تور استانبول از ارومیه

تور استانبول از ارومیه

تور استانبول از ارومیه با برنامه ‌ریزی مناسب به صورت هوایی و زمینه انجام می ‌شود، تا همه مسافران بتوانند با تخفیف ۴۰ درصد تخفیف و قیمت مناسب از تورهای استانبول با کیفیت استفاده کنند. مجموعه ندا بال امکان خرید فوری تور استانبول از ارومیه را به صورت آنلاین فراهم کرده است.

تور استانبول از ارومیه

سفر یکی از راه حل های مناسب برای شادابی روح و برگرداندن حال و هوای شاد به زندگی است. انتخاب تور برای سفر می تواند خیال افراد را از لحاظ لوازم ضروری سفر محل اسکان در مقصد راحت کند.

با انتخاب مجموعه ندا بال بدون نگرانی می توانید تور استانبول از ارومیه را تهیه نمایید و به هیچ عنوان نگران مشغله های کاری و هزینه های سفر برای این طور نباشید. چرا که با در نظر گرفتن ۴۰ درصد تخفیف برای تورهای خود شرایط خرید را برای همه افراد با هر سطح درآمدی مهیا می سازند.

تور استانبول لحظه آخری و تور استانبول زمینی دو گزینه بسیار مهم و پر استقبال است که بدون داشتن بهانه برای هزینه های سفر می توانید، از چهار دیواری منازل خود خارج شده و به یک سفر خارجی بروید.
تور استانبول عید نوروز یک تور خارجی پرطرفدار است که تمامی شهرها و حتی کشورهای جهان مورد توجه قرار می ‌گیرد و البته در ارومیه نیز از این تور استقبال بالایی می شود.

تور استانبول از ارومیه

تور استانبول از ارومیه

هر زمان که صحبت از ترکیه شود ناخودآگاه ذهن افراد به سمت استانبول سوق پیدا می کند. چرا که در استانبول جاذبه های گردشگری فراوانی وجود دارد.
در صورت داشتن اطلاعات کافی در مورد تور خارجی استانبول و کلیه تورهایی که به مقصد استانبول برگزار می شود، می توانید متناسب با شرایط و هزینه های در نظر گرفته شده و همچنین زمان مورد نیاز اقدام به تهیه تور استانبول نمایید.

تور استانبول جزء تورهای پرطرفدار است که نه تنها در بین گردشگران بلکه در بین تجار و بازرگانان نیز از استقبال خوبی برخوردار است. چرا که بدون ویزا و دردسر می ‌توان به این شهر سفر کرده و از دیدن جاذبه های گردشگری، تاریخی و مراکز تجاری آن لذت برد.
در برخی از روزهای سال استقبال بالاتر از تور استانبول می شود که در چنین شرایطی ممکن است هزینه ‌های سفر افزایش پیدا کند. تور استانبول عید نوروز یکی از این زمان ‌ها است که لازم است برای تهیه آن از چند ماه قبل برنامه ریزی انجام دهید تا بتوانید ایام خوبی را سپری کنید.

تجربه تور استانبول زمینی از ارومیه

تور استانبول از ارومیه

سفر زمینی جزء سفرهای ماجراجویانه است که نسبت به سفرهای هوایی چالش ‌های بیشتری را به دنبال دارد.
سفرهای زمینی مورد توجه و علاقه همه افراد نیست؛ چرا که این سفرها طولانی تر بوده و خستگی بیشتری را به دنبال دارد.
برنامه ها و اتفاقات خاصی در سفرهای زمینی به وجود می ‌آید که نمی ‌توان از قبل برای آن برنامه‌ریزی کرد، مانند:
• در سفر زمینی افراد برای مدت طولانی تری به یکدیگر نزدیک هستند.
• تفاوت زیادی در سلیقه مسافران یک تور زمینی وجود دارد.
• در برخی از مسیرهای سفر جذابیت‌ های خارق ‌العاده ‌ای و چشم نوازی دیده می شود.
• امکان عکس انداختن و ثبت خاطرات مسیر سفر فراهم می گردد.

تور استانبول از ارومیه را به صورت زمینی می ‌توانید با قطار و اتوبوس تجربه کنید که هرکدام در طرفداران خاص خود را دارد.

تور استانبول از ارومیه با قطار

تور استانبول از ارومیه

سفر با قطار یک تجربه ناب است که در ذهن افراد حک می شود، تور زمینی استانبول از ارومیه با قطار جزء سفرهایی است که خاطرات به یاد ماندنی را برای مسافران باقی می ‌گذارد. چرا که قطار یک محیط بسیار امن و پر از آرامش بوده که در طی سفر افراد می‌ توانند به استراحت بپردازند و در طی مسیر طولانی خسته نمی شوند. به خصوص زمانی که مسافران کودکان یا افراد مسن را به همراه دارند، قطارهای کوپه ‌ای می ‌تواند شرایط خوبی برای استراحت آنها را فراهم آورد.
از لحاظ هزینه تور استانبول با قطار به نسبت سفرهای هوایی مناسب تر است و برای صرفه جویی در هزینه ها تهیه بلیت به صورت خانوادگی می تواند تا حد چشمگیری هزینه ها را کاهش دهد.

تور استانبول از ارومیه با اتوبوس

تور استانبول از ارومیه با اتوبوس با توجه به قیمت مناسبی که دارد برای گردشگران ارومیه مورد توجه قرار می ‌گیرد. اگر جزء افرادی قرار دارید که به دنبال رزرو‌ تور قیمت مناسب هستید، تور استانبول از ارومیه با اتوبوس می تواند بهترین گزینه مدنظر قرار بگیرد.

