تور شیراز زمینی

تور شیراز زمینی

اطلس

تور شیراز هتل اطلس

هتل 3 ستاره (★★★)


وکیل

تور شیراز هتل وکیل

هتل 3 ستاره (★★★)


پارسیان

تور شیراز هتل پارسیان

هتل 4 ستاره (★★★★)


آریو برزن

تور شیراز هتل آریو برزن

هتل 4 ستاره (★★★★)


کریمخان

تور شیراز هتل کریمخان

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارک سعدی

تور شیراز هتل پارک سعدی

هتل 4 ستاره (★★★★)


رویال

تور شیراز هتل رویال

هتل 4 ستاره (★★★★)


الیزه

تور شیراز هتل الیزه

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارس

تور شیراز هتل پارس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


زندیه

تور شیراز هتل زندیه

هتل 5 ستاره (★★★★★)


چمران

تور شیراز هتل چمران

هتل 5 ستاره (★★★★★)


هما

تور شیراز هتل هما

هتل 5 ستاره (★★★★★)


بزرگ شیراز

تور شیراز هتل بزرگ شیراز

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور زمینی شیراز، 40 درصد تخفیف

برای سفر به شهر شیراز، برنامه سفر خود را به شرکت خدمات مسافرتی ندا بال آسمان بسپارید و در طول سفر هیچ نگرانی بابت اجرای برنامه‌ های تور نداشته باشید زیرا تیم ندا بال برنامه کاملی را در اختیار شما قرار خواهد داد.
از طریق تور زمینی شیراز و تور هوایی می توانید به این شهر فرهیخته سفر کنید و از سفر خود لذت ببرید.

تور هوایی یا تور زمینی شیراز

تور زمینی شیراز

برای سفر به شیراز در اولین فرصت و وجود تعطیلات می توانید مقدمات سفر را مهیا کرده و از طریق تورهای ویژه ندا بال آسمان به این شهر سفر کنید.
حال بعضی افراد بین تور هوایی و تور زمینی شیراز تردید دارند و از طرفی میزان هزینه ها برایشان مهم است. اگر نمی خواهید مقدار زیادی هزینه کنید، پیشنهاد ما به شما رزرو تور زمینی شیراز است زیرا همان طور که می دانید سفر هوایی هزینه های بیشتری نسبت به سفر زمینی دارد. بنابراین اگر می خواهید کاهش چشمگیری در قیمت تور شیراز داشته باشید از تور زمینی شیراز استفاده کنید.

چه زمانی به شیراز سفر کنیم؟

سفر به شیراز به دلیل آب و هوای مطبوع آن در همه فصول امکان پذیر است. تور زمینی شیراز در اوایل فروردین و فصل بهار متقاضیان بسیاری دارد که علت آن تعطیلات نوروز می باشد. در فصل تابستان نیز مسافران به این شهر هجوم می آورند. اما باید بدانید که در بهار آب و هوای شیراز برای سفر عالی است همچنین اردیبهشت ماه نیز فصلی است که نارنج ها فضای شهر را با بوی خوش پر کرده اند. و طبیعتی سرسبز دارد.

پشتیبانی شرکت خدمات مسافرتی ندا بال

قیمت تور زمینی شیراز

شرکت ندا بال آسمان جهت رزرو تور زمینی شیراز، مشاوران و کارشناسان فروش خود را برای راهنمایی در اختیار شما قرار داده است تا در طول جریان ثبت نام و رزرو تور هر گونه سوال خود را از آن ها بپرسید. پشتیبانی شرکت خدمات مسافرتی باعث می شود گردشگران هیچ گونه اضطراب و نگرانی در سفر خود نداشته باشند.

رزرو تور آنلاین

برای رزرو تور زمینی شیراز می توانید با صرف کم ترین وقت از طریق سایت اینترنتی شرکت ندا بال آسمان، تور سریع و آنلاین شیراز را تهیه نمایید. یکی از مزایای رزرو آنلاین این است که دیگر لازم نیست ساعت ها وقت تلف کنید تا شرکت خدمات مسافرتی معتبر پیدا کنید زیرا از طریق شرکت ندا بال می توانید هر گونه تور زمینی شیراز و هوایی را مشاهده و قیمت ها و امکانات تورها را باهم مقایسه کنید.

