تور ارمنستان زمینی

تور ارمنستان زمینی

اگر قصد سفر به خارج از ایران را دارید و می خواهید یک سفر خارجی با قیمت مناسب داشته باشید پیشنهاد ما به شما تور ارمنستان زمینی است که در ادامه مطالب دلایل انتخاب این تور را برای شما بیان می کنیم.

می توان قرار گیری کشور ارمنستان نسبت به ایران به صورتی است که امکان سفر به دو صورت تور زمینی و هوایی امکان پذیر است و این خود یکی از نقاط مثبت برای سفر به این کشور است، همچنین به دلیل همجواری این کشور با ایران این امکان را برای گردشگران فراهم نموده برای سفر تفریحی به این کشور نیازی به ویزا نداشته باشند، درنتیجه این امکان مهیا می شود که شما از تورهای ارمنستان نورزی، تور ارمنستان لحظه آخری درست زمانی که شرکت های مسافر بری بلیط ها را آف می زنند، از این تخفیفات ویژه نهایت استفاده را ببرید.

شرایط آب و هوای ارمنستان برای سفر مناسب است؟

تور ارمنستان زمینی

می توان گفت تا حدودی آب و هوای ارمنستان مانند قسمت های شمالی کشور است و ازآب هوای مطبوع و معتدلی برخوردار است که این کشور را به یک کشور توریست پذیر تبدیل کرده است.

این‌ کشور به خاطر باران های بهاری جزو کشور های سر سبز محسوب می شود که می توان به عنوان یکی از مقصد های احتمالی برای سفر در نظر داشت، چون این کشور را به قشنگی فصل بهارش می شناسند و فصل تابستان ارمنستان نیز یک هوای گرم و آفتابی دارد، به همین جهت برای افرادی که به چنین آب و هوای علاقه دارند می تواند فصل مناسبی برای سفر باشد ، به خاطر اینکه گرمای این کشور مانند کشور ایران سخت و اذیت کننده نیست بلکه یک هوا کامل مطبوع و متعادل است، بنابراین می توان گفت کشور ارمنستان در طول ۴ فصل برای گردشگری و سفر بسیار مناسب است و می توان برای داشتن یک سفر دل انگیز و به یاد ماندنی این کشور را انتخاب نمود.

برای سفر به ارمنستان می توانید از تور هوایی ارمنستان و تور ارمنستان زمینی استفاده کنید.

چه زمانی برای مسافرت به ارمنستان خوب است؟

اگر برای سفر کشور ارمنستان را، برای مقصد خود انتخاب نموده اید، می توانید در طول ۴ فصل به این کشور بروید و از جاذبه های گردشگری زیاد و جذابی که دارد دیدن نمایید، اما اینکه چه فصلی برای سفر مناسب است و با خود فکر کنید کدام فصل و زمان را انتخاب کنیم کاملا بستگی به قصد شما از سفر دارد اگر می خواهید از پیست اسکی و مناطق کوهستانی ارمنستان که در فصل زمستان جلوه خاص و عجیبی دارد دیدن نماید، قطعا زمستان فصل مناسبی برای رفتن است که از تور ارمنستان زمینی می توانید استفاده کنید، اما اگر می خواهید از سر سبزی و بکر بودن مناظر این کشور دیدن کنید فصل بهار و تابستان بسیار خوب است پس باید قبل از اقدام به سفر، هدف خود را مشخص کنید.‌

اصولا تور ها انتخاب مناسب تری برای سفر هستند چه از لحاظ راحتی و چه از لحاظ هزینه و قیمت، و اینکه زمانی که ما تور را انتخاب می کنیم این امکان فراهم می گردد که از تمام جاذبه های این کشور زیبا که ممکن است ما از آن ها اطلاع نداشته باشیم دیدن نماییم و در مورد تاریخ و تمدن این کشور توسط راهنمای تور اطلاعات زیادی را به دست آوریم، همچنین اینکه اگر قرار است برای بار اول به این کشور سفر کنید استفاده از تور ارمنستان می تواند کمک زیادی به آشنایی به مناطق مختلف این کشور کند و اینکه از لحاظ محل اقامت نیز آسوده خاطر هستید.

