پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

چکیده

پلاژ بانوان کیش یک مکان مناسب برای بانوان است که به جزیره زیبای کیش سفر می کنند. چرا که در این فضا تفریحات مناسب و مهیجی برای خانم ها قرار گرفته که با خیال راحت می توانند از این امکانات و ساحل خصوصی آن استفاده کنند. برای آشنایی بیشتر در مورد ورود به پلاژ و […]

پلاژ بانوان کیش یک مکان مناسب برای بانوان است که به جزیره زیبای کیش سفر می کنند. چرا که در این فضا تفریحات مناسب و مهیجی برای خانم ها قرار گرفته که با خیال راحت می توانند از این امکانات و ساحل خصوصی آن استفاده کنند. برای آشنایی بیشتر در مورد ورود به پلاژ و آدرس آن بهتر از در هنگام رزرو تور کیش از کارشناسان مجموعه ندا بال آسمان اطلاعات لازم را دریافت کنید، تا پس از رسیدن به جزیره بدون دغدغه و نگرانی به تمامی امکانات ویژه آن دست پیدا کنید.

معرفی تور کیش

جزیره زیبای کیش جزء منحصر به‌ فردترین جزایر خلیج فارس است که به دلیل داشتن آب های زلال و شفاف و امکانات ویژه و خاص به یکی از توریستی ‌ترین جزایر تبدیل شده است. گردشگران در این جزیره می توانند اوقات فراغت خود را به بهترین شکل بگذرانند. چرا که در این فضا انواع بازی های آبی و غیر آبی وجود دارد که می تواند اوقات خاصی برای آنها ایجاد نماید.
در هنگام رزرو تور کیش با توجه به امکاناتی که قرار است از وسایل پرواز، هتل محل اقامت و تفریحات مختلفی که در جزیره به دست می آورید، قیمت تور کیش هم تغییر پیدا می کند. چرا که برخی از تورها خدمات ویژه تری را ارائه می دهند و شرایط سفر را برای همه اعضای یک خانواده و به خصوص بانوان که در جزیره محدودیت بیشتری دارند، آسان تر می کنند.
پلاژ بانوان کیش یکی از فضاهای خاص برای بانوان است که به یک مکان مناسب برای شنای راحتتر تبدیل شده است و برخی از تورها بلیط های ورود به پلاژ را در اختیار مسافران قرار می دهند و در کنار آن شرایط استفاده از تفریحات دیگر را نیز به آسانی مهیا می کنند.

معرفی پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

تمامی گردشگرانی که به جزیره زیبای کیش سفر می کنند برای لذت بیشتر برنامه پلاژ را حتما در سفر خود قرار می دهند. چرا که در پلاژ ساحلی تمیز، آفتاب گرم جزیره بهترین شرایط را برای شنا کردن و آفتاب گرفتن مهیا می کند. در نزدیکی ساحل ماهی های ریز وجود دارند که با کمی پیشروی در داخل آب آنها را از نزدیک مشاهده می کنید.
از آنجایی که بانوان در داخل کشور ما به راحتی می توانند در هر کجای ساحل به تفریح و شنا بپردازند، مسئولان جزیره زیبای کیش برای رفاه و آسایش آنها و همچنین افزایش امنیت و رعایت شئونات اسلامی اقدام به ساخت پلاژ ویژه بانوان کرده اند.
به همین سبب بانوان با خیال راحت می توانند به همراه فرزندان کوچک خود به پلاژها رفته و در آنجا با خیال راحت به تفریح و شنا بپردازند. چرا که اطراف پلاژ بانوان با دیوارهای بلند و سایبان محاصره شده و همچنین پرواز هواپیما و سایر وسیله های تفریحی مانند جایروکوپتر در این منطقه ممنوع است.
پلاژ بانوان در یک فضای آرام و مناسب برای راحتی بیشتر بانوان ساخته شده و در یک زمینی با مساحت حدود ۲۰ هزار متر مربع در شمال شرقی جزیره است. نحوه ساخت آن با وجود دیوارهای بلند و سایبان های اطراف موجب شده تا هیچ دیدی به سمت داخل نداشته باشد. پرواز هواپیما و هلیکوپتر و تردد وسیله های تفریحی در این منطقه ممنوع است. به همین جهت بانوان بدون نگرانی می توانند با لباس های مخصوص شنا در ساحل به شنا کردن و آفتاب گرفتن بپردازند. چرا که در پلاژ غریق نجات های تعلیم دیده مشغول به کار هستند که امنیت افراد را در هنگام شنا در دریا تأمین می کنند.

