تور قشم زمستان

تور قشم زمستان

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

جزیره قشم و کیش آب و هوای بسیار متفاوتی نسبت به مکان‌های دیگر ایران دارد برای مثال زمستان در دو جزیره همانند بهار شهرهای دیگر است. به همین دلیل تور قشم زمستان از تورهای فصول دیگر پر تقاضا و گران‌تر بوده است. اگر به دنبال مسافرت به جزیره‌های دیدنی ایران هستید باید درباره آن‌ها اطلاعات زیادی به دست آورید در غیر این صورت نمی‌توانید از مسافرت لذت ببرید.

آب و هوای قشم زمستان 1401

خرید تور قشم زمستان
قشم در گروه مکان‌های گم و خشک قرار می‌گیرد، در نتیجه آب و هوای بسیار گرمی دارد. یعنی به طور کلی شما در هر فصلی نمی‌توانید به این جزیره مسافرت کنید؛ زیرا گرما طاقت فرسای آن شما را اذیت خواهد کرد. ناگفته نماند که آب و هوای این جزیره کمی بارانی نیز هست اما این بارش‌ها به صورت پراکنده و در اواسط دی ماه اتفاق می‌افتند.
میانگین دما در فصل زمستان به حدود 16 درجه می‌رسد. همان‌طور که می‌دانید این دما زیاد خنک به نظر نمی‌رسد اما بهتر از هیچ است. اما این دما حتی در برخی اوقات با توجه به شرایط  حتی به 0 درجه می‌رسد. قشم و کیش دو جزیره بسیار شرجی ایران هستند اما در زمستان به دلیل وزیدن بادهای بسیار، از میزان شرجی بودن دمای هوا کاسته می‌شود.

رطوبت قشم در زمستان نه زیاد و نه خیلی کم است. یعنی به حالت کلی این رطوبت به حالت تعادل وجود دارد. از اواسط دی تا بهمن احتمال بارش باران وجود دارد در نتیجه بهترین انتخاب تور قشم در ابتدای دی است. در این جزیره بارش‌ها به صورت موسمی می‌باشد. خوبی سفر به قشم در فصل زمستان این است که شما می‌توانید بدون هیچ محدودیتی برای تفریح و خوشگذرانی وقت بگذارید.

برای مثال شما حتی سر ظهر هم می‌توانید به دریا رفته و از تفریحات دریایی لذت ببرید. اگر قصد تفریح و لذت بردن از تعطیلات در قشم را دارید؛ تور فصل زمستان قشم 1401 را انتخاب و از سایت ندابال اسمان با 40 درصد تخفیف رزرو کنید.

قیمت تور قشم زمستان 1401

قیمت تور قشم زمستان
پارامترها و فاکتورهای مختلفی برا روی قیمت تور قشم زمستان تأثیر دارد، ناگفته نماند که در سال 1401 هزینه‌ها بالاتر خواهد رفت شاید هم ارزان‌تر شود. برای همین نمی‌توان عدد دقیقی را مشخص کرد. اصلی‌ترین فاکتور برای تعیین قیمت سفر به قشم، نرخ بلیت رفت و برگشت هواپیما می‌باشد. البته نباید از هزینه اقامت مثل سوئیت، هتل و متل غافل شد.

شما باید بتوانید بودجه خود را مدیریت کنید. تفریح و خرید در جزیره کیش اصلا ارزان نخواهد بود و شما باید بتوانید تمامی این موارد را بررسی و در نهایت مدیریت کنید. به طور کلی و جامع تقریبا نصف بیشتر پول شما بابت بلیت پرواز و هتل خرج خواهد شد.

برای اینکه بتوانید در زمینه خرید بلیت کمی سود کنید؛ می‌توانید به سراغ پروازهای چارتری بروید.
همان‌طور که گفتیم مسافرت به قشم در فصل زمستان بهترین انتخاب بوده اما باید در نظر بگیرید که هزینه آن در فصل زمستان و تعطیلات نوروزی کمی بیشتر از تور قشم تابستانی و پاییزی خواهد بود. به دلیل آب و هوای بی‌نظیر قشم در فصل زمستان، توریست‌ها دو برابر شده و در این صورت خرید بلیت به سختی امکان‌پذیر خواهد بود در این صورت می‌توانید آن را رزرو کنید.

