فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

چکیده

فرودگاه بین المللی کیش یکی از اصلی ترین فرودگاه های ایران است که در آن روزانه پروازهای مختلفی به نقاط گوناگون جهان و کشور انجام می شود. این فرودگاه در حال حاضر جزء پرترددترین فرودگاه های ایران محسوب می شود که بهترین پروازها را متناسب با هزینه های در نظر گرفته ارائه می دهد. به […]

فرودگاه بین المللی کیش یکی از اصلی ترین فرودگاه های ایران است که در آن روزانه پروازهای مختلفی به نقاط گوناگون جهان و کشور انجام می شود. این فرودگاه در حال حاضر جزء پرترددترین فرودگاه های ایران محسوب می شود که بهترین پروازها را متناسب با هزینه های در نظر گرفته ارائه می دهد. به دلیل کوتاه بودن فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر، اغلب افرادی که قصد رزرو تور کیش لوکس را دارند ترجیح می دهند تا به صورت هوایی به جزیره سفر کنند. برای رزرو یک هتل خوب در نزدیکی فرودگاه و دریافت خدمات ترانسفر فرودگاهی مناسب و رایگان کافیست در هنگام رزرو تور کیش از کارشناسان مجموعه ندا بال اطلاعات لازم را به دست آورید.

تاریخچه فرودگاه بین المللی کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

جزیره کیش به دلیل داشتن موقعیت استراتژیک و جغرافیایی خاص همواره مورد توجه دولتمردان قرار گرفته است. سال ۱۳۴۹ که یک هیئت متشکل از کارشناسان ایران و آمریکا از جزیره کیش بازدید می کردند، به دلیل موقعیت خاص این جزیره آن را به عنوان یک منطقه بین المللی توریستی انتخاب کرده و در سال ۱۳۵۱ طرح توریستی جزیره متناسب با جزایر هاوایی در کرانه جنوبی دریای مدیترانه آغاز شد. یکی از مهمترین بخش های این طرح ساخت فرودگاه کیش در جزیره بود. در سال ۱۳۵۲ شمال شرقی جزیره، روستایی به نام ماشین قرار داشت که به طور کامل تخلیه شد و در آن مراکز مهمی مانند مجموعه کاخ ها، هتل کیش، بازار فرانسوی، ویلا ها و موارد دیگر در کنار فرودگاهی مجهز ساخته شد.
تمامی تاسیسات مورد نیاز برای رفاه در این منطقه از جمله تاسیسات رادیو و تلویزیون، آب شیرین کن و نیروگاه برق شروع به ساخت و ساز کردند و در سال ۱۳۵۶ تمامی این موارد به پایان رسیده و در هفتم آبان ماه با حضور سران رژیم اولین هواپیمای مسافربری کنکورد در فرودگاه کیش به زمین نشست و افتتاح رسمی فرودگاه آغاز شد.
با بررسی تاریخچه فرودگاه کیش در می یابیم که به دستور محمد رضا شاه پهلوی برای ساخت و توسعه فرودگاه از بودجه دولت هزینه شده است و البته این بودجه برای زیرساخت های مهمی مانند هتل ها، نمایشگاه بین المللی و اقامت های خاص برای شاه و خانواده‌ اش هم تعیین شده بود.
در سال ۶۵ با هجوم گردشگران به جزیره، برای تجارت و گردش ساخت و سازهای گوناگون تجاری، هتل های مختلف و توسعه فرودگاه شروع شد و تاکنون هم ادامه دارد. اما بالاخره در سال ۱۳۹۹ فرودگاه کیش به عنوان دهمین فرودگاه بین المللی در ایران و به عنوان اولین فرودگاه بین المللی در مناطق آزاد انتخاب شد. این مسئله تأثیر زیادی در جلب توجه مسافران خارجی داشته که با دیدن عکس داخل فرودگاه کیش پی به محبوبیت این فرودگاه می برید. چرا که تمامی بخش‌ های آن به بهترین شکل طراحی شده اند.

