جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

چکیده

جاهای دیدنی استانبول بسیار متنوع بوده و به عنوان بزرگترین شهر آسیایی و اروپایی طیف وسیعی از سلیقه ها را تحت پوشش قرار می ‌دهد. چرا که در این شهر علاوه بر بناهای تاریخی و دیدنی مراکز تفریحی و گردشگری جذاب نیز وجود دارد. در مجموعه ندا بال آسمان با ارائه تور استانبول به همراه […]

جاهای دیدنی استانبول بسیار متنوع بوده و به عنوان بزرگترین شهر آسیایی و اروپایی طیف وسیعی از سلیقه ها را تحت پوشش قرار می ‌دهد. چرا که در این شهر علاوه بر بناهای تاریخی و دیدنی مراکز تفریحی و گردشگری جذاب نیز وجود دارد. در مجموعه ندا بال آسمان با ارائه تور استانبول به همراه تورلیدر می توانید از تمامی جاذبه های این شهر بزرگ دیدن نمایید.

استانبول به عنوان بزرگترین شهر تاریخی در جهان بوده که در دو قاره آسیا و اروپا قرار گرفته است. مجاورت این شهر با دریای مرمره و تنگه بسفر موجب شده تا فضاهای دیدنی بی ‌نظیری در این شهر به وجود بیاید.
امنیت بالای استانبول به دلیل وجود نیروهای پلیس در همه فضاها موجب شده تا جزء امن ‌ترین نقاط گردشگری در دنیا محسوب شود. به همین سبب سالانه ایرانیان زیادی به این شهر سفر می کنند و از تمامی مراکز گردشگری، مراکز خرید و بناهای تاریخی آن دیدن می ‌نمایند.
مجموعه ندا بال آسمان جزء بهترین مراکز گردشگری است که در زمینه ارائه تور استانبول ارزان، تور استانبول لحظه آخری و همچنین تور استانبول نوروز و تور آنتالیا خدمات بی‌نظیر را ارائه می دهد. مسافران می توانند با پرداخت هزینه های مقرون به صرفه از بهترین خدمات سفر استفاده نمایند.

تور استانبول

استانبول به عنوان یک شهر سراسر فرهنگ و تاریخ به عنوان قلب ترکیه محسوب می شود و جزء بزرگترین شهرهای توریستی جهان است که برای همه مسافرین در هر گروه سنی و با هر سلیقه ای جاذبه ‌های خاصی را ایجاد کرده اند.
رزرو تور استانبول دلایل زیادی دارد که یکی از مهمترین دلایل آن گردش در نقاط مختلف این شهر و بازدید از بناهای تاریخی و دیدنی آن است.
از آنجا که زمانی استانبول پایتخت سه امپراطوری بزرگ رم، امپراطوری بزرگ عثمانی و امپراتوری بیزانس بوده در این شهر گذر تاریخ را به خوبی مشاهده می کنید. چرا که انواع مساجد و کاخ های بزرگ، موزه های هیجان انگیز و بازارهای تاریخی در این شهر قرار گرفته که همه این موارد نشانگر فرهنگ غنی و قدیمی این شهر دوست داشتنی و زیبا است.
رزرو تور استانبول تحت شرایط مختلف از مجموعه ندا بال آسمان، بهترین شرایط تفریح و گردش در این شهر فراهم می ‌آید. چرا که به همراه گشت شهری تورلیدر نیز حضور داشته که مسافران در تمامی فضاهای تاریخی مهم اطلاعات کامل در مورد هر بنا و تاریخچه آن ارائه به دست می آورند.

