تور شیراز هوایی

تور شیراز هوایی

اطلس

تور شیراز هتل اطلس

هتل 3 ستاره (★★★)


وکیل

تور شیراز هتل وکیل

هتل 3 ستاره (★★★)


پارسیان

تور شیراز هتل پارسیان

هتل 4 ستاره (★★★★)


آریو برزن

تور شیراز هتل آریو برزن

هتل 4 ستاره (★★★★)


کریمخان

تور شیراز هتل کریمخان

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارک سعدی

تور شیراز هتل پارک سعدی

هتل 4 ستاره (★★★★)


رویال

تور شیراز هتل رویال

هتل 4 ستاره (★★★★)


الیزه

تور شیراز هتل الیزه

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارس

تور شیراز هتل پارس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


زندیه

تور شیراز هتل زندیه

هتل 5 ستاره (★★★★★)


چمران

تور شیراز هتل چمران

هتل 5 ستاره (★★★★★)


هما

تور شیراز هتل هما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


بزرگ شیراز

تور شیراز هتل بزرگ شیراز

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور شیراز هوایی، 40 درصد تخفیف | تور سریع و آنلاین

شیراز شهری است که محل شعر و شاعری بوده و هست، شهر بناهای تاریخی استوار و خوراکی های لذیذ، این شهر بسیار دیدنی است. شیراز شهری است که ویژگی های منحصر به فردش، گردشگران ایرانی و حتی خارجی را به سمت خود می کشاند. توریست های خارجی در فصل های مناسب خصوصاً اردیبهشت ماه، شهر زیبا شیراز را برای گردش انتخاب می کنند تا از آثار شگفت انگیز تاریخی و زیبای شیراز لذت ببرند.

شیراز آثار تاریخی غنی و ارزشمندی دارد که تماشای آن، حس افتخار و غرور را در آدمی تجلی می کند ،سفر به شیراز زیبا و تماشایی ، حداقل دو هفته کامل زمان لازم دارد.

خلق و خوی مردم شیراز

تور شیراز هوایی ارزان

مردم شیراز دارای اخلاقی بسیار خوش و خون گرم می باشند که مهمان نوازی آن ها نیز زبان زد خاص و عام است. شیرازی ها بسیار اهل تفریح و گشت و گذار هستند و اگر آن ها در آخر هفته ببینید، در حال جمع کردن بار و بندیل برای رفتن به طبیعت هستند.
در تور شیراز هوایی حتما با مردم شیراز ارتباط برقرار کنید و از اخلاق خوب آن ها لذت ببرید، همچنین در مدتی که به صورت فشرده آن جا هستید از مناطق دیدنی شیراز دیدن کنید. مردم شیراز نیز شما را برای آشنایی بهتر با شهر و اماکن تاریخی و تفریحی راهنمایی خواهند کرد.

