لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

چکیده

مسافرخانه اصفهان ارزان قیمت موجب می شود تا هزینه مربوط به سفر تا حد زیادی کاهش پیدا کند؛ چرا که بخش مهمی از هزینه ها مربوط به محل اقامت است. در هنگام رزرو تور اصفهان در مجموعه ندا بال آسمان حتما قیمت محل اقامت را به شکل مجزا به دست آورید. اصفهان یکی از شهرهای […]

مسافرخانه اصفهان ارزان قیمت موجب می شود تا هزینه مربوط به سفر تا حد زیادی کاهش پیدا کند؛ چرا که بخش مهمی از هزینه ها مربوط به محل اقامت است. در هنگام رزرو تور اصفهان در مجموعه ندا بال آسمان حتما قیمت محل اقامت را به شکل مجزا به دست آورید.

اصفهان یکی از شهرهای توریستی پرطرفدار در داخل کشور است که به دلیل استقبال بالای مسافران و گردشگران انواع مختلف هتل و مسافرخانه برای اقامت مسافران در نظر گرفته اند.
پیدا کردن لیست مسافرخانه اصفهان ارزان قیمت موجب می ‌شود افراد بدون دغدغه و نگرانی با هر سطح بودجه و هزینه ای بتوانند به این شهر زیبا سفر کنند.
قیمت تور اصفهان در هنگامی که قصد رزرو مسافرخانه را برای اقامت دارید، تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. چرا که هزینه مربوط به این فضاها به نسبت هتل های چند ستاره ارزانتر است. در واقع می توان گفت مسافرخانه ها فقط یک محل برای خوابیدن محسوب می ‌شوند و افرادی که این فضاها را انتخاب می کنند قصد دارند تا اوقات بیشتری را در فضای شهر سپری کنند.
در مجموعه ندا بال آسمان انواع مختلف تور اصفهان در تنوع بالا ارائه می گردد تا همه مسافران با هم سطح بودجه و شرایط بتوانند بهترین انتخاب ها را انجام دهند.

 

نکات مهم در رزرو تور اصفهان با مسافرخانه

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

تور اصفهان جزء پرطرفدارترین تورهایی است که در داخل کشور ارائه می گردد و در حال حاضر از اقصی نقاط کشور خواهان سفر به اصفهان و گشت و گذار در بخش ‌های تاریخی و جاذبه های دیدنی آن هستند.
در هنگام رزرو تور داخلی اصفهان بهتر است که برخی از نکات را مد نظر قرار دهید، تا با انتخاب یک مرحله مناسب برای اقامت بتوانید اوقات خوبی را سپری نمایید.
در اصفهان انواع مختلف مسافرخانه با شرایط متفاوت وجود دارد که پس از بررسی معتبرترین آنها می ‌توانید مراکزی که دسترسی های بهتری دارند و البته قیمت های ارزان تری ارائه می دهند را برای اقامت چند روزه خود انتخاب کنید.
توجه کردن به برخی از نکات در هنگام رزرو تور اصفهان با مسافرخانه کمک می‌ کند تا یک فضای بسیار خوب و کاربردی داشته باشید.

نکات مهم در هنگام رزرو تور اصفهان:

امکانات ارائه شده

امکاناتی که هر مسافر خانه ارائه می دهد از قبیل سرویس های بهداشتی، اتاق های پر نور و قابل تهویه هوا و بسیاری از موارد دیگر باید مد نظر قرار بگیرد.

محل قرارگیری مسافرخانه

مهمترین مسئله محل قرارگیری مسافرخانه ها است که با اقامت در آنها دیگر نیاز به صرف هزینه های بیشتر برای رفتن به نقاط مختلف را ندارید. چرا که برخی از مسافرخانه ها در مرکز شهر اصفهان و در میان بناهای تاریخی قرار دارد.

قیمت ارائه

در کنار قیمت ارزان، به خدمات دریافتی مسافرخانه‌ ها هم توجه کنید؛ گاهی اوقات مسافرخانه هایی با قیمت بسیار ارزان وجود دارد؛ اما هزینه های شما برای رفت و آمد به فضاهای مختلف دو چندان می گردد.

 

بررسی لیست مسافرخانه اصفهان ارزان قیمت

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مهمترین بخش هر سفر محل اقامت آن است که بسته به کیفیت و خدمات ارائه قیمت ‌های متفاوتی دارد. انتخاب یک محل اقامت با کیفیت مناسب و رعایت نکات بهداشتی که قیمت ارزان تری ارائه می‌ دهد موجب می ‌شود تا لذت سفر دو چندان شده و از صرف هزینه های اضافی نیز جلوگیری می گردد.
در این بخش به بررسی لیست مسافرخانه اصفهان ارزان قیمت می پردازیم، تا در صورت تمایل بتوانید از این فضاها به جای هتل ها استفاده کنید؛ چرا که مسافرخانه ها به نسبت هتل قیمت های کمتر ارائه می دهند.

