قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

چکیده

قلعه وحشت کیش یکی از تفریحات مهیج و جذابی است که از لحظه ورود به این فضا صحنه هایی را مشاهده می‌ کنید که توان مقابله با آن را نداشته و ناخودآگاه از ترس فریاد می زنید. برای به دست آوردن هیجان و آدرنالین بالا لازم است که حتماً از نزدیک این صحنه ها را […]

قلعه وحشت کیش یکی از تفریحات مهیج و جذابی است که از لحظه ورود به این فضا صحنه هایی را مشاهده می‌ کنید که توان مقابله با آن را نداشته و ناخودآگاه از ترس فریاد می زنید. برای به دست آوردن هیجان و آدرنالین بالا لازم است که حتماً از نزدیک این صحنه ها را مشاهده کنید. پس در هنگام رزرو تور کیش یک برنامه برای بازدید از قلعه وحشت کیش هم داشته باشید.

قلعه وحشت کیش چگونه است؟

در جزیره زیبای کیش انواع مختلف تفریحات و سرگرمی هایی وجود دارد که هر کدام از آنها برای گروه خاصی از افراد مناسب تر است. قلعه وحشت کیش یکی از مهیج ترین و پرطرفدارترین مراکزی است که در بین اغلب مسافران و گردشگران طرفداران خاصی دارد.
در حال حاضر مراکز متعددی مانند تونل های وحشت در پارک های موضوعی در سرتاسر دنیا ساخته شده اند، اما در این میان قلعه وحشت به طرز شگفت آوری مورد توجه بازدید کنندگان قرار می گیرد.
قلعه وحشت کیش یکی از جاذبه های گردشگری عجیب و ترسناک در این جزیره است که جزء نخستین خانه های وحشت ایران شناخته می شود. در حقیقت این قلعه یک کلبه بزرگ است که در آن انواع سناریوهای فیلم های ترسناک طراحی شده است.
این قلعه در یک محیط با به پیچ و خم های زیاد و طول ۱۰۰ متر ایجاد شده که بخش عمده ای از ترس در این قلعه به دلیل آویزان شدن تارهای عنکبوت است که با افتادن این عنکبوت ها ترس در صورت همه افراد مشاهده می شود.

داخل قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

از همان ابتدا یک مکان ترسناک را مشاهده می کنید که تاریکی موجود در این محیط شما را هیجان زده می کند. پس از عبور از دالان های مختلف که پیش رو دارید، ناگهان با صحنه های ترسناکی روبرو می شوید که مجبور به فرار و فریاد زدن می گردید. در هنگام فرار مرتب با راه های اشتباه مواجه می شوید و باید مجدد خودتان را به محیط ترس برسانید. اوج هیجان و بازی در این قلعه زمانی است که باید با ترس خود مجدد روبرو شده و راه فرار پیدا کنید.
داخل قلعه وحشت کیش از سناریوهای فیلم های ترسناک مانند خون آشام استفاده شده که با کمک نورپردازی های مدرن و ایجاد صداهای ترسناک، ترکیبی از فضای وحشتناک و تاریک برای ایجاد ترس بیشتر استفاده کرده اند.
قسمت جالب توجه در هنگام ورود به قلعه ثبت تصاویر ناگهانی از افراد است که بدون اطلاع آنها عکس هایی گرفته می شود که با دیدن این عکس ها می توانید خاطرات جالب و خاص خود را به یاد بیاورید. پس از اتمام گشت و گذار در قلعه می توانید با پرداخت هزینه تمامی عکس های خود را دریافت کنید.

