ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

چکیده

ساحل درختان نارگیل جزء جذاب ترین سواحل جزیره کیش است که به دلیل داشتن درختان زیاد نارگیل به این نام شهرت پیدا کرده است. ساحل درختان نارگیل کیش زیبا به عنوان یک جاذبه گردشگری خاص در بخش شرقی جزیره، مسافران و توریست های زیادی را به سمت خود جذب می کند. در صورتی که قصد […]

ساحل درختان نارگیل جزء جذاب ترین سواحل جزیره کیش است که به دلیل داشتن درختان زیاد نارگیل به این نام شهرت پیدا کرده است. ساحل درختان نارگیل کیش زیبا به عنوان یک جاذبه گردشگری خاص در بخش شرقی جزیره، مسافران و توریست های زیادی را به سمت خود جذب می کند. در صورتی که قصد سفر به جزیره کیش را دارید، حتما در هنگام رزرو تور اطلاعات کامل تری را در مورد زیباترین ساحل کیش به دست آورید، تا بتوانید با برنامه ریزی بهتر سفر خاطره انگیزی داشته باشید.

بهترین زمان سفر به کیش

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

جزیره زیبا کیش با داشتن سواحل زیبا و بی نظیر مراکز خرید متعدد و امکانات رفاهی و گردشگری فراوان یکی از مهمترین مقاصد گردشگری در کشور ما شناخته می شود. به همین سبب در تمام ایام سال مسافرانی که برای سفر به جزیره حضور دارند.
این جزیره به دلیل داشتن آب و هوای گرم در فصل پاییز و زمستان بیشتر مورد استقبال قرار گرفته و انواع تور کیش به صورت هوایی، زمینی و دریایی برگزار می شود. به همین جهت همه افراد با هر بودجه ای می ‌توانند این جزیره زیبا را انتخاب کنند.
برای رفتن به جزیره تعیین بهترین زمان سفر به کیش کار آسانی نیست؛ چرا که اهداف افراد از سفر تفاوت پیدا می کند. برخی برای دیدن سواحل زیبای جزیره مانند ساحل درختان نارگیل کیش و ساحل سیمرغ کیش و سایر سواحل دیگر و استفاده از امکانات تفریحی و رفاهی آن به جزیره سفر می کنند. برخی دیگر هم به قصد تجارت و خرید جزیره را انتخاب می کنند، پس متناسب با اهداف مسافران زمان رفتن به جزیره تغییر پیدا می کند.
بهترین زمان برای سفر به کیش و بازدید از ساحل درختان نارگیل فروردین و اردیبهشت ماه است چرا که در این زمان طوفان های دریایی وجود ندارد و هوای جزیره مناسب است. بهترین زمان دیدن ساحل درختان نارگیل کیش در هنگام غروب آفتاب است؛ چرا که مناظر خارق العاده ای را مشاهده می کنید و می توانید تصاویری بی نظیر ثبت کنید. پس حتماً یک برنامه ساحل گردی در هنگام غروب برای خود داشته باشید.

معرفی ساحل درختان نارگیل کیش

در جزیره زیبای کیش سواحل زیادی وجود دارد که جذابیت هر کدام نسبت به دیگری بیشتر است. یکی از مشهور ترین سواحل این جزیره ساحل درختان نارگیل کیش است.
در صورتی که قصد سفر به جزیره را دارید، توصیه می کنیم حتماً رفتن به این ساحل را جزء برنامه‌ های خود قرار بدهید. این ساحل با داشتن مساحت ۲۰ هزار متر مربع در بخش شرقی جزیره قرار گرفته، بیشتر از ۲۵۰۰ درخت نارگیل در ساحل وجود دارد. درختان نارگیل در هر منطقه ای امکان رشد ندارند؛ به همین جهت وجود تعداد زیادی از این درختان در ساحل، زیبایی خاصی پدید آورده و نشان دهنده آب و هوای استوایی جزیره است.
برگ های درختان نارگیل سایز بزرگی دارند و در این بخش از جزیره به عنوان سایبان عمل کرده و محیط مناسبی برای برای استراحت و لذت بردن ازنسیم خنک دریا را فراهم می آورد.
در هنگام نشستن یا دراز کشیدن در زیر درختان نارگیل مراقب باشید که از بالای درخت، نارگیل بر روی شما سقوط نکند. چرا که این میوه وزن زیادی دارد و ممکن است به شما آسیب برساند. اما این نارگیل ها که به صورت خوشه ‌ای بر روی درخت می رویند بسیار شیرین و لذیذ هستند.