ترمینال های فرودگاه کیش

فرودگاه کیش هم برای پروازهای داخلی و هم برای پروازهای بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت ترمینال های فرودگاه کیش به صورت جداگانه برای هر بخش از سفر ساخته شده اند.با دیدن عکس داخل فرودگاه کیش به راحتی این قضیه مشخص است، البته زیبایی و تمیزی فرودگاه هم در این عکس ها به چشم می خورد که جای تحسین دارد.
این فرودگاه دارای چهار ترمینال مختلف است که می تواند به صورت همزمان به پروازهای داخلی و خارجی سرویس دارد.

ترمینال پرواز های داخلی

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

ترمینال های داخلی مساحتی برابر با ۲۵۰۰ متر مربع دارد که ساعت ۶ صبح الی ۲۴ از مهمانان پذیرایی می کند. در این ترمینال روزانه پروازهای داخلی زیادی از سرتاسر ایران به پرواز در می آیند و خدمات خود را به شکل خوبی به مسافران عرضه می کند.
از عمده ترین مقاصد پروازهای داخلی می توان به شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، بندرعباس، رشت، ساری، گرگان، کاشان و کرمان اشاره کرد.

ترمینال پروازهای خارجی

ترمینال پرواز خارجی دارای مساحتی حدود ۴۰۰۰ متر مربع می باشد، این ترمینال دارای دو بخش ورود پروازهای خارجی و خروج پروازهای خارجی است.

سالن cip فرودگاه کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

سالن سی آی پی حدود ۵۰۰ متر مربع مساحت دارد و در آن امکانات مختلفی نظیر گرفتن کارت پرواز توسط پرسنل، پذیرایی و تحویل چمدان عرضه می ‌شود. از این سالن معمولاً به عنوان جایگاه اختصاصی ورزشکاران، روسای شرکت های بزرگ، تاجران مدیران کارخانه های بزرگ استفاده می کنند. چرا که تمامی خدمات این مجموعه لوکس است و به صورت خاص عرضه می شود. اگر جزء افرادی هستید که حوصله قرار گرفتن در صف های طولانی برای گرفتن مدارک و چمدان را ندارید، می توانید از خدمات اختصاصی در سالن وی آی پی بهره ‌مند شوید که فقط کافیست، از قبل با بخش داخلی این سالن هماهنگ کرده باشید، تا پس از پیاده شدن از هواپیما و یا قبل از سوار شدن تمامی کارهای لازم را به ماموران ویژه این بخش بسپارید.

ایرلاین های فرودگاه کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

در هنگام رزرو تور کیش با تنوع بالایی از تور و قیمت های مختلف آنها مواجه می شوید. ممکن است که در تعطیلات آخر هفته، هزینه های قیمت تور کیش به نسبت روزهای دیگر افزایش پیدا کند. این افزایش قیمت به دلایل مختلفی اتفاق می افتد که یکی از مهمترین آنها حجم تقاضای زیاد برای تهیه بلیت است و دلیل دوم نوع ایرلاین هایی هستند که خدمات گوناگون ارائه می دهند.
ایرلاین های متعددی در داخل کشور، خدمات پروازی ارائه می دهند که برخی از مهمترین آنها که در جزیره هم فعالیت دارند، شامل موارد ذیل است:

هواپیمایی کیش ایر

این شرکت هواپیمایی با پوشش دادن ۲۷ منطقه پروازی مختلف، یکی از پرطرفدارترین ایرلاین ها به شمار می رود که برای جزیره کیش معمولا خدمات چارتر ارائه می کند، مرکز اصلی فعالیت این ایرلاین در فرودگاه بین المللی کیش است.

هواپیمایی ماهان ایر

هواپیمایی ماهان ایر در تهران تأسیس شد و به عنوان اولین شرکت هواپیمایی خصوصی فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد. ماهان ایر در مسیرهای داخلی اروپایی و خاور دور فعال می باشد، یکی از جذاب ترین مقاصد آن جزیره کیش است.

هواپیمایی ایران ایر

هواپیمایی ایران ایر از قدیمی ترین شرکت های هواپیمایی ایران به شمار می رود که به دلیل استقرار در تهران هر دو فرودگاه مهرآباد و امام خمینی پایگاه عملیاتی هواپیما های این مجموعه هستند. در صورتی که قصد سفر به جزیره زیبای کیش را دارید، می توانید از فرودگاه مهرآباد خدمات این هواپیمایی را دریافت کنید.

