تور شیراز زمستان

تور شیراز زمستان

اطلس

تور شیراز هتل اطلس

هتل 3 ستاره (★★★)


وکیل

تور شیراز هتل وکیل

هتل 3 ستاره (★★★)


پارسیان

تور شیراز هتل پارسیان

هتل 4 ستاره (★★★★)


آریو برزن

تور شیراز هتل آریو برزن

هتل 4 ستاره (★★★★)


کریمخان

تور شیراز هتل کریمخان

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارک سعدی

تور شیراز هتل پارک سعدی

هتل 4 ستاره (★★★★)


رویال

تور شیراز هتل رویال

هتل 4 ستاره (★★★★)


الیزه

تور شیراز هتل الیزه

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارس

تور شیراز هتل پارس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


زندیه

تور شیراز هتل زندیه

هتل 5 ستاره (★★★★★)


چمران

تور شیراز هتل چمران

هتل 5 ستاره (★★★★★)


هما

تور شیراز هتل هما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


بزرگ شیراز

تور شیراز هتل بزرگ شیراز

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور شیراز زمستان یکی از پر طرفدار ترین تورها می باشد که در این فصل هم از قیمت خوبی برخوردار است و هم زمان مناسبی دارد. شرکت خدمات مسافرتی ندا بال آسمان در همه فصول و حتی ایام عادی تورهای مسافرتی را با خدمات ویژه و مناسب و با قیمتی رقابتی نسبت به سایر شرکت ها ارائه می دهد.

تور شیراز زمستان

همچنین تخفیفات باور نکردنی این مجموعه دلیلی شده تا متقاضیان از نظر هزینه های مالی بسیار صرفه جویی کنند و در عین حال خدمات مناسبی را نیز دریافت کنند. نحوه ی رزرو تورها نیز به آسان ترین شکل ممکن خواهد بود که در ادامه راجع به تور شیراز زمستان و خدمات شرکت به شما توضیح خواهیم داد.

چرا تور شیراز زمستان را انتخاب کنیم؟

تور شیراز زمستان

درهمه ی فصول شهر شیراز از حضور گردشگران بی بهره نمی ماند، تور شیراز زمستان نیز یکی از پر تقاضا ترین تورها می باشد زیرا در این فصل آب و هوای شیراز بسیار مطبوع است و هم تعدد مسافران کم تر،که باعث می شود با خیالی آسوده به گشت و گذار در شهر بپردازیم. بنابراین اگر فکر می کنید فصل زمستان برای سفر کردن مناسب نیست، توصیه می کنیم حتما تور شیراز زمستان شرکت ندا بال آسمان را حتما یک بار تجربه کنید. شرکت ندا بال آسمان مجری مستقیم برگزاری تورهای گردشگری در داخل و خارج از کشور می باشد که سال ها با فعالیت حرفه ای در این زمینه توانسته اعتماد مردم را جلب نماید.

مشاوره رایگان برای تور شیراز زمستان

تور شیراز زمستان

تیم مجرب ندا بال آسمان در خصوص تور شیراز زمستان، کارشناسان حرفه ای خود را به طور ۲۴ ساعته در اختیار شما عزیزان قرار داده تا در صورت نیاز به هرگونه راهنمایی تور شیراز زمستان بتوانید پاسخ خود را دریافت کنید. دریافت هر گونه مشاوره رایگان بوده و هزینه ای بابت آن دریافت نمی گردد و متقاضیان می توانند با صرف چند دقیقه زمان اطلاعات جامعی را دریافت کنند و در تور شیراز زمستان ویژه به راحتی شرکت کنند.

ارائه تخفیفات ویژه در تور شیراز زمستان

تور شیراز زمستان

به منظور رفاه حال مسافران، شرکت ندا بال آسمان تخفیفات عالی را در قیمت تور شیراز زمستان در نظر گرفته است. ۴۰ درصد تخفیف ویژه سبب شده تا فروش تور شیراز زمستان با استقبال بیشتری مواجه شود. در مقایسه با خدمات در نظر گرفته شده در تور و همچنین تخفیفات عالی، تور شیراز زمستان تبدیل به یکی از مناسب ترین تورها شده است.

