تور اصفهان لحظه آخری

تور اصفهان لحظه آخری

صفوی

تور اصفهان هتل صفوی

هتل 3 ستاره (★★★)


پارسیان

تور اصفهان هتل پارسیان

هتل 3 ستاره (★★★)


زهره

تور اصفهان هتل زهره

هتل 3 ستاره (★★★)


ونوس

تور اصفهان هتل ونوس

هتل 3 ستاره (★★★)


خواجو

تور اصفهان هتل خواجو

هتل 3 ستاره (★★★)


شیخ بهایی

تور اصفهان هتل شیخ بهایی

هتل 3 ستاره (★★★)


ستاره

تور اصفهان هتل ستاره

هتل 3 ستاره (★★★)


باران

تور اصفهان هتل باران

هتل 3 ستاره (★★★)


عالی قاپو

تور اصفهان هتل عالی قاپو

هتل 4 ستاره (★★★★)


پیروزی

تور اصفهان هتل پیروزی

هتل 4 ستاره (★★★★)


آسمان

تور اصفهان هتل آسمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


سفیر

تور اصفهان هتل سفیر

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارسیان کوثر

تور اصفهان هتل پارسیان کوثر

هتل 4 ستاره (★★★★)


عباسی

تور اصفهان هتل عباسی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

تور اصفهان لحظه آخری جزء تورهای پرطرفداری است که از لحاظ هزینه مقرون به صرفه بوده و افراد زیادی تمایل به رزرو آن دارند. در مجموعه ندابال که تمامی تورها با ۴۰ درصد تخفیف به همراه مشاوره رایگان ارائه می شود، می توانید این تور را در بهترین شکل ممکن تهیه کنید.

اصفهان جزء شهرهای بسیار زیبا و تاریخی کشور است که افراد زیادی تمایل دارند، تا اوقات فراغت خود را با برنامه ریزی و یا به صورت غافلگیر بگذرانند. بسیاری از افراد تمایل دارند تا برای سفر خود از قبل کاملاً برنامه ریزی کرده و طبق برنامه های خود پیش بروند؛ اما برخی از افراد هم به دنبال هیجان و ریسک بوده و می توانند از تور لحظه آخری نهایت استفاده را ببرند.

تور اصفهان لحظه آخری از هیجان انگیز ترین تورها است که در مجموعه ندابال آسمان ارائه می گردد. چرا که افراد باید چمدان سفرشان را از قبل آماده کرده و در لحظه تهیه تور لحظه آخری چند ساعت بعد حرکت کنند.

 

تور اصفهان لحظه آخری چیست؟

خرید تور اصفهان لحظه آخری
تور اصفهان لحظه آخری به تورهای گفته می شود که با قیمت های ارزان‌تر و بین ۲۰ تا ۵۰ درصد کمتر از قیمت تورهای معمول قابل تهیه است.

در واقع تور لحظه آخری به توری که گفته می شود که زمان شروع آن بسیار نزدیک بوده؛ اما ظرفیت تور تکمیل نشده، درنتیجه برگزار کننده تور برای جلوگیری از ضررهای بیشتر و تهیه هزینه هتل و هزینه هواپیما اقدام به عرضه تور با قیمت های بسیار کمتر ‌کند. در چنین شرایطی افرادی که متوجه تور لحظه آخری شده اند می توانند با قیمت پایین تری نسبت به شرایط عادی این تورها را تهیه کنند.

تهیه تور لحظه آخری منجر به دریافت خدمات و امکانات در حد تورهای درجه یک می شود؛ چرا که اغلب اوقات تورهای مخصوص هتل های ۴ ستاره و ۵ ستاره ظرفیتشان تکمیل نمی شود، به همین سبب بهترین خدمات ممکن برای تور را دریافت می کنید.

 

تور اصفهان لحظه آخری هوایی

قیمت تور اصفهان لحظه آخری

تور اصفهان لحظه آخری به صورت هوایی برگزار می شود، اما مسئله مهم این است که در هنگام تهیه تور اصفهان لحظه آخری حق انتخاب زیادی برای نوع هواپیما و تهیه بلیط ندارید.

در واقع تورها از قبل رزرو شده و بلیط هواپیما با بلیط هتل آن تهیه شده است و برگزار کننده تور برای جلوگیری از ضرر و زیان اقدام به ارائه آن با نصف قیمت اصلی می کند.

اما به طور حتم تور اصفهان لحظه آخری هوایی از کیفیت خوبی برخوردار است و به همین جهت در صورت برخورد با چنین تورهایی و داشتن شرایط سفر حتماً این تورها را استفاده کنید.