هواپیمایی قشم ایر

هواپیمایی قشم ایر در سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را با هواپیماهای اجاره ای آغاز کرده و هم اکنون یکی از بهترین ایرلاین های داخل کشور محسوب می ‌شود که در مسیر جزیره کیش به عنوان اصلی ترین مسیر فعالیت می کند.

هواپیمایی ایران ایرتور

هواپیمایی ایران ایرتور با داشتن ۱۳ هواپیمای مسافربری و ۲۴ مقصد مختلف پرواز دارد که یکی از پروازهای لذت بخش آن جزیره کیش است.
ایرلاین های فرودگاه کیش محدود به این موارد نبوده و ایرلاین های متعدد دیگری هم در جزیره کیش رفت و آمد دارند که هر کدام از آنها به نحوی خاص خدمات خود را عرضه می کنند که شامل موارد ذیل می شوند:

 • هواپیمایی وارش
 • هواپیمایی معراج
 • هواپیمایی زاگرس
 • هواپیمایی آتا
 • هواپیمایی سپهران
 • هواپیمایی کارون
 • هواپیمایی کاسپین
 • هواپیمایی زاگرس
 • هواپیمایی آسمان

امکانات فرودگاه کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

با بررسی فرودگاه بین المللی کیش در می یابیم که یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور محسوب می‌ شود، به همین جهت امکانات فرودگاه کیش برای رفاه حال مسافران بسیار زیاد است. داشتن اطلاع از این امکانات و تسهیلات موجب آرامش بیشتری در سفر می شود. به همین سبب در ادامه به بررسی برخی از امکانات داخل فرودگاه کیش می پردازیم:

اورژانس و خدمات پزشکی

یک واحد اورژانس در داخل فرودگاه قرار دارد که به صورت شبانه روزی فعالیت کرده و به مسافران آسیب دیده کمک می کند. آمبولانس هم در این مرکز مستقر است تا در صورت نیاز بیمار را به نزدیکترین بیمارستان برساند.

شعب بانکی و خودپرداز

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

برای رفاه حال مسافران یک شعبه از بانک ملی در ترمینال ورودی پروازهای داخلی قرار گرفته و حدود ۱۱ عدد دستگاه خودپرداز مربوط به بانک های سپه، سامان، کشاورزی، تجارت، ملت، صادرات، انصار، شهر، سرمایه و پست بانک در سالن فرودگاه قرار گرفته و اغلب این خودپردازها در سالن های پرواز داخلی قرار دارند.

فروشگاه های مختلف

در داخل فرودگاه کیش فروشگاه های متنوعی برای خرید سوغاتی وجود دارد که در صورت تمایل می توانید به این فروشگاه ها سر زده و محصولات مورد نیاز خود را در آخرین دقایق حضور در جزیره تهیه کنید.

رستوران فرودگاه کیش و کافی شاپ آن

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

بسیاری از افراد قبل و بعد از یک سفر هوایی نیاز دارند که با نوشیدن مایعات و خوردن غذا خستگی خود را رفع کنند. اگر جزء افرادی هستید که بلافاصله بعد از پرواز تمایل دارید به رستوران بروید، حتما از رستوران و کافی شاپ فرودگاه استفاده کنید. کافی شاپ در ترمینال های خروجی فرودگاه قرار گرفته و امکان استفاده از انواع نوشیدنی، شیرینی و تنقلات را فراهم می کند. رستوران فرودگاه کیش هم در ترمینال خروجی قرار گرفته و تمام ساعات به مسافران خدمات خوبی عرضه می کند. این رستوران معمولاً با شروع اولین پرواز خدمات خود را عرضه می کند و تا آخرین پرواز به کار خود ادامه می دهد و در آن انواع غذاهای ایرانی و دریایی سرو می شود.

حمل و نقل آسان در فرودگاه کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

در این فرودگاه حدود ۷۰۰ تا کسی در حال رفت آمد بوده و مسافران به راحتی جابجا می شوند. همچنین یک دفتر اجاره خودرو هم در این فرودگاه قرار گرفته که می توانید خودروی بدون راننده از آن اجاره کنید.

پارکینگ فرودگاه کیش

برای رفاه حال مسافران و همچنین پرسنل فرودگاه که با وسایل نقلیه شخصی به سرکار می آیند، در داخل فرودگاه پارکینگ در نظر گرفته اند.