رزرو آنلاین تور شیراز زمستان

تور شیراز زمستان

اگر نگران نحوه رزرو تور شیراز زمستان هستید باید بگوییم که ندا بال آسمان کار شما را بسیار آسان کرده است. تنها با صرف چند دقیقه می توانید همان طور که در منزل نشسته اید و یا مشغول انجام کاری هستید، تور سریع و آنلاین شیراز زمستان و یا هر تور دیگر را رزرو نمایید و در زمان خود صرفه جویی کنید. برای رزرو تور سریع و آنلاین به سایت شرکت ندا بال آسمان و تور شیراز زمستان مراجعه کنید و شرایط تور را با دقت مطالعه کرده و سپس مراحل خرید را طی کنید.

قیمت تور شیراز زمستان

تور شیراز زمستان

قیمت تور شیراز زمستان در این فصل به دلیل کاهش مسافران از شرایط خوبی برخوردار است و جای نگرانی نیست، اما همان طور که می دانید یک سری از شرایط و خدمات هستند که تاثیر مهمی بر قیمت تور شیراز زمستان و یا هر نوع تور مسافرتی دیگر می گذارد. از جمله این شرایط می توان به نوع هتل و اقامتگاه، نوع وسیله نقلیه، زمان سفر، مدت زمان اقامت، شرایط گوناگون تور ها و…اشاره کرد.

هر چقدر که هتل انتخابی شما در تور شیراز زمستان لوکس تر باشد طبیعتاً هزینه بیشتری نیز دارد.
شرکت ندا بال آسمان از طریق سفر هوایی و زمینی که با قطار می باشد تور های خود را برگزار می کند. تور شیراز زمستان هوایی هزینه بیشتری نسبت به قطار دارد.
مدت زمان تور شیراز زمستان هر چقدر بیشتر باشد قیمت تور شیراز را افزایش می دهد.

تور هوایی یا تور شیراز زمستان با قطار؟

تور شیراز زمستان

برای افرادی که تحمل طی کردن مسافت های طولانی را ندارند و با شهر شیراز بسیار فاصله دارند سفر هوایی را پیشنهاد می کنیم، تمامی تورهای هوایی که توسط شرکت ندا بال برنامه ریزی می شوند از طریق معتبر ترین شرکت های هواپیمایی انجام می پذیرد پس جای نگرانی نیست، اما یک سری افراد هستند که از سفر هوایی ترس دارند بنابراین پیشنهاد می کنیم از سفر زمینی و با قطار استفاده کنند. امنیت سفر زمینی بیشتر از هوایی بوده و برای کسانی که با این مسئله مشکلی ندارند مناسب تر است. تور شیراز زمستان هوایی قیمتی بیشتر از سفر با قطار دارد بنابراین اگر سفری ارزان تر می خواهید به سراغ تور شیراز با قطار بروید.

تور شیراز زمستان ارزان

تور شیراز زمستان ارزان با تور عادی کمی متفاوت تر است زیرا خدماتی که در تور ارائه می شود معمولی تر بوده و برای افرادی که می خواهند هزینه نهایی آن ها زیاد نشود مناسب است. در تور شیراز زمستان ارزان به جای استفاده از هتل های لوکس از هتل آپارتمان ها و یا هتل های معمولی استفاده می شود که ارزان تر می باشند. در تور شیراز زمستان برای ارزان تر کردن سفر از گشت های گروهی به جای گشت فردی استفاده کنید، تفاوت چندانی نیز در کیفیت اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می گیرد وجود ندارد.

در تور شیراز ارزان مدت زمان سفر و اقامت کوتاه تر است تا هزینه کم تری را شامل شود و خدماتی معمولی تر ارائه می شود. در سفر با تور شیراز ارزان نوع وسیله نقلیه ،قطار است چون سفر هوایی قیمت بیشتری دارد‌.