امکانات جذاب پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

طراحی این مجموعه به گونه ای است که تمامی امکانات تفریحی در داخل ساحل و دریا در آن قرار گرفته است و با بیش از ۸۰۰ لاکر برای قرار دادن لوازم شخصی بانوان می توانند با خیال راحت تر به تفریح و استراحت بپردازند. با دیدن عکس پلاژ بانوان کیش از بخش های مختلف آن، به راحتی متوجه امکانات و رفاهیات داخل این مجموعه می شوید.
برای حفظ بهداشت بیشتر مهمانان پلاژ، دوش های آب شیرین در آن تعبیه شده که در پایان شنا می توانید از آنها برای شستشو استفاده کنید که در کنار هر رختکن سشوار هم وجود دارد. در صورتی که لوازم شنا را به همراه نداشته باشید به راحتی می‌ توانید از غرفه های موجود در داخل مجموعه این لوازم را تهیه نمایند.
در این بخش به طور کلی به امکانات جذاب پلاژ بانوان کیش می پردازیم:

زمین بازی برای کودکان

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

وجود زمین بازی برای کودکان موجب می ‌شود تا مادران با خیال راحت تر فرزندان خود را در یک محوطه امن قرار داده و بتوانند ساعاتی را برای خود در آرامش باشند.

حمام با آب شیرین

برای جلوگیری از برخی حساسیت های پوستی که افراد به آب شور دارند، در این پلاژ دوش های صحرایی با آب شیرین وجود دارد که همه این دوش ها به سه شوار مجهز می باشد.

سایبان های متعدد

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

در بخش های مختلف سایبان های متعدد به همراه تخت های مناسب برای استراحت وجود دارد که بانوان می توانند پس از استراحت دوباره برای شنا به دریا بروند.

سالن ماساژ پلاژ بانوان

سالن ماساژ پلاژ بانوان کیش با حضور مربیان حرفه ای بهترین شرایط را فراهم می آورند که با روغن های گیاهی ویژه و حمام های آفتاب پس از یک روز پر مشغله بتوانید عضلات خود را آرام کنید؛ بدین صورت گرفتگی های عضلانی خود را کاملاً ریکاوری نمایید.

امکان غواصی در دریا

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

فراهم آمدن شرایط شنا در دریا زیر نظر غریق نجات های حرفه ای و همچنین غواصی در دریا در این پلاژها جزء موارد خاص آن است که مورد توجه قرار می گیرد. البته وسایل تفریحی مختلفی مانند تیوب و تخته موج سواری هم در این بخش وجود دارد.

باشگاه بدنسازی

برای همه افرادی که اهل ورزش و فعالیت های بدنی هستند هم یک باشگاه بدنسازی در پلاژ قرار گرفته که می توانید لذت تمرین های ورزشی مختلف در ساحل را به دست آورید.

رستوران پلاژ بانوان

شکم بخش مهمی از یک روز تفریحی است که می توانید خوراکی های مختلف از بوفه پلاژ تهیه کنید و در صورت نیاز به رستوران پلاژ بانوان رفته و غذاهای خوشمزه را خریداری نمایید. در این فضا انواع غذاهای سنتی و دریایی، میان وعده های خوشمزه و آب میوه های تازه ارائه می شود. البته در صورت تمایل می توانید پس از پایان کار خود در پلاژ به بهترین رستوران های کیش رفته و در آنجا از خود به خوبی پذیرایی نمایید.

زمین والیبال ساحلی و بدمینتون

زمین والیبال ساحلی و بدمینتون برای بانوان مناسب است که به صورت گروهی به پلاژ می روند و برای جلوگیری از اتلاف وقت خود می ‌توانند از این فضاها استفاده کنند.

خدمات آرایشگاه

بانوان در همه شرایط به دنبال زیبایی هستند و از خدمات آرایشگاه استقبال می ‌کنند؛ به همین جهت در این مجموعه یک سالن مد و آرایشگاه با سازه ای بسیار هوشمندانه جانمایی شده تا از تمامی خدمات آن بتوانند استفاده نمایند که مهمترین خدمات ارائه شده در این مجموعه بافت مو و نقش حنا است.

حوضچه های آب گرم ساحل

حوضچه های آب گرمی که در ساحل تعبیه شده، خاصیت درمانی حرفه‌ ای دارند که با استفاده از ماساژ سنگ گرم می توانید به بدن خود استراحت بدهید.

