قطار حرم تا حرم قم مشهد

بلیط قطار قم مشهد,قطار حرم تا حرم,قطار قم مشهد

چکیده

  قطار حرم تا حرم از دسته قطارهایی است که طرفداران زیادی دارد. معمولا در این مسیر از قطارهای پارسی، فدک، سروش، سپهر و شهاب استفاده می شود و مسافران با استفاده از آن ها می توانند سفر مشهد خاطره انگیزی را تجربه نمایند. قیمت بلیط قطارهای قم مشهد قم متفاوت است اما در این […]

 

بلیط قطار قم مشهد,قطار حرم تا حرم,قطار قم مشهد,

قطار حرم تا حرم از دسته قطارهایی است که طرفداران زیادی دارد. معمولا در این مسیر از قطارهای پارسی، فدک، سروش، سپهر و شهاب استفاده می شود و مسافران با استفاده از آن ها می توانند سفر مشهد خاطره انگیزی را تجربه نمایند. قیمت بلیط قطارهای قم مشهد قم متفاوت است اما در این میان ارزان ترین بلیط مربوط به قطار پارسی و گران ترین بلیط به قطار فدک اختصاص دارد.

مشهد و قم از شهرهای زیارتی ایران محسوب می شوند که سالانه افراد زیادی از سراسر دنیا به آنجا سفرمی کنند، خیلی از افراد نیز ترجیح می دهند ابتدا به قم و زیارت حرم حضرت معصمومه (ع) بروند سپس راهی مشهد شوند و به زیارت امام رضا (ع) بروند و به عبارتی می خواهند سفر زیارتی حرم تا حرم را تجربه کنند.

مسیر حرم به حرم از پرتردد ترین مسیرها در ایران محسوب می شود که در برخی ایام خاص سال مانند مناسبت های مذهبی بسیار شلوغ است، به همین دلیل قطارها و اتوبوس های متعددی را به این مسیر اختصاص داده اند. سفر قم مشهد قم با قطار می تواند بسیار لذت بخش باشد و قطارهای متفاوتی با امکانات و خدمات گوناگون برای این مسیر وجود دارند که تمامی افراد به راحتی می توانند با هزینه ای که برای سفر در نظر گرفته اند قطار مناسب را انتخاب نمایند.

نکات خرید بلیط قطار قم مشهد قم

قیمت بلیط قطار حرم تا حرم,بلیط قطار قم مشهد,قطار حرم تا حرم,

بلیط قطار قم مشهد قم یکی از پرفروش ترین بلیط ها است که طرفداران زیادی دارد و به علت نقش مهمی که دو شهر مشهد و قم به دلیل داشتن جاذبه های مذهبی در صنعت گردشگری دارند بهترین و با کیفیت ترین قطارها را برای این مسیر قرار داده اند. اگر چه قیمت بلیط قم مشهد بسیار بالا است اما همچنان افراد زیادی ترجیح می دهند که فقط با استفاده از قطار به این سفر بروند.

برای خرید بلیط قطار قم مشهد قم بهتر است از چند روز قبل برای رزرو بلیط قطار اقدام نمایید زیرا تقاضا برای بلیط قم مشهد قم بسیار بالا است، بنابراین توصیه می شود هر چه سریعتر به وب سایت های فروش بلیط مراجعه نمایید زیرا از طریق مشاهده این وب سایت ها شانس بیشتری برای پیدا کردن بلیط ارزان قیمت خواهید داشت. بلیط های چارتری و سیستمی متعددی از سوی شرکت های ریلی ارائه شده است که بر اساس نوع قطار، امکاناتی که دارند و خدماتی که ارائه می دهند دارای قیمت های متفاوتی هستند.

