تور کیش تابستان

تور کیش تابستان

تعطیلات

تور کیش هتل تعطیلات

هتل 3 ستاره (★★★)


هلیا

تور کیش هتل هلیا

هتل 3 ستاره (★★★)


پارمیدا

تور کیش هتل پارمیدا

هتل 4 ستاره (★★★★)


لیلیوم

تور کیش هتل لیلیوم

هتل 4 ستاره (★★★★)


بین المللی

تور کیش هتل بین المللی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


آرامیس پلاس

تور کیش هتل آرامیس پلاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


میراژ

تور کیش هتل میراژ

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایگان

تور کیش هتل شایگان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


سنتی امیرکبیر

تور کیش هتل سنتی امیرکبیر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پانوراما

تور کیش هتل پانوراما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


پالاس

تور کیش هتل پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


کوروش

تور کیش هتل کوروش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ویدا

تور کیش هتل ویدا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


شایان

تور کیش هتل شایان

هتل 5 ستاره (★★★★★)


داریوش

تور کیش هتل داریوش

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مارینا پارک

تور کیش هتل مارینا پارک

هتل 5 ستاره (★★★★★)


ترنج

تور کیش هتل ترنج

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

سفر به کیش در تابستان برای افرادی که نمی‌توانند گرما را تحمل کنند؛ پیشنهاد نمی‌شود.در صورت که به دنبال تور کیش ارزان می‌گردید بهترین انتخاب تور کیش تابستان 1402 است. شما می‌توانید این تور را در فصل زمستان، پاییز و بهار نیز رزرو کنید؛ همه چیز به بودجه و شرایط شما بستگی دارد.

خانواده‌هایی که دانش آموز یا دانشجو دارند؛ باید برای مسافرت منتظر تعطیلات تابستانی یا عیدانه شوند تا بتوانند همگی باهم به مسافرت سفر کنند. شما می‌توانید تور کیش تابستانی با تخفیف ویژه از سایت ندابال اسمان رزرو کنید. حتی در صوت نیاز می‌توانید با مشاوران سایت به صورت کاملاً رایگان مشورت کرده و بهترین تور را انتخاب کنید.

 

آب و هوای کیش در تور کیش تابستان

خرید تور کیش تابستان
قبل از مسافرت شما باید آب و هوای شهر مقصد را چک کنید. برای مثال اگر در آن زمان بارش باران و برف زیاد باشد؛ شما نمی‌توانید به تفریح و پیک‌نیک در آن شهر بپردازید. اگر شهر مقصد بسیار گرم باشد برای شما هر کاری طاقت فرسا خواهد شد. در نتیجه چک کردن شرایط آب و هوایی منطقه هدف خود را در اولویت قرار دهید.

فصل تابستان هوای یکنواخت گرمی دارد و هرچه از فصل تابستان به فصل پاییز نزدیک شوید این گرما و رطوبت کمتر می‌شود. تا اینکه در فصل زمستان این گرما تا حدودی قابل تحمل‌تر می‌شود. جزیره کیش در منطقه گرم و خشک واقع شده که همین دلیل سبب شده تا جزیره کیش هوای بسیار خنک را تجربه نکند. اما در این جزیره باران به اندازه کافی به شکل موسمی می‌بارد.

اگر تحمل گرمای زیاد را دارید یا به دنبال برنز کردن خود هستید؛ انتخاب تور کیش تابستان بهترین انتخاب خواهد بود. توجه کنید که فصل‌های سال در حال جابه جایی هستند و به همین علت نمی‌توان آب و هوا را در تمام فصول یکسان دانست. در صورتی که خواستید تا در فصل تابستان به کیش بروید باید بگذارید تا آخرهای تابستان این مسافرت را اجرا کنید تا هوا کمی خنک و دلپذیرتر شود.

 

تور کیش لحظه آخری در تابستان 1402

قیمت تور کیش تابستان
شاید برایتان سؤال شود که آیا در این فصل می‌توان تورهای لحظه آخری یا دقیقه 90 را تهیه کنیم؟ در جواب این سؤال باید خیلی صریح گفت شما در فصل‌هایی که تقاضای مردم برای تور کیش زیاد است به سختی می‌توانید تورهای لحظه آخری رزرو کنید.

