بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

چکیده

بازار اطلس مشهد مرکز تخصصی برای خرید جهیزیه و لوازم منزل است که در لیست به روز ترین و مدرن ترین مراکز خرید مشهد قرار می گیرد. در این بازار بزرگ قسمت های مختلفی برای جلب رضایت عموم مشتریان طراحی شده است که در حین خریدهای طولانی مدت می توانند لذت بیشتری به دست آورند. […]

بازار اطلس مشهد مرکز تخصصی برای خرید جهیزیه و لوازم منزل است که در لیست به روز ترین و مدرن ترین مراکز خرید مشهد قرار می گیرد. در این بازار بزرگ قسمت های مختلفی برای جلب رضایت عموم مشتریان طراحی شده است که در حین خریدهای طولانی مدت می توانند لذت بیشتری به دست آورند. با شناخت امکانات بازار اطلس مشهد اعضای خانواده با رغبت بیشتری برای خرید این مجموعه را انتخاب می کنند. در صورت نیاز به خرید لوازم منزل در هنگام رزرو تور مشهد هوایی یا به هر شکل دیگر، بهتر است اطلاعات لازم در مورد بهترین مراکز خرید مشهد و اطلس مال مشهد را به دست آورید، تا با برنامه ریزی بهتر بتوانید سفر خوبی داشته باشید.

برگزاری تور مشهد هوایی

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

مشهد به عنوان یکی از شهرهای گردشگری، زیارتی بزرگ ایران شناخته می شود که همواره مسافران زیادی به این شهر سفر می کنند. به همین جهت انواع تور مشهد برگزار می شود. در گذشته شهر مشهد بیشتر یک منطقه زیارتی محسوب می ‌شد و مراکز خرید و تفریحی زیادی در آن وجود نداشت. اما در حال حاضر همه چیز تغییر پیدا کرده و در گوشه گوشه شهر مشهد مراکز خرید مدرن و پیشرفته قرار گرفته اند.
یکی از مهمترین دلایلی که شهر مشهد به عنوان مقصد مهم گردشگری شناخته می ‌شود، وجود همین مراکزخرید متعدد است. بازار اطلس مشهد یکی از این مراکز ویژه است که برای خرید جهیزیه مورد توجه قرار می گیرد.
یکی از تورهای پرطرفدار در این مسیر، تور مشهد هوایی است که از نقاط مختلف کشور برگزار می شود. با این تور مسافران با سرعت بالاتری به مقصد رسیده و خستگی کمتری از سفر دارند. به همین جهت تمامی برگزارکنندگان تور مانند مجموعه ندا بال آسمان با استفاده از ایرلاین ‌های معتبر پروازهای مشهد را رزرو کرده و به دلیل رزرو چارتری پروازها هزینه های آن به نسبت کاهش پیدا می‌ کند، تا افراد بیشتری بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

معرفی بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

در گذشته یکی از مهمترین بازارهای مشهد که در ذهن همه افراد وجود دارد؛ بازار رضا بود؛ اما این روزها در گوشه و کنار شهر مشهد بازار های لوکس و پیشرفته قرار گرفته که به عنوان مقصد خرید بسیاری از افراد می باشد. یکی از این مراکز خرید لوکس، بازار اطلس مشهد است که در ادامه به معرفی بیشتر آن می پردازیم.
بازار اطلس مشهد جزء بزرگترین مراکز خرید مشهد به شمار می ‌رود که در یک زمین به مساحت ده هزار متر مربع، با داشتن ۱۱۴ هزار مترمربع زیربنا و ۱۱ طبقه طراحی بسیار زیبایی دارد. این مجموعه دارای سه ورودی اصلی غیر همسطح است که یکی از نقاط شاخص آن به شمار می رود.
با داشتن سه طبقه پارکینگ که بیشتر از ۱۲۰۰ واحد پارکینگ طبقاتی داشته و به وسیله آسانسور های متعدد، پله و رمپ های برقی دسترسی به پارکینگ برای مشتریان فراهم است. تمام بخش های مجتمع توسط دوربین های مداربسته، سیستم اعلام و اطفاء حریق و خدمات رفاهی دیگر پوشش داده شده است. از ۱۱ طبقه این مجتمع ۵ طبقه آن مختص عرضه لوازم خانگی مختلف است که در ادامه بیشتر به آنها می پردازیم.
نمای جذاب این مرکز تجاری به گونه ای است که در قسمت بیرونی دارای شکل های افقی که در کنار یکدیگر قرار گرفته و با نورپردازی زیبا در شب فضای منحصر به فرد ایجاد می کند. در واقع این زیبایی موجب شده تا چشم هر رهگذری به آن خیره بماند.
اگر برای شما هم سوال است که مالک بازار بزرگ اطلس مشهد کیست؟ باید بگوییم که بخش عظیمی از این پروژه متعلق به بانک انصار سابق بود. حال حاضر به دلیل سرمایه گذاری در بورس و همه‌گیر شدن خرید سهام قیمت سهام بازار بزرگ اطلس مشهد ارزش زیادی پیدا کرده است. چرا که این بازار با داشتن امکانات متنوع یک فرصت مناسب برای سرمایه گذاری می باشد.

