لیست بهترین داروخانه های مشهد

بهترین داروخانه در مشهد,بهترین داروخانه مشهد,بهترین داروخانه های مشهد

چکیده

داروخانه ها یکی از بخش های اصلی و ضروری هر شهر می باشند؛ در نتیجه، اگر مسافر شهر مشهد هستید یا جزو ساکنینش هستید، پیشنهاد می کنیم که از این مقاله استفاده کنید تا اطلاعات خود در مورد بهترین داروخانه های مشهد را گسترش دهید.

بهترین داروخانه های مشهد را شما می توانید در کل شهر بیابید. اگر قصد سفر دارید، باید سعی کنید داروهایی که به صورت روزانه مصرف می کنید را به همراه داشته تا در حین مسیر، با مشکل خاصی مواجه نشوید. اما اگر در مقصد به دارویی نیاز پیدا کردید که همراه تان نبود، اصلا جای نگرانی نیست. تعداد داروخانه در این شهر زیاد است و شما می توانید به راحتی با مراجعه به یکی از آنها، داروی مورد نیاز خود را تهیه کنید.

مشهد شهری است که جمعیت ثابت آن 3 میلیون نفر است، اما جمعیت متغیر زیادی به این شهر رفت وآمد داشته و این جمعیت، لزوم وجود داروخانه های زیادی در شهر را ایجاب می کند. برای آنکه بتوان تعیین کرد کدام داروخانه، از جمله  بهترین داروخانه های مشهد است، باید به نکات و موارد مختلف دقت کرد.

مثلا داروخانه لیست دارویی تکمیلی  داشته باشد، کارمندان و پرسنل شاغل در آن صبور و پر حوصله باشند، جواب دهی به ارباب رجوع با نهایت دقت و آرامش صورت گیرد و … . به علت گستردگی مساحت مشهد و برای راحتی و رفاه حال زائرین، داروخانه ها در این شهر به صورت نیمه وقت، شبانه روزی و آنلاین نیز مشغول به فعالیت هستند. در این مقاله راهنمای تور مشهد به طور خلاصه با در نظر گرفتن نکات ذکر شده، داروخانه هایی به شما معرفی می شود که در لیست بهترین داروخانه های مشهد دسته بندی می شوند. پس مطالعه ادامه مقاله را از دست ندهید.

داروخانه های شبانه روزی

لیست بهترین داروخانه های در مشهد را با داروخانه های شبانه روزی شروع می کنیم. داروخانه های شبانه روزی از جمله جاهایی هستند که در تمام طول روز آماده خدمت رسانی و تحویل دارو می باشند. شما در هر ساعتی از شبانه روز به این داروخانه ها مراجعه کنید، می توانید مشکل خود را به راحتی حل کنید. یکی از داروخانه هایی که به صورت شبانه روزی فعال است و جزو یکی از بهترین داروخانه های مشهد دسته بندی می شود، داروخانه امام رضا است. این داروخانه تکمیل ترین لیست دارو را داشته و در سال 1362 ساخته شده است. این داروخانه در میدان امام رضا، جوار بیمارستان امام رضا واقع است.

داروخانه دیگری که به صورت شبانه روزی در مشهد در حال فعالیت است، داروخانه بیست و دو بهمن است. این داروخانه نیز داروهایی که بیماران خاص به آن نیاز دارند را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد. داروخانه بیست و دو بهمن در خیابان دانشگاه، نبش دانشکده پزشکی مشهد واقع شده است.

چنانچه نزدیک حرم امام رضا، به دنبال یک داروخانه شبانه روزی هستید، می توانید به داروخانه دکتر صدقی مراجعه کنید. این داروخانه در خیابان میرزای شیرازی در فاصله میان شیرازی 19 و 21 قرار دارد. داروخانه دکتر شیخ یکی دیگر از داروخانه هایی است که  به صورت شبانه روزی فعالیت دارد. این داروخانه در خیابان تعبدی و نزدیک بیمارستان کودکان دکتر شیخ قرار دارد.

