تور قشم از مشهد

تور قشم از مشهد

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


خیلی از افراد گمان می‌کنند که تور قشم از مشهد به دلیل اینکه شهر زیارتی است؛ امکان پذیر نمی‌باشد. این تصور کاملاً غلط است البته هر آژانس مسافرتی این تور را در اختیار کاربران و مشتریان خود قرار نمی‌دهد. سالانه شما می‌توانید به جزیره قشم از هر شهری در ایران مسافرت کنید، فقط قبل از این مسافرت بهترین انتخاب رزرو تورهای مسافرتی می‌باشد.

تور آف خورده قشم از مشهد

تور قشم از مشهد

افراد برای مسافرت و پرداخت هزینه‌ها به سه دسته تقسیم می‌شوند؛ دسته اول برایشان هزینه مهم نیست، دسته دوم به دنبال سفری مقرون به صرفه هستند و دسته سوم به دنبال تورهای آف خورده و پروازهای چارتری می‌گردند. شما جزو هر کدام از دسته هم که باشید با سر زدن به سایت خدمات مسافرتی ندا بال آسمان می‌توانید تور مدنظر خود را رزرو کنید.
شاید برایتان سؤال شود که چگونه می‌توانید به تورهای آف خورده دسترسی پیدا کنید؟ در جواب این سؤال باید گفت تورهای آف خورده مشهد، همان تورهای لحظه آخری مشهد هستند. در روزهای آخری که قرار است تور اجرا شود شما می‌توانید این تورها را تهیه کنید. تنها مشکل این تورها این است که شما باید همیشه چمدان به دست منتظر باشید.

تور قشم از مشهد هوایی یا زمینی؟

شما در هر صورت و در هر جایی از کشور ایران می‌توانید تور زمینی و هوایی به سمت کیش و قشم را به بهترین قیمت رزرو کنید. خیلی از افراد هنگامی که تور قشم از مشهد زمینی را می‌شنوند بسیار تعجب می‌کنند در صورتی که شما با قطار به سمت بندر عباس رفته و سپس بعد از 20 ساعت سوار کشتی یا لنج شده و به صورت مستقیم به سمت اسکله جزیره کیش راهی می‌شوید.

تور قطار قشم مشهد کمی طولانی و خسته کننده بوده و به همین علت خیلی از افراد به دنبال تور هوایی می‌گردند و از تور زمینی قشم از مشهد زیاد لذت نمی‌برند. بارها از ما سؤال شده که آیا چارتر تور قشم از مشهد نیز قابل رزرو است؟ در جواب این سؤال باید گفت بله، به طور کلی هزینه تور ریلی قشم از مشهد ارزان‌تر از تور هوایی مشهد بوده و به همین علت شما می‌توانید 40 درصد به بالا برای این تور تخفیف بگیرید.
شما می‌توانید با سر زدن به سایت ندا بال آسمان، تور مشهد به قشم را با بهترین قیمت دریافت کنید. حتی در صورت نیاز می‌توانید با مشاوران سایت به صورت رایگان در این باره مشورت کنید.

قیمت تور قشم از مشهد

معمولا قیمت تور قشم از شهرستان‌ها کمی ارزان‌تر از تهران بوده ولی شاید در برخی استان‌ها مسافت‌ها بیشتر باشد و در این صورت این قیمت بیشتر خواهد بود. قیمت تور قشم از مشهد با قطار بسیار مقرون به صرفه‌تر از تور هوایی قشم از مشهد بوده است اما فراموش نکنید که نصف سفر را در راه خواهید گذراند، در صورتی که می‌توانید کمتر از 2 ساعت خود را به کیش و قشم برسانید.

تور کیش قیمت بیشتری نسبت به تور قشم دارد اما شما می‌توانید با دریافت تورهای لحظه آخری از ندا بال اسمان هزینه‌های خود را کنترل و در نتیجه کاهش دهید.