لوازم خانگی بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

با رفتن به اطلس مال مشهد درمی یابیم که در این بازار بیشتر از ۲۰۰ واحد تجاری وجود دارد که همه نوع اجناسی در آن ارائه می گردد. در صورتی که بدون داشتن اطلاعات کامل وارد این بازار شوید و به دنبال جنس خاصی باشید؛ نیاز است که ساعت ها در آن به گشت و گذار بپردازید. به همین جهت بهتر است قبل از ورود اجناس هر طبقه را بدانید و راحت تر به سراغ فروشگاه های مدنظر خود بروید.
به دلیل وجود فروشگاه های متعدد در این بازار در صورتی که برای دیدن هر فروشگاه یک دقیقه زمان صرف کنید، باید حداقل چیزی حدود ۲۰ ساعت در این بازار به گشت و گذار بپردازید. به همین سبب اگر قصد دارید از فروشگاه های لوازم خانگی بازار اطلس مشهد دیدن کنید، نیاز است که حتماً راهنمای ورود به پاساژ را دریافت کنید تا متناسب با نیاز خود به طبقات مربوطه به لوازم خانگی یا بخش های دیگر بروید.
در این بخش به محصولاتی که در هر طبقه از این بازار ارائه می گردد، می پردازیم:

 • در طبقه اول (A)

انواع ظروف چینی، کریستال، بلور و دکوری جات را می توانید خریداری کنید.

 • در طبقه دوم (B)

در طبقه دوم در صورتی که به دنبال برندهای خارجی و باکیفیت هستید می توانید انواع لوازم خانگی برند و مارک را تهیه کنید.

 • طبقه سوم (C)

در طبقه سوم هر آنچه که از لوازم صوتی و تصویری برند نیاز دارید، می توانید از نمایندگی های فروش آنها تهیه نمایید.

 • در طبقه چهارم (D)

در طبقه چهارم انواع فرش، تابلو فرش و موکت و محصولاتی که مرتبط با این حوزه هستند، در تنوع بالا ارائه می گردد.

 • در طبقه پنجم (E)

طبقه پنجم که مورد توجه همه افراد قرار می ‌گیرد و اجناسی مانند انواع پوشاک، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم دیجیتال مانند موبایل، محصولات مناسب برای سوغات و انواع خشکبار به فروش می رسد.

بازار اطلس و خرید جهیزیه

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

یکی از عمده ترین دلایل شهرت بازار اطلس مشهد ارائه انواع لوازم خانگی به صورت کامل است که با رفتن به این بازار افراد می توانند هر آنچه که برای منزل نیاز دارند را یک جا تهیه کنند. به همین سبب این مجتمع بزرگ به یکی از مراکز اصلی برای خرید جهیزیه نوعروسان تبدیل شده است.
افراد خاص پسند می توانند با رفتن به این فروشگاه ها با خیال راحت و بدون دغدغه ساعت ها به گشت و گذار بپردازند، تا در میان تنوع بالا بهترین لوازم را مناسب با هزینه ‌های خود و البته سلیقه تهیه کنند. به همین جهت از داخل مشهد و شهرستان های اطراف آن برای خرید جهیزیه به صورت کامل، این مجموعه را انتخاب می کنند. همین عامل سبب رشد چشمگیر این بازار در منطقه جنوبی مشهد شده است.

قیمت لوازم خانگی بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

در اطلس مال مشهد فروشگاه های متعددی حضور دارند که لوازم مختلفی را ارائه می دهند، در این بازار از لوازم برند تا لوازم با کیفیت دیگر از برندهای غیر مشهور عرضه می ‌شود. به همین خاطر قیمت لوازم خانگی بازار اطلس مشهد برای افراد زیادی مناسب است. زیرا هر کدام از خریداران متناسب با هزینه های خود می توانند این لوازم را تهیه کنند. نکته مهم دیگر اینکه گاهی اوقات برخی از فروشگاه ها در این بازار تخفیف های ویژه بر روی لوازم خود اعمال می ‌کنند که در صورت برخورد با چنین شرایطی، می توانید بهترین لوازم را به همراه گارانتی و قیمت مقرون به صرفه تر تهیه کنید.

