تور اصفهان از مشهد

تور اصفهان از مشهد

صفوی

تور اصفهان هتل صفوی

هتل 3 ستاره (★★★)


پارسیان

تور اصفهان هتل پارسیان

هتل 3 ستاره (★★★)


زهره

تور اصفهان هتل زهره

هتل 3 ستاره (★★★)


ونوس

تور اصفهان هتل ونوس

هتل 3 ستاره (★★★)


خواجو

تور اصفهان هتل خواجو

هتل 3 ستاره (★★★)


شیخ بهایی

تور اصفهان هتل شیخ بهایی

هتل 3 ستاره (★★★)


ستاره

تور اصفهان هتل ستاره

هتل 3 ستاره (★★★)


باران

تور اصفهان هتل باران

هتل 3 ستاره (★★★)


عالی قاپو

تور اصفهان هتل عالی قاپو

هتل 4 ستاره (★★★★)


پیروزی

تور اصفهان هتل پیروزی

هتل 4 ستاره (★★★★)


آسمان

تور اصفهان هتل آسمان

هتل 4 ستاره (★★★★)


سفیر

تور اصفهان هتل سفیر

هتل 4 ستاره (★★★★)


پارسیان کوثر

تور اصفهان هتل پارسیان کوثر

هتل 4 ستاره (★★★★)


عباسی

تور اصفهان هتل عباسی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور اصفهان از مشهد برای افرادی مناسب است که قصد دوری جستن از زندگی روزمره را دارند. به همین جهت مجموعه ندا بال آسمان با ارائه ۴۰ درصد تخفیف و همچنین مشاوره رایگان بهترین شرایط را برای خرید تور اصفهان فراهم کرده است.

سفر از روزگاران قدیم به عنوان منبعی برای کسب آرامش و استراحت جسمی و فکری به شمار می رود. شهر اصفهان می تواند یک مقصد مناسب برای این منظور انتخاب شود، چرا که این شهر به عنوان دومین شهر گردشگر پذیر کشور با داشتن معماری زیبای سنتی، کاخ ها، مساجد و مناره های منحصر به فرد موجب می ‌شود تا فرهنگ ایرانی را از نزدیک به طور کامل مشاهده کنید.

تور اصفهان از مشهد که توسط مجموعه ندابال آسمان ارائه می گردد، یکی از بهترین شرایط سفر است که با کمک پرسنل بی نظیر این مجموعه و تکیه بر یاری خداوند شرایط یک سفر خاطره انگیز را برای شما به وجود می آورند.

چرا که این مجموعه می تواند با برنامه ریزی های درست و اصولی بهترین تور اصفهان هوایی، تور اصفهان با قطار، تور اصفهان عید نوروز و بسیاری از تورهای داخلی دیگر را با توجه به شرایط مسافران ارائه می دهد تا همه مسافرین بتوانند مناسب ‌ترین تور را انتخاب نمایند.

تور اصفهان از مشهد ویژه عید نوروز

خرید تور اصفهان از مشهد

برای ایرانی‌ ها که ذاتا اهل سفر هستند، عید نوروز یک فرصت بی نظیر بوده که با وجود تعطیل بودن همه افراد خانواده، امکان سفر و بهره ‌مندی از اوقات فراغت بیشتر فراهم می ‌گردد.

اصفهان یکی از شهرهای گرانب ها و بی ‌همتاست که در مرکز ایران قرار گرفته و با داشتن آب و هوای خشک، بهترین شرایط را برای سفر در عید نوروز فراهم می آورد. چرا که در تمامی گوشه و کنار این شهر نشانه هایی از تمدن و فرهنگ ناب ایرانی دیده می‌ شود که ریشه در کهن بودن این شهر دارد.

مشهد یکی از شهرهای بزرگ گردشگری ایران است که در عید نوروز به شدت شلوغ شده و اغلب مردم این شهر ترجیح می دهند تا برای به دست آوردن آرامش و استراحت از شهر خارج شوند که اصفهان می تواند بهترین مقصد آنها باشد.

یکی از مهمترین دلایل انتخاب اصفهان برای گشت و گذار در عید نوروز آب و هوای مناسب این شهر است که در کنار جاذبه های دیدنی آن تا حد زیادی گردشگران را مشتاق می کند.

در عید نوروز که ایام پیک سفر به اصفهان است، دغدغه مهم مسافران انتخاب نوع وسیله سفر و محل اقامت در اصفهان است که با انتخاب تور اصفهان خیال خود را از این موضوع نیز راحت می کنند؛ چرا که تور برای تمامی بخش‌ های سفر برنامه ریزی می کند.

