تور هوایی ارمنستان

تور هوایی ارمنستان

تور هوایی ارمنستان هر ساله تعداد زیادی از ایرانیان را برای سفر و گردش به سوی این کشور زیبا و پر از جاذبه سوق می دهد. بنابراین اگر شما نیز قصد سفر به ارمنستان را دارید تا پایان مقاله ما را همراهی کنید و هر آنچه که باید در مورد تور ارمنستان بدانید به دست آوردید و بهترین تور را برای گردش خود برگزینید.
در وهله اول برای اینکه مسیر سفر به کجا را انتخاب کنیم نیاز است اطلاعات بیشتری در رابطه با مقصد به دست آوریم، پس بهتر است در درجه اول با خود ایروان آشنا شویم.

موقعیت جغرافیایی ارمنستان به چه صورت است؟

تور هوایی ارمنستان

ارمنستان را جزو مناطق کوهستانی محسوب می کنند که ارمنستان جزو محدوده خاورمیانه محسوب می شود و از نظر قرار گیری نسبت به ایران در قسمت شمال غربی کشور قرار گرفته است. وقتی برای اولین بار با تور هوایی ارمنستان و یا تور زمینی ارمنستان، به این کشور سفر می کنید ممکن است ارمنستان را جزو کشور های جهان سوم محسوب کنید اما در واقعیت به این شکل نیست و جزو مناطق تاریخی و داری تاریخچه و آثار باستانی می باشد. اگر بخواهیم به زمان گذشته برگردیم ارمنستان جزو یکی از شهر های ایران محسوب می شده است که در زمان قاجار طی یک سری قرداد ها از ایران جدا گردید، که بعد ها به طور کامل استقلال پیدا نمود و به یک کشور کاملا جداگانه تبدیل گردید.

کشور ارمنستان از لحاظ وسعت یک کشور کوچک محسوب می شود که می توان با استفاده از تور ارمنستان نوروزی و تور ارمنستان لحظه آخری به این کشور سفر نمود و تمام جاذبه های دیدنی و باستانی این کشور لذت برد.

درست است که ارمنستان بین دو دریای سرخ و مازندران قرار گرفته ولی متاسفانه ساحل مخصوص به خود را ندارد که بتوان از دریا و زیبای نهایت استفاده را برد.

حسنی که کشور ارمنستان نسبت به جاهایی دیگر دارد نزدیکی او به ایران است که سبب شده است از لحاظ فرهنگی، خلق و خو و حتی سلیقه مواد غذایی به بک دیگر نزدیک باشند و همین امر باعث سفر های زیاد و تور های زیادی به این کشور شده است.

دین و مذهب مردم ارمنستان چگونه است؟

تور هوایی ارمنستان

از آنجایی که تقریبا تمام مردم این کشور ارمنی هستند به طبع دین این کشور مسیحیت می باشد. البته سایر ادیان از جمله اسلام در این کشور ساکن هستند و به خوبی در کنار یک دیگر زندگی می نمایند.

وضعیت آب و هوای ارمنستان به چه صورت است؟

به خاطر اینکه ارمنستان یک‌ منطقه تقریبا کوهستانی محسوب می شود درنتیجه یک آب و هوای معتدل و خنک دارد، و می توان گفت تقریبا آب و هوایی مشابه با مناطق شمالی کشور دارد، این کشور به سرسبزی و زیبایی ۴ فصل معروف است و هر فصل برای سفر جلوه خاص خود را دارد که برای دیدن این همه زیبایی می توان با استفاده از تور هوایی ارمنستان و یا تور زمینی ارمنستان به این کشور زیبا سفر نمود.