شیراز گردی، تور شیراز هوایی

تور شیراز هوایی ندابال

در تور شیراز مطمئنا برای دیدن مناظر دیدنی و تاریخی وقت کم می آورید، زیرا شیراز بی شمار مکان جذاب و دیدنی دارد و قول می دهیم از این شهر سیر نخواهید شد.
از جمله آثار تاریخی و طبیعی شیراز می توانیم مناطق مشهور آن چون حافظیه و سعدیه را نام برد که اولین گزینه در ذهن افراد است. معماری زیبای حافظیه به سبک دوران هخامنشیان و زندیان شبیه است.
حافظیه در شمال شهر شیراز و جنوب دروازه قرآن قرار گرفته است.
مسجد نصیرالملک نیز با معماری درخشان و رنگ های بسیار یکی از مناظر زیبایی است که در این شهر واقع شده است. از این مسجد عکس های بسیاری در اینترنت وجود دارد. مسجد نصیرالملک در محله گود عربان و در خیابان لطفعلی خان زند قرار دارد و جز بناهایی است که در دوره قاجار بوسیله حسنعلی نصیرالملک ساخته شده است.
حمام وکیل از دیگر بناهای به یادگار مانده از کریم خان زند است. این حمام در نزدیکی بازار وکیل و مسجد وکیل شیراز قرار دارد و معماری منحصر به فردی دارد.
بازار وکیل را در تور شیراز هوایی حتما ببینید، این بازار برای خرید سوغات و آشنایی با صنایع دستی شیراز بسیار مناسب است.
ارگ کریم خان زند نیز از دوران زندیه به جای مانده که محلی برای زندگی کریمخان زند بوده است. این بنا در نبش خیابان شهرداری واقع شده است.
نارنجستان قوام یا باغ بکر عفیف آباد شیراز در دوره صفویه بنا شده است. این محل تفرج گاهی برای پادشاهان صفوی بوده است. در دوره قاجار، شخصی به نام میرزا علی خان قوام الملک، باغ عفیف آباد را خریداری می کند و آن را باز سازی کرده و از آن استفاده می کند. موزه های متنوع و جالبی در دل باغ عفیف آباد وجود دارد که تماشای آن، قطعا جالب توجه خواهد بود.
از دیگر مناطقی که می توانید در تور هوایی شیراز از آن ها بازدید کنید موارد زیر را به شما معرفی می کنیم:
• موزه موسیقی شیراز
• آرامگاه شاه چراغ
• مسجد جامع عتیق
• عمارت شاپوری
• باغ ارم شیراز
• تخت جمشید
• مجموعه پاسارگاد و آرامگاه کوروش

چگونه به شیراز سفر کنیم؟

قیمت تور شیراز هوایی

برای سفر به شیراز می توانید از وسایل نقلیه ای چون اتومبیل شخصی، قطار، هواپیما استفاده کنید. اتومبیل شخصی برای مسیر های طولانی مناسب نیست چون هم هزینه سوخت بالا است و هم خستگی را به دنبال دارد و مدت زمان زیادی نیز طول می کشد اما سفر با قطار از خودرو شخصی بسیار لذت بخش تر بوده چون هم امکان استراحت وجود دارد و هم سرعت بیشتری نسبت به ماشین دارد. و اما هواپیما، تور شیراز هوایی در مدت کوتاهی شما را به مقصد می رساند و هم خستگی در آن وجود ندارد. بنابراین پیشنهاد می کنیم اگر مشکل مالی ندارید حتما تور شیراز هوایی را امتحان کنید.

شرکت ندا بال آسمان

شرکت خدمات مسافرتی ندا بال آسمان با سال ها تجربه برگزاری تور های گردشگری ایرانی و خارجی توانسته است اعتبار ویژه ای میان مردم داشته باشد. این شرکت به طور مستقیم تورهای ویژه خود را با امکاناتی عالی برگزار می کند و قیمتی رقابتی را به مسافران ارائه می دهد.

قیمت تور شیراز هوایی

بلیط تور شیراز هوایی

قیمت تور هوایی شیراز به عوامل مختلفی بستگی دارد که هر کدام از آن ها نرخ تور ها را تغییر می دهد. از عواملی که در قیمت تور هوایی شیراز موثری است می توان مواردی چون، نوع هتل و کیفیت آن، تعداد روز های اقامت، نوع هواپیما، خدمات تور، گردش فردی و گروهی، تعداد نفرات، مسافت و… را نام برد.
قیمت تور شیراز هوایی را می توانید در سایت شرکت ندا بال آسمان ببینید و از شرایط تور و نوع هتل و تعداد روزهای اقامت و در نهایت مدارک مورد نیاز برای ثبت نام و رزرو تور شیراز اطلاع کسب کنید.

تور شیراز هوایی ارزان

تور شیراز ارزانترین قیمت بستگی به خدماتی است که شما انتظار دارید دریافت کنید. به عنوان مثال در تور شیراز ارزانترین قیمت می توانید از هتل های معمولی تر با کیفیت عادی استفاده کنید یا هتل آپارتمان ها را انتخاب کنید زیرا بعضی هتل های لوکس با خدماتی که ارائه می دهند ،قیمتی بالا تر نیز دارند.
علاوه بر هتل، می توانید به جای تور شیراز هوایی از تور شیراز با قطار استفاده کنید چون قیمتی مناسب تر دارد. همچنین برای دریافت تور شیراز ارزانترین قیمت می توانید تعداد روزهای اقامت خود را نیز کاهش دهید تا قیمت تور برای شما مناسب تر شود.
تور شیراز هوایی با امکانات عالی که دارد می تواند انتظارات شما را از یک سفر عالی بر آورده کند. بنابراین با توجه به بودجه ای که دارید یک نوع تور شیراز هوایی را انتخاب کنید و از سفر خود لذت ببرید.

