ داده شود.