انواع قطار قم مشهد قم

قطار قم مشهد,قیمت بلیط قطار حرم تا حرم,بلیط قطار قم مشهد,

تنوع قطارهای این مسیر بسیار بالا است و مسافران می توانند با توجه به قیمت بلیط مناسب ترین قطار را انتخاب نمایند. از بهترین قطارهای این مسیر می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • قطار سپهر

این قطار 4 ستاره از بهترین قطارها برای تور مشهد محسوب می شود و از قطارهای شرکت رجا است. قطار سپهر به دلیل امکانات منحصر به فردی که دارد مانند سیستم صوتی و تصویری، سیستم تهویه مطبوع، رستوران، کتابخانه و مجله باعث شده که طرفداران بسیاری داشته باشد و مسافران بتوانند با استفاده از این قطار سفر لذت بخشی را تجربه نمایند. کوپه های قطار سپهر چهار نفره هستند، همچنین مسافران می توانند غذای مورد نظر خود را در زمان رزرو بلیط انتخاب نمایند و علاوه بر هزینه رزرو بلیط هزینه ای نیز بابت رزرو غذا پرداخت نمایند.

  • قطار فدک

یکی از بهترین قطارهایی که در این مسیر وجود دارد قطار 5 ستاره فدک است و مناسب افرادی است که دوست دارند سریع تر به مقصد برسند، زیرا قطار فدک در ایستگاه های موجود در طول مسیر توقف ندارد بنابراین سریع تر از سایر قطارها به مقصد می رسد. قطار فدک سه نوع کلاس بیزینس، اکونومی و ویژه دارد. قطارهای 5 ستاره فدک معمولا همراه با هتل هستند و با توجه به اینکه هتلی که انتخاب نموده چند ستاره است و برای چند روز اقامت رزرو شده است قیمت بلیط آن متفاوت است.

  • قطار شهاب

قطار شهاب از دسته قطار حرم تا حرم 3 ستاره است که مجهز به کوپه های چهار نفره می باشد. یکی از ویژگی های مهم این قطار مجهز بودن به بهترین سیستم های سرمایشی و گرمایشی است. قطار شهاب مجهز به رستوران است و غذاهای آن از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند، همچنین در این قطارمیان وعده نیز سرو می شود.

  • قطار پارسی

اگر می خواهید سفر ارزان قیمتی را تجربه نمایید مناسب ترین قطار قم مشهد که می توانید تهیه کنید، قطار پارسی است. قطار 3 ستاره پارسی همانند سایر قطارها خدمات منحصر به فردی ندارد و دارای کوپه هایی با ظرفیت 6 نفر می باشد.

  • قطار سروش

قطار 4 ستاره سروش که از قطارهای شرکت بن ریل محسوب می شود از نظر امکانات و خدمات در سطح خوبی قرار دارد و قیمت بلیط های آن بسیار مناسب است. قطار سروش 4 تخته می باشد.

زمان های حرکت قطار حرم تا حرم

قطار حرم تا حرم,قطار قم مشهد,قیمت بلیط قطار حرم تا حرم,

قطارهای قم مشهد قم دارای ساعت های حرکت متفاوتی هستند اما معمولا در ساعت 12:50 ظهر، 5:35 عصر، 9:25 شب و همچنین نیمه شب ها به سمت مشهد حرکت دارند و مسافران می توانند با توجه به برنامه ریزی ها و شرایط خود یکی از ساعت ها را انتخاب نمایند.

قیمت بلیط قطار حرم تا حرم

قیمت بلیط قطار حرم تا حرم یکسان نیستند و با توجه به چند ستاره بودن قطار و خدماتی که ارائه می دهند دارای قیمت های متفاوتی می باشند. ارزان ترین قطاری که برای سفر مشهد وجود دارد قطار 6 تخته پارسی از قطارهای شرکت رجا است و مناسب افرادی است که محدودیت هایی برای هزینه سفر خود دارند. اگر به دنبال بلیط هایی با قیمت متوسط هستید قطارهای شهاب و سروش را به شما توصیه می کنیم که با وجود قیمت خوبی که دارند دارای امکانات مناسبی هستند. قطارهای فدک از لوکس ترین قطارها محسوب می شوند و به قطارهای 5 ستاره شهرت دارند از این رو قیمت بلیط آن ها بسیار بالا است. البته با توجه به آنکه قطار فدک در سه کلاس برگزار می گردد قیمت بلیط های آن متفاوت است و شرایطی فراهم شده که تمامی افراد بتوانند تجربه سفر با قطارهای فدک را داشته باشند.

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)