در صورتی که فصل تابستان چون هم قیمت بسیار کم است و هم تقاضای افراد کمتر است. شرکت‌های مسافرتی خدماتی برای جلوگیری از ضرر مالی، ظرفیت‌های خالی را 1 و 2 روز مانده به اجرای تور به قیمت بسیار پایینی به افراد تحویل می‌دهند.

معمولا برای تورهای لحظه آخری کیش تخفیف‌های 10 الی 50 درصد قرار می‌دهند تا سریع‌تر به فروش برسند. البته توجه داشته باشید که برای رزرو تورهای لحظه آخری یا پروازهای چارتری شما همیشه باید دست به چمدان باشید. برای بسیار از افراد سؤال شده که تورهای چارتری یا لحظه آخری را از کجا باید تهیه کنیم؟ در جواب این سؤال باید گفت شما با سر زدن به سایت ندا بال آسمان می‌توانید به راحتی این تورها را انتخاب کرده و آماده پرواز شوید.

 

تور کیش تابستانی به صورت هوایی یا زمینی؟

رزرو تور کیش تابستان
جواب به این سؤال بسته به شرایط و بودجه شما کاملاً متفاوت است. برای مثال انتخاب تور هوایی قیمت بالایی داشته و تقریباً نصف هزینه تور برای محل اقامت و بلیت هواپیمایی شما می‌رود. در صورتی که تور کیش تابستان به صورت زمینی یا دریایی بسیار ارزان‌تر خواهد بود البته نباید فراموش کرد که این تور بسیار طولانی‌تر از تور هوایی کیش خواهد بود.

در فصل تابستان به خاطر گرمای بیش از حد هوا انتخاب تور زمینی واقعاً دردسرهای خودش را دارد. شما در هوای بسیار گرم به دنبال سفری 20 ساعته هستید در این صورت از گرمای زیاد واقع اذیت خواهید شد. اگر بخواهید تور کیش تابستانی را انتخاب کنید شما باید راه هوایی را انتخاب کنید؛ در این صورت زمان سفر شما بیشتر از 2 ساعت طول نخواهد کشید.

پرواز کیش اغلب از شهرهای بزرگ انجام می‌شود. اما به دلیل تقاضای کم افراد، تعداد پروازهایی که در طول روز در تابستان به سمت کیش می‌رود بسیار کمتر از تعداد پروازهای نوروزی و زمستانی است. شما می‌توانید حتی در فصل تابستان تور کیش تابستان از تهران، از اراک، اصفهان، مشهد، تبریز و غیره را به بهترین قیمت و به صورت آنلاین از ندا بال آسمان رزرو کنید.

تور زمینی کیش تابستانی

خرید فوری تور کیش تابستان
شما با وسایل نقلیه مختلف می‌توانید این نوع تور را انتخاب کنید. اما همان‌طور که گفتیم در فصل تابستان به دلیل گرمای بیش از حد انتخاب تور زمینی اصلاً پیشنهاد نمی‌شود. شما می‌توانید برای تور زمینی به سراغ قطار، اتوبوس، خودرو شخصی و کشتی بروید. ابتدا باید با وسیله مورد نظر خود به سمت بندر چارک رفته و سپس با لنج خود را به جزیره کیش و اسکله آن برسانید.

محل اقامت مناسب در تور کیش تابستانی

همان‌طور که در ابتدا مقاله اشاره کردیم تقاضای افراد برای تور کیش تابستانی به حدی پایین است که تمامی هتل‌‌ها و شرکت‌های خدمات مسافرتی تصمیم گرفتند تا تخفیف‌های بسیار ویژه‌ای بر روی پکیج‌های خود بگذارند. کیش جزیره‌ای لاکچری محسوب شده و شما می‌توانید در عوض در فصل تابستان در بهترین هتل‌ها به بهترین و پایین‌ترین قیمت، اتاق بگیرید.

به طور کلی سوئیت و هتل‌های بسیار زیادی در کیش وجود دارند اما انتخاب هر کدام به سلیقه و شرایط شما بستگی دارد. برای مثال فردی اگر به صورت کاری به این جزیره سفر کرده باشد نیازی به هتل‌های لوکس و لاکچری برای تفریح ندارد اما اگر برای تفریح به این جزیره سفر کردید؛ انتخاب هتل‌های لاکچری بهترین گزینه هستند.
هتل‌های لوکس کیش در فصل تابستان، هتل‌های گلدیس، شباویز، هتل فانوس و هتل سیمرغ هستند و تمامی هتل‌های نامبرده شده دارای خدمات بسیار با کیفیتی هستند حتی شما می‌توانید با انتخاب هتل مناسب تا حدودی از گرمای هوا دور شوید.