 • پارکینگ شماره ۱ که در آن خدمات کارواش هم ارائه می گردد، روبروی برج مراقبت و ترمینال پروازهای داخلی قرار دارد.
 • پارکینگ شماره ۲ یکی از امن ترین پارکینگ های فرودگاه کیش به شمار می رود؛ چرا که در کنار پایگاه پلیس فرودگاه است.
 • پارکینگ شماره ۳ هم در کنار پایگاه پلیس قرار گرفته و امنیت آن تضمین شده می باشد.

قوانین فرودگاه کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

فرودگاه کیش هم مانند تمام فرودگاه ‌های دیگر از برخی قوانین پیروی می کند که شناخت آنها به مسافران کمک می کند، تا یک سفری خوب و بدون دردسر را داشته باشند.
قوانین فرودگاه کیش در چند بخش مختلف ارائه می گردد که یکی از مهم ‌ترین آنها شامل موارد ذیل است:

 • مقررات عمومی
 • مقررات بار مسافر
 • مقررات پزشکی و بهداشتی
 • اشیا ممنوعه
 • مقررات گمرکی
 • مقررات گذرنامه و ویزا
 • حقوق مسافر
 • مقررات حیوانات خانگی

برخی از مهمترین مقررات عمومی که همه افراد باید آن را رعایت کنند، شامل موارد ذیل است:

 • رعایت حجاب و پوشش اسلامی برای آقایان و بانوان
 • حضور در داخل فرودگاه حداقل دو ساعت قبل از پرواز داخلی و ۳ ساعت قبل از پرواز خارجی
 • بسته شدن کانتر پذیرش مسافر ۳۰ دقیقه قبل از پرواز های داخلی
 • همراه داشتن بلیط تأیید شده و کارت شناسایی معتبر در فرودگاه برای احراز هویت
 • وزن بار مجاز برای هر مسافر ۲۰ کیلوگرم
 • داشتن بار با ابعاد مجاز در حدود 190×170 سانتي‌متر
 • داشتن بسته بندی مناسب برای بارهای شکستنی
 • نداشتن وسایل اضافی برای سوار شدن به بخش کابین
 • قرار دادن اشیا قیمتی در چمدان

اینها تنها بخشی از قوانین عمومی برای همه مسافران بود، برای بخش های مختلف سفر هم قوانین خاصی وجود دارد که متناسب با نیاز خود می توانید آنها را نیز مطالعه کنید.

اطلاعات تماس فرودگاه کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

داشتن شماره فرودگاه کیش به شما کمک می کند تا اطلاعات مورد نیازتان را قبل از هر پرواز به راحتی به دست آورید و همچنین در مورد ساعت پرواز هواپیماها نیز مطلع شوید.
اگر به هر دلیلی نیاز داشتید تا با فرودگاه بین المللی کیش و بخش‌ های مختلف آن ارتباط بگیرید، می توانید از شماره های زیر استفاده کنید:

 • شماره فرودگاه کیش: ۴۴۴۴۳۳۰۰-۰۷۶
 • اطلاعات پرواز: ۱۹۹
 • مرکز تلفن: ۴۴۴۴۳۲۰۰-۰۷۶ و ۴۴۴۴۳۳۰۰-۰۷۶

فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر چقدر است؟

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

برای همه مسافرانی که با هواپیما سفر می کنند، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر اهمیت زیادی دارد. چرا که پس از خستگی سفر هوایی ترجیح می دهند تا سریعتر به هتل محل اقامت خود برسند و بدین جهت برای آنها سوال است که فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر چقدر است؟
به دلیل موقعیت جغرافیایی خوب فرودگاه بین المللی کیش در داخل جزیره، فاصله آن تا مرکز شهر و بسیاری از هتل ها و مراکز خرید بسیار کوتاه است و در کمتر از ۱۰ دقیقه می توانید به مرکز شهر برسید. به همین دلیل است که تور کیش از مشهد به صورت هوایی طرفداران زیادی دارد. چرا که پس از طی کردن یک مسیر طولانی برای رسیدن به جزیره به سرعت به هتل و محل استراحت می رسند.