آفر تور قشم زمستان 1401

رزرو تور قشم زمستان
شاید برایتان سؤال شود که آیا می‌توانید تور زمستانی قشم را به قیمت پایین یا با تخفیف رزرو کنید؟ در جواب این سؤال می‌توان گفت سایت ندابال آسمان برای باشگاه مشتریان و مناسبت‌های مختلف تخفیف‌های ویژه‌ای داخل سایت قرار می‌دهد. برای جواب گرفتن سؤالات می‌توانید به سایت مراجعه کرده و مشاوران و کارشناسان سایت به صورت رایگان و آنلاین مشورت بگیرید.

افزایش تقاضای مردم برای سفر به قشم در فصل زمستان باعث شده است تا آژانس‌های مسافرتی تعداد پروازهای قشم را افزایش دهید و اهمیت موضوع باعث شده تا برخی اوقات، ظرفیت‌های قشم در دو و سه روز مانده به اجرای تور خالی باشد. در این صورت برای جلوگیری از ضرر، قیمت پرواز را تا حدودی کاهش داده و حتی به عنوان تورهای لحظه آخری به مردم می‌فروشند.

گرفتن تور قشم زمستان آفری اصلا کار راحتی نخواهد بود. چون در فصل زمستان تمامی پروازها تقریبا پر می‌شوند و شما به سختی می‌توانید این تخفیف‌ها را دریافت کنید. برای دریافت تورهای آفری و لحظه آخری باید بسیار خوش شانس باشید و از همه مهم‌تر چمدانتان همیشه بسته و آماده باشد.

بهترین زمان خرید تورهای قشم زمستانی

تور قشم زمستان هوایی
تا این جای کار متوجه شدید که بهترین زمان برای سفر به قشم همان فصل زمستان است و حال به دلیل تقاضای زیاد رزرو تورهای قشم در زمستان شما نمی‌توانید خرید و رزرو خود را در لحظات آخر بگذارید چون در این صورت تمامی ظرفیت‌ها پر خواهد بود. به همین دلیل خیلی از افراد هنگام تماس از مشاوران ما می‌پرسند که باید در چه زمانی تورهای زمستانی را از شما رزرو کنیم؟
معمولا در ابتدای دی تمامی سایت‌ها تورهای قشم و زمستانی را ارائه می‌دهند اما در اوایل دی ماه هوا گرم و نرخ‌ بارش‌ها کمتر خواهد بود ولی نرخ آن نسبت به پاییز کمی بالاتر و نسبت به بهمن ماه و اواسط دی ماه کمی ارزان‌تر خواهد بود. حتی در اواخر دی ماه و اوایل بهمن، میزان بارش باران به شدت افزایش یافته و در نتیجه تقاضا بسیار کمتر است.

به طور کلی بهترین زمان خرید تورهای قشم زمستانی اواخر آذر است. در این زمان شما باید با سایت تماس گرفته و از آن‌ها تور زمستانی را رزرو کنید. بهترین زمان برای سفر به این جزیره در اواسط بهمن‌ ماه بوده و شما می‌توانید در این زمان از مسافرت خود نهایت لذت را ببرید.

رزرو آنلاین تور قشم زمستانی با 40 درصد تخفیف
امروزه با توجه به گسترش وبسایت و پیشرفت تکنولوژی شما می‌توانید تنها با سرچ تور قشم زمستان به هزاران وبسایت شرکت‌های خدمات مسافرتی دسترسی پیدا کنید اما آیا می‌توان به تمامی این سایت‌ها اعتماد کرد؟ امروزه افراد کلاه‌بردار کمین نشستند تا از افراد ساده لوح دزدی کنند. در نتیجه شما باید در انتخاب سایت و شرکت خدماتی مسافرتی بسیار دقت کنید.