 

عوامل موثر بر روی قیمت تور کیش در تابستان 1402

تور کیش تابستان ارزان
مهم‌ترین فاکتوری که در تعیین قیمت تور کیش در تابستان بستگی دارد، قیمت بلیت هواپیمایی است. در تابستان قیمت اتاق‌های هتل‌های لاکچری به قیمت بسیار پایینی می‌رسد در نتیجه برای محل اقامت نیازی به نگرانی نیست.

شما باید در بحث هزینه، بر روی بودجه خود مدیریت کنید تا با کمترین مقدار بودجه بهترین و با کیفیت‌ترین سفر را تجربه کنید. در نظر داشته باشید که قیمت تور کیش تابستانی فقط محدود به بلیت هواپیمایی و محل اقامت نمی‌شود. بلکه عوامل مختلفی نیز در این زمینه اهمیت دارند.

توجه داشته باشید که اگر اول یا اواسط هفته پرواز کنید، قیمت بلیت هواپیمایی بسیار ارزانتر از آخر هفته خواهد بود در نتیجه اگر به دنبال تور کیش به قیمت بسیار مناسب می‌گردید نباید در اواخر هفته به دنبال تورهای ارزان بگردید.

تور کیش ارزان تابستانی 1402

تور کیش تابستان هوایی
اولین نکته ای که نباید فراموش کرد این است که جزیره کیش یک جزیره لاکچری بوده و به همین دلیل اصلاً منطقی نیست که شما به دنبال تور ارزان بگردید. معمولا دو جزیره محبوب ایران جزیره قشم و کیش هستند و معمولا جزیره کیش هزینه بیشتری نسبت به جزیره قشم دارد. البته برای دریافت تورهای ارزان‌تر می‌توانید به تورهای لحظه آخری هم توجه کنید.

البته بلیت‌های چارتری نیز برای پروازهای لحظه آخری هم وجود دارد. در این موقعیت شما باید همیشه چمدانتان بسته باشد. در نتیجه باید همیشه حواستان به آب و هوا در لحظات آخر باشد، شاید برای شما هم سؤال شده باشد که چگونه باید تورهای لحظه آخری را خریداری کنیم؟ در جواب این سؤال باید گفت که شما می‌توانید به سایت ندابال آسمان مراجعه کرده و در صورت نیاز تور موردنظر خود را رزرو کنید.

 

نکاتی در باب رزرو آنلاین و تلفنی تور کیش تابستان

تور کیش تابستان زمینی
امروزه به خاطر پیشرفت تکنولوژی و گوگل دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شرکت‌های خدمات مسافرتی نخواهید داشت و کافی است تا با جستجوی تور مورد نظر از قیمت و تمامی اطلاعات سفر آگاه شوید. اما توجه کنید که نباید به هر سایتی اعتماد کنید در این صورت امکان کلاه‌برداری نیز وجود دارد.

قبل از اعتماد به سایت بهترین کار تماس با مشاوران و کارشناسان سایت بوده و بعد از این می‌توانید از کامنتای افراد باخبر شوید. در گذشته افراد باید حتما به صورت حضوری به شرکت‌های مسافرتی مراجعه می‌کردند در صورتی که امروزه تنها با یک تماس تمامی کارها حل خواهد شد.

 

پرواز چارتری تور کیش تابستان

معمولا پیدا کردن هواپیماهای چارتری کار راحتی نخواهد بود ولی در فصل تابستان بسیار زیاد می‌توانید از این نوع پروازها پیدا کنید. به دلیل آب و هوای بسیار گرم و طاقت فرسا بسیاری از افراد از سفر به کیش خودداری کرده و آژانس هواپیما با گذاشتند تخفیف مناسب تا حدودی افراد را به این مسافرت جذب خواهند کرد.

پیدا کردن بلیت چارتری به شانس شما نیز بستگی دارد. بلیت‌های چارتری معمولا یک الی دو روز قبل از اجرای تور داخل سایت قرار خواهد گرفت. از معایب پروازهای چارتری می‌توان به موارد مختلفی اشاره کرد، برای مثال شما در انتخاب ساعت پرواز و هواپیما کاملاً بی‌اختیارید و باید همیشه حواستان به چمدان‌هایتان باشد.