 

جاهای دیدنی استانبول که لازم است آن را ببینید

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

جاذبه های دیدنی استانبول به قدری زیاد است که در تمامی روزهایی که در این شهر سپری می کنید، می توانید یک فضای جدید با فرهنگ و معماری خاص را مشاهده کنید.
به همین دلیل است که هر چقدر روزهای بیشتری را در استانبول بگذرانید ممکن است که جاهای دیدنی استانبول که هیچکس از آن خبر ندارد را مشاهده نمایید. زیرا تنوع بالای این مراکز موجب شده تا مسافران و گردشگران به صورت گلچین شده این بناها را بازدید کنند.
در این بخش به معرفی برخی از مهمترین فضاها و جاهای دیدنی استانبول می‌ پردازیم، تا در صورت تمایل با اطلاعات بیشتری، این بناها را انتخاب کنید مانند:

 

بازار بزرگ استانبول

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

بازار بزرگ استانبول به صورت هزارتوی رنگارنگ است که با داشتن مسیرهای پر پیچ و خم حال و هوای خاصی ایجاد می ‌کند. در این بازار از فروشگاه های ادویه با کیسه های رنگارنگ زرد و قرمز تا فروشگاه هایی با پارچه های فاخر و قیمت بالا حضور دارند. در این بازار مجموعه ‌ای از ۶۱ خیابان سرپوشیده با بیش از ۴ هزار مغازه وجود داشته که به عنوان بزرگترین و قدیمی ترین بازار سرپوشیده دنیا محسوب می گردد. آغاز ساخت این بازار به دستور سلطان محمد فاتح بوده که در قرن ۱۶ گسترش پیدا کرده است.

 

مسجد ایاصوفیه

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

مسجد ایاصوفیه بنای بی نظیر است که به مدت هزار سال کلیسای مسیحیان بوده و به خاطر معماری بی همتا و باشکوه شهرت جهانی دارد. پس از تصرف استانبول توسط ترک های عثمانی این کلیسای بی‌ نظیر به مسجد ایاصوفیه تبدیل کاربری داده است. این مسجد را در قرن ششم میلادی مورد بازسازی و مرمت قرار داده‌ اند که بعد از تغییر دولت ترکیه به جمهوری، تبدیل به موزه تاریخی شده است. گنبد بزرگ مسجد جزء مهمترین نمادهای استانبول محسوب شده که ارتفاع گنبد بزرگ این مسجد از سطح زمین حدود ۵۵ متر با قطر ۳۱ متر می باشد.

 

باسیلیکا سیسترن

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

باسیلیکا سیسترن یک آب انبار بسیار باشکوه است که به دستور امپراطور اول بیزانس برای تامین آب کاخ ساخته شده است. این آب انبار تقریباً دو هزار مخزن داشته که به عنوان بزرگترین آب انبار موجود در دوره بیزانس محسوب می شد. معماری این آب انبار با داشتن ستون ها و سقف های طاقی شکل بسیار زیبا بوده و وجود نقش برجسته هایی مانند پر طاووس بر روی ستون های این آب انبار بر جذابیت های آن می افزاید.

 

مسجد آبی یا سلطان احمد

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

مسجد سلطان احمد یا مسجد آبی در نزدیکی موزه ایاصوفیه قرار گرفته و این مسجد به دلیل داشتن کاشی‌ های آبی در فضای داخلی به این نام شهرت پیدا کرده است. این مسجد با داشتن شش مناره باشکوه و جذاب و ۸ گنبد کوچکتر جزء مساجد خاص استانبول قرار می گیرد که هنگام بازدید از آن نیاز است شئونات اسلامی و پوشش رعایت شود.

 

تنگه بسفر

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

تنگه بسفر به عنوان مرز بین آسیا و اروپا در ترکیه قرار گرفته و یک باریکه آبی است که دریای سیاه را به دریای مرمره اتصال می ‌دهد. این تنگه چشم اندازهای بسیار زیبایی از مناطق ساحلی استانبول به وجود می ‌آورد. افق شهر استانبول از این تنگه بسیار زیبا و دیدنی بوده و محل عبور کشتی های تجاری و بین المللی می باشد.

 

مسجد سلیمانیه

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

مسجد سلیمانیه بزرگترین مسجد استانبول به شمار آمده و در گروه مکان‌ های مذهبی قرار می ‌گیرد که برای بازدید از آن باید شئونات اسلامی را از لحاظ پوشش رعایت کرد. فضای داخل مسجد بسیار هنرمندانه و زیبا بوده و تمام قسمت های سقف گنبدی مسجد با هنرهای دیدنی مزین شده است.

