تور مشهد از بوشهر

تور مشهد از بوشهر

انقلاب

تور مشهد هتل انقلاب

هتل 2 ستاره (★★)


پیشنهاد ویژه
ساوین

تور مشهد هتل ساوین

هتل 3 ستاره (★★★)


کارن

تور مشهد هتل کارن

هتل 2 ستاره (★★)


پیشنهاد ویژه
سارینا

تور مشهد هتل سارینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


منجی

تور مشهد هتل منجی

هتل 3 ستاره (★★★)


اطلس

تور مشهد هتل اطلس

هتل 3 ستاره (★★★)


ارغوان

تور مشهد هتل ارغوان

هتل 4 ستاره (★★★★)


الماس 1

تور مشهد هتل الماس 1

هتل 4 ستاره (★★★★)


رفـاه

تور مشهد هتل رفـاه

هتل 4 ستاره (★★★★)


کیانا

تور مشهد هتل کیانا

هتل 4 ستاره (★★★★)


جواد

تور مشهد هتل جواد

هتل 4 ستاره (★★★★)


رز درویشی

تور مشهد هتل رز درویشی

هتل 4 ستاره (★★★★)


گلدن پالاس

تور مشهد هتل گلدن پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


الماس 2

تور مشهد هتل الماس 2

هتل 5 ستاره (★★★★★)


بین المللی قصر

تور مشهد هتل بین المللی قصر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مدینه الرضا

تور مشهد هتل مدینه الرضا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


درویشی

تور مشهد هتل درویشی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


 

تور مشهد از بوشهر را می توانید به روش های تلفنی و اینترنت رزرو نمایید، برای اینکار تنها لازم است وارد سایت ندابال آسمان شوید. رزرو تور مشهد از کلیه شهر ها در این سایت امکان‌پذیر است و شما می توانید بر اساس بودجه ای که برای این کار در نظر دارید نوع مسافرت از نظر هوایی و زمینی را انتخاب نمایید. توجه داشته باشید که برای رزرو تور مشهد از بوشهر ارزان انتخاب روش زمینی ایده آل تر خواهد بود. البته در این آژانس سفر های هوایی نیز با قیمت های مناسبی ارائه می شود و شما می توانید با صرف هزینه ی معقولانه تعطیلات دلچسبی را بگذرانید.

مشهد به دلیل داشتن جاذبه های دیدنی و آثار باستانی قدیمی یکی از محبوب ترین شهر های ایران است، البته وجود حرم مطهر امام رضا (ع) تاثیر چشمیگیری در محبوبیت مشهد مقدس دارد و همین امر سبب شده که همه ساله مسافرین زیادی برای از سراسر ایران و دنیا به این شهر سفر کنند. تور مشهد از بوشهر نیز یکی از پرتردد ترین مسیر هاست چرا که به نحوی توقفگاه اول برای مسافرین خارجی است که از راه دریا ابتدا وارد بوشهر و سپس با استفاده از یکی از روش های زمینی یا هوایی به سمت مشهد حرکت می کنند.

تور مشهد از بوشهر

قیمت تور مشهد از بوشهر
همانطور که عنوان شد مسافرین خارجی زیادی با هدف زیارت حرم مطهر امام رضا (ع) به مشهد سفر می کنند که امکان سفر مستقیم بسیار کم و محدود است به همین دلیل مسافرین و گردشگران خارجی ابتدا یک بار در استان های مرزی توقف کرده و سپس از آن جا به سمت مشهد حرکت خواهند کرد همین امر سبب می شود که تور های مسافربری این استان ها همیشه پر مسافر باشد.

بوشهر نیز به دلیل داشتن مرز آبی با کشور های حوزه خلیج فارس به نحوی توقف گاه محسوب می شود، گردشگران خارجی می توانند با رزرو تور مشهد از بوشهر بدون هیچ دغدغه ای سفر دلچسب و راحتی را تجربه نمایند. گفتنی است که شرکت ندابال آسمان با هدف جلب رضایت مشتری انواع تور داخلی را با 40 درصد تخفیف ارائه می کند که این امر امکان داشتن سفر مقرون به صرفه را نیز برای شما فراهم می سازد.

قیمت تور مشهد از بوشهر

خرید تور مشهد از بوشهر
تخفیفات 40 درصدی شرایطی را فراهم نموده که آسوده خیال از قیمت تور مشهد از بوشهر سفر کنید، با وجود این تخفیفات شما می توانید منحصر به فرد ترین سفر خود را با قیمت بسیار مناسب تجربه نمایید چرا که امکان رزرو بهترین هتل ها، هواپیما یا قطار و… برای شما فراهم می باشد. البته توجه داشته باشید که تخفیفات عنوان شده تنها برای خدمات اصلی تور اعمال خواهد شد و هزینه های اضافه را شامل نمی شود.

