تور اصفهان از تهران

تور اصفهان از تهران

صفوی

تور اصفهان هتل صفوی

هتل 3 ستاره (★★★)


پارسیان

تور اصفهان هتل پارسیان

هتل 3 ستاره (★★★)


زهره

تور اصفهان هتل زهره

هتل 3 ستاره (★★★)


ونوس

تور اصفهان هتل ونوس

هتل 3 ستاره (★★★)


خواجو

تور اصفهان هتل خواجو

هتل 3 ستاره (★★★)


شیخ بهایی

تور اصفهان هتل شیخ بهایی

هتل 3 ستاره (★★★)


ستاره

تور اصفهان هتل ستاره

هتل 3 ستاره (★★★)


باران

تور اصفهان هتل باران

هتل 3 ستاره (★★★)


عالی قاپو

تور اصفهان هتل عالی قاپو

هتل 4 ستاره (★★★★)


پیروزی

تور اصفهان هتل پیروزی

هتل 4 ستاره (★★★★)


آسمان

تور اصفهان هتل آسمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


سفیر

تور اصفهان هتل سفیر

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارسیان کوثر

تور اصفهان هتل پارسیان کوثر

هتل 4 ستاره (★★★★)


عباسی

تور اصفهان هتل عباسی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

تور اصفهان از تهران بهترین راه برای سفر به این شهر تاریخی است؛ چرا که بدون نگرانی از محل اقامت می توانید از روزهای صفر لذت ببرید. با انتخاب مجموعه ندا بال و دریافت ۴۰ درصد تخفیف از این تورها به همراه مشاوره رایگان بهترین تصمیمات را برای گشت و گذار در اصفهان می گیرید.

اصفهان به دلیل داشتن آب و هوای خوب و معتدل به عنوان یکی از مقصدهای اصلی مسافران نوروزی محسوب می‌ شود که در روزهای آخر سال حجم مسافران این شهر افزایش زیادی پیدا می ‌کند.
تور داخلی اصفهان در اغلب مجموعه های گردشگری ارائه می گردد، تا مسافران با خیال راحت تر و بدون دغدغه و نگرانی از محل اقامت در مقصد بتوانند از سفر خود لذت ببرند.
مجموعه ندا بال با ارائه انواع مختلف تور اصفهان از تهران به صورت تور اصفهان هوایی تور اصفهان با قطار و همچنین تور اصفهان عید نوروز شرایط انتخاب تور را برای همه افراد با هر سطح بودجه و هزینه فراهم می‌ آورند.
ارائه ۴۰% تخفیف برای تور اصفهان به همراه مشاوره رایگان موجب می ‌شود تا افراد از دریافت اطلاعات کامل اقدام به تهیه تور نمایند و به همین سبب با خیال آسوده تر می توانند برای سفر خود برنامه ‌ریزی کنند.

کارهای مهم در تور اصفهان از تهران

شهر تاریخی اصفهان که به نصف جهان شهرت دارد، جاذبه‌های گردشگری زیادی را در خود جای داده که در تمام مدت سفر به هیچ عنوان حوصله مسافران سر نمی رود.
اصفهان جزء شهرهایی است که به نسبت سایر استان ‌ها حجم توریست بیشتری متقاضی بازدید از آن هستند. به همین جهت هر روزه بر خدمات ارائه شده در این شهر برای توریست ها افزوده می شود.
برای لذت بردن از سفر به اصفهان نیاز است که برخی از کارهای مهم حتماً در تور داخلی اصفهان صورت بگیرد که برخی از آنها را مورد بررسی قرار می دهیم:
• اصفهان بیش از شش هزار اثر تاریخی مهم دارد که دیدن این جاذبه ‌های تاریخی خالی از لطف نیست.
• برای خرید سوغاتی حتماً به بازارهای تاریخی اصفهان مراجعه کنید تا بتوانید آثار دست هنرمندان اصفهان را تهیه نمایید. از مهمترین صنایع دستی اصفهان می ‌توان به خاتم کاری، قلم کاری و میناکاری اشاره کرد که می‌ تواند زینت ‌بخش خانه های شما باشد.
• رفتن به کوه صفه و استفاده از تمامی تفریحات لذت بخشی که در بام اصفهان قرار گرفته به تمامی مسافران توصیه می شود.
• به هیچ عنوان خوردن غذاهای محلی اصفهان را از دست ندهید؛ چرا که غذاهای سنتی اصفهان طعم بی نظیری دارد که در هیچ کجای دنیا قابل دسترس نیست. از مهم‌ترین غذاهای سنتی این شهر می ‌توان به بریانی، دوغ، گوشفیل، گز و پولکی اشاره کرد.
• از جاذبه های طبیعی اصفهان مانند آبشار تنگه رودسر، آبشار ملخ بی بی سیدان و سایر مکان های دیدنی آن بازدید نمایید.
• از میدان نقش جهان و تفریحاتی که در آن قرار گرفته غافل نشوید؛ چرا که در این میدان می توانید کالسکه سواری کرده و به دیدن برخی از فضاهای تاریخی هم بروید.