برای سفر به ارمنستان از چه تور هایی می توان استفاده نمود؟
خیل کثیری از ایرانی ها برای سفر و گردشگری به خارج از ایران از تور ارمنستان استفاده می نمایند، علت درخواست تور ارمنستان از سوی ایرانی ها به خاطر مقرون به صرفه بودن هزینه سفر، تنوع تور های مسافرتی و … است، زمانی که گردشگران از ندابال آسمان برای تور های خود استفاده می نمایند از یک سری تخفیفات و مزایا برخوردار می گردند، که این امکانات شامل:

• بلیط دو طرفه یعنی رفت و برگشت
• رزرو محل اقامت
• تور درون شهری
• داشتن مترجم
• بیمه
• و…. می شود

به دلیل داشتن این امکانات گسترده از سوی ندابال آسمان دیگر‌نیازی به خرج های اضافه تری برای گردشگران نیست و همین امر سبب می شود ایرانیان تور های ارمنستان چه هوایی و چه زمینی را به سایر تورهای کشور های دیگر اولویت قرار دهند.

زمانی که شما تصمیم به استفاده از تور ندابال آسمان گرفتید دیگر خیالتان بابت هزنیه ها و رزرو محل اقامت آسوده می شود چون محل های اقامت برای آژانس ها تخفیفات را لحاظ می نمایند که ندابال ۴۰ درصد تخفیف را برای مقرون به صرفه بودن تور شما در نظر می گیرد و حتی امکان مشاوره آنلاین را برای تمامی افراد قرار داده است که در صورت داشتن هر گونه سوال در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ گوی شما عزیزان باشند.

انواع مختلف تور های ارمنستان

تور هوایی ارمنستان

1. تور هوایی ارمنستان

یکی از بهترین و راحت ترین تور ها برای رسیدن به مقصد تور هوایی ارمنستان است که شما در کم ترین زمان ممکن به مقصد می رسید، مدت زمان کل این سفر در حدود یک ساعت و نیم است. مزیتی که تور هوایی ارمنستان دارد این است که امکان تهیه ویزا در همان فرودگاه محل سوار شدن وجود دارد، همچنین زمانی که شما از تور هوایی ارمنستان استفاده می نمایید این امکان فراهم می شود که در زمان شما صرفه جویی گردد و یه روز بیشتر را به ماندن در مقصد اختصاص دهید.‌ می توان گفت تور هوایی ارمنستان سبب می شود که شما یه سفر کسالت بار و خسته کننده نداشته باشید و بعد از چند ساعت استراحت به گردش در ایروان بپردازید و از جاهای دیدنی و تاریخی دیدن نمایید‌.
نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که تور هوایی ارمنستان نسبت به سایر تور ها از هزینه بیشتری برخورد دار است که آن هم‌ مربوط به کوتاه تر بودن سفر و ایمن بودن سفر شما است، پس زمانی که تور هوایی را برای سفر خود انتخاب نمودید حتما هزنیه های آن را مد نظر قرار دهید، به عبارتی می توان گفت اینکه چه توری را برای سفر خود انتخاب کنیم تاثیر زیادی بر روی مدیریت و برنامه ریزی هزینه های سفر شما دارد، در نتیجه حتما تمام جوانب را بسنجید و سپس تور مناسب با روحیتان را برگزینید.

2. تور زمینی ارمنستان

می توان گفت تقریبا نیمی از افراد برای اینکه هزینه کمتری را برای سفر خود در نظر بگیرند از تور های زمینی استفاده کنند، تور های زمینی ارمنستان طرفداران خاص خود را دارد چرا که با تور زمینی می توان از مناظر بیرون تا رسیدن به مقصد لذت برد و یک سفر خاطره انگیز را در کنار عزیزان خود رقم زد، از آنجایی که مسافت ارمنستان تا ایران چندان زیاد نیست خیلی از افراد ترجیح می دهند از تبریز با استفاده از تور زمینی ارمنستان به مسیر خود ادامه دهند. تور زمینی ارمنستان شامل تور زمینی با قطار و اتوبوس می شود که در ادامه به توضیح جداگانه هر کدام می پردازیم.