ارائه تخفیفات ویژه

شما در جریان سفر خود به شیراز نگرانی بابت هزینه‌ های جاری سفر نداشته باشید زیرا شرکت ندا بال آسمان با ارائه ۴۰ درصد تخفیف در تور زمینی شیراز دلیلی شده تا با کاهش قیمت تورها همه افراد این امکان را داشته باشند که به مسافرت بروند.

خدمات ارائه دهنده تورها

شرکت ندا اون آسمان خدمات ویژه و امکانات رفاهی بسیار عالی در جریان برگزاری تورها در نظر گرفته تا مسافران و گردشگران با بهره ‌مندی از این امکانات سفری خشک و لذت بخش را داشته باشند.
از جمله خدماتی که شرکت ندا بال ارائه می دهد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• رزرو بلیط رفت و برگشت
• رزرو هتل و محل اقامت
• هماهنگی با تورلیدر ها
• تعیین زمان رفت و برگشت
• برنامه ریزی تغذیه ای
و…
همچنین قبل از سفر نیز با مسافران جهت روز و ساعت حرکت هماهنگی به عمل می آید.

تور زمینی شیراز

شرکت ندا بال آسمان تورهای خود را از طریق سفر هوایی و سفر زمینی که با قطار صورت می گیرد را برگزار می کند. سفر با قطار بسیار دلچسب می باشد زیرا امکان لذت بردن از مناظر در طول سفر و همچنین استراحت کردن وجود دارد. از دیگر مزایای تور زمینی شیراز با قطار می توان به امنیت سفر اشاره کرد زیرا خیلی از افراد از سفر هوایی ترس دارند.
قیمت تور زمینی شیراز با قطار بسیار به صرفه تر از تور هوایی می باشد و در هزینه نهایی سفر بسیار صرفه جویی می شود. نکته بسیار مهم این است که در تور زمینی شیراز با قطار ثبات قیمت بیشتری مشاهده می شود تا سفر هوایی، همچنین امکان استرداد بلیط هواپیما نسبت به قطار سخت تر می باشد.

تور زمینی شیراز ارزان

تور زمینی شیراز ارزان

اگر بنا به دلایلی تور زمینی شیراز را انتخاب کردید و برای افزایش بیشتر هزینه ها نگران بودید، پیشنهاد می کنیم در انتخاب نوع هتل نیز تجدید نظر کنید. هتل های لوکس و ۵ ستاره هزینه های بیشتری نیز دارند چون خدمات و کیفیت بهتری را ارائه می دهند. اما فکر نکنید که دیگر هتل ها بی کیفیت هستند، زیرا هتل های لوکس تر خدمات جانبی چون اینترنت رایگان، استخر و سونا ، امکانات رفاهی و تفریحی و… را نیز در اختیار مسافران قرار می دهند. بنابراین می توانید با انتخاب هتلی قیمت مناسب و ارزان تر مثل هتل آپارتمان ها در هزینه های تور زمینی شیراز صرفه جویی کنید.

تور زمینی نوروزی شیراز

در فصل بهار و عید نوروز تور زمینی شیراز طرفداران زیادی پیدا می کند. بنابراین سعی کنید حتما یک الی دو ماه قبل پیگیر اطلاعات تور زمینی شیراز باشید تا هر چه زودتر بتوانید قبل از تکمیل ظرفیت تورها آن را رزرو کنید.
نرخ تور زمینی شیراز در روزهای پایانی سال افزایش می یابد اما در هفته دوم فروردین از میزان شلوغ بودن شیراز کاسته شده و قیمت ها نیز نزول پیدا می کنند.

زمان رزرو و پیش فروش بلیط قطار در تور زمینی شیراز از یک ماه یا دو ماه قبل از عید می باشد پس بهتر است این زمان را به یاد داشته باشید تا از زمان رزرو تور زمینی شیراز عقب نمانید.

