تور قشم چارتر

تور قشم چارتر

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

تورهای چارتری از بهترین و به صرفه‌ترین تورهای ممکن بوده ولی دردسرهای خود را دارد. فرض کنید شما برای یک سفر می‌توانید بلیت هواپیمایی 10 الی 50 درصد تخفیف دار خریداری کنید. اما باید همیشه چمدانتان را بسته و آماده در یک گوشه بگذارید تا بتوانید در صورت پیدا کردن تور قشم چارتر به سرعت به سمت فرودگاه بروید.

آفر تور قشم چارتر

خرید تور قشم چارتر
اگر به دنبال تور آف خورده و ارزان هستید باید بدانید که شرایط مختلفی وجود دارد که باید قبل از خرید بلیت به آن توجه کنید. همه زمانه شما می‌توانید به مناسبت‌های خاص از سایت ندا بال اسمان آفرهای ویژه‌ای دریافت کنید. حتی یک نکته جالب این است که شما با عضو شدن در باشگاه‌ مشتریان ما می‌توانید هر چند وقت یکبار هدایا و افرهای ویژه‌ی دریافت کنید.

توجه کنید که هر آفری را برای مسافرت قبول نکنید. برای مثال هنگام برررسی آفرها به نوع پرواز، محل اقامت و تعداد روز اقامت توجه کنید تا بتوانید بهتری و مناسب‌ترین تور را خریداری کنید. آفر تور قشم هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی همیشه برگزار می‌شود.

تور قشم چارتر به چه صورتی برگزار می‌شود؟

قیمت تور قشم چارتر
قشم یکی از قطب‌های توریستی بوده و به همین دلیل مسافران زیادی نیز دارد. مسافران در لحظات آخر امکان دارد که سفر خود را لغو کنند یا اینکه برخی اوقات آژانس‌های هواپیمایی برای اینکه با صندلی خالی‌ها ضرر نکنند؛ تور چارتری می‌گذارند. معمولا تورهای چارتری از 10 الی 50 درصد تخفیف دارند و به همین دلیل نمی‌توان تخفیف و قیمت مشخصی را شرح داد.

فقط توجه کنید که تور قشم چارتری در لحظات آخر اجرای تور در سایت قرار می‌گیرد و به همین خاطر شما باید همیشه چمدان به دست آماده سفر باشید. معمولا در تورهای نوروزی و تعطیلات پیدا کردن تورهای چارتری اصلاً کار راحتی نیست و به احتمال زیاد پیدا نخواهید کرد. در نتیجه دلتان را بی خود به تورهای چارتری خوش نکنید. شما می‌توانید تورهای چارتری را هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی خریداری کنید.

قیمت تور قشم چارتر هوایی و زمینی

رزرو تور قشم چارتر
در قسمت‌های بالا به این نکته اشاره کردیم که می‌توانید تور قشم چارتری را هم به صورت هوایی و هم به صورت زمینی به قیمت بسیار مناسبی خریداری کنید. قیمت تور چارتر قشم در سایت ندا بال اسمان معمولا به 40 درصد تخفیف گذاشته می‌شود. قیمت تور قشم چارتری به عوامل مختلفی مثل ساعت پرواز، روز پرواز و غیره بستگی دارد.

کلام آخر

تور قشم چارتری، پیدا کردنش به همین راحتی‌ها نیست اما شما می‌توانید به راحتی و بدون هیچ دردسری تنها با تماس گرفتن با مشاوران سایت ندا بال اسمان، رزرو کنید. شما می‌توانید تور قشم چارتری را هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی تنها با 40 درصد تخفیف خریداری کنید. توجه داشته باشید که تورهای لحظه آخر به سختی پیدا شده و به سرعت پر می‌شوند شما باید قبل از تماس، تصمیم خود را گرفته و در آخر رزرو کنید. فقط توجه داشته باشید که بعد از دریافت تورهای لحظه اخری و چارتری نمی‌توانید آن را لغو کنید.