برای تمامی مسافران تور اصفهان از تهران تمامی کارهای ذکر شده لازم و ضروری است تا بتوانند از هیاهوی پایتخت خارج شده و به فضاهای زیبا و آرامبخش در دل تاریخ بروند.

تور اصفهان از تهران با اتوبوس

به دلیل فاصله کم بین اصفهان تا تهران انتخاب تور اتوبوس نیز گزینه ارزانی محسوب می شود که افراد زیادی تمایل به استفاده از آن دارند. در واقع تهیه تور اصفهان با اتوبوس به منزله طی کردن مسیر مبدا تا مقصد با اتوبوس است که از لحاظ هزینه بلیط رفت و یزگشت تفاوت زیادی با تور هوایی و ریلی دارد. در حال حاضر با استفاده از اتوبوس های وی آی پی شرایط بهتری برای سفرهای اتوبوسی فراهم آمده است و تقریباً یکی از ارزان ‌ترین و پرطرفدارترین تورهای انتخابی تبدیل شده است.

تور اصفهان از تهران

تور اصفهان از تهران با قطار

تجربه سفر ریلی به همراه آسایش و امنیت بوده که اغلب افراد این نوع سفر زمینی را به نسبت اتوبوس ترجیح می دهند. خرید تور اصفهان از تهران با قطار یکی از گزینه ‌های پرطرفداری است که به نسبت ارزان تر بودن از تورهای هوایی و داشتن امنیت بیشتر مورد توجه قرار می ‌گیرند و جزء پرطرفدارترین تور داخلی محسوب می گردد. ضمنا پیمودن مسیر با قطار حدود ۸ ساعت بوده که قطارهای پوشش دهنده این مسیر همگی از قطارهای درجه یک هستند.

تور اصفهان از تهران

تور اصفهان از تهران هوایی

تور اصفهان هوایی جزء تورهای سریع است که با صرف زمان کوتاه فاصله تهران تا اصفهان طی می شود. برای افرادی مناسب است که حوصله طی کردن زمان طولانی در سفر را ندارند. تور اصفهان هوایی از تهران به دو صورت بلیط سیستمی و بلیط چارتری ارائه می گردد که معمولاً هزینه های مربوط به این بلیط ها با توجه به کلاس پروازی، ایرلاین مربوطه و نرخ تورها متفاوت است.

تور اصفهان از تهران

بهترین زمان برای خرید تور اصفهان از تهران

تور اصفهان در اغلب روزهای سال طرفداران زیادی دارد اما در روزهای اول فصل بهار و همچنین اوایل پاییز حجم زیادی از گردشگران داخلی و خارجی به شهر اصفهان سفر می کنند.
با توجه به شرایط آب و هوایی اصفهان و داشتن زمستان های سرد، بهترین زمان برای رزرو تور اصفهان از تهران ابتدای فصل بهار و اوایل پاییز است در این بازه زمانی تقاضا برای تهیه تور اصفهان از تهران به بیشترین حد خود می رسد و معمولاً قیمت تورها نیز افزایش پیدا می‌ کند.

تور اصفهان از تهران

افرادی که تمایل دارند در این بازه زمانی به سفر بروند می ‌توانند با انتخاب مراکز معتبری که برای تورهای خود تخفیفات خاصی در نظر می گیرند، تا حد زیادی هزینه های سفر را کاهش دهند. در این میان مجموعه ندا بال با ارائه ۴۰ درصد تخفیف برای تور اصفهان در تلاش است تا همه علاقه مندان بتوانند از این تور بهره ببرند.
به افرادی که علاقمند به سفر به اصفهان در فصل بهار هستند، پیشنهاد می کنیم تا به جای فروردین، اردیبهشت ماه را برای سفر به این شهر انتخاب کنند. چرا که علاوه بر داشتن آب و هوای خوب، شلوغی کمتری داشته و فرصت بیشتری برای دید و بازدید از تمامی مراکز تاریخی و فضاهای دلنواز شهر فراهم می ‌آید.