آدرس فرودگاه بین المللی کیش: هرمزگان، جزیره کیش، فرودگاه بین ‌المللی کیش


بهترین زمان سفر به کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

جزیره زیبای کیش در تمام طول سال از مسافران زیادی استقبال می کند، بهترین زمان سفر به کیش برای هر فرد با فرد دیگر کاملاً متفاوت است. افرادی که قصد دارند برای خرید به جزیره سفر کنند، باید زمان های حراج به جزیره به بروند. افرادی که تمایل به گشت و گذار و تفریح در جزیره دارند، می ‌توانند ماه فروردین و اردیبهشت و همچنین نیمه دوم سال را برای سفر انتخاب کنند.
فرقی نمی کند که در چه زمانی به جزیره سفر می کنید، در هر صورت اغلب افراد با رزرو تور لوکس ترجیح می دهند، تا به صورت هواییخود را به جزیره برسانند. فرودگاه کیش در شب جذابیت خاصی دارد که در صورت پرواز شما در ساعات پایانی شب می توانید از این زیبایی ها استفاده کنید.

هتل های نزدیک به فرودگاه کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

هتل لیلیوم کیش

فرودگاه بین المللی کیش جزء پرترددترین فرودگاه های کشور محسوب می‌ شود که به دلیل جذابیت های زیاد جزیره در تمام ساعات شبانه روز در این فرودگاه پروازهایی بین اقصی نقاط کشور و حتی خارج از کشور صورت می گیرد.
به همین سبب وجود هتل های نزدیک به فرودگاه کیش ضرورت پیدا می‌ کند، تا توریست ها و مسافران با رزرو تور لوکس کیش به این جزیره سفر کرده ‌اند، متناسب با اهداف و سلیقه خود یک اقامتگاه خوب پیدا کنند. به دلیل کمبود زمان، اغلب افراد ترجیح می دهند تا در نزدیکی به فرودگاه اقامت داشته باشند.
با فراهم آمدن شرایط رزرو بهترین هتل های کیش که با فاصله کمی از فرودگاه قرار گرفته اند، موجب می ‌شود تا مسافران هم با خیال راحت تر به گشت و گزار خود در جزیره پرداخته و دسترسی آسان تری به فرودگاه داشته باشند. همچنین با اقامت در این هتل ها هزینه های کمتری هم برای رفت و آمد می پردازند.
در این بخش به هتل های نزدیک به فرودگاه کیش که جزء هتل های درجه یک هم قرار گرفته اند می پردازیم:

 • هتل لیلیوم کیش

برای اقامت در یک هتل مجهز و مدرن با موقعیت مکانی مناسب و نزدیک به فرودگاه و مراکز خرید حرفه ای مانند سارینا ۲ و پردیس و همچنین دسترسی به سواحل خلیج فارس، هتل لیلیوم کیش بهترین گزینه پیشنهادی است. در این هتل علاوه بر خدمات بی نظیر کادری آموزش ‌دیده حضور دارند که فضای دلنشین و به یاد ماندنی را برای اقامت مسافران فراهم کرده‌ اند. این هتل مجهز به ترانسفر فرودگاهی رایگان می باشد و مورد توجه مسافران قرار می گیرد.

 • هتل سورینت صدف کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

برای اقامت در یک هتل با موقعیت جغرافیایی خوب نزدیکی به اسکله تفریحی و فرودگاه هتل سورینت صدف کیش با چهار ستاره مورد توجه بسیاری از مسافران قرار می گیرد. فاصله این هتل تا فرودگاه تنها هفت دقیقه است. همچنین رستوران کوه نور کیش از رستوران های مشهور جزیره در این هتل قرار دارد.

 • هتل لوتوس کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

هتل لوتوس کیش که تنها ۷ دقیقه با فرودگاه داشته، در میدان امیرکبیر قرار گرفته و معماری دوره هخامنشیان را دارد. از مزیت های خاص این هتل دسترسی به مرکز خرید مروارید است و همچنین رستوران و کافی شاپ آن در یک فضای سبز وسیع با درختان نخل نظر همه را جلب می کند.

 • هتل سورینت مریم

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

برای اقامت در یک هتل با معماری اروپایی هتل سورینت مریم انتخاب مناسبی است که تنها هشت دقیقه با فرودگاه کیش فاصله دارد. تمامی امکانات خدماتی در سه طبقه هتل قرار گرفته و از هتل های محبوب در بین مسافران به شمار می رود.