بررسی مسافرخانه های ارزان اصفهان:

مسافرخانه نصف جهان

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مسافرخانه نصف جهان که دارای ۱۸ اتاق با ظرفیت ۴۶ تخت در خیابان امام خمینی قرار گرفته است. در این مسافرخانه تمامی امکانات رفاهی مانند سرویس بهداشتی، تلویزیون و یخچال در داخل همه اتاق ها قرار گرفته و از مسافران و گردشگران ایرانی و خارجی پذیرایی می کند.

مسافرخانه شاد اصفهان

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مسافرخانه شاد اصفهان از لحاظ موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند کاخ و عمارت هشت بهشت، بازار هنر، هتل شیخ بهایی، مدرسه چهارباغ، حوزه علمیه، کتابفروشی زیتون و بسیاری از مراکز دیگر قرار گرفته است. با دسترسی به ایستگاه مترو انقلاب موجب می ‌شود تا مسافرین شرایط بهتری برای حمل و نقل عمومی داشته باشند. آدرس دقیق این مسافرخانه، خیابان چهارباغ عباسی، مقابل خیابان آمادگاه می باشد.

مسافرخانه شهرزاد

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مسافرخانه شهرزاد دارای ۲۶ اتاق بوده که در طبقات اول و دوم قرار دارد؛ از این مسافرخانه تا اماکن گردشگری و پرطرفدار اصفهان مانند چهلستون، مسجد امام، سی و سه پل، کاخ عالی قاپو فاصله بسیار کوتاهی وجود دارد که به راحتی می توانید با طی کردن حداکثر ۳ کیلومتر به تمامی فضاها دست پیدا کنید. برخی از اتاق‌ های این مسافرخانه از سرویس بهداشتی اختصاصی مانند حمام برخوردار نیست. به همین جهت در راهروها سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی تعبیه شده است. آدرس مسافرخانه در خیابان مسجد سید، مقابل بانک ملت، جنب گیتی نورد است.

مسافر خانه امیرکبیر اصفهان

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مسافرخانه امیرکبیر اصفهان جزء مراکز بسیار با سابقه بوده که در چهار راه تختی قرار گرفته و با داشتن اتاق هایی در طبقات همکف و اول به مسافرین خدمات خوبی ارائه می دهد. از ویژگی‌ های خاص این مسافرخانه می‌ توان به نزدیک بودن آن به اماکن گردشگری مانند چهلستون، عالی قاپو و مسجد امام اشاره کرد که با طی کردن حداکثر دو کیلومتر می توانید به این فضاها دست پیدا کنید. در این مسافرخانه سالن صبحانه خوری، در طبقه همکف با ظرفیت ۳۵ نفر قرار گرفته و صبحانه در ساعات بین ۷ و نیم تا ده سرو می شود. آدرس دقیق مسافرخانه در خیابان چهارباغ پایین، جنب ورزشگاه تختی می باشد.

مسافرخانه خیام

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مسافرخانه خیام با دو طبقه و ۱۶ اتاق به مسافران خدمات متفاوتی را ارائه می دهد. این فضا در نزدیکی اماکن تفریحی مانند سی و سه پل، کاخ چهلستون، باغ هشت بهشت قرار گرفته است. محل دقیق قرارگیری این مسافرخانه در خیابان آیت الله کاشانی نرسیده به خیابان طالقانی، چهارسوق شیرازی ها می باشد.

مسافرخانه الماس اصفهان

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مسافرخانه از سال ۹۸ فعالیت خود را آغاز کرده و در دو طبقه با ۱۶ اتاق آماده پذیرایی از مسافران است. نزدیکی این مسافرخانه به حمام تاریخی علی قلی آقا و فضاهای تاریخی دیگر موجب شده تا مسافران به راحتی به اماکنی مانند کاخ چهلستون، میدان نقش جهان و کاخ هشت بهشت بروند. صبحانه در مسافر خانه در زیرزمین با ظرفیت ۸۰ نفر از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح سرو می گردد. محل قرارگیری این مسافرخانه در چهارراه تختی، ابتدای خیابان مسجد سید جنب بانک صادرات است.

مسافرخانه میهن اصفهان

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مسافرخانه میهن جزء مراکز با سابقه در این شهر است که در سال ۱۳۵۰ در دو طبقه به بهره‌برداری رسیده و این فضا با ۱۵ اتاق و در طبقات همکف و دوم قرار گرفته و برخی از اتاق ‌های این مهمانپذیر فاقد حمام و سرویس بهداشتی اختصاصی می باشد. به همین جهت در راهروها حمام و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی به صورت عمومی تعبیه شده است. از این فضا می توانید به اماکن تاریخی مانند کاخ چهلستون دسترسی پیدا کنید و البته تا اماکنی مانند عمارت عالی قاپو، مسجد امام و مسجد چهارباغ نیز فاصله کوتاهی وجود دارد. امکان سرویس صبحانه در داخل اتاق هم فراهم است. محل دقیق قرارگیری این مسافرخانه در اصفهان ،خیابان چهارباغ میدان امام حسین ابتدای چهارباغ پایین می باشد.

