بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه

چکیده

  بهترین مکان های استانبول برای عکاسی به قدری زیاد است که تمامی افراد در صورت آماتور بودن هم می توانند عکس های زیبا از مناطق مدرن و قدیمی استانبول ثبت کنند. بهتر است برای آشنایی بیشتر با این مکان ها و ثبت جذابیت‌ های فوق‌العاده استانبول از تیم حرفه ای ندا بال آسمان در […]

 

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی به قدری زیاد است که تمامی افراد در صورت آماتور بودن هم می توانند عکس های زیبا از مناطق مدرن و قدیمی استانبول ثبت کنند. بهتر است برای آشنایی بیشتر با این مکان ها و ثبت جذابیت‌ های فوق‌العاده استانبول از تیم حرفه ای ندا بال آسمان در هنگام رزرو تور استانبول اطلاعات لازم را به دست آورید.

استانبول یکی از شهرهای تاریخی کشور ترکیه است که با داشتن جاذبه های فوق‌العاده زیبا بهترین شرایط را برای عکاسی مهیا می سازد، تا مسافران در این شهر با ثبت عکس های مختلف بتوانند خاطرات خود را در این شهر ثبت کنند.
در تمام محله های استانبول از محله های قدیمی و تاریخی گرفته تا محله های جدید و مدرن آن سوژه ها و مکان هایی برای عکاسی وجود دارد که افراد حرفه ای و عکاسان غیر حرفه ای و آماتور می ‌توانند عکس های زیبا را ثبت کنند.
در هنگام رزرو تور استانبول ارزان در مجموعه ندا بال آسمان می توانید از این مجموعه اطلاعات لازم و کاربردی را در مورد محله های تاریخی استانبول و محله های زیبای آن به دست آورید و بر اساس سلایق خود هر کدام از این محل ها را برای عکاسی انتخاب کنید.
در شهر آنتالیا ترکیه نیز فضاهای زیبایی به صورت طبیعی یا ساخته دست بشر وجود دارند که در صورت تمایل به عکاسی های خاص می توانید با رزرو تور آنتالیا در مجموعه ندا بال آسمان از این مزیت ها بهره ببرید.

تور استانبول و عکاسی در آن

استانبول جزء شهرهای فوق‌العاده بی نظیر در تمام دنیا محسوب می ‌شود؛ زیرا جزء بزرگترین شهرهای گردشگری است که در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است.
این شهر جزء شهرهای بسیار زیبایی است که به هیچ عنوان در آن با کمبود سوژه برای عکاسی مواجه نمی ‌شوید. زیرا در هر محله ای از استانبول چه تاریخی چه مدرن چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید از این منازل به صورت منحصر به فرد عکس های زیادی را بگیرید.
پس همه افرادی که در هنگام رزرو تور استانبول نوروز به مجموعه ندا بال مراجعه می کنند می توانند در فصل بهار و روزهای ابتدایی عید نوروز لحظات شادی را برای خود ثبت نمایند و با نگاه کردن به عکس ها خاطرات خوب سفر جذاب خود را مرور کنند.

آشنایی با بهترین مکان های استانبول برای عکاسی

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه

استانبول با داشتن موقعیت جغرافیایی خاص فرصت های زیادی را در اختیار عکاسان قرار می دهد و همه افراد می توانند از تمامی اوقات خوش در استانبول عکس های زیبا و بی نظیر تهیه کنند.
در صورتی که به دنبال لوکیشن های زیبا جذاب و خاص برای عکس گرفتن در استانبول هستید در ادامه برای شما بهترین مکان های استانبول برای عکاسی را معرفی می ‌کنیم تا با رفتن به این فضاها و ثبت عکس های خاص و بینظیر برای خود آلبوم زیبا داشته باشید:

خانه های رنگارنگ محله بالات

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
محله بالات استانبول جزء زیباترین محله هایی است که لوکیشن های بسیار زیبایی برای عکاسی به وجود می ‌آورد. زیرا در این محله خانه های رنگارنگ قدیمی و کلیساهای زیبایی قرار گرفته که قدمت برخی از این خانه های چوبی به ۲۰۰ سال قبل می رسد. خانه ها هر کدام زیبایی خاص خود را داشته و موقعیتی عالی برای گرفتن عکس های یادگاری و جذاب فراهم می آورند.

