شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

چکیده

شهر عجایب اصفهان جزء بزرگترین شهربازی های استان اصفهان بوده که هر روز پذیرای مردم زیادی از اصفهانی ها و گردشگران می باشد. در این شهربازی محیطی شاد و مفرح برای خانواده ها به وجود می آید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ساعات کاری این شهربازی و آدرس دقیق آن در هنگام رزرو تور […]

شهر عجایب اصفهان جزء بزرگترین شهربازی های استان اصفهان بوده که هر روز پذیرای مردم زیادی از اصفهانی ها و گردشگران می باشد. در این شهربازی محیطی شاد و مفرح برای خانواده ها به وجود می آید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ساعات کاری این شهربازی و آدرس دقیق آن در هنگام رزرو تور اصفهان حتماً از کارشناسان آن در این زمینه کمک بگیرید.

شهربازی یکی از مکان هایی است که همه خانواده ها علاقه دارند که به آنجا رفته و از بازی های مختلف آن برای تخلیه انرژی و گذراندن اوقات شاد و مفرح استفاده کنند. به خصوص خانواده هایی که فرزندان کوچک به همراه دارند می ‌توانند برای به دست آوردن اوقات فراغت شاد و مفرح، انواع مختلف شهربازی در شهر اصفهان را انتخاب نمایند.
شهر عجایب اصفهان در بین تنوع بالای شهربازی ها یکی از مناسب ‌ترین گزینه ها قرار می گیرند. زیرا با داشتن دو بخش برای بزرگترها و کودکان لوازم تفریح برای همه افراد را مهیا کرده است.
مجموعه ندا بال آسمان با بررسی دقیق و کامل در مورد بخش های تفریحی و گردشگری اصفهان کمک می کند تا در هنگام رزرو تور اصفهان زمستان اطلاعات کافی برای گشت و گذار و طی کردن اوقات فراغت خود در این شهر را به دست آورید.

 

تور اصفهان و شهربازی های آن

شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

اصفهان جزء شهرهای بسیار زیبا برای گشت و گذار و رفتن به اعماق تاریخ ایران است. چرا که در هر گوشه و کنار این شهر بناهایی قدیمی از گذشته‌ های دور مشاهده می شود.
اما بسیاری از افراد که قصد سفر به اصفهان را دارند فقط به دنبال دیدن مناظر تاریخی و جاذبه های قدیمی نیستند، بلکه تمایل دارند اوقات هیجان انگیزتری را در این شهر سپری کنند و البته اغلب کودکان و بچه ها نیز به دنبال تفریحات شاد می باشند.
وجود انواع شهربازی در شهر اصفهان به صورت روباز و سرپوشیده موجب شده، تا برای این دسته از افراد نیز اوقات فراغت خوشایندی مهیا گردد. چرا که زندگی در خانه های آپارتمانی کوچک اجازه فعالیت به کودکان را نمی ‌دهد و در فضاهای بازی می توانند تمام انرژی خود را تخلیه کنند.
در هنگام رزرو تور اصفهان، آشنایی با شهربازی های مختلف و خدمات گوناگونی که هر کدام از این مراکز ارائه می دهند، موجب می شود تا در مدت محدود سفر انتخاب های بهتری انجام دهید.
شهر عجایب اصفهان یکی از بزرگترین مراکز تفریحی به شمار می ‌رود که در آن انواع مختلف لوازم بازی و شرایط گذراندن اوقات فراغت پرهیجان وجود دارد.

 

مجموعه تفریحی شهر عجایب اصفهان

شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

مجموعه تفریحی شهر عجایب اصفهان یکی از بزرگترین شهربازی ها در استان اصفهان قرار دارد. این مجموعه هر روز میزبان مردم شریف اصفهان و تمامی گردشگران بی شماری از اقصا نقاط در کشور و حتی گردشگران خارجی است.
انواع وسایل پیشرفته و نوین تفریحی وجود دارد که همه خانواده ها می توانند متناسب با شرایط و روحیات خود لحظات شاد و مفرحی را سپری کنند.
این شهربازی جزء مکان های سرپوشیده است که در هر زمان از سال بدون توجه به شرایط آب و هوایی می توانید، از تمامی امکانات آن استفاده نمایید، این مجموعه را در سال ۱۳۹۰ در یک زمین به مساحت ۴۰۰۰ متر مربع ساخته اند.
این شهر بازی در تمام طول هفته از ساعت ۲ بعد از ظهر تا ۱۱ شب خدمات گسترده خود را در زمینه های متنوع ارائه می ‌دهند و از مسافران میزبانی می ‌کند. در روزهای جمعه و ایام تعطیل سال از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۱ شب باز بوده، تا افراد بیشتری بتوانند از این فضا بازدید کنید.