 

تور اصفهان لحظه آخری با قطار

رزرو تور اصفهان لحظه آخری

تور اصفهان لحظه آخری با قطار در شرایط خاصی برگزار می شود که ظرفیت قطار و هتل مقصد پر نشده است. در صورت تمایل به سفر با قطار می توانید از این تورها استفاده کنید، تا هزینه های خود را تا حد زیادی کاهش دهید. از آنجا که از شهرهای مختلف برای اصفهان قطار وجود دارد، این تورها به نسبت در ایام خلوت سال بیشتر ارائه می گردد.

 

تور اصفهان لحظه آخری عید نوروز

تعطیلات عید نوروز شلوغ ترین ایامی است که تمامی خانواده‌ها تمایل به استراحت و گشت و گذار در طبیعت را دارند و اصفهان یکی از مقاصد بسیاری از ایرانی ها است. چرا که شرایط آب و هوایی مناسب بوده و به دلیل داشتن جاذبه های زیبا و تاریخی و گردشگری مورد توجه قرار می گیرد.

در زمان ارائه تور اصفهان لحظه آخری عید نوروز بیشتر باید به این تورها دقت کرد؛ چرا که در روزهای ابتدایی نوروز و تعطیلات حجم سفر به قدری زیاد است که امکان ارائه تور لحظه آخری وجود ندارد و در اغلب مواقع ممکن است به جای تور لحظه آخری، تورهای ارزان قیمت را تهیه کنید.

اما در نیمه دوم فروردین که ممکن است حجم سفرها کاهش پیدا کند، گاهی اوقات تور اصفهان لحظه آخری عید نوروز هم ارائه می گردد. اما در هنگام تهیه این تورها حتماً از مراکز ارائه دهنده آن استعلام بگیرید، تا ضمن گذراندن تعطیلات خود با یک تور با کیفیت هزینه مناسبی هم بپردازید.

 

نکات مهم در هنگام رزرو تور اصفهان لحظه آخری

تور اصفهان لحظه آخری ارزان

تور اصفهان لحظه آخری جزء تورهای پرطرفداری است که به محض عرضه آن توسط آژانس های گردشگری با استقبال روبرو می ‌شود.

اما در هنگام تهیه تور لحظه آخری باید به برخی از نکات مهم توجه شود تا یک تور کاملا استاندارد و مناسب تهیه گردد:

قیمت تور لحظه آخری

تور لحظه آخری به این دلیل ارائه می گردد که آژانس ها جلوی ضرر و زیان بیشتر را بگیرند، چرا که از قبل هزینه ‌های مربوط به هتل و وسایل رفت و برگشت مانند هواپیما و قطار را پرداخت کرده اند. به همین جهت گاهی اوقات ۴۸ ساعت قبل از تاریخ برگزاری تور و حتی در ساعات پایانی این تورها را بین ۱۰ تا ۵۰ درصد تخفیف عرضه می کنند تا جلوی ضرر بیشتر را بگیرند. در پاره ای از مواقع در ساعت ‌های پایانی تورها، قیمت‌ها تا ۶۰% تخفیف نیز کاهش پیدا می ‌کند.

تفاوت تور لحظه آخری با تور استاندارد

گاهی برخی از افراد تصور می کنند که تور لحظه آخری با هزینه کمتر تهیه می شود، نسبت به تورهای عادی خدمات کمتری دارند. اما بین تور لحظه آخری و تور استاندارد تنها تفاوت در قیمت است و از لحاظ دریافت امکانات و خدمات تفاوتی وجود ندارد. چرا که در واقع فقط به دلیل زمان عرضه آن این تفاوت قیمت به وجود می آید.

تفاوت تور ارزان با تور لحظه آخری

معمولا تورهای ارزان از لحاظ کیفیت هتل و کیفیت پرواز پایین‌تر است؛ به همین جهت قیمت نهایی آن کمتر می ‌شود. اما تور لحظه آخری عموماً برای هتل های لوکس و پنج ستاره و چهار ستاره رزرو شده و بهترین کیفیت پرواز را دارد و فقط به دلیل زمان ارائه آن از قیمت ارزان تری برخوردار می گردد. پس توجه داشته باشید که گول برخی از تورهای لحظه آخری را به دلیل قیمت ارزان نخورید. چرا که برخی از آژانس‌ های سوء استفاده گر تورهای ارزان و بی کیفیت را با نام تور لحظه آخری به فروش می رسانند.