فروشگاه لوازم شنا

برای رفتن به پلاژ و استفاده از امکانات مختلف آن نیاز به برخی از لوازم ضروری دارید که در صورت نداشتن این لوازم به راحتی می توانید از فروشگاه داخل پلاژ آنها را تهیه کنید. همچنین در این فروشگاه روغن های برنزه، روغن های ماساژ و وسایل مختلف دیگر ارائه می گردد.

صندوق امانات

صندوق امانات موجب می شود تا با خیال راحت اشیا گران قیمت خود از جمله طلا، گوشی موبایل و موارد دیگر را به آن بسپارید.

ویژگی های سازه پلاژ

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

طراحی پلاژ به گونه ای است که به هیچ عنوان از بیرون به داخل دید ندارد، پلاژ به صورت یک سازه نیم دایره طراحی شده که بخش عمده آن فلزی است و سطح پوششی سایبان ۴۲ متر عرض و ارتفاع ۸ متر دارد. این ساختار در هر پنج طرف پلاژ به شکل مکرر اجرا شده و بخش های مختلف پلاژ مانند سالن مد و آرایشگاه، باشگاه بدنسازی و فروشگاه ها در زیر این سازه ها قرار گرفته اند.

قیمت پلاژ بانوان چگونه است؟

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

هزینه ای که برای ورود به پلاژ بانوان دریافت می شود برای گردشگران، کودکان و اهالی ساکن جزیره متفاوت است. در واقع قیمت پلاژ بانوان کیش برای گردشگران بزرگسال به نسبت کودکان بیشتر بوده و با یک بار هزینه می توانید از بخش های مختلف پلاژ استفاده کنید.
برای خرید بلیط پلاژ بانوان کیش می توانید به صورت حضوری مراجعه کرده و در همان لحظه پس از خرید از امکانات آن استفاده نمایید.

ساعت کار پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش ساعت کاری مناسبی داشته و با تهیه یک بلیط می توانید کل روز را در آن بگذرانید. در فصل بهار که جزیره به شدت شلوغ است، صبح ها را برای رفتن به پلاژ انتخاب کنید. اما در فصل تابستان به دلیل گرمای شدید هوا ممکن است که رفتن به پلاژ شما را اذیت کند؛ اما افرادی که قصد آفتاب گرفتن دارند بهترین زمان را انتخاب کرده اند. در پاییز که تعداد گردشگران کمتر است، در همه ساعت ها می توانید از امکانات پلاژ به آسانی بهره ببرید. اما در فصل زمستان به دلیل پایین بودن دمای هوا بهترین زمان استفاده از پلاژ ساعت ۱۲ تا ۱۶ است. نکته مهم اینکه در ماه مبارک رمضان هم هیچ محدودیتی برای استفاده از پلاژ وجود ندارد و می توانید از امکانات آن بهره ببرید.
ساعت کار پلاژ بانوان کیش: از ۹ صبح تا ۴ عصر

آدرس پلاژ بانوان کیش

پلاژ بانوان کیش در فاصله کوتاهی با پلاژ آقایان کیش قرار گرفته و به همین جهت اعضای خانواده می توانند با برنامه ریزی درست به صورت همزمان از این امکانات مناسب استفاده کنند. به دلیل موقعیت قرارگیری مناسب پلاژ می توانید از اتوبوس های دو طبقه و دوچرخه هم استفاده کنید چرا که پلاژ در مسیر دوچرخه سواری قرار گرفته است.
آدرس پلاژ بانوان کیش: بلوار ایران، خیابان سنایی، انتهای خیابان آرین، بخش شمال شرقی کیش

شماره پلاژ بانوان کیش

قبل از اقدام به مراجعه به پلاژ بانوان کیش می توانید از شماره تلفن های آن استفاده کرده و اطلاعات لازم را به دست آورید، تا بهترین ساعات را برای رفتن به پلاژ انتخاب کنید.
شماره پلاژ بانوان کیش: 44424624-076 و 44422511-076

نظرات در مورد پلاژ بانوان کیش

نظرات در مورد پلاژ بانوان بسیار زیاد است اما برخی از آنها بیشتر از بقیه تکرار شده است.
از مهمترین نظرات در مورد پلاژ بانوان کیش:

 • شلوغ بودن پلاژ در زمان های اوج ترافیک سفر
 • سردرگمی در مورد ساعات کاری مجموعه
 • نگرانی در مورد امنیت ساحل و حضور حیوانات خطرناک مانند کوسه
 • وجود مشکل برای گرفتن تاکسی پس از خروج از پلاژ

اما به طور کلی باید گفت که بسیاری از این نظرات در صورت رعایت برخی از مسائل قابل برطرف شدن است و هیچ گونه حیوان خطرناکی در ساحل وجود ندارد. با خیال راحت می توانید در آنجا شنا کنید. در صورت نبود تاکسی می توانید از اتوبوس های موجود در منطقه استفاده نمایید.