تور استانبول از ارومیه لحظه آخری چند درصد ارزانتر می شود؟

تور استانبول از ارومیه

به دلیل زیاد بودن هزینه ها و اغلب مسافران ترجیح می دهند تا از تورهای لحظه آخری استفاده کنند؛ چرا که می ‌توانند با پرداخت قیمت ‌های پایین ‌تر تورهای با کیفیت بالاتری را تهیه نمایند.
از آنجا که استانبول یک شهر توریستی پرتردد است، همیشه تورهای لحظه آخری وجود ندارد و ممکن است که گاهی اوقات تور استانبول لحظه آخری به پست شما نخورد. به خصوص در ایام تعطیلات آخر هفته و تعطیلات خاص نمی توانید بر روی این تورها برنامه ‌ریزی کنید.
اما این سوال به وجود می ‌آید که تور استانبول لحظه آخری چند درصد ارزان تر است که اغلب افراد به دنبال تهیه آن هستند؟
می ‌دانیم که هزینه تور استانبول بر اساس قیمت بلیط و هتل مشخص می گردد گاهی اوقات که آژانس های مسافرتی نمی ‌توانند تعداد مورد نیاز مسافر برای برگزاری یک تور را تامین کنند، دست به ارائه تورهای لحظه آخری می زنند.
تور استانبول لحظه آخری با توجه به برخی از شرایط حدود ۲۰ تا ۵۰ درصد ارزان تر از نرخ عادی ارائه می شود که در صورت آماده بودن برای سفر می توانید از این تورها بهره ببرید.
از مهمترین عواملی که می ‌تواند بر قیمت تور لحظه آخری استانبول تأثیر بگذارد، می ‌توان به روزهای ارائه تور لحظه آخری اشاره کرد که هر چقدر به روزها و ساعت‌ های پایانی سفر نزدیک شوند، هزینه مربوط به تور را کاهش می دهند تا بتوانند جلوی ضررهای مربوط به رزرو هتل و بلیط را بگیرند.

قیمت تور استانبول از ارومیه چگونه است؟

نرخ گذاری برای تور خارجی بر اساس فاکتورهای مختلفی صورت می گیرد که بررسی هر کدام از این فاکتورها کمک می کند تا در هنگام انتخاب تور استانبول تصمیمات بهتری اتخاذ کنید.
قیمت تور استانبول از ارومیه با توجه به شرایط ارائه تور و زمان سفر تغییرات چشمگیری دارد که در ادامه به بررسی برخی از مهم ترین فاکتورها می پردازیم:

تعداد روزهای سفر

تعداد روزهای سفر جزء عامل های بسیار مهم بوده که در هزینه هتل و وعده های غذایی تأثیر می گذارد.

تعداد ستاره های هتل

به طور معمول در تمامی هتل ها صبحانه به همراه خدمات هتل ارائه می گردد. اما برای صرف ناهار و شام هزینه های مربوط به هتل های پنج ستاره به نسبت هتل های سه ستاره بیشتر است. هم چنین در صورت انتخاب هتل با خدمات کامل و همه وعده های ناهار و شام به همراه نوشیدنی به طور حتم باید هزینه های بالاتری را صرف نمایید.

نوع تور استانبول

تور استانبول به صورت زمینی که به وسیله قطار و اتوبوس و همچنین به صورت هوایی انجام می ‌شود که هر کدام از این وسایل برای سفر هزینه های مختص به خود را دارد. در انتخاب هواپیما در صورت تهیه بلیط چارتر به نسبت بلیت ‌های دیگر هزینه ‌های کمتری پرداخت می ‌شود. اما در تهیه این نوع بلیط ها دیگر امکان کنسلی وجود ندارد.

زمان تهیه تور استانبول از ارومیه

در برخی از روزهای سال استقبال برای رفتن به استانبول بیشتر می شود، در چنین شرایطی تمامی آژانس های مسافرتی هزینه های بالاتری را برای تور استانبول ارائه می کنند. پس زمان سفر جزء عوامل بسیار مهم در هزینه نهایی تور است.

رزرو تور استانبول از ارومیه عید نوروز از ارومیه در ندا بال

مجموعه ندا بال یکی از بزرگترین برگزار کنندگان تور استانبول در کشور است که ضمن ارائه قیمت های مناسب برای تورهای استانبول ویژه نوروز خدمات گردشگری خاصی را نیز به مسافران ارائه می دهد.
در صورت رزرو تور استانبول عید نوروز از ارومیه از این مجموعه می توانید از خدمات خاص ارائه شده در آن بهره ببرید:
• کلیه خدمات اقامتی به همراه صبحانه
• بیمه کردن مسافرین در طی سفر و طول مدت اقامت
• ارائه یک گشت شهری همراه با ناهار در صورت تمایل مسافران
• مهیا کردن شرایط تست کرونا با تخفیف های ویژه برای بازگشت
رزرو تور استانبول از ارومیه با روش های مختلفی صورت می گیرد که با داشتن پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار به راحتی می توانید اقدام به رزرو تور خارجی استانبول نمایید، بدین صورت که:

رزرو تور استانبول از ارومیه به صورت تلفنی

برقراری تماس با کارشناسان ندا بال به سادگی می توانید تور مورد نظر خود را خریداری کرده و از پکیج های مختلف ارائه شده به همراه تور مانند امکانات تور، هتل محل اقامت، قیمت و غیره اطلاعات لازم را کسب کرده و با توجه به شرایط خود بهترین تور رفت و برگشت را رزرو نمایید.

رزرو تور استانبول از ارومیه به صورت اینترنتی

با مراجعه به سایت ندا بال می توانید پکیج مورد نظر خود را با جزئیات دلخواه بررسی کرده و پس از انتخاب بازه زمانی سفر و مشخص نمودن بلیط رفت و برگشت آن را رزرو نمایید.