محله بی اوغلو

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه

محله بی اوغلو از زمان امپراتوری عثمانی شهرت پیدا کرده و این محله جزء محبوب ترین محله ها در قرن نوزدهم شناخته می ‌شد. در این فضا تجار اروپایی با تجار مشرق زمین مراودات تجاری خود را انجام می ‌دادند و تمامی شهروندان غیر مسلمان در زمان امپراتوری عثمانی در این منطقه سکونت داشته اند. معماری این منطقه با توجه به حضور اروپایی ها تحت تأثیر قرار گرفته و خانه های بسیار زیبا شبیه محله های پاریس را به وجود آورده اند. در این محله فضاهای زیبایی برای عکاسی وجود دارد که از مهمترین آنها می توان به خیابان استقلال، خیابان پرا و برج گالاتا اشاره نمود. در واقع محله بی اوغلو گنجینه های بسیار زیبایی برای عکاسی دارد که شاید در ابتدا متوجه آن نشوید؛ اما با کمی دقت در می یابیم شگفت انگیزترین عکس ها را می توانید در این منطقه را ثبت کنید.

برج گالاتا

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
در زمان امپراتوری بیزانس تجارت پارچه و مواد غذایی از طریق جاده ابریشم و بندر قسطنطنیه صورت می گرفت پس از فتح استانبول امپراتوری عثمانی این تجارت را تغییر نداد و به همان روال قبل ادامه پیدا کرد. ونیزی ها برای داشتن نقش بیشتر در تجارت دست به ساخت بناهای مختلفی در استانبول زدند که برج گالاتا در محله بی اوغلو یکی از این مکان ها بود. در حال حاضر برج گالاتا تبدیل به موزه شده و بازدید کنندگان با ورود به آن می توانند از چشم انداز بی نظیر آن رو به تنگه بسفر بهره ببرند. در واقع برج گالاتا چشم ‌اندازهای بینظیری برای بازدید و عکاسی به وجود می آورد.

پارک ییلدیز

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
جدا شدن از شلوغی های زیاد شهر استانبول و رفتن به پارک های زیبای آن برای ثبت عکس موجب می شود تا عکس های بسیار رویایی را ثبت کنید. یکی از این پارک های مهم که در سمت اروپایی استانبول واقع شده پارک ییلدیز است که در منطقه بشیکتاش قرار گرفته و جزء مکان های ایده آل در استانبول می باشد که برای فرار از شلوغی های روزانه آن را انتخاب می کنند. این پارک شامل درختان مختلف و مجموعه ای از استخرهایی است که می توانید از فضای طبیعت لذت ببرید. کاخ ییلدیز در این فضا قرار گرفته که در دوره امپراتوری عثمانی ساخته شده و در داخل و خارج آن فرصت های بسیار بی نظیری برای عکاسان وجود دارد. البته در داخل کاخ اجازه گرفتن عکس نمی دهند.

پارک فنرباغچه

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
پارک فنرباغچه در واقع یک جزیره کوچک است که به سرزمین اصلی اتصال پیدا کرده و این پارک توسط یک پل در ناحیه فنرباغچه قابل دسترسی است. در این پارک انواع گلها و درختان را مشاهده می کنید و وجود چند رستوران غذا و کافه در داخل پارک شرایط خوبی برای تفریح و گردش فراهم می ‌آورد. در فنرباغچه با حضور گربه های بسیار زیاد می توانید عکس های عالی از فضای طبیعی ثبت کنید. همچنین از اشیاء خاصی که در قسمت های مختلف پارک فنرباغچه قرار گرفته بهترین فرصت های عکاسی را ارائه می دهد.