قلعه وحشت برای چه کسانی مناسب است؟

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

افراد در سنین مختلف می توانند وارد قلعه وحشت شده و به تفریح بپردازند، چرا که سناریو‌های این قلعه به دو صورت فول اکشن و کم اکشن برگزار می شود. هر گروه از گردشگران متناسب با سن و میزان علاقه خود می توانند، یکی از این بخش های هیجان انگیز را انتخاب کرده و وارد قلعه شوند. کودکان زیر ۱۴ سال اجازه انتخاب مرحله فول اکشن را ندارند.
زمانی که وارد تونل وحشت قلعه وحشت کیش می ‌شوید، باید آماده دیدن لحظات ترسناک و اتفاقات ناگهانی باشید. به همین سبب در چنین شرایطی ضربان قلب افزایش پیدا کرده در نتیجه فشار خون زیاد می شود. این شرایط ضمن افزایش عملکرد مکانیسم بدن، تأثیر زیادی هم در حافظه و تمرکز فرد برای فرار از موقعیت ‌ها دارد. به همین جهت افرادی که دچار مشکلات قلبی هستند، به هیچ عنوان نباید وارد این تونل شوند.

آدرس و شماره قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

قرار گرفتن قلعه وحشت کیش در یک موقعیت مکانی مناسب از ویژگی های خاص آن به شمار می ‌رود که افراد بیشتری به آسانی می توانند به این قلعه دسترسی داشته باشند.
نوشتن شماره و آدرس قلعه وحشت کیش به شما این امکان را می دهد که قبل از رفتن به این محل اطلاعات لازم در مورد سانس های قلعه و ساعت های نحوه فعالیت آنها را جویا شوید.
آدرس قلعه وحشت کیش: جزیره کیش، بلوار داریوش، پشت محوطه هتل ارم
شماره تلفن قلعه وحشت کیش: 0764443032

ساعت کاری قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

تمام مدت زمانی که گردشگران و مسافران در داخل تونل قرار می گیرند، حدود ۷ دقیقه است. به همین جهت لازم است که پیش از رفتن به قلعه ساعات کاری دقیق آن را بدانید و با برنامه ریزی از قبل مشخص شده به قلعه وحشت مراجعه کنید.
ساعت کاری قلعه وحشت هر روز از ساعت ۱۸ تا ۲ بامداد می باشد.
توجه داشته باشید که در صورت رزرو بلیط به هیچ عنوان هزینه های شما برگشت نمی خورد و فقط در صورتی می توانید هزینه را دریافت کنید که سانس اجرا توسط خود مجموعه کنسل شود.

قیمت بلیط قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

گردشگران هنگام ورود به قلعه وحشت می توانند همانند بازیگر یک فیلم اکشن و ترسناک در موقعیت های مختلف قرار بگیرند و با عکس العمل های متفاوت روبرو شوند. قیمت بلیط قلعه وحشت کیش نسبت سایر تفریحات در جزیره هیجان بالایی که ایجاد می‌ کند، ارزانتر است. یکی از مهمترین دلایلی که قلعه وحشت همیشه شلوغ بوده و صف طولانی دارد، همین ارزان بودن آن می باشد.
اخیرا امکان رزرو بلیط آنلاین قلعه وحشت به وجود آمده است که از ایجاد صف های طولانی جلوگیری می کند.

نکات مهم قبل از ورود به قلعه وحشت کیش

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

در جزیره زیبای کیش تفریحات متفاوتی وجود دارد که هر کدام از آنها هیجان خاصی را ایجاد می‌کند. قلعه وحشت همراه هیجان، ترس هم ایجاد می کند که در مدت زمان کوتاه ۶ دقیقه ای داخل قلعه برای شما زمان طولانی سپری می شود. با دیدن عکس قلعه وحشت کیش هم آدرنالین برخی از افراد افزایش پیدا می کند؛ چرا که تصاویر گویای شرایط درون تونل وحشت است.
قبل از ورود به قلعه بهتر است به چند نکته مهم توجه کنید تا لحظاتتان به یاد ماندنی تر شود:

  • در صورت داشتن هرگونه مشکل تنفسی یا قلبی در این مکان حضور پیدا نکنید.
  • همه افرادی که از تاریکی مطلق ترس دارند وارد قلعه نشوند.
  • اگر می خواهید بدون انتظار زیاد وارد قلعه شوید از قبل برای تهیه بلیت برنامه‌ریزی داشته باشید.