محل قرارگیری شهربازی در طبقه زیرین پایانه مسافربری صفه می باشد که این محل شرایط دسترسی آسان تری دارد و همه مسافران و گردشگران نیز بدون دغدغه و دردسر می توانند آدرس آن را پیدا کنند.

 

بررسی تجهیزات شهر عجایب

شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

شهر عجایب اصفهان با تمامی وسایل پیشرفته و نوین تجهیز شده و سبب به وجود آمدن لحظات شاد و مفرح برای همه اعضای خانواده می گردد.
با بررسی امکانات و وسایل موجود در شهر عجایب در می یابیم که این وسایل در دو دسته بندی مهم قرار گرفته که یک بخش آن مختص کودکان و بخش دیگر مختص بزرگسالان است.

امکانات بخش بزرگسالان:

 • بازی بیلیارد و انجام آن به مدت ۳۰ دقیقه
 • یک گیم بازی ایر هاکی با ۷ گل یا حدود ۱۰ دقیقه
 • بازی پینگ پنگ به مدت ۳۰ دقیقه
 • بازی فوتبال دستی به مدت ۳۰ دقیقه
 • یک گیم بازی کشتی
 • بخش کنسول بازی ایکس باکس و بازی های ویدیویی

 

امکانات بخش کودکان:

 •  کاراسل
 •  قطار کودک
 •  تاب کودک
 •  ترامپولین یا تخته فنردار
 •  مری گراند
 • هلیکوپتر
 •  بسکتبال
 •  گیم آبپاش
 •  کلبه شادی
 •  خانه کودک

یکی از مراکز بیاد ماندنی و خاص شهر عجایب بوده که اغلب افراد از این فضا برای برگزاری جشن تولدها و مناسبت های دیگر استفاده می کنند، تا لحظات به یادماندنی برای کودکان خود به وجود آورند.
در خانه کودک هم خدمات متفاوتی ارائه می گردد که سینمای چهار بعدی با پخش بهترین و به روز ترین فیلم های روز دنیا و همراه عینک از مهمترین آنها محسوب می شود.

 

امکانات شهربازی شهر عجایب

شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

معمولاً در هنگام انتخاب شهر بازی برای گذراندن چندین ساعت اوقات فراغت به صورت خانوادگی در نظر گرفتن برخی از امکانات اهمیت زیادی پیدا می کند، تا بتوانید اوقات فراغت خود را در آرامش خاطر بگذرانید.
در شهر عجایب اصفهان امکانات متفاوتی برای رفاه حال تمامی بازدیدکنندگان و به خصوص مسافران و گردشگران ارائه می گردد که مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• وجود تجهیزات کافی در بخش بازی بزرگسالان و کودکان موجب می شود تا هر فرد بر اساس سلیقه لوازم سرگرمی خود را پیدا کند.

• داشتن کافی شاپ و بوفه موجب می شود تا در صورت نیاز به تهیه مواد خوراکی و نوشیدنی بدون دغدغه و مشکل از این فضاها استفاده کنید.

• وجود پارکینگ هم یکی از مهمترین دلایل مورد توجه بودن این مجموعه است، چرا که افرادی که با ماشین های شخصی می آیند در آرامش می توانند ماشین خود را پارک کنند.

• کارتخوان جزء لوازم ضروری برای پرداخت هزینه های مربوط به استفاده از تجهیزات درون شهربازی است و دیگر نیاز به همراه داشتن پول نقد نمی خواهد.

• وجود وسایل کمک های اولیه خیال شما راحت می‌کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوانید به راحتی با آن برخورد کنید.

 

تأسیسات مهم در شهر عجایب اصفهان

شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

تأسیسات در شهربازی جزء موارد بسیار مهمی است که تأثیر مستقیم بر کیفیت خدمات ارائه شده و بالاتر بردن ایمنی محیط دارد.
به همین جهت در شهر عجایب اصفهان نیز تاسیسات کاملاً استاندارد و بروز قرار گرفته، تا بدون نگرانی از ایجاد خطر و مشکلات گوناگون خدمات خود را ارائه دهد.
از لحاظ گرمایش و سرمایش در این مجموعه از اسپیلت و بخاری استفاده می شود، وجود برق اضطراری که توسط ژنراتور تأمین می گردد. در صورت قطعی برق مشکلی برای دستگاه ها به وجود نمی آیند.
مجموعه سیستم ایمنی اعلام حریق علائم هشدار دهنده و کپسول آتش نشانی قرار دارند و در صورت گروه کوچکترین حادثه با سرعت می توان آن را کنترل کرد.
ساختن آسانسور موجب می شود تا افرادی که محدودیت عبور از پله را دارند به راحتی به این فضا رفت و آمد کنند.
با استفاده از سیستم نور و روشنایی پروژکتور و لامپ ال ای دی در کنار صرفه جویی انرژی، نور کافی در فضا وجود دارد.
وجود تهویه مطبوع توسط دستگاه های فن و هواکش بسیار قوی از ایجاد هرگونه بوی بد و تنگی نفس در این فضا جلوگیری می کند.