آدرس و نقشه ساحل درختان نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

ساحل درختان نارگیل کیش در قسمت شرقی جزیره قرار گرفته و تا مرکز جزیره حدود ۱۵ دقیقه فاصله دارد. برای اینکه سریعتر به این ساحل دست پیدا کنید، باید به سمت منطقه شرقی کیش بروید و در این قسمت خیابان فردوسی را پیدا کنید. در قسمت راست این خیابان ساحل نارگیل قرار گرفته است.
البته در صورتی که آدرس ساحل درختان نارگیل کیش را به خوبی بدانید، از بخش بلوار ساحل هم می توانید به این منطقه برسید و در کنار ماسه های طلایی ساحل و سرسبزی درختان نارگیل، این منطقه زیبا و تماشایی را مشاهده کنید.
آدرس ساحل نارگیل کیش: کیش، بلوار فردوسی، پروین اعتصامی

امکانات رفاهی ساحل درختان نارگیل چیست؟

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

افرادی که به طور کامل تمام بخش های جزیره کیش را از نزدیک دیده اند، ساحل نارگیل را جدا از سایر بخش های جزیره می دانند. چرا که در این بخش به غیر از زیبایی های فراوان، امکانات رفاهی متعددی هم وجود دارد که خانواده ها در آرامش خاطر می توانند از این منطقه استفاده کنند.
در نزدیکی این ساحل اسکله ها و پلاژهای تفریحی متعدد قرار گرفته که مسافران و گردشگران می توانند در این ساحل هم به تفریح بپردازند و هم از امکانات رفاهی آن بهترین استفاده را ببرند.
از مهم‌ترین امکانات رفاهی ساحل درختان نارگیل می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

آلاچیق های رفاهی

در امتداد طولی ساحل درختان نارگیل تعداد زیادی از آلاچیق برای استراحت و تجدید انرژی قرار گرفته اند که در صورت تمایل می توانید در این آلاچیق ها اتراق کرده و حتی آشپزی و سرو غذا را هم برپا کنید.

پلاژ تفریحی ساحل نارگیل مخصوص آقایان

در پلاژ تفریحی آقایان شرایط تفریحات آبی مختلفی برای آنها فراهم آمده است.

سرویس های بهداشتی و دوش آب

وجود سرویس های بهداشتی و دوش آب در این ساحل موجب شده تا افرادی که تمایل دارند تنی به آب بزنند با خیال راحت این کار را انجام بدهند. زیرا با استفاده از دوش های آب پس از پایان کار می توانند شنهای سر و بدن خود را تمیز کنند.

کافه ها و رستوران های متعدد

کافه ها و رستوران های متعددی که در ساحل قرار دارند، سبب می‌ شوند تا بدون نگرانی، عده‌ای غذایی خود را در یکی از این رستوران ها صرف کنید.

بهترین تفریحات ساحل درختان نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

محبوب بودن ساحل نارگیل در بین تمامی گردشگران و مسافران موجب شده تا سرگرمی های زیادی در این بخش از جزیره قرار بگیرد و همین عوامل سبب جذب بیشتر مسافران شده است. تفریحات ساحل درختان نارگیل کیش به قدری زیاد است که افراد می توانند ساعاتی را غرق شادی شوند و متوجه زمان نباشد.
در این بخش به معرفی بهترین تفریحات ساحل درختان نارگیل می ‌پردازیم:

 • جت اسکی

همه افرادی که اهل هیجان هستند و می ‌خواهند آدرنالین خونشان افزایش پیدا کند، حتما جت اسکی های ساحل نارگیل را امتحان کنند. در هر صورت از جلیقه نجات استفاده کنید، تا با ایمنی بیشتری از تفریح خود لذت ببرید.

 • قایق سواری

قایق سواری در ساحل کیش به شکل های مختلف امکان پذیر است و انواع قایق های موتوری، معمولی، قایق های تیز تک و قایق های شیشه ای در این ساحل می توانند خاطرات خوبی برای شما فراهم کنند.

 • دوچرخه سواری در امتداد ساحل

دوچرخه سواری در امتداد ساحل کیش به خصوص ساحل نارگیل به دلیل سبز بودن فضا هیجان زیادی دارد و می ‌توانید با اجاره دوچرخه های دونفره لحظات عاشقانه ای را برای خود به وجود آورید.

 • ورزش های نشاط انگیز

ورزش کردن در ساحل طرفدارهای زیادی دارد؛ به خصوص اگر ساحل با درختان نارگیل پوشیده شده باشد. در این منطقه برای انجام والیبال و فوتبال ساحلی و حتی هندبال زمین های مخصوص وجود دارد.