تفریحات ارزان کیش کدامند؟

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

جزیره زیبای کیش یک مکان پرطرفدار برای خوشگذرانی و تفریح است که در آن تفریحات مختلف آبی و غیر آبی وجود دارد که هر کدام مورد توجه خاص قرار می گیرد. افراد ترجیح می ‌دهند تا در سفر در هزینه ها را صرفه جویی کرده و تفریحات ارزان تری داشته باشند.
فرقی نمی کند که با تور کیش هوایی به جزیره سفر می کنید، یا به شکل زمینی و دریایی خودتان را به جزیره می رسانید. آشنایی با تفریحات مختلف در جزیره که قیمت های ارزان تری هم دارند، قبل از اقدام به رزرو تور کمک می‌ کند تا یک پکیج کامل از تفریحات آبی و غیر آبی را برای خود در نظر بگیرید، تا هیجان وصف شده همه این موارد را یکجا به دست آورید.
بسیاری از تفریحات ارزان کیش هم هیجان و شادی به دنبال دارند به همین سبب در ادامه به معرفی چند مورد از این تفریحات می پردازیم:

پاراسل کیش

پاراسل جزء محبوب ترین تفریحات جزیره است که به وسیله چترهای مخصوص بر فراز آبهای دریای خلیج فارس به پرواز در می آید. این چترها با کمک قایق های تندرو بر روی آب کشیده می شود و هزینه استفاده از این چترها زیاد نیست.

جنگ های شبانه

جنگ های شبانه جزء تفریحات پرطرفداری است که با حضور در آنجا می توانید هنرمندان زیادی را از نزدیک ببینید و به صدای موسیقی و لطایف خنده دار آنها گوش دهید. انواع مختلف جنگ های شبانه برگزار می ‌شود که متناسب با سلیقه خود می توانید هر کدام را انتخاب کنید.

پدل بورد

پدل بورد یک تخته موج سواری از جنس فایبرگلاس یا فایبر کربن است که بر روی آب شناور می ماند؛ با پارو زدن به صورت ایستاده یا نشسته می توانید بر روی آب شناور باشید.

بنانا و شاتل سواری

بنانا و شاتل سواری جزء تفریحات مهیجی است که با کمک تیوب های بادی به شکل و فرم های مختلف می توانید، به صورت ردیفی در پشت سرهم یا کنار یکدیگر نشسته و با کمک قایق های تندرو بر سطح آب کشیده شوید که هیجان زیادی را دارد.

قایق های پدالی

به عنوان عمومی ترین وسیله در جزیره کیش محسوب می ‌شود که در حال حاضر در تنوع بالایی طراحی شده اند و می ‌توانید از قایق های با کف شیشه ای، برای دیدن زیر آب استفاده کنید و یا در صورت تمایل از قایق‌ های موتوری، قایق های تندرو و قایق های بادبانی استفاده نمایید .

جاهای دیدنی کیش

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

این روزها که امکان رفتن به سفرهای خارجی برای بسیاری از افراد کمتر شده، ترجیح می دهند تا در داخل کشور به گشت و گذار بپردازند. جاهای دیدنی کیش به قدری زیاد است که توجه تمامی افراد را به خود جلب می کند و با بررسی این فضا در اولویت لیست انتخاب آنها برای سفر قرار می گیرد.
در جزیره زیبای کیش جاهای دیدنی لاکچری و مکان های خاصی وجود دارد که با رفتن به آنجا ضمن به دست آوردن هیجان چیزهای جدیدی را از نزدیک مشاهده می کنید. در ادامه به معرفی برخی از مراکز تاریخی و مجتمع های تفریحی که می ‌توانید اوقات خوبی را داشته باشید، می پردازیم:

شهر زیرزمینی کاریز

یکی از جذاب ترین جاذبه های جزیره محسوب می شود که در واقع یک قنات بسیار بزرگ در زیر زمین است. برای انتقال آب در جزیره مورد استفاده قرار می گرفت، در حال حاضر در شهر زیرزمینی رستوران های سنتی و مدرن، موزه و بازارچه صنایع دستی فعال است.

