هتل آپارتمان مشهد چه ویژگی هایی دارد؟

ارزان ترین هتل مشهد نزدیک حرم,هتل آپارتمان,هتل آپارتمان در مشهد

چکیده

اطاعاتی که در این مقاله برای شما به ارمغان آورده ایم به شما در شناخت هتل آپارتمان های شهر مشهد کمک شایانی می کند و نگرانی شما در این رابطه قطعا کمتر می شود.

هتل آپارتمان مشهد نوعی مکان های اقامتی می باشد که از سوئیت و و احد های مستقلی تشکیل شده است. هتل آپارتمان در مشهد نیز متقاضی زیادی دارد زیرا مشهد یک شهر زیارتی بوده و در طی سال پذیرای مسافران زیادی از تمامی نقاط ایران و کشور می باشد. هریک از هتل آپارتمان های مشهد دارای ویژگی هایی هستند که مسافران می توانند باتوجه به امکانات و بودجه خود آن ها را اجاره کنند. از اصلی ترین خصوصیات هتل آپارتمان های مشهد این است داراری هرینه های کمترین نسبت به هتل های لوکس هستند که اجاره کردن آن ها برای بیشتر اقشار جامعه راحت می باشد. این اطلاعات می تواند به شما که با تور مشهد به این شهر سفر می کنید، کمک شایانی کند.

باید بگوییم که هتل آپارتمان مشهد برای خانواده هایی که دارای فرزندان بسیاری هستند و یا با اقوام خود به این شهر سفر می کنند بهترین گزینه می باشد. در ادامه این مقاله شما را با چند هتل آپارتمان در مشهد به همراه ویژگی های آنان آشنا خواهیم کرد.

هتل آپارتمان اسپینو

این هتل آپارتمان یکی از اقامتگاه های نوساز مشهد می باشد که دارای 8 طبقه به همراه 27 اتاق می باشد. در این هتل آپارتمان به نحو احسن از مسافران و زائرین حرم مطهر پذیرایی می شود. از امکانات این هتل آپارتمان می توانیم به سونا جکوزی، لابی، تاکسی سرویس جهت رفت و آمد مسافرین، سیستم صوتی و تصویری، آسانسور، سیستم گرمایش سرمایشی اشاره کنیم.

ارزان ترین هتل مشهد نزدیک حرم,هتل آپارتمان,هتل آپارتمان در مشهد,

هتل آپارتمان پاویون

هتل آپارتمان پایون از پرسنل و کادر پذیرایی مجرب برخوردار است. این هتل آپارتمان مشهد فاصله اندکی تا حرم دارد که این ویژگی ها موجب شده تا متقاضیان بیشتری داشته باشد. هتل آپارتمان پاویون در خیابان امام رضا، نبش چهارراه سوم واقع شده است. امکانات هتل آپارتمان پاویون به شرح زیر می باشد.

جعبه کمک های اولیه، خودپرداز، کافی شاپ، خدمات اتاق ها به صورت شبانه روزی، سالن همایش و امکانات ویژه برای افراد معلول

هتل آپارتمان فاخر

یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد هتل آپارتمان فاخر می باشد. این هتل آپارتمان در 3 کیلومتری حرم امام رضا واقع شده است. هتل آپارتمان فاخر در سال 1394 فعالیت خود را آغاز کرده است. همچنین این هتل آپارتمان دارای 10 طبقه به همراه 50 اتاق می باشد. مسافرانی که در این هتل آپارتمان اقامت دارند به راحتی می توانند با کمی پیاده روی به حرم بروند.

سیستم تهویه هوا، صبحانه رایگان، پارکینگ، رستوران، سالن همایش از جمله ویژگی و امکانات این هتل آپارتمان مشهد می باشد.

هتل آپارتمان شارین

هتل آپارتمان شارین دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که در بین مسافران مشهد طرفدار زیادی دارد. جالب است بدانید این هتل آپارتمان تا حدودی مانند هتل های لوکس مشهد می باشد. این هتل آپارتمان از 6 طبقه تشکیل شده است که دارای امکانات و خدمات زیادی است. یکی از ویژه گی های چشمگیر هتل آپارتمان شارین معماری لوکس خارجی آن است. امکانات هتل آپارتمان شارین شامل: کافی شاپ، اینترنت، نمازخانه، لابی و رستوران می باشد. این هتل آپارتمان مشهد در خیابان دانش شرقی واقع شده است.

هتل آپارتمان مشهد,هتل مشهد,ارزان ترین هتل مشهد نزدیک حرم,

تفاوت میان هتل و هتل آپارتمان

احتمالا برای شما هم پیش آمده که هنگامی که به شهری سفر می کنید بین انتخاب هتل و هتل آپارتمان مردد باشید. بیشتر افراد بر این باوراند که سطح هتل از هتل آپارتمان بالاتر است. باید بگوییم این باور کاملا اشتباه است زیرا امروزه امکانات عرضه شده در هتل آپارتمان ها همانند هتل های لوکس می باشد. نکته مهم این است که مشهد دارای باکیفیت تریت هتل و هتل آپارتمان در سراسر کشور می باشد. حال می خواهیم به تفاوت های هتل و هتل آپارتمان های مشهد بپردازیم.

متفاوت بودن در نوع واحد های اقامتی آن ها

یکی از مهم ترین وجه تمایز هتل و هتل آپارتمان مشهد ابعاد واحد های آن ها می باشد. معمولا ابعاد هتل آپارتمان های موجود در مشهد بیشتر از هتل ها می باشد پس پیشنهاد می کنیم اگر به همراه افراد زیادی به مشهد می روید انتخاب یک هتل آپارتمان خوب بهترین انتخاب برای شما می باشد.

متفاوت بودن در چگونگی ارائه خدمات

هتل ها دارای خدمات و امکانات بیشتری هستند که براساس این خدمات به آن ها ستاره داده می شود. بعضی از خدمات مانند کافی شاپ، استخر، مجموعه ورزشی و … در هتل ها ارائه می شود که اینگونه خدمات در هتل آپارتمان ها کمتر دیده می شود یا اصلا وجود ندارد. اما بعضی از هتل آپارتمان های موجود در مشهد خدماتی همچون هتل های لوکس ارائه می کنند اما از آنجایی که نوع معماری و سازه آن ها به شکل آپارتمان طراحی شده، به آن ها مجوز هتل آپارتمان اهدا شده است.

 متفاوت بودن در مساحت سوئیت ها

به یاد داشته باشید که هتل ها در ساخت سازه و مساحت خود باید تابع قوانینی باشند اما رعایت این قوانین در ساخت هتل آپارتمان ها صدق نمی کند. مواردی همچون: تعداد واحد ها، دارا بودن پارکینگ، ابعاد و مساحت لابی و دارا بودن رستوران از جمه مواردی هستند که در هتل ها بیشتر به آن ها توجه می شود. بنابراین اگر برایتان فضای محل اقامتتان مهم نیست و صرفا می خواهید از خدمات بهره مند شوید، انتخاب یک هتل آپارتمان لوکس مناسب ترین گزینه است.

 

تورهای پیشنهادی ندابال

تورهای داخلی: تور کیشتور قشم | تور شیراز | تور چابهار | تور اصفهان

تورهای خارجی: تور استانبولتور دبیتور آنتالیاتور تفلیس | تور ارمنستان

مطالب مرتبط (آرشیو مقالات)