3. تور ارمنستان با اتوبوس

برای استفاده از تور زمینی با اتوبوس می توانید از دو مبدا به سفر خود ادامه دهند یکی تهران و دیگری تبریز است، اگر مبدا حرکت شما از سمت تهران باشد به طبع مدت زمان بیشتری در سفر خواهید بود چیزی در حدود یک روز کامل اما اگر مبدا حرکت شما از تبریز باشد به دلیل نزدیکی تبریز به ارمنستان این مسافت نصف می شود. زمانی که به تبریز برسید می توانید ویزای خود را برای سفر به ارمنستان دریافت کنید البته طی توافق نامه ای که بین دو کشور ایران و ارمنستان امضا شده است برای سفر و گردشگری و پیشرفت صنعت نیازی به ویزا نیست البته در بند های این قرار داد ذکر شده است که در صورت نداشتن ویزا فقط گردشگر فقط می تواند به مدت ۹۰ روز در کشور مقصد باشد و بعد از اتمام این دوره باید برگردد ویا حتما ویزای خود را همراه داشته باشد.

4. تور ارمنستان با قطار

یکی دیگر از تورهای اقتصادی و با صرفه برای سفر و گردشگری به ارمنستان تور زمینی با قطار است. به دلیل پیشرفت هایی که در صنعت ریلی صورت گرفته برخی از افراد تمایل به استفاده از قطار برای سفر دارند که هزنیه مربوط به سفر با قطار نسیت به اتوبوس بیش از این اما در مقایسه یا هواپیما از هزینه کمتری برخوردار است، اما مزیتی که سفر با قطار نسبت به اتوبوس دارد راحتی و ایمن بودن آن است و زمانی که یک کوپه را به طور اختصاصی رزرو می کنید امکان خرید هر مقدار بار و سوغات برای شما فراهم می گردد.

جاذبه های دیدنی ارمنستان کجاست؟

تور هوایی ارمنستان

ارمنستان به دلیل قدمت تاریخی که دارد دارای آثار باستانی و تاریخی زیادی می باشد که ما در اینجا برخی از این جاذبه های دیدنی را برای شما بیان می کنیم که در زمان سفر به ارمنستان از این جاهای دیدنی بازدید نماید، این جاذبه ها شامل:

• کلیسای جامع اچمیادزین
• مرکز خرید دالما
• پیست اسکی زاخکازور
• پارک ساربان
• کلیسا گشاوانک
• موزه تاریخی ایروان
• کلیسای تاتو
• دریاچه سوان
• موزه معماری تامانیان
• مجسمه گارگین نژدگه
• یاد بود جنگ جهانی دوم

این ها تنها بخشی از جاهای دیدنی ارمنستان است که با استفاده از تور ارمنستان می توان از تمامی این مناطق دیدن نمود. نکته ای که وجود دارد این است که زمانی ندابال آسمان را براس سفر خود انتخاب می کنید در زمان تور درون شهری که از سوی ندابال صورت می گیرد دیگر نگران از دست دادن این مناطق نیستید، همچنین نیازی به پرداخت هزینه اضافه تر نمی باشد و به قولی در هزینه های خود صرفه جویی نموده اید در حالی که از تمامی این مناطق دیدن نموده اید.

جمع بندی:

ما در این مقاله سعی نمودیم هر آنچه که نیاز است در مورد خود ارمنستان و همین طور موقعیت جغرافیایی، شرایط آب و هوایی، آیین و مذهب مردم ارمنستان برای شما بازگو نمودیم، همچنین تمامی تور هایی که می توان برای رفتن‌به ارمنستان ازآن استفاده نمود بررسی ننویم ‌و تمامی معایب و مزایای هر کدام را شرح دادیم‌ تا شما مطابق با هزینه و سلیقه خود یکی را انتخاب نمایید، اما اگر بخواهیم با توجه به مواردی که در طول مقاله بیان کردیم بهترین تور را برای سفر انتخاب کنیم تور هوایی ارمنستان است، زیرا استفاده از تور هوایی ارمنستان در وقت صرفه جویی می کند و این امکان‌ فراهم می شود که مدت زمان بیشتری را به خوش گذرانی در سفر اختصاص دهید و هم اینکه از لحاظ راحتی و ایمنی نسبت به تور های دیگر ارجعیت دارد، اما نکته ای که در مورد تور هوایی باید به آن توجه داشت این است که هزنیه بیشتری نسبت به تور های دیگر دارد اما ارزش راحتی و ایمنی را دارد این نکته را هرگز فراموش نکنید.