 • موقعیت مناسب شنا

این ساحل موقعیت مناسبی برای شنا دارد و عمق آن برای شناگران معمولی هم مناسب است.

 • غواصی

در این ساحل امکانات غواصی برای سفر به زیر آب های خلیج فارس قرار گرفته و با مراجعه به آن می توانید تجربه غواصی در زیباترین دریا را به دست آورید.

 • دریافت خدمات ماساژ

دریافت خدمات ماساژ برای رفع خستگی یک راه حل مناسب است که در این ساحل سکوهایی برای ماساژهای حرفه ای قرار گرفته که کوفتگی را از تن گردشگران خارج می کند و البته این سکوها مناسب آقایان می باشد.

بهترین منطقه برای عکاسی

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

اگر جزء افرادی هستید که به طبیعت و ثبت عکس های مختلف از آن علاقه دارید، رفتن به ساحل نارگیل بهترین پیشنهاد در جزیره کیش است. به خصوص در زمان غروب آفتاب که نور خورشید در میان درختان نارگیل پخش شده، امکان ثبت عکس های به یاد ماندنی برای همه افراد فراهم می گردد. افرادی هم که به شکل حرفه ‌ای عکاسی نمی کنند، می توانند در این منطقه عکس های زیبایی از خود و همراهانشان ثبت نمایند. چرا که زیبایی فضا افراد را مجاب می کند، تا دست به دوربین شوند.

بهترین هتل های کیش در نزدیک ساحل نارگیل

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

گشت و گذار در ساحل زمانی عالی می ‌شود که به فاصله بسیار کوتاهی از هتل به لب ساحل برسید. به همین دلیل بهترین هتل های کیش که در نزدیکی ساحل قرار دارند بیشتر مورد توجه بوده و در تمام طول سال ظرفیت آنها تکمیل است.
در داخل جزیره سواحل زیادی وجود دارد که در اطراف هر کدام از این سواحل هتل های خوبی قرار گرفته اند. هتل های نزدیک به ساحل درختان نارگیل کیش هم به گونه ای قرار گرفته اند که مسافران می توانند از هتل های پنج ستاره، چهار ستاره و سه ستاره با بهترین کیفیت خدمات استفاده کنند که در ادامه به معرفی چند مورد آنها می پردازیم:

هتل داریوش کیش

این هتل از بهترین هتل های معروف جزیره شناخته می شود که با معماری ایران باستان و تخت جمشید طراحی شده است. هتل داریوش کیش به تنهایی از جاذبه های گردشگری کیش به شمار می ‌رود و دسترسی آسان آن به ساحل نارگیل موجب محبوبیت بیشتر این هتل شده است.

هتل پارسیان کیش

هتل پارسیان یکی از بهترین مراکز اقامتی کیش با سه ستاره است که دسترسی به مراکز خرید متعدد مانند بازار زیتون و اسکله تفریحی و ساحل نارگیل موجب شده تا مورد توجه بسیاری از مسافران قرار بگیرد.

هتل آرامیس پلاس کیش

هتل آرامیس پلاس کیش هتل ۴ ستاره است با موقعیت مکانی مناسب که به ساحل نیلگون خلیج فارس دسترسی آسان داشته و در نزدیکی مرکز خرید پردیس قرار دارد. به همین جهت مهمانان از اقامت در هتل آرامیس پلاس کیش خاطرات خوبی به دست می آورند.

هتل ارم کیش

هتل ارم کیش به گونه‌ ای قرار گرفته که تمامی اتاق های آن دارای چشم انداز دریا و ساحل است. این چشم انداز زیبا اوقات فراغت رویایی را در جزیره برای شما ایجاد می کند که در بالکن های دلباز و بی نظیر آن می توانید از هوا و طبیعت زیبای کیش بهره ببرید.

هتل سارا کیش

هتل سارا یک هتل سه ستاره است که در خیابان رودکی قرار گرفته و با داشتن اتاق ها و سوئیت های مختلف، شرایط مناسبی برای پذیرایی از مهمانان فراهم کرده است. این هتل در نزدیکی بازار پردیسان است و شرایط دسترسی به ساحل نارگیل را فراهم می کند.

مرکز تفریحی نزدیک ساحل نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

ساحل نارگیل کیش با فاصله بسیار کوتاه ۱۵ دقیقه ای از مرکز شهر قرار گرفته است، به همین جهت به جاهای دیدنی کیش دسترسی آسانی دارد و می توانید در یک روز پس از گذشت و گذار در ساحل سری به سایر فضاهای دیگر هم بزنید.
در اطراف این ساحل جاهای دیدنی و مرکز تفریحی متعددی وجود دارد که در ادامه به چند مورد مهم آن می ‌پردازیم:

ساحل میرمهنا کیش

ساحل میرمهنا کیش که جزء سواحل خاص و پرطرفدار جزیره است، دسترسی آسان تری به ساحل درختان نارگیل دارد.