 

قیمت تور اصفهان چگونه است؟

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

تور اصفهان یکی از تورهای بسیار خاص است که به عنوان تور داخلی گردشگران زیادی تمایل به تهیه آن دارند. اما مسئله مهمی که در هنگام رزرو تور داخلی اصفهان مد نظر قرار می گیرد، قیمت این تورها است که باید متناسب با شرایط گردشگران ارائه گردد.
معمولاً قیمت تور اصفهان به عوامل مهم ارتباط پیدا می ‌کند که شناخت این عوامل و مد نظر قرار دادن آنها موجب می ‌شود تا یک تور ارزان در مقابل خدمات بی نظیر تهیه کنید:

محل اقامت

در اصفهان محله های اقامت زیادی وجود دارد که همه افراد می توانند با هر سطح بودجه یک مکان مناسب برای خود انتخاب نمایند. مسافرخانه ‌ها جزء بهترین مکان ها محسوب می شود چرا که اصفهان به قدری جاذبه های گردشگری دارد که محل اقامت فقط به عنوان خوابگاه محسوب می شود.

وسایل حمل و نقل

به وسیله هواپیما، قطار، اتوبوس و وسایل شخصی می توان به اصفهان رسید؛ اگر می خواهید یک سفر آسوده، راحت و سریع داشته باشید، هواپیما بهترین گزینه است. اما در صورتی که به دنبال کاهش هزینه های سفر هستید و تمایل دارید که یک تور اصفهان ارزان قیمت را تهیه کنید باید لوازمی مانند اتوبوس و قطار را انتخاب نمایید.

تعداد روزهای صفر

تعداد روزهایی که قرار است در اصفهان بمانید اهمیت زیادی پیدا می ‌کند؛ زیرا در هر روز هزینه ‌های مربوط به خورد و خوراک و گشت و گزار می توانند بر هزینه نهایی تور تأثیر داشته باشند.

تور اصفهان هوایی

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

تور اصفهان هوایی جزء تورهای ۳بوده که با سرعت بالایی انجام می‌ شود و افرادی که حوصله طی کردن مسیر طولانی را ندارند یا گاهی اوقات لازم است که با سرعت بالاتری به اصفهان برسند طرفداران اصلی این تور می باشند.
در هنگام رزرو تور اصفهان هوایی اگر به دنبال کاهش هزینه های نهایی سفر هستید، می توانید با تهیه بلیط چارتری هواپیما تا حد چشمگیری این بلیت را به نسبت بلیط های سیستمی ارزان‌تر تهیه کنید.
اما اگر از سفر خود مطمئن نیستید و تصور می کنید که این سفر ممکن است کنسل شده یا به تاریخ دیگری موکول گردد؛ بلیط چارتری اصلا مناسب نیست؛ زیرا قابلیت کنسلی ندارد و هزینه پرداختی کامل از بین می رود.

 

تور اصفهان عید نوروز

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

در فصل بهار و شروع عید نوروز اصفهان بسیار شلوغ است، در چنین شرایطی تمامی هتل های ۵ ستاره، چهار ستاره و سه ستاره آن از قبل رزرو می گردد.البته قیمت رزرو تور اصفهان عید نوروز  نیز تا حد زیادی به نسبت سایر ایام سال افزایش دارد.
در این ایام شناخت مسافرخانه های معتبر اصفهان که هزینه ارزانتری دریافت می کنند، کمک می کند تا افرادی که بدون برنامه ریزی قبلی یا به شکل کاملاً ناگهانی تصمیم به تهیه تور اصفهان می گیرند نیز بتوانند به این شهر زیبا سفر کند.
البته استفاده کردن از مسافرخانه ها برای افرادی که به شکل خانوادگی سفر می کنند و تعداد آنها زیاد است، از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر بوده و طرفداران بیشتری دارند.

 

رزرو تور اصفهان ارزان قیمت

لیست مسافر خانه اصفهان ارزان قیمت برای اقامت

مجموعه ندا بال آسمان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی همه افراد جامعه سعی می کند تا امکان رزرو تور اصفهان ارزان قیمت را نیز فراهم آورد.
تور داخلی اصفهان جزء تورهای پر طرفدار بوده که افراد زیادی از اقصی نقاط کشور تمایل دارند تا آن را تهیه کنند. با در نظر گرفتن تخفیفات ویژه بر روی این تور موجب شده تا گروه ‌های مالی مختلفی از سطح جامعه بتوانند از خدمات این تورها استفاده نمایند.
امکان رزرو مسافرخانه های ارزان قیمت در شهر اصفهان که در بهترین مناطق شهر قرار گرفته اند موجب می شود تا مسافران با پرداخت هزینه کمتر یک محیط مناسب جهت اقامت تهیه کنند.

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور مشهد | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور آنتالیاتور تفلیس | تور ارمنستان

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)