 

تور اصفهان زمستان

شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

معمولاً در شهر اصفهان فصل زمستان همراه بارش برف و باران است و وجود برف های زیاد موجب می‌ شود تا مناظر بسیار زیبا خلق گردد و تمامی جاذبه های گردشگری و تفریحی این شهر با وجود منظره برف، زیبایی دو چندانی پیدا می کند.
با فرا رسیدن فصل زمستان و سرد شدن هوا میزان استقبال از تور اصفهان تا حد زیادی کاهش پیدا می ‌کند و افراد می توانند تور اصفهان زمستان را با کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب به دست آورند.
تجربه داشتن سفر به اصفهان در شرایط خلوت بودن شهر بسیار بی نظیر بوده و برای رسیدن به هر مجموعه و فضای بدون قرارگیری در صف های طولانی می توانید از آنها بازدید کنید.
در اصفهان جاذبه ها و تفریحات متعدد وجود دارد که در هر شرایط آب و هوایی می توانید از آن بهره ببرید. یکی از بهترین آنها شهر عجایب اصفهان است که در آن اوقات فراغت خوبی را با خانواده سپری کنید.
سرپوشیده بودن این شهربازی موجب می شود تا بدون نگرانی از مریض شدن فرزندان و همراهان خود به این مکان رفته و از بازی های متعدد و هیجان انگیز آن بهره ببرید.

 

تور اصفهان عید نوروز

شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

اصفهان در عید نوروز جزء شلوغ ترین شهرهای کشور محسوب می شود؛ چرا که از اقصی نقاط ایران و حتی از کشورهای دیگر برای گذراندن اوقات فراغت به این شهر تاریخی سفر می کنند.
شناخت هر چه بیشتر و بهتر مراکز تاریخی و دیدنی و فضاهای تفریحی در اصفهان کمک می کند، تا در بین شلوغی های شهر مراکز خاصی برای خود پیدا کنید که زمان سپری کردن اوقات فراغت لذت کافی را از آنها ببرید.
شهر عجائب اصفهان یکی از این مراکز است که در بین شلوغی های موجود در عید نوروز می توانید همه روزه از ساعت 11 ظهر تا 11 شب به آنجا مراجعه کرده و اوقات فراغت خوبی را برای خود و خانواده بسازید.
برای رزرو تور اصفهان عید نوروز بهتر است به موقع اقدام کرده و در صورت تمایل به حضور در اصفهان در نیمه اول تعطیلات فروردین حتماً یک ماه قبل از شروع سال جدید اقدام کنید تا متناسب با شرایط خود هتل های واقع در مرکز شهر اصفهان را رزرو نمایید. چرا که در این شرایط دیگر نیاز به طی کردن مسیرهای شلوغ و پر ترافیک برای رفتن به مکان های تاریخی و گردشگری نیست.

 

رزرو تور اصفهان با قیمت مناسب

شهر عجایب اصفهان کجاست؟ تصاویری از شهر عجایب اصفهان

رزرو تور اصفهان با قیمت مناسب جزء اولویت همه مسافران و گردشگرانی است که تمایل دارند توسط تور سفر کنند.
مجموعه ندا بال آسمان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی کلیه سطح جامعه سعی می کند تا انواع تور اصفهان را به همراه ۴۰ درصد تخفیف ارائه دهد، تا همه خانواده ها با هر سطح بودجه و درآمد بتوانند اوقات خوشی را در این شهر بگذرانند.
در هنگام رزرو تور داخلی اصفهان در صورتی که نیاز به دریافت اطلاعات برای انتخاب زمان سفر، محل اقامت و خدمات دریافتی در طی سفر را دارید می توانید با کارشناسان مجموعه ندا بال آسمان به شکل مستقیم تماس بگیرید، این افراد با داشتن اطلاعات کافی سعی می کنند تا تمام آنچه مدنظر مسافران و گردشگران است را ارائه دهند که این افراد با خیال راحت تر بتوانند از فضای مناسب استفاده کنند.

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور مشهد | تور چابهار

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور ارمنستانتور آنتالیاتور تفلیس

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)