امکانات رفاهی اطلس مال مشهد در یک نگاه کوتاه

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

در این مجموعه بزرگ و پیشرفته امکانات متعددی قرار گرفته تا همه افراد با هر گروه سنی و توان مالی بتوانند در این مجموعه رفت و آمد کنند. از مهمترین امکاناتی که برای رفاه خریداران در نظر گرفته اند، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • پارکینگ سرپوشیده با ظرفیت بیشتر هزار خودرو
 • انواع پله برقی، آسانسور، رمپ برای رفت و آمد آسان
 • مجهز به سیستم اعلام و اطفاء حریق
 • داشتن سرویس بهداشتی و نمازخانه
 • وجود چند شعبه از بیمه های مختلف
 • وجود شعبه بانک برای انجام کارهای بانکی
 • وجود اطلاعات و نگهبانی برای دریافت پاسخ سوالات مختلف

امکانات بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

پس از گشت و گذار در طبقات مختلف این مجتمع نیاز شدیدی به استراحت و یا خوردن میان وعده و نوشیدنی پیدا می کنید؛ برخی از افراد ترجیح می دهند تا در یک محیط آرام نشسته و به استراحت بپردازند. امکانات بازار اطلس مشهد به گونه‌ ای در نظر گرفته شده است که سلیقه همه افراد را تحت پوشش قرار می دهد. در طبقات مختلف این مجتمع امکانات رفاهی زیادی قرار گرفته تا همه اعضای خانواده از حضور در این مجموعه احساس آرامش و رضایت داشته باشند.
در این بخش به بررسی مهم ‌ترین امکانات بازار اطلس مشهد می پردازیم:

بزرگترین فودکورت شرق کشور

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

در زمینه خوراکی و نوشیدنی این مجموعه کامل است و تنوع بالایی از انواع خوراکی ها و غذاهای مختلف را با قیمت های مناسب به خریداران عرضه می کند. برای صرف وعده های غذایی می توانید به طبقه ششم بازار اطلس رفته و یک مکان برای استراحت و صرف غذا پیدا کنید. در این طبقه ۱۶ رستوران و فست فودی با آشپزخانه مجرب و کاربلد مشغول ارائه خدمات خود هستند.
در یک سمت کافی شاپ ها و مغازه های کوچک انواع نوشیدنی های سرد و گرم قرار گرفته و در سمت دیگر انواع فست فودها و رستوران ها با غذاهای اصیل ایرانی وجود دارد. البته سفره خانه سنتی با دیزاین کلاسیک و قدیمی اش در این فضا چشم نوازی می کند.

پردیس سینمایی بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

پردیس سینمایی بازار اطلس مشهد برای مردم بومی یک نام آشنا است که به دلیل داشتن تجهیزات پیشرفته و به روز در بین مردم محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و همواره مورد استقبال جوانان می باشد. محیط داخلی سینما حالتی کلاسیک داشته و تابلوهای متفاوت از فیلم های قدیمی مانند خواهران غریب روی آن قرار گرفته است. در این سینما امکان تماشای فیلم های سه بعدی هم وجود دارد.
این پردیس سینمایی با داشتن ۱۱ سالن سینما و برخورداری از کیفیت پخش صدا و تصویر بالا خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد. در این مجموعه هشت سالن سینمایی معمولی و سه سالن وی آی پی وجود دارد که برای رزرو آن باید هزینه بالاتری را بپردازید. در صورتی که تمایل دارید از خدمات پردیس سینمایی بازار اطلس مشهد استفاده کنید می توانید بلیط ورود به آن را از گیشه های فروش بلیط و یا به صورت اینترنتی تهیه نمایید.

پارکینگ بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

بازار اطلس مشهد دارای ۱۲۰۰ واحد پارکینگ است که دسترسی راحتی داشته و در شلوغی شهر مشهد، یک محیط امن برای پارک ماشین ها می باشد، تا اعضای خانواده با آرامش و خیال راحت از بخش‌ های مختلف مجتمع دیدن کنند.

راه های دسترسی به بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

بازار اطلس که یکی از بزرگترین بازارهای لوازم خانگی در شرق کشور محسوب می ‌شود، مورد توجه زیادی قرار گرفته است. اغلب افراد به دنبال پیدا کردن راه های دسترسی آسان به اطلس مال مشهد هستند که در ادامه با روش های مختلف آن آشنا خواهید شد.