قوانین پلاژ بانوان در جزیره کیش

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

برای سپری کردن اوقات فراغت خود در پلاژ بانوان کیش بهتر است که قوانین مقررات آن را بدانید، تا بدون مشکل بتوانید از تمامی امکانات آن استفاده کنید.
در این بخش به ذکر چند قانون مهم در داخل پلاژ می پردازیم:

 • متفاوت بودن ساعت کاری پلاژ در فصول مختلف
 • پرچم سفید در داخل دریا به معنی شنای آزاد، پرچم قرمز به معنای احتیاط و پرچم مشکی به معنای ممنوعیت شنا
 • به همراه داشتن مایو و لباس ورزشی برای شنا و سالن های آن
 • به همراه داشتن یک کارت شناسایی برای دریافت توپ والیبال و لوازم بدمینتون
 • به همراه نبردن اشیای گرانقیمت به داخل پلاژ
 • ممنوعیت به همراه داشتن لوازمی مانند قلاب، تور و تفنگ ماهیگیری
 • ممنوعیت کشیدن سیگار در فضاهای مختلف و مجاز بودن در ایستگاه دخانیات
 • ممنوعیت داشتن تلفن همراه و هرگونه دوربین در داخل محوطه
 • ممنوعیت ورود پسر بچه های بالای ۳ سال

نکات مهم برای استفاده بهتر از پلاژ

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

برای اینکه در داخل پلاژ بانوان شرایط مناسبی داشته باشید و حس خوبی به دست آورید، نیاز است که چند نکته مهم را رعایت کنید.
در این بخش به مهمترین نکات در این زمینه می پردازیم:

 1. به همراه داشتن وسایل شخصی مانند حوله، دمپایی، لوازم شوینده، لباس شنا
 2. بردن مواد خوراکی برای جلوگیری از خرید مواد غذایی گران تر در داخل محوطه
 3. استفاده از کرم های ضد آفتاب و محصولات مراقبت پوست برای جلوگیری از آفتاب سوختگی
 4. دریافت اطلاعات ضروری از طریق تلفن قبل از مراجعه به پلاژ

هتل های نزدیک پلاژ بانوان

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

در جزیره زیبای کیش به دلیل حضور مسافران و توریست های زیاد، هتل های مختلفی ساخته شده تا نیاز همه مسافران را تأمین کند. برای اقامت در بهترین هتل های کیش لازم است که چند مورد از بهترین ها را از لحاظ امکانات و ویژگی ها با یکدیگر مقایسه کنید، تا در نهایت یک هتل را متناسب با اهداف خود از سفر انتخاب نمایید.
اغلب هتل های خوب جزیره موقعیت های قرارگیری مناسبی دارند و به راحتی می توانید از آنجا به امکانات تفریحی و گردشگری جزیره دست پیدا کنید. به همین جهت پیدا کردن هتل های نزدیک پلاژ بانوان کیش برای افرادی که قصد تفریح و سرگرمی بیشتر دارند آسان تر است.
در این بخش به معرفی بهترین هتل های کیش که در نزدیکی پلاژ بانوان هم قرار گرفته اند و یا شرایط دسترسی آسان تری دارند می‌پردازیم:

هتل داریوش کیش

این هتل جزء معروف ترین هتل های جزیره است که از معماری ایرانی باستان الهام گرفته و تخت جمشید را یادآوری می‌ کند. هتل داریوش کیش خود از جاذبه‌های توریستی جزیره است که در قسمت شمال شرقی قرار دارد. دسترسی آسان این هتل به مراکز دیدنی و گردشگری و همچنین ساحل جزیره موجب شده تا مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد.

هتل میراژ کیش

در صورتی که تمایل به اقامت در یک هتل نوساز با دسترسی آسان به مراکز خرید و ساحل دریا را دارید، هتل میراژ کیش انتخاب مناسبی است که با فاصله کوتاه می‌ توانید به تفریحات دریایی مانند غواصی و جت اسکی دست پیدا کنید.