 

کاخ توپکاپی

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

بخش های جذاب و دیدنی کاخ توپکاپی بسیار زیاد بوده و حداقل نصف روز لازم است که تمامی قسمت های آن را بازدید کنید. این کاخ نشان دهنده تاریخ و تمدن استانبول است. دیدن تصاویر کاخ توپکاپی در مقابل بازدید حضوری قطره ای در برابر دریا بوده؛ چرا که این کاخ دارای بخش ‌های مختلف بوده و هر بخش آن نشانه گذر تاریخ است.

 

برج گالاتا استانبول

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

برج گالاتا جزء جاذبه های دیدنی استانبول بوده که حدود ۷۰۰ سال پیش از میلاد با هدف نظارت بر کشتی ها و شناسایی کشتی ‌های متجاوز ساخته شده است. سال ‌های بعد به عنوان زندان از آن استفاده می کردند و پس از تغییر کاربری به عنوان برج دیده‌بانی مورد تعمیر و بازسازی قرار گرفت. برج گالاتا به عنوان نماد شهر استانبول محسوب شده که با داشتن ارتفاع ۶۷ متری تمام شهر را زیر پا دارد. در قسمت بالای برج رستوران بنا شده که بهترین غذاهای ترکی را سرو می کند و لذت بازدید از برج را دوچندان می ‌نماید. برای افرادی که نمی توانند از پله های مارپیچی و طولانی بالا بروند دو آسانسور تعبیه شده، که این آسانسورها تا طبقه هفتم شما را می برند و دو طبقه نهایی برج را باید با پله طی کنید.

 

موزه باستان شناسی

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

موزه باستان شناسی استانبول در قسمت اروپایی قرار گرفته و در کنار کاخ توپکاپی واقع شده است. موقعیت این موزه در محله سلطان احمد و خیابان فاتح به گونه ‌ای است که به دیگر جاهای دیدنی استانبول و هتل ها نیز دسترسی پیدا می کنید. معماری موزه تاریخی بسیار شگفت‌انگیز بوده است در طبقه دوم این موزه آثار ارزشمندی همچون آثار آناتولی و آثار مصر و بین النهرین نگهداری می شود. موزه باستان شناسی استانبول به سه بخش اصلی یعنی ساختمان اصلی موزه باستان شناسی، موزه هنرهای اسلامی و ترکی و موزه شرق باستان تقسیم ‌بندی می ‌شود.

 

کلیسای چورا استانبول

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

کلیسای چورا استانبول جزء مهمترین جاذبه های دیدنی استانبول بوده که در ابتدا به عنوان کلیسای بیزانسی احداث شده و سپس به عنوان مسجد از آن استفاده می ‌کردند. در حال حاضر به عنوان موزه کاربرد داشته، این کلیسا به لحاظ معماری کاشی و موزاییک های به کار رفته شده با نقاشی های زندگی حضرت عیسی و مریم مقدس بسیار زیبا است.

 

قلعه روملی حصار

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

در تنگه بسفر و ساحل رومالین یکی از زیباترین و مشهورترین قلعه های کشور ترکیه قرار گرفته که به آن قلعه روملی حصار می گویند. این قلعه مستطیلی حدود ۸۲ متر ارتفاع دارد، مهمترین دلیل ساخت این قلعه در این محل کنترل تنگه بسفر و جلوگیری از هرگونه حمله احتمالی از جانب دریای سیاه بوده است. این قلعه با سه برج اصلی، سه در ورودی اصلی و ۱۳ برج مراقبت کوچک به همراه مسجد، مخزن سلاح و اتاق استقبال و زندان طراحی شده است.

 

برج دختر

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

برج دختر در نزدیکی سواحل استانبول قرار گرفته و داستان ها و افسانه های زیادی در ساخت این برج وجود دارد. در داخل برج نقاشی های دیواری زیبایی وجود داشته که بینندگان را شگفت زده خواهد کرد. این برج بر روی یک جزیره کوچک بنا شده که جزیره در محل اتصال آبهای دریای سیاه، دریای مرمره قرار دارد و در حال حاضر به عنوان رستوران از آن استفاده می کنند.