توجه داشته باشید که تقاضا برای تهیه تور اصفهان عید نوروز بسیار زیاد است و باید یک یا دو ماه قبل، اقدام به رزرو تور اصفهان ویژه عید نوروز نمایید تا بتوانید متناسب با شرایط و نیاز خود اقدام به انتخاب هتل و خدمات مختلف ارائه شده در آن ها نمایید.

خوب است که پس از رسیدن به اصفهان حتماً از صنایع دستی ارائه شده در بازارها دیدن کرده و کار هنرمندان ماهر و چیره‌دست را برای خرید سوغاتی انتخاب نمایید. از مهمترین صنایع دستی اصفهان می توان به مینا کاری، گچبری، مسگری، منبت کاری، مینیاتور، فیروزه ‌کوبی اشاره کرد.

مجموعه ندا بال آسمان تور اصفهان از مشهد ویژه عید نوروز به صورت زمینی و هوایی و همچنین تور اصفهان از مشهد با قطار با کاملترین خدمات ارائه می گردد که به دلیل داشتن ۴۰ درصد تخفیف با خیال راحت می توانید اقدام به تهیه این تورها نمایید.

 

تور اصفهان از مشهد با قطار

 رزرو تور اصفهان از مشهد

در مسیر بین اصفهان تا مشهد کویر و صحراهای زیبایی قرار دارند که در هنگام انتخاب تور اصفهان با قطار می توانید از این مسیر لذت کافی را ببرید. چرا که مشاهده جذابیت های مسیر سفر با قطار به نسبت سایر وسایل نقلیه دیگر امکان پذیرتر است.
معمولا تور اصفهان از مشهد با قطار قابل تنظیم برای سفرهای خانوادگی است؛ زیرا افراد با جمعیت زیاد می توانند با هزینه مناسب تر این تورها را رزرو کنند. در واقع مسافرت با قطار به دلیل داشتن یک سفر آرام مورد توجه بسیاری از افراد قرار می ‌گیرد که می ‌توانند در طی مسیر سفر، با ذهنی آرام و آسوده اقدام به جمع کردن خاطرات سفر کنند.

مزایای زیادی در انتخاب تور اصفهان با قطار وجود دارد:

• تور اصفهان از مشهد با قطار به نسبت تورهای هوایی هزینه مناسب ‌تری به وجود می آورد.

• امکان برداشتن چمدان و لوازم بیشتر با قطار برای خانواده های پرجمعیت فراهم است.

• تمامی اعضای خانواده می توانند در کنار یکدیگر از مسیر لذت ببرند.

• جادار بودن کوپه قطار و امکان استراحت یکی دیگر از خصوصیات این سفر محسوب می شود.

 

تور اصفهان از مشهد هوایی

 تور اصفهان از مشهد هوایی
تور اصفهان از مشهد به صورت هوایی برای افرادی مناسب تر است که دوست دارند با سرعت بیشتری به مقصد رسیده و علاقه ‌ای به طی مسافت طولانی ندارند. نکته مهم این که هزینه مربوط به تور اصفهان هوایی به نسبت تورهای زمینی بیشتر است. اما گاهی اوقات بلیت‌ های تور به صورت چارتری با تخفیفات خاصی ارائه می گردد که تأثیر زیادی در کاهش هزینه ها دارد.

تور اصفهان به دو صورت ارائه می شود که با شناخت مشخصات و ویژگی های هر کدام می‌ توانید اقدام به تهیه این تورها کنید.

تور اصفهان با بلیط سیستمی

بلیط سیستمی در واقع همان بلیط های معمولی است که گردشگران برای سفر به اصفهان از طریق ایرلاین ‌های ایرانی رزرو می ‌کند که تعرفه ثابتی داشته و در اغلب ایرلاین ‌ها با یک قیمت ارائه می گردد.

مزایای بلیط سیستمی:

• در صورت جا ماندن از سفر می ‌توانید درصدی از هزینه های خود را دریافت کنید.

• رزرو بلیط هایک نرخ مشخص داشته و در صورت کنسل شدن کل سفر می توانید هزینه مربوط به بلیط را دریافت نمایید.

• هزینه مربوط به کودکان ۲ تا ۷ سال به صورت نیم بها است.

تور اصفهان از مشهد با بلیط چارتری

قیمت تور اصفهان از مشهد
تور اصفهان از مشهد به صورت چارتری جزء پرتقاضاترین پروازها بوده که گاهی اوقات با بلیط های سیستمی تفاوت قیمت زیادی دارد، به‌خصوص در ایام خلوت سال که پس از تعطیلات می ‌توانید این بلیت ‌ها را با قیمت مناسب تهیه کنید.

