تور قشم عید نوروز

تور قشم عید نوروز

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

تعطیلات نوروزی بهترین انتخاب برای سفر کردن با خانواده است. شما در کل سال در حال کار کردن؛ هستید. در نتیجه در تعطیلات نوروزی نیاز به استراحت و تفریح دارید. تور قشم عید نوروز بهترین انتخاب برای افراد است. البته در این زمان افراد بیشتر سفر به کیش را در اولویت خود قرار می‌دهند. در صورتی که سفر به قشم هم به صرفه‌تر و هم جذاب‌تر است.

 

آب و هوای قشم در فصل بهار 1402

خزید تور قشم عید نوروز
قشم در زمستان به ایده‌آل‌ترین آب و هوای خود می‌رسد اما نباید فراموش کرد که هوای بهاری آن‌جا قابل تحمل‌تر از هوای تابستانی است. این جزیره در آب و هوای گرم و خشک به سر برده و به همین دلیل هوای به شدت گرمی دارد برای سفر به قشم و کیش شما باید بین گرم و گرم‌تر یک فصل را انتخاب کنید.

در واقع آب و هوای گرم و خشک در قشم باعث شده تا تفریح در تابستان به حداقل برسد. در فصل بهار هوای این جزیره کمی بهتر از تابستان و کمی بدتر از پاییز و زمستان بوده است. قشم جزیره‌ای شرجی در ایران است و به همین دلیل نباید رطوبت هوا را نیز فراموش کرد. رطوبت قشم به اندازه رطوبت شمال کشور نیست اما به همان اندازه به همراه گرما باعث آزار و اذیت شما خواهد شد.

معمولا این رطوبت ر زمستان به حداقل خود می‌رسد اما در فصل بهار این رطوبت وجود دارد و فقط از دمای هوا کاسته می‌شود. در اوایل فصل بهار اب و هوا بسیار خوب خواهد بود در صورتی که هر چه به اواخر بهار نزدیک شوید، آب و هوا به سمت گرم شدن می‌رود.

قیمت تور قشم عید نوروز 1401

قیمت تور قشم عید نوروز
تور قشم در نوروز بسیار گران‌تر از روزهای دیگر خواهد بود. در واقع حتی در زمستان به دلیل تقاضای زیاد افراد برای تور قشم این قیمت بسیار افزایش پیدا خواهد کرد اما بسیاری از خانواده‌ها به دلیل فرزندان دانش آموز یا دانشجو خود نمی‌توانند در زمستان به این جزیره سفر کنند در نتیجه باید در تعطیلات از این جزیره دیدن کنند.

در نتیجه تاکنون متوجه اهمیت تور قشم در عید نوروز شده‌اید. البته پارامترهای مختلفی بر روی قیمت تور قشم نوروزی تأثیر خواهد داشت. با توجه به تورم و وضعیت اقتصادی نامناسب ایران نمی‌توان اعداد دقیقی برای مسافرت و خرید تور مشخص کرد.

اصلی‌ترین فاکتور قیمت تور قشم عید نوروز، نرخ بلیت رفت و برگشت است. البته نباید از هزینه اقامت نیز غافل شد. در هر صورت شما باید بتوانید بودجه خود را مدیریت کنید تا از مسافرت خود نهایت لذت را ببرید. به طور کلی نصف پول شما برای پرواز و بلیت هوایی خواهد رفت. برای کنترل هزینه بلیت هواپیمایی می‌توانید از پروازهای چارتری استفاده کنید.

همان‌طور که گفتیم مسافرت در فصل بهار و زمستان از بهترین انتخاب‌ها می‌باشد اما نباید هزینه آن را فراموش کنید هزینه تور قشم نوروزی از زمستانی بسیار بیشتر خواهد بود اما در عوض جزیره قشم در تعطیلات نوروز برنامه‌های خیلی خفنی برای افراد تهیه کرده است.

 

تور قشم نوروزی به همراه تخفیف ویژه

رزرو تور قشم عید نوروز
نباید تعطیلات نوروز را دست کم بگیرید؛ شما حدوداً 11 ماه در حال کار کردن و تحصیل بودید؛ در فصل بهار و تعطیلات نوروزی حال نوبت به شما می‌رسد. بسیاری از افراد با هزینه تور قشم نوروزی مشکل دارند و به دنبال تورهای ارزان می‌روند.