 

خیابان استقلال

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

خیابان استقلال جزء شلوغ ترین خیابان ها و مناطق خرید در استانبول بوده و به یک خیابان نمادین و جذاب برای گردشگران تبدیل شده است. خیابان استقلال میزبان فروشگاه‌ های متعدد از برندهای مطرح و برتر در دنیا است. ضمن گشت و گذار در این فروشگاه ها می توانید از رستوران ها و کافه های فراوان این خیابان نیز استفاده کنید. این خیابان در همه فصول سال شلوغ بوده و نوازنده های خیابانی در آن آثار موسیقی جذاب و شنیدنی خود را اجرا می کنند.

 

تفریحگاه مودا

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

بخش آسیایی استانبول موجب می شود تا استانبول را از یک زاویه دیگر مشاهده کنید. تفریگاه مودا که در این بخش قرار دارد، با داشتن صخره های ساحلی زیبایی های زیادی را فراهم کرده است. مودا یکی از بهترین محله های کادیکوی بوده که بعد از گذشتن از کافه های بی نظیر و رستوران ها و گالری ها، می توانید به این فضای ساکت و بی نظیر برسید.

 

آکواریوم استانبول

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

آکواریوم استانبول جزء جاهای دیدنی این شهر بوده که در جنوب غربی استانبول و در منطقه فلوریا قرار گرفته است. این آکواریوم به عنوان بزرگترین آکواریوم موضوعی جهان محسوب می‌ شود که بیش از ۱۵۰۰ گونه از جانوران دریایی را در خود جای داده است. در این آکواریوم از دنیای زیر آب نقاط مختلفی از جهان بازدید می کنید که مهمترین نقاط آن دریای سیاه، تنگه بسفر و دریای مرمره، دریای اژه، کانال سوئز، دریای سرخ، قطب جنوب، دریای مدیترانه، تنگه جبل الطارق، کانال پاناما، اقیانوس آرام و جنگل‌های استوایی است.

 

میدان تکسیم

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

میدان تکسیم از مشهورترین نقاط و جاهای دیدنی استانبول بوده که کمتر کسی ممکن است نام آن را نشنیده باشد. افرادی که به استانبول سفر می کنند به دنبال یافتن هتلی در نزدیکی این میدان هستند تا به سایر نقاط دیدنی شهر دسترسی آسان تری پیدا کنند. یادواره استقلال در وسط این میدان قرار گرفته و با داشتن طراحی دوطرفه زیبایی بیشتر را به وجود می آورد. یک طرف این یادواره آتاتورک را در لباس سربازی و در حال رهبری نیروهای ترکیه می‌ بینید و سمت دیگر او را در قامت رهبرجمهوری نو ترکیه مشاهده می کنید. در اطراف میدان تکسیم رستوران های مشهوری مانند مک دونالد، کینگ برگر وجود دارد و البته فروشگاه های مطرح برند نیز قرار گرفته اند.

جزایر پرنس استانبول

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

در دریای مرمر نه جزیره وجود دارد که هر کدام از این جزایر زیبایی های خاصی داشته و به عنوان یکی از مراکز دیدنی استانبول محسوب می ‌شود. کشتی های زیادی هر روزه در مسیر این جزایر در رفت و آمد هستند و گردشگران را جابجا می کنند. بزرگترین جزیره آن به نام بیوک آدا بوده که زیبایی ‌های آن از درون کشتی های مسافربری هم پیداست. در این جزیره می توانید به کالسکه سواری، دوچرخه سواری و شنا بپردازید و در کنار این تفریحات غذاهای بی ‌نظیر استانبول را نیز امتحان کنید.