بهترین داروخانه در مشهد,بهترین داروخانه مشهد,بهترین داروخانه های مشهد,

داروخانه های آنلاین موجود در مشهد

داروخانه های آنلاین مورد بعدی است که میخواهیم در لیست بهترین داروخانه های مشهد معرفی کنیم. برای آنکه بتوانید کالایی را که نیاز دارید به راحتی  تهیه کنید، می توانید به سایت داروخانه ها مراجعه کرده و محصولی که مد نظرتان است را بیابید. یکی از داروخانه هایی که در مشهد به این صورت در حال فعالیت است، داروخانه دکتر فکور است. این داروخانه لوازم آرایشی و بهداشتی را در سایت خود قرار داده است و نکته مهم آنجاست که اطلاعات کاملی در رابطه با محصولات نیز، در این سایت قرار داده شده است. شما با مطالعه آنها و افزایش اطلاعات خود می توانید بهترین محصول را خریداری کنید.

دقت داشته باشید که تنها محصولات آرایشی و بهداشتی به صورت آنلاین توسط این داروخانه عرضه می شود و به هیچ عنوان، فروش دارو به صورت اینترنتی انجام نخواهد شد. برای پیگیری و اطمینان از دارویی که نیاز دارید، می توانید با شماره داروخانه تماس بگیرید.

داروخانه های نیمه وقت مشهد

همانطوری که از اسم داروخانه های نیمه وقت پیداست، این داروخانه ها، تنها در قسمتی از روز فعالیت دارند. که از بین آنها می توان به داروخانه دکتر افخمی اشاره کرد که در بلوار وکیل آباد، نرسیده به میدان سید رضی در حال ارائه خدمت است.

داروخانه دیگری که به صورت نیمه وقت کار می کند، داروخانه دکتر بهرامی است. این داروخانه نیز در خیابان ابن سینا  قرار دارد و شما می توانید با مراجعه به آن داروهای و اقلام مورد نیاز خود را تهیه کنید.

از دیگر داروخانه هایی که به صورت نیمه وقت مشغول به کار است، داروخانه دکتر پارسا است که در کوی صاحب الزمان، شهرک ثامن قرار دارد.

داروخانه دکتر خدایی که در بلوار سازمان آب، در تقاطع بلوارهای طباطبائی و ارشاد قرار گرفته نیز به صورت نیمه وقت در حال ارائه خدمات است. تمامی داروخانه های بالا جز بهترین داروخانه های مشهد هستند.

داروخانه اطراف حرم مشهد,داروخانه های شبانه روزی مشهد,لیست بهترین داروخانه های مشهد,

داروخانه های تمام وقت مشهد

این داروخانه مانند داروخانه های شبانه روزی نیستند و تا ساعت خاصی از شب که معمولا ساعت بیست و یک است، مشغول به کار هستند. یکی از داروخانه هایی که به صورت تمام وقت کار می کند، داروخانه مدیکال است. این داروخانه را می توان جزو یکی از بهترین داروخانه های مشهد بر شمرد؛ زیرا داروهای خاص و نادر را در این محل به راحتی یافت می شود. این داروخانه در بلوار سجاد، ابتدای خیابان بزرگمهر شمالی واقع است.

داروخانه دکتر اباذری نیز به صورت تمام وقت مشغول بوده و در خیابان احمد آباد، نبش خیابان پرستار1 قرار دارد. نکته ای که در مورد این داروخانه وجود  دارد، نزدیکی آن به بیمارستان قائم مشهد است.

داروخانه تمام وقت دیگر که می توان به نام آن اشاره کرد، داروخانه دکتر ارجمند است. این داروخانه در خیابان آیت الله عبادی قرار دارد.

 

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور چابهار | تور اصفهان

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور آنتالیاتور تفلیس | تور ارمنستان

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)