پارک گلخانه

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
پارک گلخانه که در مسیر پیاده‌روی سلطان احمد قرار گرفته، یکی از فضاهای زیبایی است که به دلیل داشتن گل های لاله می توانید در آن عکس های بی نظیر را ثبت کنید. پایان ماه مارس تا آغاز ماه آوریل بهترین زمان برای بازدید از این پارک و عکاسی در مناطق مختلف آن می باشد؛ زیرا تمام پارک با گل های لاله رنگی پر می شود.

میدان آرتا کوی

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
محله آرتاکوی به دلیل وجود میدان آرتاکوی و مسجد آرتاکوی شناخته می شود و جزء محله های زیبای استانبول است که از لحاظ زیبایی غیرقابل توصیف می باشد. تنگه بسفر جزء زیبایی های خاص این محله است. همچنین به دلیل وجود رستوران های بسیار زیاد برای لذت بردن از غذا و فضای جود می ‌توانید در تمامی مناطق این محله عکس های بی نظیر را ثبت کنید.

تپه پیر لوتی

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
استانبول یکی از شهرهای بسیار زیبایی بوده که مورد توجه اروپایی ها قرار گرفته و برای مقاصد تجاری و حتی زندگی به این شهر زیبا سفر می کردند. یکی از افرادی که به این شهر سفر کرده و آن را محل زندگی خود قرار داده، شاعر فرانسوی پیر لوتی بود. این شاعر در هنگام الهام گرفتن برای سرودن شعرهای جدید بر روی یک تپه در نزدیکی منزل خود می رفت و در حال حاضر این فضا به نام تپه پیر لوتی شناخته می شود. این تپه از بهترین فضاها برای ثبت طلوع و غروب آفتاب در استانبول است که توصیه می شود حتماً بر روی این تپه یک چای نوشیده و عکس های زیادی را بگیرید.

کاخ دولما باغچه

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
کاخ دولما باغچه که به عنوان خانه پادشاهان عثمانی مورد استفاده قرار می گرفت، به عنوان مرکز اداری امپراتوری عثمانی شناخته می شد. سبک معماری این کاخ ترکیبی از سبک های باروک، روکوکو و نئوکلاسیک و همچنین عثمانی مدرن است. در ساخت این کاخ تجملات زیادی استفاده شده؛ به همین جهت این کاخ از زیبایی های خارق العاده برخوردار بوده و به جهت عکاسی برای گردشگران و توریست ها سوژه های جذابی در اختیار قرار می دهد. بهتر است برای لذت بردن از فضای این کاخ برنامه عکاسی از مسجد آرتاکوی و پله های رنگین کمان را در لیست خود قرار بدهید تا عکس های بی نظیر و زیبایی را ثبت کنید.

پارک امیرگان

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه
در میان شلوغی های شهر استانبول رفتن به یک پارک با مناظر سرسبز و بسیار زیبا و برخورد با فرش های گل طبیعی بسیار هیجان انگیز است. پارک امیرگان که قدمت آن به دوران بیزانس باز می‌ گردد در قسمت اروپایی استانبول قرار گرفته و جزء پارک های بسیار زیبا بوده که با داشتن سه عمارت زرد، صورتی و سفید جلوه زیبا برای عکاسی ایجاد می کند. در این پارک بخش های مختلفی برای عکاسی وجود دارد که یکی از قسمت های مهم آن قسمت لاله ها با رنگ بندی های مختلف است که در صورت استفاده درست از لنز دوربین می توانید عکس های خاص در این فضا ثبت کنید. به خصوص مناظر زیر تابش نور آفتاب بسیار دیدنی تر می شوند که در صورت توانایی ثبت عکس های حرفه ‌ای می توانید بهترین لوکیشن ها را برای خود ایجاد کنید.