حمام خرم سلطان

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

حمام خرم سلطان جزء مهم‌ترین جاهای دیدنی استانبول بوده که در منطقه فاتح قرار گرفته است. قدمت این حمام به قرن ۱۶ و زمان سلطنت پادشاه عثمانی بازمی ‌گردد. از لحاظ موقعیت مکانی در بین دو مسجد ایاصوفیه و مسجد آبی قرار گرفته که دسترسی آسان تری دارد. سبک معماری دوره عثمانی در طراحی بخش ‌های مختلف حمام به چشم می خورد که طرح های ظریف و خلاقانه ای را ایجاد کرده است.

تپه پیر لوتی

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

تپه پیر لوتی از جذاب ترین مناطق استانبول بوده که برای به دست آوردن دقایقی آرامش می توانید به آنجا بروید. این تپه در منطقه اروپایی استانبول قرار گرفته و جزء مرتفع ترین مناطق محسوب می ‌شود که آب و هوای مطلوب داشته و وجود سفره خانه در بالای تپه سبب جلب توجه بیشتر گردشگران برای نوشیدن یک چای دبش و لذّت شهر از بالای تپه می شود. تله کابین استانبول نیز در بالای تپه قرار گرفته که با رفتن به این تپه می توانید یک تیر و دو نشان بزنید.

جنگل بلگراد

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

جنگل بلگراد جزء زیباترین جاهای دیدنی استانبول بوده که برای طبیعت گردی مکانی فوق العاده است این جنگل با داشتن درختان زیبا و کهن مناظر زیبا و جذابی را خلق می‌ کند. مهمترین گونه های جانوری این جنگل راسو، مار و انواع پرندگان است.

روستای کانلیکا استانبول

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

روستای کانلیکا استانبول جزء قدیمی ترین محله های استانبول بوده که رنگ و بویی قدیمی را حفظ کرده و قدم زدن در کوچه های این روستا آرامش خاصی ایجاد می ‌کند. تمامی فروشگاه ها و کافه های ساحلی و سنتی در این روستا با رنگ و بویی قدیمی به مردم خدمات می ‌دهند.

ترامواهای قرمز قدیمی

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

استانبول وسایل حمل و نقل متنوع داشته و ترامواهای قرمز قدیمی یکی از این وسایل است که در خیابان ها حرکت می کنند. اغلب این ترامواها در منطقه بی اوغلو دیده می ‌شود و امکان گشت و گذار و تفریح در استانبول با تجربه سواری در این وسایل قدیمی جذابتر می گردد.

مسجد رستم پاشا

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

رستم پاشا یکی از صدراعظم های عثمانی بوده که به دلیل داشتن ثروت بالا و هوش فراوان مسجدی با نام خود در شهر استانبول بنا کرده است. کاشی کاری های منحصر به فرد مسجد رستم پاشا نمونه ‌ای از هنر معماری استاد سینان است. این مسجد در منطقه تجاری استانبول قرار گرفته و به دلیل شلوغ بودن کاشی های آن تاکنون به سرقت نرفته اند. یک کاشی معروف با طرح کعبه در این مسجد قرار دارد که نقاشی کعبه را به صورت مینیاتوری بر روی آن حک کرده اند.

