تور قشم از شیراز

تور قشم از شیراز

رخسار

تور قشم هتل رخسار

هتل 2 ستاره (★★)


آرکا

تور قشم هتل آرکا

هتل 3 ستاره (★★★)


مارینا 2

تور قشم هتل مارینا 2

هتل 3 ستاره (★★★)


کیمیا 4

تور قشم هتل کیمیا 4

هتل 3 ستاره (★★★)


ریحان

تور قشم هتل ریحان

هتل 3 ستاره (★★★)


الوند1

تور قشم هتل الوند1

هتل 3 ستاره (★★★)


قصر الوند 2

تور قشم هتل قصر الوند 2

هتل 3 ستاره (★★★)


آتامان

تور قشم هتل آتامان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ایرمان

تور قشم هتل ایرمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارم

تور قشم هتل ارم

هتل 4 ستاره (★★★★)


آوینا

تور قشم هتل آوینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


آراکتا

تور قشم هتل آراکتا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

با ندا بال آسمان شما از هر جای‌ کشور ایران می‌توانید به خرید تور قشم بپردازید. تور قشم از شیراز سالیانه تقاضای بسیار زیادی دارد اما به نسبت تور قشم از تهران کمتر بوده در نتیجه تعداد پروازهای روزانه نیز کمتر است. برای خرید تور قشم از شیراز با هواپیما شما باید زودتر اقدام کنید تا تکمیل ظرفیت نشود.

تور قشم از شیراز به چه صورت هایی امکان‌پذیر است؟

قیمت تور قشم از شیراز
تور قشم از شیراز هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی امکان‌پذیر است. برای انتخاب بهترین نوع آن باید ابتدا شرایط خود را در نظر بگیرید. برای مثال اگر هدف شما برای خرید تور قشم، تفریحی و گردشگری است؛ شما باید تور هوایی را انتخاب کنید. قشم جزیره‌ای بسیار ارزان همراه با ده ها مجتمع تجاری بزرگ است. در نتیجه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند تا اجناس و محصولات خود را از قشم خریداری کنند.

اگر به هدف خرید می‌خواهید به این جزیره سفر کنید؛ نمی‌توانید تور قشم هوایی را انتخاب کنید؛ زیرا نمی‌ توانید بار زیادی‌ را با هواپیما حمل کنید در این صورت به نظر شما باید چه کار کرد؟ شما می‌توانید تور قشم از شیراز زمینی را انتخاب کنید.

 

تور قشم از شیراز به صورت هوایی

خرید تور قشم از شیراز
اگر برای تفریح و گردش، قصد سفر به قشم را دارید؛ باید تور هوایی را انتخاب کنید. شما با تور قشم هوایی در کمتر از ۲ ساعت به مقصد می‌رسید. از شیراز این زمان حتی کمتر از تهران نیز خواهد بود. تور قشم هوایی از شیراز بهترین گزینه برای افرادی است که دوست دارند از تعطیلات خود استفاده کنند.

فراموش نکنید که تور هوایی به نسبت تور زمینی بسیار گران‌تر بوده و شما برای اینکه تور ارزان هوایی قشم از شیراز را خریداری کنید، می توانید به خرید تور لحظه آخری قشم از شیراز در سایت ندا بال آسمان بپردازید.

 

تور قشم از شیراز به صورت زمینی

رزرو تور قشم از شیراز
تور قشم از شیراز با قطار بهترین انتخاب برای افرادی است که قصد خرید در قشم را دارند. البته این تور برای افراد علاقه مند به قطار و کشتی نیز بسیار مناسب است. شما می‌‌توانید تور قشم را نیز با وسایل نقلیه انتخاب کنید. برای مثال شما ابتدا باید با کمک قطار، تاکسی یا وسایل نقلیه دیگر به سمت اسکله بندرعباس بروید و سپس با لنج به سمت قشم بروید.

تورهای زمینی به نسبت تورهای هوایی بسیار ارزان‌تر هستند در نتیجه اگر به دنبال تورهای ارزان می‌گردید؛ در انتخاب تور قشم از شیراز به صورت زمینی شک نکنید. تورهای زمینی در تابستان به قیمت بسیار ارزانی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد در نتیجه شما تنها با ۱ الی ۲ می‌توانید تور لوکس قشم را رزرو کنید.

 

رزرو آنلاین تور قشم از شهر شیراز + 40 درصد تخفیف ویژه

تور قشم از شیراز ارزان
ندا بال آسمان با قرار دادن پکیج‌های مختلف تور قشم،کار افراد را بسیار راحت تر کرده و شما می‌توانید تنها با فشردن یک دکمه تور مورد نظر خود را با بهترین قیمت از سایت ندا بال آسمان خریداری کنید. یکی از مزایای خرید و رزرو از سایت ندا بال این است که شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان نیز از مشاوران سایت مشورت بگیرید.