دسترسی با وسیله نقلیه شخصی

با استفاده از خودروی شخصی می توانید به راحتی به این بازار مراجعه کنید، با استفاده از مسیر بزرگراه کلانتری و ورود به میدان حافظ به سمت راست بلوار حافظ و نبش تقاطع بلوار حافظ و بلوار مهدی این مجتمع را می ‌بینید.

دسترسی با مترو مشهد

نزدیک ترین ایستگاه مترو مشهد به این بازار بزرگ، ایستگاه مترو بسیج و ایستگاه ۱۷شهریور است که ادامه مسیر را می توانید با استفاده از اتوبوس و تاکسی طی کنید.

دسترسی با خط اتوبوس اطلس مشهد

در صورتی که قصد دارید با خط اتوبوس اطلس مشهد به این مجموعه برسید، می ‌توانید از اتوبوس های خط 71 و یا 71.1 استفاده نمایید.

ساعت کاری بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

بازار اطلس مشهد همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۲۳ شب خدمات خود را برای هموطنان عرضه می کند. نکته مهم اینکه برخی از مغازه های این مجموعه در بین ساعت ۱۴ تا ساعت ۱۶ بسته است. بخش فودکورت آن در زمان ناهار و شام خدمات خود را ارائه می دهد، اما بخش کافه عصرها هم باز می باشد.
ساعت کار بازار اطلس مشهد در طول هفته: از ساعت ۱۰ صبح تا ساعت ۲۳ و جمعه ها از ساعت ۱۵ بعد از ظهر تا ۲۲ شب

آدرس بازار اطلس مشهد

بازار اطلس مشهد در محدوده جنوب شرقی شهر مشهد قرار گرفته که در حوالی میدان حافظ و بزرگراه کلانتری می باشد. نزدیک بودن این بازار به حرم مطهر رضوی یکی از دلایل شهرت زیاد آن است که دسترسی با وسایل نقلیه عمومی به این بازار به سختی ممکن است. اما در نهایت روش ‌های مختلفی برای رسیدن آن وجود دارد. بهتر است که قبل از اقدام به رفتن آدرس بازار اطلس مشهد را به درستی بر روی نقش مشاهده کنید، تا در طی مسیر با مشکلات کمتری مواجه شوید.
آدرس بازار اطلس مشهد: میدان حافظ، نبش کوشش ۳۹، بازار بزرگ اطلس

کدام مراکز خرید به حرم رضوی نزدیک هستند؟

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

مشهد یکی از بزرگترین شهرهای زیارتی و سیاحتی در تمام کشور است که به دلیل استقبال بالای مسافران در گوشه و کنار آن مراکز خرید متعددی ساخته شده است، تا ضمن افزایش جاذبه های گردشگری نیاز مسافران هم به خرید سوغات و لوازم مختلف و همچنین تفریح و سرگرمی تأمین شود.
بسیاری از افراد تمایل دارند تا مراکز خرید را انتخاب کنند که دسترسی آسان تری به حرم داشته باشند. در صورت داشتن اطلاعات کافی می توانید مراکز خرید مشهد نزدیک حرم را برای خرید لوازم گوناگون انتخاب کنید که دسترسی شما به محصولات مرغوب و با کیفیت و قیمت مناسب نیز فراهم می گردد.
از مهمترین مراکز خرید مشهد در نزدیک حرم می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

بازار جنت مشهد

بازار جنت مشهد دسترسی ساده به حرم و همچنین باغ ملی دارد، به همین سبب مورد توجه همه گردشگران قرار گرفته است.

بازار غدیر مشهد

بازار غدیر یکی از بازارهای نزدیک حرم است که از صحن غدیر می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. تنوع محصولات در این بازار از لحاظ کیف و کفش، پوشاک، خشکبار، سوغات به حدی زیاد است که می توانید به راحتی خریدهای خود را انجام دهید.

بازار بزرگ مرکزی مشهد

بازار بزرگ مرکزی مشهد یک مجموعه مناسب برای خرید سوغاتی به شمار می ‌رود و در این مجموعه انواع لوازم از قبیل مهر و جانماز، سجاده، زعفران، لوازم بهداشتی، انگشتر و حتی فرش هم به فروش می رسد.

بازار عباس قلی خان

بازار عباس قلی خان یکی از بازارهای قدیمی در اطراف حرم است که متعلق به یکی از اشراف زادگان مشهد بوده است. در این بازار انواع لوازم لوکس و لوازم تاناکورا ارائه می گردد.

