بهترین هتل های مشهد خیابان امام رضا

بهترین هتل حرم مشهد,بهترین هتل های مشهد خیابان امام رضا,بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم

چکیده

شهر مشهد دارای تعداد بسیار زیادی هتل و مسافرخانه است. اما نکته مهم اینجا است که کدام یک می تواند بهترین تجربه سفر را برای شما رقم بزند. ما در این مطلب از ندابال قصد داریم تا بهترین هتل های مشهد را از جنبه های گوناگون مورد تحلیل و بررسی قرار دهیم.

بهترین هتل حرم مشهد,بهترین هتل های مشهد خیابان امام رضا,بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم,

هتل های مشهد خیابان امام رضا یکی از مهم ترین لیست هایی است که هر مسافر عازم به این شهر مقدس باید در مورد آن اطلاعات خود را گسترش داده باشد. مشهد به عنوان محبوب ترین مقصد گردشگری ایرانیان، سالانه هزاران گردشگر را از سراسر کشور به خود جذب می کند. طبیعتاً هتل های مشهد اطراف حرم مطهر امام رضا (ع) همیشه محبوب بوده اند. با گرفتن اتاقی در یک هتل نزدیک به حرم، به جای گرفتن تاکسی می توانید پیاده به حرم مطهر بروید. همچنین به نقاط مهم شهر نیز نزدیک خواهید بود. اینکه کدام هتل را برای اقامت انتخاب می کنید بسیار مهم است. فکر کنید قرار باشد در یک هتل دور از حرم مستقر شوید. علاوه بر پرداخت هزینه های اتاق باید متحمل هزینه رفت و آمد به حرم هم باشد.

هتل های زیادی در جوار حرم مطهر ساخته شده که از نظر کیفیت و قیمت با هم متفاوت هستند. در ادامه می خواهیم به معرفی هتل های مشهد خیابان امام رضا بپردازیم.

هتل درویشی

فاصله خیابان امام رضا تا حرم,هتل حرم مشهد,هتل های مشهد اطراف حرم,

هتل لوکس و 5 ستاره درویشی، در خیابان امام رضا (ع)، همان خیابان منتهی به حرم مطهر واقع شده است که بدون شک یکی از بهترین هتل های مشهد اطراف حرم محسوب می شود. قبل از هر نکته دیگر در مورد این هتل باید بدانید که فاصله خیابان امام رضا تا حرم از مبدا این هتل، به صورت پیاده، نهایتا 20 دقیقه می باشد. با گرفتن اتاق هایی در طبقات بالای این هتل می توانید به مناظر زیبای حرم مشرف باشید.

این هتل دارای چندین رستوران، یک باغ در بام مجتمع، فروشگاه سوغاتی و کافه است. هتل درویشی برای افرادی که به دنبال یک هتل مجلل در نزدیکی حرم مقدس هستند، یک انتخاب محبوب است. در نتیجه، آن تور مشهد که شما انتخاب می کنید و شما را به این هتل می برد، بدون شک یکی از بهترین سفرها را برای شما رقم خواهد زد.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا 24 و 26

هتل جواد

بهترین هتل حرم مشهد,بهترین هتل های مشهد خیابان امام رضا,بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم,

هتل جواد یکی دیگر از هتل های مشهد خیابان امام رضا است که تنها با یک پیاده روی 5 دقیقه ای می توانید حرم مطهر باشید. این هتل به بعضی از جاذبه های گردشگری دیگر مشهد مانند آرامگاه نادرشاه افشار نیز نزدیک است. این هتل 4 ستاره 8 طبقه دارای یک سالن ورزشی خوب و یک رستوران است. در کل هتل جواد یکی از بهتزین ترین گزینه ها برای هتل های مشهد در جوار حرم امام رضا (ع) است.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا (ع)، نبش خیابان امام رضا 3

هتل الماس

فاصله خیابان امام رضا تا حرم,هتل حرم مشهد,هتل های مشهد اطراف حرم,

هتل 4 ستاره الماس واقع در خیابان امام رضا (ع)، تنها 5 دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد و همچنین به بازارهای مهم این شهر نزدیک است. رستوران های الماس به منظره زیبایی از حرم مطهر مشرف هستند و غذاهای ایرانی و بین المللی را سرو می کنند. الماس با داشتن سالن کنفرانس بزرگ هتلی عالی در مشهد در جوار حرم امام رضا (ع) برای مسافران تجاری است.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا (ع)، بین امام رضا 4 و 6

هتل جواهر شرق

بهترین هتل حرم مشهد,بهترین هتل های مشهد خیابان امام رضا,بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم,

جواهر شرق با 3 ستاره یکی از هتل های مشهد خیابان امام رضا (ع) است و تنها 15 دقیقه پیاده تا حرم مطهر فاصله وجود دارد. رستوران جواهر شرق دارای یک سرآشپز بین المللی است که غذاهای دلپذیر را برای شما تهیه می کند. خدمات ماساژ و ترانسفر از جمله امکانات این هتل است.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا (ع)، خیابان امام رضا 6

هتل سهند

فاصله خیابان امام رضا تا حرم,هتل حرم مشهد,هتل های مشهد اطراف حرم,

هتل 3 ستاره سهند تنها 500 متر با حرم مطهر فاصله دارد. نقل و انتقالات راحت سهند را به یک هتل منحصر به فرد در مشهد در جوار حرم امام رضا (ع) تبدیل می کند. این هتل از پذیرایی تمام و کمال برای میهمانان خود استفاده می کند.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، خیابان امام رضا 2، کوچه کربلا

هتل اطلس

بهترین هتل حرم مشهد,بهترین هتل های مشهد خیابان امام رضا,بهترین هتل های مشهد نزدیک حرم,

هتل 3 ستاره اطلس یکی از قدیمی ترین هتل های شهر مشهد است که از سال 1355 تا کنون به زائران حرم خدمت رسانی می کند. پیاده روی از اطلس تا حرم مطهر فقط 3 دقیقه طول می کشد. این امر اطلس را از نظر مسافت در صدر لیست هتل های مشهد نزدیک حرم امام رضا (ع) قرار می دهد. پارک میرزا کوچک خان و بازار رضا نیز بسیار نزدیک این هتل هستند. فاصله خیابان امام رضا تا حرم بسیار کم است و در واقع این خیابان یکی از خیابان های اصلی منتهی به حرم می باشد.

آدرس: مشهد، خیابان امام رضا، میدان آب

نکات رزرو اتاق در هتل های نزدیک به حرم

پیش از اینکه به سمت مقصد حرکت کنید در سایت های مختلف رزرو هتل جستجو کنید و با توجه به بودجه و معیارهای مد نظرتان هتل مناسبی را برای اقامت رزرو کنید؛ طبیعتا یکی از این معیارها فاصله خیابان امام رضا تا حرم است. هتل های زیادی با سطح کیفیتی متفاوت در جوار حرم مطهر آماده ارائه سرویس به میهمانان و زائران هستند.

لازم به ذکر است که تمام هتل ها دارای قوانین و مقرارتی برای اخذ اتاق هستند از جمله همراه داشتن مدارک شناسایی برای میهمانان ایرانی و به همراه داشتن پاسپورت برای مسافران خارجی. قوانینی برای زمان دریافت اتاق و تحویل آن نیز وجود دارد که معمولا بسته به شرایط هر هتل متفاوت است. با رجوع به سایت های رزرو بلیط از قیمت هر شب اقامت در هتل ها و تخفیفات آن مطلع می شوید و این آگاهی باعث می شود به خوبی برای ادامه سفر برنامه ریزی داشته باشید.

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)