تور قشم ارزان

تور قشم ارزان

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


اگر دنبال تور ارزان و مسافرت ارزان می‌گردید، قشم را انتخاب نکنید. قشم جزیره‌ای با امکانات بی‌نظیر و تفریحات آبی بوده که شما دوست دارید؛ داخل مسافرت به همه آن‌ها بپردازید. البته هزینه جابه جایی هم در این جزیره کمی گران‌تر از مکان‌های دیگر است اما هزینه سفر به قشم از کیش بسیار کمتر بوده ولی باز هم گران محسوب می‌شود. غذاها قیمت عادی و مناسبی دارند اما رستوران‌های قشم همگی به دلیل کیفیت بالای غذا کمی گران‌تر هستند.

شما می‌توانید تور قشم ارزان را همه روزه و تنها با 40 درصد از سایت ندا بال اسمان رزرو کنید. شرکت خدماتی مسافرتی ندا بال اسمان برای شما پکیج‌های بی‌نظیری ارائه می‌دهد که شما می‌توانید با ورود به سایت آن ها را به بهترین قیمت خریداری کنید.

تور قشم ارزان را از کجا تهیه کنیم؟

تور قشم ارزان یا همان تور لحظه آخری قشم یکی از بهترین انتخاب‌ها است. شما در فصل تابستان می‌توانید به قشم سفر کنید و در برابر این سفر هزینه کمی را بپردازید. حتی در تابستان هزینه‌ها به خاطر گرمای بیش از حد بسیار کاهش پیدا خواهند کرد. در نتیجه اگر توانایی تحمل گرما را دارید؛ اصلاً شک نکنید. برای تهیه تور قشم باید منتظر آفرهای ویژه قشم بمانید.

می‌توانید با سر زدن به سایت ندا بال آسمان، بهترین پکیج‌ها را با بهترین قیمت خریداری کنید. حتی می‌توانید با کارشناسان سایت تماس حاصل نمایید و از تور ارزان قشم مطلع شوید. معمولا به تورهایی که در لحظات آخر ظرفیت خالی دارند؛ تور لحظه آخری می‌گویند. یک نکته مهم درباره تور ارزان قشم با هواپیما این است که شما باید حتماً بلیط چارتری خریداری کنید و در هتل‌های 2 و 3 سه ستاره اقامت کنید.

تور ارزان قشم با قطار یا هواپیما؟

اگر بخواهیم درباره تور قشم ارزان صحبت کنیم؛ بهترین انتخاب قطار است. قیمت تور با قطار بسیار ارزان‌تر از قیمت تور هوایی است.خیلی از افراد ترجیح می‌دهند تا در تعطیلات نوروزی به این جزیره سفر کنند؛ در صورتی که در این بازه زمانی همه قیمت‌ها دو برابر شده و حتی شاید تور ارزان قشم هوایی از تهران دیگر پیدا نشود. شاید بایتان سؤال شود که مگر تور ارزان قشم هوایی نیز امکان پذیر است؟ در جواب این سؤال باید گفت شما می‌توانید به صورت چارتری بلیط را تهیه کنید.

تور ارزان لحظه آخری قشم بهترین انتخاب بوده که شما با بلیط چارتری هواپیما سفر کرده و در هتل‌های 2 و 3 ستاره نیز اقامت خواهید کرد. اگر بودجه کافی برای سفر به قشم را دارید؛ اصلاً در انتخاب تور قشم هوایی شک نکنید. شما می‌توانید از سایت ندا بال آسمان هم تور ارزان قیمت قشم هوایی را رزرو کنید.

تور ارزان قشم از چه شهرهایی امکان پذیر است؟

شما از هر شهری که بخواهید؛ می‌توانید به قشم سفر کنید. ارزان‌ترین تور قشم از مشهد بهترین انتخاب است، بسیاری از افراد دوست دارند که به شهرهای دیگر سفر کرده و از آن‌جا به سمت قشم حرکت کنند. البته ناگفته نماند که ساکنان خود شهرهای اصفهان، مشهد، یزد و غیره دوست دارند به مسافرت بروند در نتیجه باید از همان شهر ها حرکت بلیط قشم را تهیه کنید. تور قشم از تهران ارزان یکی از بهترین انتخاب‌ها بوده در نتیجه باید برای خرید تور قشم لحظه آخری باید به سایت ندا بال آسمان مراجعه کرده و در صورت نیاز با مشاوران سایت تماس حاصل نمایید.

سفر به قشم از هر مکان و شهری امکان پذیر است در نتیجه شما می‌توانید هم به صورت زمینی و هم به صورت دریایی از هر شهری به سمت قشم سفر کنید. خیلی از افراد به دلیل ترس از پرواز، دوست دارند به صورت زمینی به سمت قشم پرواز کنید. تور ارزان قشم از تهران از باقی پکیج‌ها به صرفه‌تر و در نتیجه راحت‌تر خواهد بود.