داشتن ویزا به کشور ارمنستان الزامی است؟

تور ارمنستان زمینی

اگر قبل از سال ۱۳۹۵قصد سفر به ایروان داشتید حتما برای سفر به این کشور حتی با تور زمینی ارمنستان داشتن ویزا الزامی بود اما از سال ۱۳۹۵ دو کشور ایران و ارمنستان یک تفاهم نامه ای امضا نمودن که در این قرار داد عنوان شده برای بهبود گردشگری وپیشرفت صنعت این دو کشور، برای سفر کوتاه مدت به این کشور دیگری نیازی به ویزا نباشد، البته در این توافق نامه عنوان شده است که گردشگران بدون ویزا می توانند حداکثر تا ۳ماه در این کشور بمانند، اما اگر می خواهید بیشتر از این زمان، در این کشور بمانند باید دارای ویزا باشند.

به چند روش با تور های ارمنستان می توان به این کشور سفر نمود؟

تور ارمنستان زمینی

برای سفر به ارمنستان می توان به دو روش تور هوایی ارمنستان، تور زمینی ارمنستان سفر کرد، که تور زمینی نسبت به هوایی مزایای بیشتری دارد که در ادامه به توضیح هر کدام می پردازیم.

تور هوایی ارمنستان:

برای پرواز هوایی می توانید از تور هوایی ارمنستان که توسط ندابال انجام می گیرد استفاده نمایید چرا که ندابال برای حال مسافران خود تخفیفات ویژه ای را تا حدود ۴۰ درصد در نظر گرفته تا یک سفر مقرون به صرفه تری را داشته باشید. اصولا سفر هوایی برای افرادی که می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن به ایروان پایتخت ارمنستان برسند انتخاب مناسبی است.

مدت زمان رسیدن به مقصد اگر مبدا تهران باشد در حدود یک ساعت و نیم است اما نکته ای که در مورد پرواز های هوایی وجود دارد این است که پرواز های هوایی ممکن است به دلیلی مشکلاتی که در آب و هوا به دلیل بارش و یا نامناسیب بودن شرایط آب و هوایی ایجاد می گردد با تاخیر همراه باشد.

تور زمینی ارمنستان:

تور ارمنستان زمینی خود به چند روش صورت می گیرد:

• تور زمینی ارمنستان با قطار:

اکثرا افراد برای اینکه سفر ایمن و راحتی داشته باشند قطار را برای سفر انتخاب می نمایند، به خاطر اینکه ارمنستان با کشور ما مرز مشترک دارد و این امکان فراهم می شود که به صورت زمینی به این کشور سفر کنند و از آنجایی که مسیر ریلی ایران نسبت به سال های قبل پیشرفت چشم گیری داشت ، می توان به سادگی یک‌ سفر ایمن همراه با دیدن مناظر که در طول مسیر قرار دارند یک سفر دلچسبی را برای خود ایجاد نمود.
انتخاب تور زمینی ارمنستان با قطار پیشنهاد بسیار خوبی است چرا که ندابال برای تور های ارمنستان زمینی تخفیفات خوبی را لحاظ نموده و حتی امکان مشاوره آنلاین را برای کاربران و مسافران خود قرار داده که اگر هر گونه سوال و یا مسئله ای پیش بیاید به راحتی از آن ها بپرسید تا مشکل مرتفع شود.

• تور زمینی ارمنستان با اتوبوس

برخی افراد برای سفر اتوبوس را ترجیح می دهند و تمایل به استفاده از این وسیله نقلیه دارند و این امکان برای گردشگران فراهم شده است که به راحتی برا رفتن به تور ارمنستان از اتوبوس استفاده نمایند. تور زمینی ارمنستان با اتوبوس به صورت روزانه از دو شهر ارومیه و تهران به سمت ارمنستان حرکت می نماید و شما به راحتی هر روز که تصمیم به رفتن به کشور ارمنستان داشته باشید امکان سفر برای شما مهیا است. مدت زمان رسیدن به مقصد توسط اتوبوس حدود یک روز کامل با توقف هایی که بین راه صورت می گیرد طول می کشد تا به مقصد برسید.