یکی از معایب دیگر آن این است که شما نمی‌توانید بلیت چارتری خود را لغو کنید. در نتیجه بعد از خرید دیگر نباید به دنبال بازگشت پول خود باشید. انتخاب پرواز چارتری بسته به شرایط و بودجه شما بوده و پیشنهاد ما به شما این است اگر همیشه آماده پرواز هستید؛ این نوع تور را برای خود دریافت کنید.

 

آفرهای تور کیش تابستان

تور کیش تابستان لحظه آخری
سایت ندابال آسمان به مناسبت‌های مختلف تخفیف‌های ویژه‌ای برای کاربران خود داخل سایت قرار داده است. برای باشگاه مشتریان خود نیز هر چند وقت یکبار تخفیف ویژه‌ای داخل سایت قرار خواهند داد. شما در همه حال می‌توانید تخفیف‌های ویژه‌ای از سایت ندابال اسمان دریافت کنید تنها باید با کارشناسان و مشاوران سایت تماس حاصل کرده و با آن‌ها در این رابطه به صورت آنلاین مشورت کنید.

گرفتن آفرها و تورهای چارتری اصلاً کار راحتی نخواهد بود و باید برای گرفتن آن‌ها باید سرعت خود را زیاد کرده و همان لحظه خریداری کنید در غیر این صورت به دلیل تقاضای زیاد افراد، این تور از دستتان خواهد پرید.

در نتیجه باید برای دریافت تورهای لحظه آخری و آفری همیشه چمدان‌هایتان بسته باشد و همیشه آماده به سفر باشد در غیر این صورت این تورها را از دست خواهید داد. سایت ندابال اسمان با آفرهای ویژه‌ای که در خدمت شما قرار می‌دهد؛ شما را از هزینه‌های بسیار زیاد نجات خواهد داد.

بهترین مدت اقامت تور کیش تابستان

تور کیش تابستان ارزان
مدت اقامت شما با توجه به نوع آژانس مسافرتی متفاوت خواهد بود البته شما با آژانس مسافرتی ندابال آسمان می‌توانید مدت اقامت خود را از 2 شب و 3 روز، 3 شب و 4 روز و 4 شب و 5 روز انتخاب کنید. البته انتخاب هر کدام از این مدت‌ها به شرایط شما بستگی دارد.

البته برای شما انتخاب 3 روز و 2 شب کافی است. شما در این زمان می‌توانید به تمام مراکز گردشگری یا مجتمع تجاری رفته و به کارهای خود بپردازید. در هر صورت انتخاب مدت اقامت به شرایط شما بستگی دارد. اگر در این زمینه به کمک نیاز داشتید؛ می‌توانید با مشاوران سایت ندابال اسمان تماس حاصل کرده و از آن‌ها مشورت کنید.

 

جشنواره های تابستانی در تور کیش تابستان

شاید گمان کنید که فقط در تعطیلات نوروز جشنواره‌هایی برگزار می‌شود در صورتی که جشنواره‌های تابستانی و آفرهای ویژه مجتمع‌های تجاری تمام جذابیت تور تابستانی را از آن خود کردند. کیش در تابستان به شما این فرصت را می‌دهد تا تمام تفریحات تابستانی را به قیمت بسیار پایین و تخفیف‌های ویژه بگذرانید.

به دلیل تقاضای کم افراد حتی مغازه‌ها تمام وسایل خود را با آفرهای ویژه به فروش می‌رسانند تا شما با یک تور کیش بسیار ارزان را در فصل تابستان تجربه کنید. برای آشنایی با جشنواره‌های ویژه تابستانی می‌توانید با مشاوران ندابال آسمان مشورت کنید.

کلام آخر

شما می‌توانید ابتدا به سایت ندابال آسمان مراجعه کرده و پکیج‌های مختلف را مشاهده کنید. اگر برای اولین بار از این سایت در حال رزرو تور کیش تابستان هستید؛ می‌توانید از آن‌ها تخفیف نیز بگیرید.

حتی د صورت به وجود آمدن هر مشکلی کارشناسان ما 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما دوستان هستند تا مشکلات شما را به صورت کاملاً رایگان حل کرده و به تمامی سوالات شما پاسخ دهند. فقط نکته قابل توجه این است که تقاضا برای تور کیش و قشم در هر فصلی به قدری زیاد است که باید هرچه سریع‌تر برای رزرو آن اقدام کنید.