معرفی بهترین هتل های شهر مشهد

در شهر زیبای مشهد مراکز اقامتی متعددی وجود دارند، تا مسافران که به قصد تفریح و گردش یا به قصد خرید و تجارت به این شهر آمده اند، بتوانند اوقات خوبی را سپری کنند. با شناخت بهترین هتل مشهد متناسب با بودجه و هزینه ای که در نظر گرفته اید، به راحتی میتوانید یک سفر آسوده داشته باشید. در ادامه به بررسی چند هتل با کیفیت امکانات خوب و متناسب برای همه افراد می پردازیم:

هتل ساوین مشهد

برای اقامت در یک هتل دو ستاره اما با کیفیت بالای خدمات و ساختمان نوساز و شیک، هتل ساوین مشهد که در نزدیکی حرم قرار گرفته، بهترین گزینه ممکن است. در این هتل می توانید به تمامی امکانات مد نظر برای آسایش و آرامش خود دست پیدا کنید.

هتل درویشی مشهد

برای اقامت در مرتفع ترین مرکز اقامتی مشهد که مجهز به آتریوم است، هتل درویشی مشهد انتخاب مناسبی می باشد. در تمامی اتاق های آن الهام گرفته از معماری ملل مختلف مانند هر عرب، چین، مصر و دوره های باستانی ایران است. این هتل در نزدیکی حرم قرار گرفته و با داشتن پنج ستاره امکانات فوق لوکس عرضه می کند.

هتل مدینه الرضا مشهد

اگر به دنبال یک هتل در چند قدمی حرم مطهر امام رضا هستید، هتل مدینه الرضا مشهد با داشتن پنج ستاره اولین و آخرین انتخاب شما است. در این هتل چشم انداز حرم مطهر را دارید و با داشتن معماری اصیل ایرانی در یک محیط لوکس و با اصالت اقامت می کنید.

جاهای دیدنی مشهد در نزدیکی بازار اطلس

بازار اطلس مشهد: امکانات، پاساژها، آدرس و ساعت کاری اطلس مال

تمامی افرادی که به سفر می روند ترجیح می دهند تا از جاهای دیدنی مقصد هم بازدید کنند، شهر مشهد به غیر از مراکز خرید متعدد جاهای دیدنی زیادی دارد که برخی از آنها در نزدیکی بازار اطلس مشهد قرار گرفته و با یک تیر می توانند چند نشان بزنند و برخی دیگر هم با فاصله بیشتر اما دسترسی آسان وجود دارد.
از مهمترین جاهای دیدنی مشهد که لازم است آنها را از نزدیک ببینید، می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

باغ گیاه شناسی مشهد

این باغ در فاصله بسیار کوتاهی تا بازار اطلس قرار گرفته و با خودرو در کمتر از ۷ دقیقه به آن می رسید.

پارک جنگلی غدیر مشهد

این پارک از مهم ترین جاذبه های گردشگری با داشتن یک محیط سرسبز است که فاصله بسیار کوتاهی تا بازار اطلس دارد.

کوهشار مشهد

یک آبشار مصنوعی بزرگ است که زیبایی خاصی به فضا داده است و درفاصله بسیار کوتاه دو دقیقه ای با بازار اطلس می باشد.

پارک ملت مشهد

اگر به دنبال یک مجموعه با فضای ورزشی و زمین های بازی متعدد هستید، پارک ملت مشهد تنها گزینه پیش روی شما است که در آن امکان ورزش های مختلف مانند فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس و زمین برای دویدن وجود دارد. اما فاصله این پارک تا مرکز شهر مشهد زیاد است و نیاز است که حتماً یک روز برای آن اختصاص بدهید.

کلام آخر

در بازار اطلس مشهد خدمات گوناگون ارائه می گردد، تا تمامی مسافران و گردشگران و حتی بومیان مشهد نیز از آن رضایت کافی داشته باشند. استفاده کردن از خدمات بانک که در طبقه (C) قرار گرفته این امکان را به افراد می ‌دهد تا در صورت نیاز به خدمات بانکی و پولی به راحتی دسترسی داشته باشند. در صورتی که به دنبال یک بازار کامل برای خرید لوازم منزل و جهیزیه هستید و یا برای تفریح و دیدن فیلم های روز و سه بعدی می باشید، اطلس مال مشهد بهترین گزینه پیش روی شما است. در هنگام رزرو تور مشهد به شکل هوایی و زمینی تمامی اطلاعات لازم در مورد این مجموعه و امکانات رفاهی آن را از کارشناسان مجموعه ندا بال آسمان به دست آورید، تا با برنامه ریزی بهتر بتوانید از خدمات خاص آن بهره ببرید.

 

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور اصفهان | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)