هتل کوروش کیش

در صورتیکه تمایل به اقامت در یک هتل پنج ستاره با امکانات رفاهی بالا هستید، هتل کوروش کیش بهترین انتخاب ممکن است. چرا که دسترسی آسانی به مراکز خرید مهم جزیره و همچنین ساحل نیلگون خلیج فارس دارد و بهترین شرایط را برای تفریح مهیا می کند.

هتل شایان کیش

برای اقامت در یکی از با سابقه ترین هتل های ۵ ستاره جزیره که در مجاورت اسکله قرار گرفته هتل شایان کیش انتخاب خوبی است. چرا که به مراکز خرید و مراکز دیدنی جزیره دسترسی آسانی دارد.

برای افرادی هم که به دنبال هتل های خوب با قیمت مناسب تر هستند، می توان هتل شایلی کیش، هتل پارس نیک کیش و هتل صدف کیش را پیشنهاد داد. چرا که خدمات بینظیری ارائه می کنند که بدون دغدغه و نگرانی می توانید اوقات خود را در سفر سپری کنید.

جاهای لاکچری کیش نزدیک پلاژ بانوان

پلاژ بانوان کیش (آدرس، ساعت کار و قیمت پلاژ بانوان 1401)

در جزیره زیبای کیش فضاهای دیدنی زیادی وجود دارد که برخی از آنها لوکس و لاکچری بوده و مورد توجه و سلیقه های خاص قرار می گیرد و برخی دیگر نیز قابل استفاده برای همه مسافران است.
در نزدیکی پلاژ بانوان جاهای لاکچری کیش قرار گرفته و می توانید در یک روز رفتن به این فضاها را نیز در لیست خود قرار بدهید. چرا که اوقات شما در سفر بسیار محدود است و باید در یک روز از فضاهای مختلف دیدن کنید، تا بتوانید بهترین بهره را از سفر کوتاه خود ببرید.
از مهمترین جاهای لاکچری کیش که دیدن آنها به همه توصیه می شود و در نزدیکی پلاژ بانوان کیش قرار گرفته، می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • پارک دلفین کیش
 • قلعه وحشت کیش
 • اسکله مرجان کیش
 • مجموعه توریستی پارک پنگوئن کیش
 • باغ پرندگان کیش
 • کشتی یونانی

نتیجه گیری

پلاژ بانوان کیش یکی از بخش های خاص جزیره است که تمامی مسافران که به این جزیره سفر می کنند و به خصوص بانوان از وجود آن رضایت کافی دارند. چرا که با خیال آسوده می توانند از ساحل و دریا با لباس مخصوص شنا استفاده نمایند و به غیر از این موارد امکانات متعددی در داخل پلاژ قرار گرفته که شرایط یک روز خوب و هیجان انگیز را برای آنها فراهم می کند. در صورت شناخت هتل های خوب و نزدیک به پلاژ بانوان و اماکن تاریخی و دیدنی و جاهای لاکچری جزیره می توانید در زمان خود هم صرفه جویی کرده و برنامه ‌ریزی دقیق تری داشته باشید. برای استفاده بهتر از اوقات سفر خود لازم است که در هنگام رزرو تور کیش اطلاعات کاملی را از کارشناسان مجموعه ندا بال آسمان دریافت کنید.

سوالات متداول

1- پلاژ بانوان تا چه ساعتی پذیرش می کند؟

بسته به ساعت کاری پلاژ در فصل های مختلف حداقل تا دو ساعت قبل از پایان ساعت کاری، پذیرش دارد.

3- امنیت بانوان در پلاژ تفریحی بانوان چقدر است؟

این پلاژ با داشتن دیواره های بلند و سایبان های شیبدار هیچ دیدی به داخل ندارد و در یک منطقه پرواز ممنوع قرار گرفته و امنیت کامل برقرار می باشد.

3- برای استفاده از امکانات داخل پلاژ باید هزینه جدا بپردازیم؟

با تهیه بلیط ورودی می توانید از امکانات مختلف داخل پلاژ استفاده کنید، اما هزینه مربوط به رستوران و بوفه و کلا خرید مجزا است.

4- آیا پلاژ بانوان در ایام ماه رمضان باز است؟

پلاژ بانوان کیش برخلاف سایر کشورهای اسلامی در ماه رمضان هم باز بوده و خدمات خود را ارائه می دهد.

 

تورهای پیشنهادی ندا بال

تورهای داخلی: تور قشم | تور مشهد | تور شیراز | تور اصفهان | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)