تور اصفهان از ارومیه

تور اصفهان از ارومیه

صفوی

تور اصفهان هتل صفوی

هتل 3 ستاره (★★★)


پارسیان

تور اصفهان هتل پارسیان

هتل 3 ستاره (★★★)


زهره

تور اصفهان هتل زهره

هتل 3 ستاره (★★★)


ونوس

تور اصفهان هتل ونوس

هتل 3 ستاره (★★★)


خواجو

تور اصفهان هتل خواجو

هتل 3 ستاره (★★★)


شیخ بهایی

تور اصفهان هتل شیخ بهایی

هتل 3 ستاره (★★★)


ستاره

تور اصفهان هتل ستاره

هتل 3 ستاره (★★★)


باران

تور اصفهان هتل باران

هتل 3 ستاره (★★★)


عالی قاپو

تور اصفهان هتل عالی قاپو

هتل 4 ستاره (★★★★)


پیروزی

تور اصفهان هتل پیروزی

هتل 4 ستاره (★★★★)


آسمان

تور اصفهان هتل آسمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


سفیر

تور اصفهان هتل سفیر

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارسیان کوثر

تور اصفهان هتل پارسیان کوثر

هتل 4 ستاره (★★★★)


عباسی

تور اصفهان هتل عباسی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور اصفهان از ارومیه به شکل های مختلفی به صورت هوایی و زمینی برگزار می شود، تا مسافران متناسب با شرایط خود بتوانند از این تورها بهره ببرند. در مجموعه ندا بال با ارائه 40 درصد تخفیف و مشاوره رایگان بهترین شرایط برای خرید تور اصفهان فراهم آمده است.

تور اصفهان از ارومیه ویژه عید نوروز

تور اصفهان از ارومیه

اصفهان جزء شهرهای تاریخی پر جاذبه بوده که ارزش دیدن دارد، به همین جهت تور اصفهان از ارومیه به صورت زمینی و هوایی برگزار می شود.
تور اصفهان از ارومیه ویژه عید نوروز از طرفداران زیادی برخوردار است؛ چرا که در این ایام تمامی اعضای خانواده فرصت کافی برای با هم بودن و گشت و گذارهای خانوادگی را دارند. همچنین در فصل بهار آب و هوای اصفهان مناسب بوده و با خیال راحت گردشگران می توانند در این شهر اقدام به دیدن جاذبه های تاریخی و گردشگری و مراجعه به فضاهای تفریحی نمایند.

دغدغه های مهم سفر انتخاب وسیله مناسب برای سفر و همچنین محل اقامت در مقصد است که با انتخاب تور داخلی اصفهان با خیال راحت می توانید اقدام به سفر نمایید. چرا که تمامی خدمات مورد نیاز را از قبل برنامه‌ ریزی کرده است.

در مجموعه ندا بال با ارائه 40 درصد تخفیف برای تور اصفهان، همه خانواده ها با هر سطح درآمدی امکان تهیه تور اصفهان عید نوروز وجود دارد. پس با خیال راحت می توانید پس از دریافت مشاوره رایگان اقدام به تهیه تور عید نوروز نمایید.

تور اصفهان از ارومیه با قطار

تور اصفهان از ارومیه

تور اصفهان از ارومیه یکی از تورهای پرطرفداری بوده که به نسبت اتوبوس ایمن تر است و به دلیل وجود محل استراحت در قطار بیشتر مورد توجه خانواده ها قرار می گیرد.
سفر با قطار به آهستگی پیش می رود و می توانید از انرژی کوه و دشت و بیابان نیروی لازم را دریافت کنید و با خیال راحت تر خاطره های به یاد ماندنی را در ذهن خود ثبت نمایید.
یکی از مهم ترین مزایای انتخاب تور اصفهان با قطار:
• امکان مسافرت خانوادگی
• امکان برداشتن چمدان و بار بیشتر برای خانواده های پرجمعیت
• لذت بردن از مسیر سفر برای همه اعضای خانواده به صورت یکسان
• راحت بودن در محیط قطار و امکان استراحت و خوابیدن

تور اصفهان از ارومیه به صورت هوایی

تور اصفهان از ارومیه

تور اصفهان از ارومیه به صورت هوایی برای افرادی مناسب است که حوصله طی کردن فاصله زیاد سفر را ندارند. چرا که با هواپیما در مدت زمان کوتاهی می توان از ارومیه به مقصد اصفهان رسید.
تور اصفهان هوایی به شیوه ‌های مختلفی ارائه می گردد که هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند اقدام به تهیه بلیت برای این تورها کند.

بلیط سیستمی تور اصفهان از ارومیه

بلیط سیستمی در واقع بلیط های معمولی پرواز از ارومیه به اصفهان است که در تمامی ایرلاین ها هزینه های ثابتی دارد. اما در صورت نرسیدن به هواپیما درصدی از مبلغ به شما برگردانده می ‌شود و امکان کنسل کردن بلیط قبل از پرواز وجود دارد.

بلیط چارتری تور اصفهان از ارومیه

در بلیط های چارتری برخی از ایام سال قیمت ‌های مناسب ‌تری ارائه می ‌شود که در صورت آگاه شدن از آنها می توانید با هزینه مناسب به اصفهان سفر نمایید. اما این بلیت ها قابلیت کنسلی نداشته و در صورت دیر رسیدن به پرواز هزینه شما برگشت نمی خورد.

مناسب ترین قیمت تور اصفهان از ارومیه

تور اصفهان از ارومیه

معمولاً قیمت تور اصفهان از ارومیه با توجه به عوامل مختلفی مشخص می‌ شود که می ‌توانید با توجه به برنامه های خود و هزینه های در نظر گرفته شده برخی از خدمات را تغییر دهید:
• قیمت مربوط به هتل ‌های محل اقامت
• قیمت مربوط به وسایل سفر مانند هواپیما و قطار
• تعداد روزهای سفر
• خدمات دریافتی از هتل ها
در مجموعه ندا بال پکیج های مختلف از تور داخلی اصفهان ارائه می گردد که مسافرین ارومیه می‌ توانند با توجه به هزینه‌ های خود این پکیج ها را انتخاب کنند. همچنین ارائه 40 درصد تخفیف برروی تور اصفهان از ارومیه شرایط خوبی را برای خرید این تور به وجود آورده است.

برای انتخاب پکیج های مناسب با مشاوره رایگان از کارشناسان این مجموعه پس از دریافت اطلاعات کامل می توانید اقدام به رزرو تور اصفهان نمایید.