مهم ترین تفاوت بین بلیط سیستمی و بلیط چارتری از لحاظ قیمت و کنسلی است. ولی از لحاظ ارائه خدمات با یکدیگر تفاوتی ندارند.

مزایای تهیه بلیط چارتری:

• برخی از ایام سال قیمت این بلیط ‌ها کاهش زیادی پیدا می‌ کند.

• نیازی به مراجعه مستقیم برای تهیه بلیت نبوده و توسط آژانس ها بلیت ‌ها رزرو می شود.

 

تور اصفهان از مشهد لحظه آخری

 

تور اصفهان از مشهد لحظه آخری دقیقا همان تور اصفهان است که با بلیط های چارتری ارائه می گردد. اما در برخی از ایام سال که تقاضا برای سفر کمتر شده در آخرین ساعت ها و روزهای سفر این بلیت ها با قیمت ارزان‌تر به فروش می ‌رسد.
تمامی خدمات دریافت شده در طی سفر همان خدمات تورهای معمولی است که برای جلوگیری از ضررهای چارتر کننده و خالی رفتن پروازها در لحظه آخر، با قیمت ارزان ارائه می دهند، تا هزینه های بلیط و هتل را جبران کنند.

چند نکته مهم در مورد بلیط های لحظه آخر:

تهیه بلیط تور اصفهان از مشهد
در ایام تعطیلات و به خصوص روزهای نوروز این نوع بلیط ‌ها ارائه نمی شود پس مراقب تبلیغات نادرست باشید.
از لحاظ قیمت، این بلیط‌ها گاهی تا ۵۰ درصد هم ارزان‌تر می شود، پس برای به دست آوردن فرصت همیشه آماده باشید.
بهترین زمان برای شکار تور اصفهان از مشهد لحظه آخری زمانی است که همه از سفر بر می گردند.

 

قیمت تور اصفهان از مشهد

قیمت تور اصفهان از مشهد از عوامل بسیار مهم است که در تصمیم گیری برای انتخاب تور در درجه اول مد نظر گردشگران قرار می ‌گیرد. از آنجا که فاصله بین اصفهان تا مشهد زیاد بوده به طور کلی هزینه های حمل و نقل جابجایی بیشتر است. پس با انتخاب بلیط های مناسب و به موقع تا حد زیادی می توانید از هزینه ‌های مربوط به بلیط کم کنید.
به طور کلی قیمت تور اصفهان از مشهد به چند عامل ارتباط دارد:

هتل های محل اقامت

در اصفهان هتل های سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره برای اقامت وجود دارد که با توجه به جاذبه های گردشگری فراوان می توانید از هتل ها فقط به عنوان محلی برای خواب استفاده کنید، تا هزینه های خود را کاهش دهید.

هزینه های حمل و نقل

بسته به انتخاب و سلیقه شما با انتخاب بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس هزینه ها تغییر پیدا می کند.

بهره مندی از تخفیفات خاص

گاهی اوقات مراکز گردشگری اقدام به ارائه تخفیفات خاص برای تور اصفهان از مشهد می ‌کنند که در صورت آشنایی با این تخفیفات و زمان برگزاری آن ها می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. مجموعه ندابال آسمان بر روی تور اصفهان از مشهد 40 درصد تخفیف در نظر گرفته تا مسافران با خیال راحت این شهر تاریخی را ببینند.

 

خرید بهترین تور اصفهان از مشهد

تور اصفهان از مشهد با قطار

خرید بهترین تور اصفهان از مشهد با انتخاب مجموعه ندا بال آسمان امکان‌پذیر است؛ چرا که با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی مردم و ارائه 40 درصد تخفیف بر روی تورهای خود قیمت های مقرون به صرفه تری را ارائه می کند.

این مجموعه در تمامی مراحل سفر کارشناسان ندابال آسمان به همراه شما هستند، تا در صورت بروز هر گونه مشکل با سرعت بالایی اقدام به رفع آن نمایند و با دادن مشاوره به صورت رایگان، شرایط خرید آسان تور اصفهان را فراهم آورند. پس بدون نگرانی می توانید در هر ساعت از شبانه روز، با تلفن پشتیبانی این مجموعه ارتباط گرفته و مشکلات خود را برای تهیه تور اصفهان از مشهد برطرف کنید.

مهمترین مزیت این مجموعه این است که دست مسافران را در انتخاب تور داخلی اصفهان از مشهد کاملاً باز گذاشته و افراد می ‌توانند با توجه به سلیقه و هزینه های خود اقدام به انتخاب وسایل حمل و نقل سفر و انتخاب هتل های مختلف نمایند و برای خود پکیج های مناسب تنظیم کنند.