تور استانبول نوروز

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

با فرا رسیدن فصل بهار و ایام نوروز در استانبول جشنواره‌ های بی ‌نظیری برگزار می گردد که تمامی اوقات فراغت مسافران و گردشگران را پر می کند. در این زمان استانبول بسیار شلوغ بوده چرا که میزبان گردشگران زیادی از سراسر دنیا است.
در زمان هایی که شهر استانبول بسیار شلوغ و پرمسافر است، شناخت برخی از مناطق گردشگری استانبول کمک می ‌کنند تا بدون قرارگیری در صف ‌های طولانی و تلف شدن وقت و زمان از این فضاها دیدن کنید.
معمولاً افرادی که تور استانبول نوروز را رزرو می کنند، به دو دسته تقسیم می شوند.
دسته اول برای استراحت و تفریح به استانبول سفر می‌کنند و تمایل دارند تا در تمام طول مدتی که در این شهر حضور دارند، از مکان های دیدنی، جاذبه های تاریخی و گردشگری آن دیدن کرده و لذت کافی را ببرند.
دسته دوم ضمن تمایل به تفریح و گشت و گذار در شهر برای خرید به استانبول سفر می کنند؛ چرا که در ایام نوروز به خصوص در نیمه دوم آن برخی از مراکز فروش حراج های خاصی برای محصولات خود در نظر می گیرند. اما به طور کل همه مسافران و گردشگران استانبول دوست دارند که جاذبه های دیدنی آن را از نزدیک مشاهده نمایند.
اگر تمایل دارید که در ایام نوروز به استانبول سفر کنید و روزهای بهتری را سپری نمایید، به شما توصیه می کنیم که نیمه دوم نوروز را برای سفر انتخاب کنید. چرا که در نیمه دوم شدت سفرها کاهش پیدا کرده و حداقل مسافرین ایرانی کمتری به استانبول سفر می ‌کنند.
اما اگر تمایل دارید که در نیمه اول تعطیلات نوروز به این شهر سفر کنید، حتما از یک ماه قبل اقدام به رزرو تور استانبول نوروز نمایید.

تور استانبول ارزان

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

تهیه تور استانبول ارزان جزء اولویت همه افرادی است که قصد خرید تور استانبول و سفر به این شهر را دارند، قرار می گیرد. چرا که با صرفه جویی در هزینه تور می ‌توانند مبلغ مورد نظر را در خرید محصولات مختلف سرمایه گذاری کنند.
در صورتی که به دنبال تهیه تور استانبول ارزان هستید، لازم است که برخی از هزینه های غیر ضروری را کاهش دهید. به عنوان مثال می ‌توانید به جای اقامت در بخش اروپایی استانبول از هتل های موجود در بخش آسیایی انتخاب نمایید؛ چرا که این هتل ها هزینه کمتری دارند. همچنین به جای انتخاب هتل های ۵ ستاره، هتل های 3 ستاره با کیفیت را انتخاب نمایید.
برای رزرو بلیط هواپیما نیز می ‌توانید به جای تهیه بلیط های سیستمی با قیمت های مشخص، بلیط های چارتری را تهیه کنید که در اغلب مواقع قیمت پایین تری نسبت به بلیط های سیستمی دارند.
با انتخاب مجموعه ندا بال آسمان با خیال راحت تر می توانید اقدام به رزرو تور استانبول ارزان نمایید. چرا که در این مجموعه پکیج های متنوع از خدمات ارائه می گردد که با توجه به هزینه‌ های خود می توانید پکیج مناسبی را انتخاب کنید.

تهیه تور استانبول لحظه آخری در ندا بال آسمان

جاهای دیدنی استانبول که هیچ کس از آن خبر ندارد + تصویر

تهیه تور استانبول لحظه آخری برای افرادی که به هیجان سفر علاقه دارند و می توانند در مدت زمان کوتاهی چمدان خود را حاضر کنند مناسب است. معمولا تورهای لحظه آخری با کیفیت بالا ارائه می گردد و می توانید با پرداخت هزینه ۵۰ درصد کمتر از قیمت اصلی تور آن را تهیه نمایید.
در مجموعه ندا بال آسمان انواع مختلف تور استانبول لحظه آخری، تور استانبول ارزان، تور استانبول نوروز، تور استانبول هوایی و موارد مختلف دیگر ارائه می گردد. در کنار این تورها تور آنتالیا نیز در مجموعه ندا بال آسمان در شرایط مناسب عرضه می شود. چرا که تور آنتالیا به عنوان دومین تور پرطرفدار خارجی در ایران شناخته شده است.
در صورتی که تمایل به تهیه تور استانبول را در مجموعه ندا بالا آسمان دارید با کارشناسان فروش مجموعه به صورت آنلاین ارتباط گرفته و پس از انتخاب پکیج های مد نظر خود به راحتی سفارش خرید تور را ثبت نمایید.

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور مشهد | تور چابهار | تور اصفهان

تورهای خارجی: تور دبیتور آنتالیاتور تفلیس | تور ارمنستان

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)