شما باید برای رزرو تور به نوع هواپیما، تعداد روز اقامت، محل اقامت، قیمت و غیره آن توجه کنید اما نباید فراموش کرد در بسیاری از آژانس‌های هواپیمایی شما نمی‌توانید خدمات مناسبی را تهیه کنید. در نتیجه باید هنگام انتخاب شرکت خدماتی مسافرتی تمام تمرکز خود را بگذارید.

افزایش تقاضای مردم برای تور قشم در فصل بهار یا تعطیلات نوروزی به قدری زیاد است که در این ماه هرروز حدوداً 15 پرواز برای سفر به قشم رزرو می‌شوند. شما می‌توانید با سر زدن به سایت ندا بال اسمان قیمت تور نوروزی قشم را به حداقل ممکن برسانید. سایت ما هرماهه برای شما 40 درصد تخفیف ویژه در نظر خواهد گرفت.

قبل از خرید و رزرو تور قشم عید نوروز افراد به دنبال تور ارزان نوروزی می‌گردند و به همین دلیل به سراغ تورهای چارتری یا لحظه اخری می‌روند اما باید بدانید به دست آوردن این تورها اصلاً کار راحتی نخواهد بود و شما بهتر است این گزینه را تا حدودی از اولویت خود دور کنید.

 

تور لحظه آخری قشم عید نوروز 1401

تور قشم عید نوروز ارزان
تورهای لحظه آخری را شما زمانی می‌توانید تهیه کنید که ظرفیت هواپیما یا تور به طور کامل پر نشده باشد در نتیجه شما در این زمان می‌توانید تورهای لحظه آخری را 2 الی 3 روز قبل از اجرا تهیه کنید. تور لحظه آخری قشم در عید نوروز یک مشکل اساسی دارد و آن هم این است که به دلیل تقاضای زیاد افراد، پیدا ظرفیت خالی تقریباً غیر ممکن است.

به هیچ عنوان دلتان را برای تورهای دقیقه 90 قشم نوروزی خوش نکنید؛ در این صورت نمی‌توانید به مسافرت بروید. در فصل بهار و زمستان می‌توانید بیشتر از آفرهای ویژه سایت استفاده کنید. برای مثال ندابال آسمان برای شما در فصل بهار هم تورهای دقیقه 90 و هم تورهای افری می‌گذارد. در صورت نیاز حتی می‌توانید با مشاوران سایت به صورت کاملاً رایگان ارتباط برقرار کنید.

 

تور قشم نوروزی از تهران

تور قشم عید نوروز لحظه آخری
تور قشم معمولا از شهرهای بزرگ برگزار می‌شود، تعداد شهرها حتی در فصل زمستان و تعطیلات بهاری دو برابر می‌شود. در نوروز به دلیل تقاضای بالا شما از هرجای کشور می‌توانید به پرواز مستقیم و غیر مستقیم قشم بپردازید.

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که تور قشم عید نوروز فقط از تهران امکان‌پذیر است در صورتی که شما می‌توانید تور قشم از مشهد، کرمان، اهواز، گیلان، شیراز، تبریز، اراک و شهرهای دیگر رزرو کنید.

در میان تمامی این شهرها، تهران از محبوب‌ترین شهرها شناخته می‌شود و در نتیجه به عنوان پر متقاضی‌ترین شهر نیز است. در نتیجه روزانه بالای 20 تا پرواز به سمت قشم می‌فرستد.

تور قشم نوروزی در هتل های لوکس

خزید فوری تور قشم عید نوروز
جزیره کیش از جزیره قشم، لاکچری‌ترین بوده و به همین دلیل هتل‌های لوکس و 5 ستاره بیشتری دارد. هتل‌های قشم هنوز به اندازه هتل‌های کیش 5 ستاره نیست اما باز هم می‌توانید برای اقامت هتل‌های لاکچری 4 ستاره قشم را رزرو کنید.