مزیت سفر با تور گردشگری

همان طور که حتما تجربه داشتید قبل از سفر نیاز به برنامه ریزی های بسیاری است تا هماهنگی های لازم را انجام داده تا در طول سفر مشکلی پیش نیاید، همین برنامه ریزی ها وقت گیر بوده و ممکن است مواردی را هم از یاد ببریم. تور زمینی شیراز این مزیت را دارد که تمامی هماهنگی ها از سوی شرکت خدمات مسافرتی ندا بال آسمان انجام می پذیرد و شما می توانید با خیال آسوده تا نزدیک زمان برگزاری تور استراحت کرده و یا به کارهای عقب افتاده خود رسیدگی کنید. همچنین در تور زمینی شیراز امنیت سفر بیشتر از خودرو شخصی و هواپیما می باشد.

تور زمینی شیراز لحظه آخری

تور زمینی شیراز لحظه آخری

اگر زمان تعطیلات نیز دیر تصمیم به سفر گرفتید و نگران پر شدن ظرفیت تورها بودید ،تیم ندا بال آسمان با تور زمینی شیراز لحظه آخری به استقبال شما می آید. تور زمینی شیراز که در روزهای پایانی تخفیفات بسیاری دارد به دلیل عدم تکمیل ظرفیت تور است و کمبودی در ارائه خدمات مسافرتی وجود ندارد. پس با خیال راحت تور زمینی شیراز را رزرو کنید و سفری خوش داشته باشید.

ارائه تور زمینی شیراز در چه روزهایی امکان پذیر است؟

تور زمینی شیراز با قطار در همه‌ ی روزها و حتی ایام عادی نیز قابل اجرا می باشد و همین باعث می شود شما در هر روزی که تصمیم به سفر گرفتید بلیط قطار شما آماده باشد.
همه روزه بودن تور زمینی شیراز تدبیری است که شرکت ندا بال آسمان برای آسودگی گردشگران در نظر گرفته است.

هتل های تور زمینی شیراز

همان طور که قبلاً هم گفتیم نوع و کیفیت هتل ها در میزان هزینه های تور زمینی شیراز اثر گذار خواهند بود. هتل های با کیفیت و با رنج قیمت های متفاوتی را شرکت ندا بال آسمان برای شما در نظر گرفته تا با مقایسه این هتل ها از طریق سایت شرکت انتخابی درست انجام دهید.
هتل اطلس، هتل وکیل، هتل پارسیان، هتل آریو برزن، هتل کریم خان، هتل پارک سعدی، هتل رویال، هتل الیزه، هتل پارس، هتل زندیه، هتل هما، هتل چمران و هتل بزرگ شیراز لیستی از هتل هایی است که در تور زمینی شیراز پذیرای گردشگران و توریست ها می باشند.
حال که با شرایط و تور زمینی شیراز آشنا شدید بد نیست راجع به این شهر نیز اطلاعاتی داشته باشید تا در هنگام سفر راحت تر مکان های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