تور استانبول نوروز

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه

در هنگام رزرو تور استانبول نوروز می توانید با شناخت برخی از مکان های تاریخی و دیدنی این شهر زیبا به شکل آسان تر از مکان های تفریحی و دیدنی آن لذت برده و با ثبت تصاویر این فضاها خاطرات خود را ثبت کنید.
معمولاً در فصل بهار و عید نوروز استانبول بسیار شلوغ است؛ زیرا جشنواره ها و فستیوال های زیادی در این زمان در محله های مختلف استانبول برگزار می‌ شود که شناخت محله های زیبای استانبول بهترین موقعیت ها را برای عکاسی فراهم می آورد.
فصل بهار که فصل شکوفایی گل ها و شکوفه های درختان است در هر فضای طبیعی از استانبول مانند پارک امیرگان، پارک ییلدیز و پارک های دیگر که بروید سوژه هایی را برای عکاسی پیدا می کنید که ممکن است در نگاه اول بسیار پیش پا افتاده و معمولی باشند. اما با قرار گرفتن در قاب دوربین از زاویه درست و نگاه دقیق می توانید صحنه های شگفت انگیز را ثبت کنید.

تور استانبول لحظه آخری

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه

تور استانبول لحظه آخری جزء تورهایی است که معمولاً محل اقامت در استانبول هتل های ۵ ستاره و لوکس در مناطق زیبای استانبول است.
در هنگام رزرو تور خارجی استانبول به صورت لحظه آخری با پرداخت هزینه مناسب و بسیار کمتر از یک تور واقعی و معمولی استانبول ‌می توانید از بهترین خدمات و امکانات هتل ها بهره ببرید.
قرار گرفتن هتل ها در مناطق خاص استانبول مانند تنگه بسفر یا در نزدیکی میدان تکسیم خیابان استقلال فضاهای زیبایی برای عکاسی در دسترس مسافران قرار می ‌دهد که با کمی دقت و توجه به محیط اطراف می توانید از هر زاویه عکس های بسیار جالبی از تنگه بسفر یا میدان تکسیم و کبوترهای زیبای آن ثبت کنید.

تور استانبول ارزان

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه

استانبول جزء شهرهای بسیار زیبا است که تمامی مناطق و فضاهای آن زیبایی های خاصی دارد و هنگام رزرو تور استانبول ارزان هم می ‌توانید فضاهای زیبایی را برای عکاسی پیدا کنید.
از آنجا که معمولاً محل اقامت در هنگام رزرو تور استانبول ارزان در هتل های سه ستاره و مناطق دورتر از میدان تکسیم است. با کمی دقت و توجه به محیط اطراف و صرف زمان برای رفتن به بناهای تاریخی و دیدنی می توانید از خود یا بناهای زیبا عکس های بسیار خاصی را ثبت نمایید.

مناسب ترین قیمت تور استانبول در مجموعه ندا بال آسمان

بهترین مکان های استانبول برای عکاسی + تصاویر منطقه

معمولاً قیمت تور استانبول با توجه به عوامل مختلفی مانند محل اقامت، وسایل سفر و خدمات دریافتی در استانبول تغییر پیدا می کند.
با انتخاب مجموعه گردشگری معتبر ندا بال آسمان می توانید ضمن دریافت تخفیف های خاص در برگزاری انواع تور استانبول بهترین خدمات را در کنار قیمت های مناسب و اقتصادی دریافت کنید.
مجموعه ندا بال آسمان با فراهم آوردن شرایط رزرو تور از اقصی نقاط کشور و همچنین داشتن تورلیدر در تمامی روزهای سفر بهترین امکانات را برای رزرو تور آنتالیا نیز فراهم کرده است که در صورت تمایل به سفر به این شهر می توانید از این مجموعه کمک بگیرید.

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور مشهد | تور چابهار | تور اصفهان

تورهای خارجی: تور دبیتور آنتالیاتور تفلیس | تور ارمنستان

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)