هتل‌های لاکچری همیشه ظرفیتشان در حال تکمیل است چون افراد عاشق خوش‌گذرانی در هتل‌ها با امکانات بسیار بالا هستند. شما باید محل اقامت خود را با توجه به بودجه خود مشخص و رزرو کنید. هتل‌های لوکس و لاکچری به درد افرادی که به دنبال هتل‌های ارزان هستند؛ نمی‌خورد.

تورهای لوکس نسبت به تورهای معمولی ظرفیت کمتری دارند و بسیار کم ارائه می‌شوند در نتیجه باید برای رزرو تورهای لوکس و لاکچری قشم از تهران سریع‌تر اقدام کنید در غیر این صورت ظرفیت به سرعت پر می‌شود.

 

تور ارزان قشم نوروز

تور قشم عید نوروز ارزان
اگر برای شما هزینه و قیمت در اولویت باشد باید با توجه به بودجه خود مسافرت کنید. خیلی از افراد گمان می‌کنند که نمی‌توانند تور ارزان قشم عید نوروز را دریافت کنند. در صورتی که شما می‌توانید با انتخاب قطار هزینه خود را نصف کنید یا حتی به حداقل برسانید.

همان‌طور که گفتیم قیمت تور قشم عید نوروز بیشتر به محل اقامت و نوع پرواز شما بستگی دارد. در این صورت اگر بتوانید تور زمینی رزرو کنی؛ می‌توانید تا حدودی این قیمت را کاهش دهید. به غیر از پرواز می‌توانید با رزرو هتل‌های 2 ستاره یا سوئیت‌ها می‌توانید هزینه را به حداقل برسانید.

تور ارزان لحظه آخری قشم برای افرادی که به دنبال تور ارزان هستند؛ بهترین انتخاب بوده و در نتیجه می‌توانید با دریافت بلیت‌های چارتری تا حدودی این قیمت بالای تور نوروزی را پایین بیاورید. اگر بودجه کافی برای سفر قشم هوایی را ندارید؛ در خرید پکیج تور زمینی ارزان قشم اصلاً شکن نکنید.

زمان مناسب برای سفر با تور قشم عید نوروز

تور قشم عید نوروز لحظه اخری
بهترین زمان برای سفر به قشم اواخر زمستان و اوایل بهار است. هرچه به اواخر بهار نزدیک می‌شویم؛ دما افزایش پیدا کرده در نتیجه قیمت کاهش پیدا خواهد کرد در نتیجه شما باید با توجه به بودجه خود بهترین زمان مناسب برای سفر به قشم را انتخاب کنید.

در طول تابستان آفرهای ویژه‌ای برای تور قشم ارائه می‌شود اما برای رزرو و دریافت پکیج تور قشم عید نوروز باید به سایت ندابال اسمان مراجعه کرده و با مشاوران سایت به صورت رایگان مشورت کنید. البته ناگفته نماند که هوا در آبان و اردیبهشت در جزیره قشم بسیار معتدل و مرطوب بوده و به همین دلیل پیشنهاد ما به شما سفر در این زمان است.

هر زمانی را انتخاب کردید باید سریعاً برای رزرو اقدام کنید. در فصل بهار و زمستان به دلیل تقاضای بالا، تمامی تورها به سرعت تکمیل ظرفیت می‌شوند. می‌توانید در صورت نیاز با مشاوران سایت به صورت رایگان مشورت کنید.

 

کلام آخر

برای رزرو تور قشم عید نوروز با 40 درصد تخفیف می‌توانید به شرکت خدمات مسافرتی ندابال آسمان مراجعه کرده یا به صورت اینترنتی پکیج‌های مختلف را بررسی کرده و بهترین آن را با توجه به بودجه خود خریداری کنید. خوشبختانه این سایت به مناسبت‌های مختلف تخفیف‌های ویژه‌ای در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد و حتی در صورت نیاز می‌توانید زمان تور خود را تغییر دهید.

برخی از افراد برایشان مشکلاتی پیش آمده و می‌توانند با شرایط خاصی تور خود را لغو کرده و قسمتی از پول خود را دریافت کنند. توجه داشته باشید که تورهای لحظه آخری به هیچ عنوان قابل لغو کردن نیستند.