شیراز چگونه شهری است؟

شیراز در جنوب کشور و در استان فارس قرار گرفته است ،این شهر مهد شاعران ایرانی و بزرگانی چون حافظ و سعدی می باشد. همه ی ما حداقل یک بار به این شهر که مانند سرزمینی کوچک است سفر کرده این و یا اگر گذرمان به شیراز نخورده باشد، دوست داریم در اولین تعطیلات فرصت را غنیمت شمرده و با تور زمینی شیراز به دیدن این شهر برویم.
علاوه بر مردم مهربان و خون گرم شیراز که بسیار هم مهمان نواز هستند، آثار دیدنی تاریخی و طبیعی شهر نشان از اصالت و فرهنگ غنی ایران است. برای بازدید از این آثار، گشت و گذار در شهر، خرید و تهیه سوغاتی نیاز به چند روز زمان خواهید داشت که همه این ها با برنامه ریزی تیم ندا بال آسمان در تور زمینی شیراز امکان پذیر هستند.
تورهای گشت شهری این فرصت را برای شما فراهم می آورند تا در طول یک روز از چند نقطه زیبای شیراز دیدن کنید و خاطرات خود را ثبت نمایید.
از جمله آثار مهم و دیدنی که پیشنهاد می کنیم حتما به دیدن مناظر آن ها بروید موارد زیر را می توانیم شرح دهیم.
حافظیه و سعدیه که جز اولین ها می باشند را سری بزنید و حس و حال فضای آن جا را به خاطر بسپارید.
بعد از این به سراغ بازار وکیل بروید، زیبایی های این بازار با صنایع دستی شیراز دو چندان شده و فرصت مناسبی برای تهیه سوغات می باشد.
از زیارتگاه شاه چراغ که قطب زیارتی شیراز محسوب می شود، در تور زمینی شیراز غافل نشوید. این جا مکانی برای آرامش و لذت بردن معنوی است.
باغ های زیبای ارم، عفیف آباد، نارنجستان قوام، جهان نما، باغ دلگشا، باغ هفت تن و… از جمله مناظر طبیعی و دیدنی شیراز است که مکانی مناسب برای تفریح می باشد.
تخت جمشید و آرامگاه کوروش نیز جز آثار تاریخی است که سال ها پا برجا مانده و عظمت و شکوه خود را حفظ نموده است.
علاوه بر مواردی که ذکر شد بناهای بسیار زیبای دیگری نیز وجود دارد که در برنامه تور زمینی شیراز دیدن آن ها حتما گنجانده شده است.
شرکت ندا بال آسمان مجری و برگذار کننده مستقیم انواع تورهای مسافرتی داخلی و خارجی می باشد که خدمات گسترده‌ ای را در جریان تور ها ارایه می دهد. تمامی قیمت ها در شرکت ندا بال رقابتی بوده و با مناسب ترین هزینه ها سفری عالی را برای مسافران رقم می زند.

آب و هوای مناسب شیراز برای سفر

شیراز آب و هوایی دلچسب دارد که تابستان هایش کمی گرم تر و زمستانی معتدل دارد. هر زمان که تصمیم به سفر با تور زمینی شیراز گرفتید نگرانی بابت آب و هوای آن جا نداشته باشید. اما اگر در اردیبهشت ماه و یا فصل بهار کوچک ترین فرصت را به دست آوردید حتما برای سفر به شیراز اقدام کنید، در این زمان ها خیابان ها با عطر نارنج و گل های بهاری پر شده و طبیعتی سر سبز را تشکیل داده است. زمانی که با تور زمینی شیراز سفر کنید متوجه تفاوت زیبایی شهر شیراز با سایر شهرهایی که در مسیر می بینید می شوید.

بنابراین همراه شدن با تور زمینی شیراز و تیم ندا بال بی شک سفری لذت بخش را در خاطر شما ثبت خواهد کرد.

مراکز خرید در شیراز

مسافرت با تور زمینی شیراز بدون خرید کردن برای خانم ها صفایی ندارد، پس پیشنهاد می کنیم حتما سری به مراکز خریدی که به شما معرفی می کنیم بزنید.
از جمله مرکز خرید های سنتی در شهر شیراز می توان به بازار وکیل و سرای مشیر و مرکز خرید سینا اشاره کرد که هم معماری جالب توجهی دارد و هم صنایع دستی بی نظیر.
مراکز خرید مدرن در شیراز نیز شامل:
• مرکز خرید ستاره فارس
• مجتمع تجاری خلیج فارس
• مرکز خرید زیتون
• مرکز خرید آفتاب فارس
• مجتمع تجاری نگین فارس
• مجتمع تجاری هامون
• مرکز خرید الهیه
• مرکز خرید سلطانیه
و… اشاره کرد. بعضی از این مراکز چندان بزرگ نیستند اما کیفیت محصولات بالایی دارند. علاوه بر مراکز خرید از لونا پارک نیز در تور زمینی شیراز دیدن کنید و از بازی های مهیج در این پارک زیبا لذت ببرید.