درخت سبز کیش

قلعه وحشت کیش، تجربه ای مهیج در کلبه ترسناک + قیمت بلیط قلعه

درخت سبز کیش علاوه بر داشتن طول عمر بالا بسیاری از افراد آن را مقدس می نامند و بنابر اعتقادها و باورهای مردم محلی بسیاری به این درخت دخیل می بندند و آرزو می کنند.

شهربازی هایلند کیش

یکی از مهمترین اهداف سفر تفریح و گردش برای همه اعضای خانواده است و در سفرهای کوتاه هم والدین به فکر کودکان هستند. مناسب ترین مکان برای تخلیه انرژی کودکان شهربازی هایلند کیش است که به دلیل وجود بازی های مختلف مانند اتاق فرار، اتاق ارواح، سالن گیم نت، سینما ۷ بعدی و سایر دستگاه های بازی دیگر اوج هیجان را تجربه کرده و خاطره خوبی از سفر خود به دست می آورند.

پارک برفی کیش

یکی از جاهای خاص در جزیره که دیدن آن برای همه افراد توصیه می ‌شود، پارک برفی کیش است. این پارک به پارک پنگوئن نیز شناخته می ‌شود و با داشتن دمای منفی ۶ درجه انواع تفریحات برفی جذاب مانند سورتمه سواری، اسکی روی یخ، برف بازی، سرسره بازی و موارد دیگر را دارد. همچنین در این پارک انواع کافه و رستوران با غذاها و نوشیدنی های گرم و سرد ارائه می گردد.

باغ پرندگان کیش

 

پس از رفتن به مکان های تاریخی دیدن جاذبه های کیش هم جالب است، باغ پرندگان کیش یکی از مراکز دیدنی است که گونه های مختلفی از طاووس، پلیکان، طوطی، لک لک و بسیاری از پرندگان کمیاب دیگر را مشاهده می کنید.

نتیجه گیری

قلعه وحشت کیش از تفریحات بسیار متفاوت در جزیره است که در کنار هیجان، ترس و وحشت زیادی هم ایجاد می کند. داخل این قلعه فضا به گونه‌ ای است که برای ترس شما کافی بوده و در همه لحظاتی که داخل تونل وحشت قرار می گیرید، آدرنالین شما در بالاترین حد است. اگر علاقمند هستید که هیجان را تجربه کنید، حتماً در هنگام رزرو تور کیش از کارشناسان ندا بال آسمان اطلاعات لازم در مورد نحوه رزرو بلیط و هزینه های مربوط به قلعه وحشت کیش را به دست آورید. چرا که جزء تفریحات مهیج و ارزان‌ قیمت جزیره به شمار می رود.

سوالات متداول

1- نحوه خرید بلیط قلعه وحشت کیش چگونه است؟

با مراجعه حضوری به ورودی قلعه همه روزه می توانید بلیط را تهیه کنید. همچنین در برخی از وب سایت ها هم می توانید با تخفیفات ویژه بلیط را به صورت آنلاین تهیه نمایید.

2- در نزدیکی قلعه وحشت کدام مکان های دیدنی کیش قرار گرفته اند؟

در فاصله بسیار کوتاه با قلعه وحشت، پارک شهر، ساحل مرجانی، اسکله تفریحی و همچنین پارک دلفین های کیش قرار دارند.

3- هتل های نزدیک به قلعه وحشت کیش کدامند؟

هتل های ارم کیش، هتل داریوش کیش و هتل سان رایز در فاصله بسیار کوتاهی در اطراف قلعه قرار گرفته اند.

 

تورهای پیشنهادی ندا بال

تورهای داخلی: تور قشم | تور مشهد | تور شیراز | تور اصفهان | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)