قیمت تور اصفهان از تهران

تور اصفهان از تهران

تور های مختلفی برای اصفهان از تهران ارائه می گردد که هرکدام با قیمت های متفاوت قابل تهیه است.
مهمترین عامل تفاوت در قیمت تور اصفهان از تهران می توان به وسیله ایاب و ذهاب و هتل ‌های محل اقامت اشاره کرد که این دو مورد می ‌توانند تاثیر زیادی بر هزینه های نهایی تور بگذارند.
در این بخش به بررسی برخی از مواردی که ممکن است بر قیمت تور اصفهان تاثیر بگذارند، بپردازیم:

خدمات هتل

خدماتی که هتل ارائه می دهد ازتعداد ستاره های آن مشخص می‌ شود، معمولاً در تمامی هتل ها صبحانه به صورت رایگان بوده و در برخی از هتل ها منوی ناهار به صورت انتخابی و سلف سرویس ارائه می گردد. همچنین داشتن ترانسفر استقبال رایگان و بدرقه در صورت درخواست مسافر از هتل تا فرودگاه یا راه آهن بر هزینه های نهایی تاثیر می گذارد.

وسایل حمل و نقل

متناسب با انتخاب وسایل حمل و نقل برای سفر که می‌ تواند هواپیما، اتوبوس یا قطار باشد هزینه های مربوط به هر کدام از آنها تغییر پیدا می ‌کند.

ساعت حرکت

ساعت های پرواز و حرکت قطار جزء عوامل بسیار مهم بوده که بر هزینه ‌های تور تاثیر می گذارند زیرا در برخی از ساعت ‌ها هزینه‌ های مربوط به تهیه بلیت بیشتر می ‌شود.

راهنمای تور اصفهان از تهران ویژه عید نوروز در مجموعه ندا بال

تور اصفهان از تهران

از بهترین خدمات ارائه شده توسط مجموعه ندا بال امکان تهیه تور به شیوه ‌های مختلف است که هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند اقدام به تهیه تور اصفهان عید نوروز از تهران نماید.

در فصل بهار و عید نوروز که در شهر اصفهان آب و هوای مناسبی دارد، حجم زیادی از مسافران داخلی و خارجی حضور پیدا می ‌کنند و از این جهت تهیه تور اصفهان عید نوروز از تهران باید از قبل برنامه ریزی شود. تا با تهیه یک تور مناسب بتوانید سفر لذت بخشی را برای خود به وجود آورید.

در این مجموعه می توانید با مراجعات حضوری به صورت تلفنی و همچنین به صورت آنلاین تور مورد نظر خود را تهیه کنید.

با مراجعه به سایت می توانید تعداد روزهای سفر، نوع سفر، هتل و تمامی موارد مورد نیاز خود را انتخاب نموده و در نهایت تور را خریداری کنید. به طور کلی برای خرید آنلاین تور اصفهان عید نوروز از تهران کافیست چند مرحله زیر را طی کنید:

• وارد شدن به سایت ندا بال و انتخاب منو مد نظر
• وارد کردن اطلاعات مبدا و مقصد و تاریخ سفر
• انتخاب وسیله رفت و وسیله برگشت و همچنین بلیت‌ های مربوط به هر کدام

با توجه به اطلاعات وارد شده تمامی هتل های دارای ظرفیت در این بازه زمانی نمایش داده می شود و متناسب با شرایط خود می توانید اقدام به خرید تور اصفهان ازتهران کنید.

برای پرداخت هزینه تور می توانید از کارت های عضو شتاب استفاده کرده و از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی هزینه سفر خود را پس از نهایی شدن آن بپردازید.

مهمترین ویژگی مجموعه ندا بال ارائه ۴۰ درصد تخفیف ویژه برای تورهای اصفهان است که ارائه مشاوره رایگان شرایط انتخاب بهتر را برای مسافران فراهم می ‌آورد. پس قبل از رزرو نهایی حتماً با کارشناسان سایت مشورت کرده و با دریافت اطلاعات کامل اقدام به خرید تور اصفهان از تهران کنید.