تور شیراز هوایی لحظه آخری

اگر در لحظات آخر تصمیم به سفر گرفتید، اما نگران رزرو بلیط تور شیراز هوایی هستید پیشنهاد می کنیم به وبسایت شرکت خدمات مسافرتی ندا بال آسمان مراجعه کنید و از تخفیفات لحظه آخری تورها بهره ببرید. تورهای لحظه آخری شیراز چیزی از لحاظ امکانات کم تر از سایر تور ها ندارند بنابراین نگرانی بابت برگزاری تورها نداشته باشید.

تفاوت تور های لحظه آخری با تور ارزان شیراز در امکانات آن ها است زیرا تور ارزان شیراز از نظر امکانات معمولی تر می باشد ولی تورهای لحظه آخری تنها به دلیل نزدیک بودن موعد برگزاری تور با تخفیفی بیشتر به فروش می رسند.

پشتیبانی شرکت خدمات مسافرتی در تور شیراز هوایی

شرکت ندا بال آسمان به طور ۲۴ ساعته به متقاضیان رزرو تور شیراز هوایی مشاوره و اطلاع رسانی می کند تا مشکلی بابت خرید تور ها نداشته باشند و به راحتی بتوانند از این امکانات استفاده کرده و تعطیلاتی خوش و خرم داشته باشند.

این پشتیبانی ها شامل:
• فرایند خرید
• مشاوره قبل از رزرو
• اطلاع رسانی برگزاری تورها
• انصراف از رزرو تورها
• استرداد وجه
و… می باشد.

تعداد روزهای اقامت

در جریان تور شیراز هوایی شما می توانید هر تعداد روز که می خواهید و شرکت برای شما در نظر گرفته است را انتخاب کنید و چون در میزان قیمت تور شیراز هوایی موثری است با توجه به بودجه ای که دارید تعداد روزها را تعیین کنید. پس قبل از رزرو تور شیراز هوایی تصمیم خود را برای تعداد روزهای اقامت بگیرید.

ارائه تخفیفات

شرکت ندا بال آسمان تمامی تورهای گردشگری خود را با قیمتی رقابتی به مشتریان ارائه می دهد. همچنین برای رفاه حال گردشگران تصمیم گرفته است که تور شیراز هوایی را با ۴۰ درصد تخفیف ارائه دهد تا مشتریان از این سفر نهایت لذت را ببرند و نگران هزینه های سفر نباشند.

خرید سریع و آنلاین

در این شرکت خدمات مسافرتی برای جلوگیری از اتلاف وقت، سایت رزرو و فروش آنلاین تورها راه اندازی شده است تا در کم ترین زمان بتوانید همان طور که در منزل نشسته آید یا مشغول کار هستید تنها با صرف چند دقیقه تور شیراز هوایی را رزرو کنید و از سفری لذت بخش بهره ببرید. بنابراین توصیه می کنیم با چند کلیک ساده این خدمات را دریافت کنید و از وقت اضافه خود استفاده کنید.

نوع هتل های موجود در شیراز

همیشه دغدغه ای که در طول سفر ممکن است همراه ما باشد، نوع اقامتگاه است. ما در جریان سفر خود نیاز به امکاناتی چون اینترنت، مکان استراحت و تفریح، استخر، پارکینگ، سالن ورزشی، رستوران و…داریم، بنابراین باید هتلی انتخاب کنیم که نیازهای ما را برآورده سازد. در شهر شیراز نیز هتل های با کیفیت عالی احداث شده که می توانید آن ها را برای اقامت انتخاب کنید.