اسکله بزرگ تفریحی کیش

پس از رفتن به ساحل درختان نارگیل برای انجام تفریحات دریایی خاص و حرفه ای می توانید از اسکله تفریحی کیش استفاده کنید.

پارک آبی کیش

برای به دست آوردن تجربه بازی های آبی در یک محیط روباز، پارک آبی کیش تنها گزینه در داخل ایران است که انواع سرسره های مهیج و سقوط آزاد مناسب برای آقایان و بانوان و حتی فضای بازی برای کودکان در آن وجود دارد.

ساحل سیمرغ کیش

در جنوب شرق جزیره پس از عبور از بلوار مرجان به ساحل سیمرغ کیش می رسید که دسترسی آسان این ساحل به ساحل نارگیل موجب شده تا در یک روز بتوانید هر دو را بازدید کنید.

ساحل مرد ماهیگیر

ساحل مرد ماهیگیر یکی از مهم‌ترین جاذبه ‌هایی است که در اطراف ساحل درختان نارگیل قرار گرفته و در این فضا می ‌توانید آرامش زیادی را به دست آورید.

باغ مجسمه کیش

باغ مجسمه کیش جزء تفریحات رایگان جزیره است که در نزدیکی ساحل درختان نارگیل قرار گرفته و این باغ در محوطه مرکز همایش های بین المللی کیش قرار دارد.

مراکز خرید اطراف ساحل نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

لذت خرید کردن در جزیره چیزی نیست که کسی بخواهد آن را تجربه نکند. به همین جهت در نقاط مختلف جزیره مراکز خرید متعدد قرار گرفته، تا دسترسی مسافران به این مراکز آسانتر باشد، در اطراف ساحل نارگیل کیش هم مراکز خرید متعدد قرار گرفته است.
با شناخت این مراکز می‌ توانید به گونه ‌ای برنامه ‌ریزی داشته باشید که پس از انجام خریدهای خود در هنگام غروب آفتاب در ساحل حضور داشته باشید، تا زیبایی های این زمان را از نزدیک مشاهده کنید.
مهمترین مراکز خرید اطراف ساحل نارگیل:

 • مرکز خرید مریم
 • مرکز خرید پانیذ کیش
 • مرکز خرید رویای کیش
 • بازار خرید پردیس ۲
 • مرکز تجاری کیش

کافه رستوران های اطراف ساحل درختان نارگیل کیش

ساحل درختان نارگیل کیش (امکانات، تفریحات و آدرس ساحل نارگیل)

همانطور که گفتیم بهترین زمان رفتن به ساحل درختان نارگیل در هنگام غروب آفتاب است که منظره ای زیبا به وجود می آید. به همین جهت وجود کافه رستوران های نزدیک به ساحل اهمیت بیشتری پیدا می کند. زیرا اغلب افراد ترجیح می دهند تا شام خود را نیز در ساحل صرف کرده و منظره زیبای دریا و غروب را مشاهده کنند.
در اطراف ساحل نارگیل کیش رستوران ها و کافه های متعددی وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رستوران میرمهنا در محوطه ساحل
 • کافه تهرون
 • فست فود هالاپینو
 • رستوران انرژی
 • رستوران موزیکال آرینا

حرف آخر

ساحل درختان نارگیل کیش یکی از جذاب ترین سواحل جزیره است که بدون شک تمام مسافرانی که به جزیره سفر کرده ‌اند، حداقل یکبار این ساحل را از نزدیک دیده اند. زیبایی های جزیره کیش تمام شدنی نیست و لازم است که در هنگام رزرو تور کیش یک برنامه ریزی درست داشته باشید، تا بتوانید از بخش زیادی از این جاذبه ها دیدن کنید. رفتن به هر کدام از این مکان ها و استفاده از امکانات تفریحی و رفاهی آنها ملزم به داشتن زمان زیاد است. اما در صورتی که فرصت کافی ندارید می توانید با انتخاب ساحل درختان نارگیل کیش یک سفر بیاد ماندنی برای خود ایجاد کنید. در این زمینه می توانید از کارشناسان مجموعه ندا بال آسمان در هنگام رزرو تور اطلاعات کافی را دریافت کنید.

 

تورهای پیشنهادی ندا بال

تورهای داخلی: تور قشم | تور مشهد | تور شیراز | تور اصفهان | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)