• استفاده از ماشین شخصی

برخی از خانواده های ایرانی تمایل دارند برای سفر هایی که امکان استفاده از وسیله شخصی خود برای آن ها فراهم هست از آن استفاده نمایند، البته باید توجه داشت که استفاده از ماشین شخصی زمانی برای مسافران فراهم می شود که ویزا مرزی،گواهینامه بین المللی و پلاک بین المللی داشته باشید. اما اگر هیچکدام از این موارد برای شما مهیا نبود شما می توانید حداقل با ماشین خود تا شهر جلفا رفته و سپس با استفاده از تور های ارمنستان به ادامه سفر خود بپردازید و از امکانات تورهای زمینی ارمنستان نهایت استفاده را نیز ببرید.
چه امکاناتی برای تور زمینی ارمنستان وجود دارد؟
ندابال آسمان امکانات متنوعی را برای رفاه حال مسافران خود در نظر گرفته است که علاوه بر سفر ایمن و راحت، خاطره خوبی از ندابال به یاد داشته باشند که این امکانات شامل موارد زیر است:

• بلیط رفت به ارمنستان
• بلیط برگشت از ارمنستان
• رزرو برای اقامت در ایروان
• سیم کارت مخصوص برای استفاده در کشور ارمنستان
• داشتن راهنما که به دو زبان ارمنی و فارسی مسلط باشد
• پذیرایی بین مسیر همراه با صبحانه در محل اقامت

تمامی این موارد جزو امکانات تور ارمنستان زمینی است که مسافران و گردشگران می توانند از آن استفاده نمایند و یک سفر مقرون به صرفه به خارج از ایران و به قولی تور خارجی داشته باشند.

آیا با اجباری نبودن ویزا برای ارمنستان نیازی به پرداخت عوارض خروج از کشور نیست؟

تور ارمنستان زمینی

در پاسخ به این سوال باید بگوییم، خیر
درست است که با امضای تفاهم نامه بین دو کشور نیازی به ویزای اجباری نیست اما شامل عوارض خروج از کشور نمی شود، پس نیاز به پرداخت عوارض خروج از کشور هست، اصولا عوارض خروج از کشور را همان مالیات سفر می دانند که باید پرداخت شود. شما می توانید این عوارض را از طریق برنامه های خود پرداز بانک هایی که عضو شتاب هستند به راحتی انجام دهید.

هزینه عوارض خروج از کشور به چه صورت است؟

هزینه عوارض خروج بستگی به وسیله ای دارد که قرار سفر را با آن انجام دهید به طبع هزینه عوارض با هواپیما نسبت به سایرین بیشتر خواهد بود، نکته ای که باید به آن توجه نمود این است که عوارض خروج برای اولین بار کمترین از دفعات بعدی است و عوارض هر شخص به صورت جدا محاسبه می شود.

جمع بندی:

با مطالعه مطالب بالا می توانیم به این جمع بندی برسیم که برای سفر به ارمنستان می توان به دو روش عمل نمود استفاده از تورهای هوایی ارمنستان و تور های زمینی ارمنستان، که هر کدام را برحسب معایب و مزایای آن می توان انتخاب نمود که ندابال آسمان نیز امکاناتی خوبی را برای تور های هوایی و زمینی خود قرار داده است که گردشگران می توانند از این امکانات و تخفیفانی که لحاظ شده است نهایت استفاده را ببرند. البته باید توجه داشت تور ارمنستان زمینی نسبت به هوایی، افراد بیشترمی توانند از سفر و طول مسیر لذت ببرند. یکی دیگر از مزایای که در استفاده از تورهای ارمنستان وجود دارد این است که بدون داشتن ویزا می توان به مدت ۹۰ روز در این کشور اقامت نمود و از جاذبه های دیدنی این کشور نهایت استفاده را برد اما باید عوارض خروج از کشور را پرداخت نمود.