 • هتل پانوراما کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

اگر به دنبال اقامت در یک هتل پنج ستاره در نزدیکی فرودگاه کیش هستید، هتل پانوراما کیش با داشتن امکانات متنوع مورد توجه همه مسافران قرار می گیرد. این هتل تا فرودگاه تنها ۸ دقیقه فاصله دارد و مجهز به تمامی امکانات از قبیل استخر، سونا و جکوزی می باشد.

 • هتل ایران کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

در صورتی که قصد اقامت در یک هتل شناخته شده قدیمی را دارید، هتل ایران کیش با پنج ستاره یکی از معروفترین های جزیره است. دسترسی آسان این هتل به ساحل مرجان و داشتن سوئیت های متنوع در کنار فاصله کوتاه ۸ دقیقه ای با فرودگاه از ویژگی ‌های خاص آن به شمار می رود.

مراکز خرید نزدیک به فرودگاه کیش

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

جزیره زیبای کیش سالانه پذیرای تعداد زیادی از هموطنانمان در اقصا نقاط کشور و حتی توریست ‌ها و گردشگران خارجی است. به همین جهت در اقصی نقاط جزیره مراکز خرید کیش به شکل ویژه ای طراحی شده اند، تا نیاز همه گردشگران و مسافران تأمین گردد. در این جزیره از گرانترین مراکز خرید تا مراکز خرید اقتصادی وجود دارد و به راحتی می توانید محصولات برند و اصل در کنار محصولات با کیفیت با قیمت مناسب را تهیه نمایید.
خرید که جزء اصلی سفر به شمار می رود، باید از مراکز معتبر انجام شود، تا مسافران برای تهیه سوغات های مرغوب و با کیفیت و لوازم خاص دچار سرگردانی نشوند. به همین دلیل در این بخش بهترین مراکز خرید نزدیک به فرودگاه کیش را معرفی می کنیم:

 • مرکز خرید مروارید

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

این مرکز خرید در یکی از بهترین مناطق جزیره قرار گرفته که دارای امکانات رفاهی و تفریحی فراوانی است. بازار مروارید کیش با داشتن بیشتر از ۲۰۰ واحد تجاری لوازم گوناگون را در اختیار خریداران قرار می دهد.

 • مرکز خرید سارینا ۲

فرودگاه کیش، فاصله فرودگاه کیش تا مرکز شهر (آدرس + شماره)

مرکز خرید سارینا ۲ کیش پس از استقبال بی نظیر از سارینا یک افتتاح شد و در حال حاضر جزء کامل ترین مراکز خرید جزیره محسوب می شود که در میدان امیرکبیر قرار گرفته و از لحاظ معماری زیبا و منحصر به فرد است. الگوی معماری این مرکز خرید از بناهای تاریخی سی و سه پل اصفهان، پل خواجو و حافظیه شیراز برداشته شده است.

 • مرکز خرید پردیس ۱ و ۲

از مراکز خرید معروف جزیره می توان به مرکز خرید پردیس یک و دو اشاره کرد که در آنها کالاهایی مانند انواع پوشاک، عطر و ادکلن، عینک، سوغات کیش و موارد دیگر را پیدا می‌ کنید. این دو مجموعه با قرار گرفتن در بهترین موقعیت های جزیره دسترسی آسانی به سایر مراکز تفریحی و فرودگاه جزیره دارند.

سخن پایانی

فرودگاه بین المللی کیش جزء مهمترین فرودگاه های ایران به شمار می رود که از ویژگی های خاصی برخوردار است. در این بخش سعی کردیم تمامی نکات مورد نیاز برای داشتن یک سفر خوب را ذکر کنیم. در صورتی که به هر گونه مشکلی در این زمینه برخورد کردید، می توانید از طریق شماره های تماس با مدیریت فرودگاه کیش و تلفنخانه آن ارتباط برقرار کنید و تمامی سوالات خود را جویا شوید. همچنین در هنگام تهیه تور کیش هوایی می توانید هر گونه ابهام و چالشی را از طریق کارکنان مجموعه ندا بال آسمان برطرف نمایید.

 

تورهای پیشنهادی ندا بال

تورهای داخلی: تور قشم | تور مشهد | تور شیراز | تور اصفهان | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)