سایت ندابال اسمان برای جلب اعتماد شما مشاورانی را در اختیار شما قرار داده است تا شما تنها به صورت آنلاین و رایگان از این شرکت مطمئن شوید. در گذشته تمامی کارها به صورت حضوری امکان‌پذیر بود اما امروزه شما تنها با یک تلفن می‌توانید به تمامی کارهای خود رسیدگی کنید.

تور قشم زمستانی از تهران در سال 1401

تور قشم زمستان ارزان
معمول تور قشم زمستانی از تمامی شهرهای بزرگ برگزار می‌شود و به دلیل تقاضای بی‌شمار افراد شما شاهد چندین پرواز و هواپیما به این جزیره خواهید بود. بسیاری از افراد گمان می‌کنند که تنها قشم از تهران امکان‌پذیر است در صورتی که شما می‌توانید تور قشم از اصفهان، کرمان، اهواز، مشهد، شیراز ، اراک، تبریز و شهرهای دیگر تهیه کنید.

در میان این شهرها به دلیل اینکه تهران از پر متقاضی‌ترین شهرها برای تور قشم زمستانی به حساب می‌آید در نتیجه روزانه معمولا بیشتر از 20 پرواز به سمت قشم فرستاده می‌شود. پروازهای تهران به سمت قشم معمولا 1 الی 2 ساعت طول می‌کشد و در میان مردم محبوبیت بسیار زیادی دارد.

قیمت بلیت پرواز تور قشم 1401

تور قشم زمستان لحظه آخری
افرادی که قصد رزرو تور قشم را دارند؛ قیمت برایشان بسیار مهم بوده و برای همین به کیفیت سفر اهمیت چندانی نمی‌دهند. اگر به دنبال تور قشم ارزان هستید باید شرایط خود را نیز در نظر بگیرید. برای مثال خرید بلیت تور قشم زمستان کمی گران‌تر از فصل‌های دیگر خواهد بود و برای دریافت بلیت ارزان، می‌توانید به سراغ بلیت چارتری بروید تا در این صورت بتوانید بلیت‌های پرواز به کیش لحظه‌ای را خریداری کنید.

قیمت بلیت پرواز در هر ساعت متفاوت بوده است برای مثال قیمت بلیت پرواز در صبح از عصر گران‌تر بوده و حتی این قیمت در تعطیلات آخر هفته به حداکثر خود می‌رسد. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال خرید بلیت چارتری پرواز قشم هستند.

شما برای رزرو بلیت چارتری یا همان دقیقه 90 می‌توانید به سایت ندابال آسمان مراجعه کنید.
به طور کلی قیمت بلیت پرواز تور قشم به عوامل مختلفی مثل آب و هوا، نوع پرواز، شهر مبدأ، زمان پرواز و غیره بستگی دارد. برای مثال بلیت پرواز از مشهد به قشم با بلیت پرواز از تهران به قشم کاملاً متفاوت بوده است. یکی از مزایای رزرو تور قشم زمستان در ندابال آسمان این است که می‌توانید نوع، زمان و مبدأ خود را برای پرواز انتخاب کنید.

برای اطلاع از قیمت بلیت‌های هواپیمایی می‌توانید با مشاوران سایت تماس گرفته و از آن‌ها در این راستا کمک بگیرید. قیمت پروازهای قشم و کیش در زمستان کمی بیشتر از بلیت‌های هواپیمایی شهرهای دیگر است. فصل زمستان این دو جزیره بهترین زمان برای تفریح و استراحت است.

 

کلام آخر

برای انتخاب تور قشم زمستان می‌توانید به سایت خدماتی مسافرتی ندابال آسمان مراجعه کرده و تمامی پکیج‌ها را بررسی کنید. برای آگاهی بیشتر از تمامی تورهای آتی می‌توانید با کارشناسان سایت تماس گرفته و تمامی سؤالات خود را به صورت رایگان بپرسید. دقت کنید که به هیچ عنوان سفر خود را در لحظه آخر نیندازید در غیر این صورت ظرفیت خالی برای پرواز و هتل پیدا نخواهید کرد و در این صورت باید به دنبال تورهای چارتری بگردید.