در نتیجه تور قشم فقط از تهران برگزار نمی‌شود در نتیجه شما می‌توانید از مبدأ دیگری تور قشم را به بهترین قیمت خریداری کنید. پکیج ارزان‌ترین تور قشم از تهران نسبت به شهرهای دیگر کمی گران‌تر است در نتیجه شما می‌توانید این پکیج را از هر شهر دیگر با قیمت ارزان‌تری رزرو و خریداری کنید.

قیمت تور قشم ارزان

قیمت تور کیش معمولا معقولانه و به صرفه است. قیمت تور به پارامترهای مختلفی مثل نوع پرواز، تعداد روز اقامت، محل اقامت و خرج‌های ریز بستگی دارد. همان‌طور که گفتیم قیمت تور کیش از قیمت تور کیش کمی مناسب‌تر مقرون به صرفه‌تر است. قشم برعکس کیش مکانی لاکچری به حساب نمی‌آید؛ در نتیجه قیمت خدمات و امکانات کیش بیشتر از قشم است.
باز هم تمامی قیمت‌ها به انتخابات شما بستگی دارد، برای مثال باید به این نکته توجه کنید که انتخاب هتل و نوع پرواز روی قیمت بسیار تأثیر خواهد داشت. اگر شما هتلی با 6 و 7 ستاره انتخاب کنید؛ در نتیجه این سفر شما تور لوکس قشم محسوب می‌شود. البته هیچ جزیره‌ای به اندازه جزیره کیش لاکچری و لوکس به حساب می‌آید.

تور قشم ارزان با هتل های مناسب

برای اقامت در قشم، چند انتخاب در خدمت شما قرار دارد. برای مثال شما می‌توانید هم در اقامتگاه بومگردی، سوئیت و چادر اقامت کنید. البته جزیره قشم هتل 5 ستاره نداشته ولی در دست ساز است. در نتیجه در آینده‌ای نزدیک قشم به جزیره‌ای لاکچری و لوکس تبدیل می‌شود. ما برای اینکه انتخابات شما راحت‌تر شود؛ هتل‌های اصلی قشم را به سه دسته ارزان، لوکس و اقتصادی تقسیم بندی کردیم:

• هتل‌های ارزان: هتل پارک (2 ستاره)، هتل مروارید(2ستاره)، هتل دیپلمات(2ستاره)، تل نخل رزین(3ستاره)، هتل آرمان درگهان(3ستاره)، هتل پرشین گلف(3ستاره)

• هتل‌های اقتصادی: ژئو پارک (3ستاره)، هتل رویال(3ستاره)، هتل آرکا(3ستاره)، هتل ریحان (3 ستاره)، هتل سما (3 ستاره)

• هتل‌های لوکس: پرشیا (3 ستاره)، هتل فولتون ساحلی(4ستاره)، آتامان (4ستاره)، آرتا(4ستاره)، ایرمان (4ستاره)

از بین هتل‌های بالا، هتل آرتا، ایرمان و ارم از هتل‌های محبوب مسافران می‌باشد. این هتل‌ها از نظر کیفیت و تمیزی حرف اول می‌زنند. خوشبختانه این هتل‌ها نوساز بوده و از نظر امنیت حرف اول و آخر را می‌زند. سوئیت‌های قشم از لحاظ قیمتی بسیار مناسب‌تر از هتل‌ها هستند اما رزرو سوئیت قبل از رسیدن به قشم اصلاً پیشنهاد نمی‌شود. چون بسیاری از سوئیت‌های قشم بسیار کثیف هستند.

زمان مناسب برای سفر به قشم

بهترین زمان برای رزرو ارزان ترین تور قشم از آبان تا اردیبهشت است. یک نکته این است که شما می‌توانید پکیج تور کیش در تابستان را به بهترین قیمت خریداری کنید. به دلیل گرمای بالای کیش هر کسی به این جزیره مسافرت نمی‌کند و به همین دلیل تور قشم در تابستان بسیار ارزان‌تر است.هوا در آبان و اردیبهشت بسیار معتدل و مرطوب است در نتیجه بهترین پیشنهاد می‌باشد.

در طول تابستان آفرهای ویژه‌ای به قشم ارائه می‌شود که شما با سر زدن به سایت ندا بال اسمان می‌توانید پکیج‌ها را بررسی و خریداری کنید. در فصل تابستان و اواخر بهار، نرخ تورهای قشم به دلیل افزایش دمای هوا کاهش پیدا می‌کند. اگر در این فصل قصد سفر دارید؛ توجه داشته باشید که به علت گرمای زیاد امکان بازدید از مناطق و استفاده از اماکن تفریحی در طول روز دشوار خواهد بود.

خرید از قشم

مراکز خرید در قشم نزدیک به یکدیگر ساخته شده‌اند و به همین دلیل برای خرید و جابه جایی نیاز به گرفتن تاکسی یا وسیله نقلیه نیست. در بازار و پاساژ‌های قشم تقریبا همه چیز با مناسب‌ترین قیمت پیدای می‌شود. شما حتی می‌توانید برای خرید به بازارهای قدیمی قشم بروید. سفر ارزان به قشم الکی نیست و شما می‌توانید در این جزیره هر چیزی با زیر قیمت خریداری کنید و لذت ببرید.