برای اطلاع از کیفیت هتل باید به ستاره هتل مورد نظر خود دقت کنیم. سیستم ستاره دهی در کل جهان برای هتل ها سیستمی جامع دارد که در بیشتر کشورها طبق آن تصمیم ‌گیری می ‌شود. سیستم ستاره ‌دهی بنا بر اساس میزان خدماتی است که آن هتل به ما ارائه می‌ دهد. اگر زمانی با یک هتل یک ستاره رو به رو شدید، فکر نکنید که هتلی نامناسب است. چون امکان دارد از لحاظ تمیزی و زیبایی در رده خوبی باشد اما خدماتی که ارائه می دهد چندان زیاد نباشد.

چه زمانی برای سفر به شیراز مناسب است؟

شیراز در تمام فصول زیبایی و آب و هوایی مطبوع دارد اما در فصل بهار زیبایی آن دو چندان می شود، پیشنهاد می کنیم حتما در فصل بهار به شیراز سفر کنید و از بوی نارنج در خیابان های آن بی بهره نمانید. در بهار تمامی درختان سرسبز شده و شهر را زیبا می کنند و امکان قدم زدن را فراهم می کنند. در فصل تابستان نیز به دلیل وجود تعطیلات بسیار زمان مناسبی برای تفریح و گذراندن وقت در این شهر است. توریست ها و گردشگران خارجی نیز با تحقیق بسیار زمانی را برای سفر انتخاب می کنند که بتوانند از تمام طبیعت شیراز استفاده کرده و لذت ببرند.

رستوران ها و غذاهای دلچسب شیراز

در تور شیراز هوایی پیشنهاد می کنیم از غذاهای لذیذ شیراز بچشید و طعم آن ها را به یاد داشته باشید. از جمله غذاهای خوش طعم می توان به: کلم پلو شیرازی، قورمه به، شکر پلو، یعنی نخود، رب پلوی شیرازی، اشکنه شیرازی، آش شیرازی و… اشاره کرد.
رستوران های معروف شیراز نیز شامل: رستوران هفت خان، رستوران صوفی، رستوران شرزه، رستوران برنتین و… می شود.
از سوغاتی های شیراز نیز می توان به شیرینی یوخه، مسقطی شیرازی، بادام سوخته، حلوای کاسه ای، لیمو شیرازی، عرقیات شیراز، سفال کاری، معرق کاری، منبت کاری و خاتم کاری و… را نام برد.

تور شیراز هوایی از کدام مقاصد انجام می گیرد؟

برای سفر با تور شیراز هوایی باید شهرهایی چون مشهد، تبریز، اصفهان و تهران را به مقصد شیراز انتخاب کنید.
سعی کنید برای سفر به شیراز اطلاعات مهمی را که باید بدانید را یادداشت کرده یا به خاطر بسپارید تا در صورت نیاز از آن ها استفاده کنید. اطلاعاتی مثل کد شهر، شماره های ضروری بیمارستان ها و درمانگاه، شماره هتل، شماره شرکت خدمات مسافرتی، شماره تلفن فرودگاه و…

هزینه های سفر به شیراز چگونه است؟

در جریان سفر با تور شیراز هوایی، هزینه هایی علاوه بر رزرو تور برای شما به وجود می آید که بهتر است از آن ها اطلاع داشته باشید.
برای بازدید از اماکنی چون حافظیه و سعدیه و… نیاز به مبلغی ناچیز به عنوان ورودی خواهید داشت که بهتر است بدانید این هزینه ها جهت رسیدگی به بنا خرج خواهد شد. علاوه بر این ها خرید سوغات و خوردن خوراکی های لذیذ این شهر نیز مخارجی در بر خواهد داشت. برای جا به جایی در شهر نیز اگر خودرو نداشته باشید، کرایه تاکسی یا مترو نیز شامل هزینه ها می شود. بلیط هواپیما و هتل و امکانات تفریحی نیز جزیی جدایی ناپذیر از هزینه ها می باشد.

در پایان باید بگوییم ، به شما بابت انتخاب شهر زیبای شیراز برای سفر تبریک می گوییم همچنین شرکت ندا بال آسمان در طول سفر همراه شما خواهد بود و در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.