روش های شناخت تور لحظه آخری

تور اصفهان لحظه آخری هوایی
یکی از مهمترین روشهای شناخت تور لحظه آخری زمان ارائه تور است به هیچ عنوان یک هفته مانده به شروع سفر تور لحظه آخری برگزار نمی شود و تنها دو روز مانده به پایان تور، حتی گاهی اوقات در ساعت ‌های پایانی حرکت به دلیل پر نشدن ظرفیت، تور لحظه آخری ارائه می شود. پس هیچگاه تورهای لحظه آخری واقعی چند روز قبل از تاریخ سفر ارائه نمی گردد.

 

امکانات تور اصفهان لحظه آخری

 

زمانی که تور اصفهان لحظه آخری رزرو می ‌کنید، مطمئن باشید که کامل ترین تورهایی که ارائه شده است را تهیه کرده اید. چرا که معمولاً تورهای رزرو شده با هتل های ۵ ستاره و ایرلاین‌ های چارتری در لحظات آخر عرضه می شوند. پس تمامی امکاناتی که یک تور معمول و حتی تور های درجه یک برخوردار هستند را در تور لحظه آخری دریافت می کنید.

برخی از امکاناتی که در تور اصفهان لحظه آخری ارائه می گردد:

• بلیط رفت و برگشت به اصفهان بر اساس نوع تور با هواپیما و گاهی اوقات قطار

• ترانسفر بدرقه و استقبال در فرودگاه و راه آهن برای انتقال مسافر بدون زحمت

• اقامت در بهترین هتل های اصفهان به صورت ۵ ستاره، ۴ ستاره و گاهی سه ستاره

• برنامه تور اصفهان گردی شامل بازدید از جاهای دیدنی و تاریخی اصفهان و گردش در محله های قدیمی

داشتن چنین برنامه ریزی دقیقی باعث می شود تا کامل ترین و جذاب ترین تور اصفهان را تهیه کرده و از تمامی اوقات فراغت خود لذت ببرید.

 

مزایای تور اصفهان لحظه آخری

تور اصفهان لحظه آخری زمینی

تور اصفهان لحظه آخری تنها مزیت مهمی که دارد، استفاده کردن از بهترین خدمات هتل و پرواز در قبال پرداخت هزینه پایین است. گاهی اوقات هزینه‌ های مربوط به تور نصف هزینه تورهای لوکس ارائه می ‌شود که می توانید با تهیه تور لحظه آخری یک تور با کیفیت بالا و قیمت تورهای ارزان به دست آورید.

اما تور لحظه آخری اصفهان فقط برای افرادی مناسب است که به دنبال هیجان سفر بوده و ‌می توانند با سرعت بالا برای سفر آماده شوند و نیازی به هماهنگ کردن کارهای خود از قبل ندارند. البته ساعت های پرواز آنها معمولاً شب و ساعت های نامناسب است؛ چرا که ساعت های پرواز با شرایط خوب از ابتدا پر شده و معمولاً جای خالی باقی نمی ماند.

 

نحوه برگزاری تور اصفهان لحظه آخری در ندا بال آسمان

خرید فوری تور اصفهان لحظه آخری

نحوه برگزاری تور اصفهان لحظه آخری در مجموعه ندابال آسمان بدین صورت است که چند ساعت مانده به سفر در صورت پر نشدن ظرفیت تور از طریق راه های ارتباطی مختلف مانند سایت، شبکه ‌های مجازی اطلاع رسانی می ‌شود، مسافران در صورت تمایل این تورها را با قیمت های مناسب تر تهیه می کنند.

اما به طور کلی مجموعه ندابال آسمان از چند ویژگی خاص برخوردار است که می ‌تواند تور داخلی اصفهان را به شکل های مختلف به صورت تور اصفهان هوایی، تور اصفهان با قطار، تور اصفهان عید نوروز و همچنین تور اصفهان لحظه آخری را برگزار نماید.

از مهمترین ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه:

• داشتن مجوز رسمی و مورد تایید سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و پایبند به تمامی تعهدات

• ارائه کامل ترین پشتیبانی و پیگیری مسافران در هر شرایطی

• داشتن حرفه ای ترین کادر و تور لیدرهای اصفهان برای برنامه ریزی های فوق‌العاده هیجان انگیز

• ارائه مناسب ترین قیمت برای هتل ها و ایرلاین ها به جهت جلوگیری از لطمه خوردن به کیفیت تور

در صورت پیگیری مجموعه ندابال آسمان به طور پیوسته می توانید از تمامی تورهای لحظه آخری آن مطلع شده و در صورت نیاز یک سفر با کمترین میزان هزینه و بهترین خدمات را داشته باشید.