مراکز قشم به حدی بزرگ و زیاد هستند که برای گشتن نیاز به یک هفته دارید تا بتوانید علاوه بر گردش خرید کنید. خیلی از افراد ترجیح می‌دهند تا برای خرید نوروز به قشم سفر کنند و تمامی وسایل را از آنجا خریداری کنند. حتی خیلی از افراد سفر می‌کنند تا وسایل مورد نیاز خود را خریداری کنند. شما علاوه بر خرید در مراکز آن می‌توانید تفریح کند؛ برای مثال در مراکز معروف قشم حتی شهربازی هم تأسیس شده که شما می‌توانید با آن هیجان را تجریه کنید.

انتخاب جزیره قشم یکی از بهترین انتخاب‌ها است چه برای سفر و گردش چه برای خرید، شما می‌توانید با ندا بال آسمان تور ارزان قیمت قشم را رزرو کرده و از مسافرت خود لذت ببرید. در فصل تابستان باز هم قیمت‌ها نصف شده و حتی آفرهای ویژه‌ای در خدمت شما قرار خواهد گرفت . در نتیجه سفر در تابستان برای شما مقرون به صرفه‌تر و لذت بخش‌تر خواهد بود به شرطی که بتوانید گرما را تحمل کنید.

همان‌طور که می‌دانید برای خرید شما می‌توانید داخل پاساژها رفته و از کولرها و خنکی پاساژ استفاده کنید. فقط در زمانی که می‌خواهید به هتل برگردید این گرما شما را شاید اذیت کند. در نتیجه زیاد نگران گرما نباشید.

جزیزه قشم مقصد اکثر گردشگران

قشم با جاذبه های بسیار زیادی که دارد، یکی از مقاصد اصلی گردشگران در شهر های جنوبی است. بافت تاریخی و خاص این منطقه برای بسیاری از افراد جذابیت فوق‌العاده‌ای دارد. هنوز هم زندگی و فرهنگ جذاب این مردم حفظ شده است و آب و هوای فوق‌العاده این منطقه برای هر شخصی یکی از بهترین تجربیات زندگی‌اش محسوب می شود. جزیره قشم سواحل بی نظیری دارد و دیدن طلوع و غروب خورشید یک تجربه رؤیایی و بسیار دل‌چسب است که هیچ‌کس نمی خواهد در سفر به این منطقه آن را از دست بدهد. اگر شما هم می خواهید به این منطقه سفر کنید و هنوز برنامه‌ای برای آن نریخته‌اید، حتماً برای سفر بعدی خود به این گزینه فکر کنید.

وجود جاذبه های بسیار زیادی مانند دره ستارگان، جزیره ناز، جنگل حرا، دره چاهکوه، غار خربس، دره تندیس ها و بسیاری از موارد دیگر، در کنار زیبایی های طبیعی و سواحل قشم، در انتظار مسافران ماجراجو و طبیعت دوست هستند. یکی از مسائل اصلی در سفر، تأمین هزینه های مالی آن می باشد. شما باید بتوانید با توجه به بودجه‌ای که دارید، برنامه‌ریزی ها را انجام دهید. پیدا کردن اقامتگاه مناسب، یافتن دیدنی ها و راه رسیدن به هریک، هزینه رفت و آمد و خوراکی، دغدغه زمان‌بندی و بسیاری از نکات دیگر می توانند بسیار طاقت فرسا باشند. بهترین چاره برای این مواقع به‌ویژه زمانی که با خانواده سفر می کنید، استفاده از تور می باشد.

علاوه بر این‌که در سفر با تور دیگر دغدغه تأمین غذا و جا را ندارید و همچنین می توانید برای همه موارد به مسئولان مربوط اعتماد کنید و از سفر خود لذت ببرید، دغدغه مالی شما هم کمتر خواهد بود. تور ارزان قشم یکی از خدماتی است که توسط آژانس های مختلف ارائه می شود و می تواند موقعیت بسیار مناسبی برای افرادی که می خواهند با بودجه کمتری سفر کنند، می باشد.

کلام آخر

سفر به قشم در هر زمانی و از هرجایی به عنوان لذت‌بخش‌ترین سفرها بوده و شما می‌توانید با رزرو تور قشم ارزان این لذت را دو برابر کنید. فقط دقت داشته باشید که ارزان بودن تور یا هر وسیله‌ای همیشه به نفع شما نیست. برای رزرو تور باید به آژانس مسافرتی یا شرکت خدماتی مسافرتی اعتماد داشته باشید تا خدایی نکرده به مال و سلامت شما آسیب وارد نشود.
در صورت نیاز می‌توانید به سایت ندا بال آسمان مراجعه کرده و بهترین پکیج‌های تور قشم را با بهترین قیمت دریافت کنید. البته در صورت نیاز می‌توانید با مشاوران خبره سایت نیز تماس حاصل نمایید و به صورت آنلاین و رایگان مشورت کنید.