تور شیراز زمستان لحظه آخری

تور شیراز زمستان لحظه آخری با تور شیراز ارزان متفاوت است زیرا در تور لحظه آخری تنها به علت عدم تکمیل ظرفیت تور با تخفیف بیشتری به فروش می رسد و در خدمات ارائه شده در تور کاستی وجود ندارد، اما در تور شیراز زمستان ارزان شرایط تور معمولی تر است و همین باعث کاهش قیمت تور می شود. مسافران می توانند بنابر شرایط موجود و هزینه های جاری یک نوع تور شیراز زمستان را انتخاب کنند.

چگونگی شرایط تور شیراز زمستان

شرکت خدمات مسافرتی ندا بال آسمان هر روزه و در ایام عادی تور شیراز زمستان خود را اجرا می کند و خدمات گسترده و ویژه ای را به گردشگران ارائه می دهد. در تور هوایی شیراز امکان نوسان قیمت وجود دارد اما تا حد امکان مجموعه ندا بال این مشکلات را رفع نموده است. بلیط تور شیراز زمستان به صورت رفت و برگشت بوده تا مشکلی در زمان اتمام تور بوجود نیاید.
امکان ترانسفر از فرودگاه به هتل وجود دارد و تورهای گشت شهری نیز در نظر گرفته شده است تا با خیال راحت به دیدن اماکن تفریحی و تاریخی شیراز بروید. تورلیدر نیز همراه گردشگران بوده تا به معرفی مناطق مختلف بپردازد.

مزایای استفاده از تور شیراز زمستان

حتما تجربه کرده اید که برنامه ریزی برای سفر چقدر مشکل و زمان بر است، به همین دلیل استفاده از تورهای مسافرتی تا حد بسیاری از این سردرگمی ها خواهد کاست. خرید تور شیراز زمستان از شرکت ندا بال آسمان باعث می شود شما تا زمان اجرای تور بدون نگرانی به آماده کردن مقدمات سفر بپردازید و دوندگی های حاشیه ساز را نداشته باشید ،همچنین استفاده از تور شیراز زمستان هزینه های جانبی شما را مانند هزینه غذا، هزینه مکان اقامت، هزینه های رفت و آمد و از همه مهم تر هزینه سوخت و وسیله نقلیه را کاهش دهد و شما از نظر مالی صرفه جویی کنید. بنابراین پیشنهاد می کنیم برای سفر به شیراز حتما تور شیراز زمستان را از طریق ندا بال آسمان تجربه کنید.
در تور شیراز زمستان حتما از این اماکن دیدن کنید.
محال است که به شیراز سفر کنید اما از حافظیه و سعدیه دیدن نکنید، این دو مکان از جمله معروف ترین نقاط توریستی و دیدنی شیراز هستند که آرامگاه دو تن از شاعران بزرگ ایرانی است.

از دیگر مناطق مهم شیراز می توان به تخت جمشید و پاسارگاد اشاره کرد که بی شک نشانی از تمدن ایران زمین هستند. پرسپولیس نیز در ۷۰ کیلومتری شیراز پایتختی به قدمت ۲۵۰۰ سال پیش هخامنشیان است‌.
از اماکن تفریحی شیراز می توان به باغ نارنجستان، باغ ارم، باغ دلگشا و… اشاره کرد که بسیار زیبا و خوش منظره هستند.

حمام وکیل، ارگ کریم خان، مسجد وکیل، مسجد نصیر الملک و… جزیی از نقاط منحصر به فرد با معماری ویژه ایرانی است که توریست های خارجی را نیز مجذوب خود کرده است. بازار وکیل نیز از جمله بازارهای سنتی معروفی است که صنایع دستی و سوغات شیراز در آن برای فروش وجود دارد، اگر با تور شیراز زمستان به این شهر سفر کردید از این بازار غافل نشوید.
شاه چراغ که قطب زیارتی شیراز محسوب می شود مکانی برای آرامش و راز و نیاز می باشد که هر آدمی به شیراز سفر کند بی صبرانه منتظر زیارت شاه چراغ است.

در شیراز علاوه بر بازار سنتی وکیل، سرای مشیر نیز جز بازار های معروف شهر است. به جز بازار های سنتی، مراکز خرید و فروشگاه های شیک و مدرن دیگر نیز چون مرکز خرید ستاره فارس، مجتمع تجاری خلیج فارس، مجتمع آفتاب پارس و… ساخته شده است.