منظور از خدمات تور، اقامتگاه، مدت زمان معین اسکان، وعده های غذایی تعیین شده و برنامه های تفریحی است که در صورت تغیر هر یک از موارد می بایست هزینه مربوط به آن را پرداخت نمایید. از آن جایی که معمولا مدت زمان تور های داخلی 3 شب و 4 روز هستند، آژانس های مسافربری هزینه های ثابتی را برای این مدت زمان به علاوه یک وعده صبحانه و برنامه تفریحی و مکان های گردشی برنامه ریزی شده مشخص می کنند که این هزینه با هزینه هتل های 5، 4 و 3 ستاره به انتخاب مسافران جمع خواهد شد و در نهایت قیمت واحدی اعلام می شود.

البته موارد عنوان شده بخشی از هزینه های تور به حساب می آید، موارد اصلی و تاثیر گذار در قیمت نهایی تور زمان و نوع مسافرت هستند. همانطور که می‌دانید حجم مسافرت ها به مشهد در 6 ماهه اول افزایش پیدا می کند و معمولا پر تردد ترین آن ها مربوط به تور مشهد بهار است چرا که در افراد زیادی مشهد را به عنوان مقصد ایام نوروزی خود انتخاب می نمایند. در مرتبه دوم 3 ماهه دوم سال و افزایش حجم مسافران در تور مشهد تابستان است که به دلیل تعطیلی مدارس انجام می شود.

تور مشهد از بوشهر با قطار

رزرو تور مشهد از بوشهر
این نوع مسافرت مناسب افرادی است که علاوه بر گشت و گذار در مقصد تمایل زیادی به دیدن مناظر اطراف دارند از این رو با انتخاب تور مشهد از بوشهر با قطار شرایطی فراهم می کنند تا علاوه بر مشاهده دیدنی های بین راه از مزایای قطار های لوکس 6 تخته و 4 تخته بهرمند شوند که البته این انتخاب سبب کاهش میزان هزینه های سفر در مقابل مسافرت های هوایی داد.

تور مشهد از بوشهر هوایی

در مقابل برخی مسافرین تمایل دارند بدون دردسر و در مدت زمان کمتری به مقصد برسند از این رو با انتخاب تور مشهد از بوشهر هوایی و پرداخت هزینه بیشتر از دردسر های توقف در مسیر خلاص می شوند.

تور مشهد از بوشهر لحظه آخری

تور مشهد از بوشهر
مسافرت های دسته جمعی با تور یکی از هیجان انگیز ترین اتفاقاتی است که در زندگی افراد رخ می دهد. بودن در کنار خانواده و گذراندن وقت بیشتر با هم از مهم ترین دلایل محبوبیت تور ها به حساب می آید. البته گاهی به دلیلی ممکن است ظرفیت تور از تعداد افراد کمتر باشد، از این روی می توانید با بهرمندی از مزایای تور مشهد از بوشهر لحظه آخری این کمبود را جبران نمایید.

توجه داشته باشید که تور های لحظه آخری روز قبل از حرکت اعلام می شوند و به دلیل داشتن قیمت بسیار کمتر، خیلی زود رزرو می شوند به همین دلیل در صورت تمایل می بایست به محض قرار گرفتن بر روی سایت آن را رزرو کنید.معمولا تور های لحظه آخری بیشتر شامل تور کیش، مشهد، قشم و شهر های مشابه می شود.

رزرو بهترین هتل ها در تور مشهد از بوشهر

مشهد جزء بزرگترین شهرهای ایران است که با وجود حرم امام رضا، به قطب گردشگری، زیارتی و سیاحتی تبدیل شده است. به همین سبب در این شهر هتل های مختلفی با امکانات متنوع وجود دارد. متناسب با شرایط و نیازهای خود می توانند بهترین هتل های مشهد را جهت اقامت چند روزه خود انتخاب کنید.

مسافران بر اساس شرایط خود هتل های نزدیک به حرم، هتل هایی در مناطق ساکت و آرام یا هتل هایی در نزدیکی بازارهای خرید انتخاب می ‌کنند. البته برخی از افراد هم حاشیه مشهد را انتخاب می ‌کنند تا به مناطق تفریحی و گردشگری آن نزدیک تر باشند.

در این بخش به معرفی چند هتل پرطرفدارتر در مشهد که در هنگام رزرو تور مشهد از بوشهر می توانید، هر کدام از آنها را متناسب با هزینه های خود انتخاب کنید، می پردازیم:

هتل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد به عنوان شیک ترین و لوکس ترین هتل نزدیک حرم شناخته می‌ شود و در واقع با داشتن امکانات و ظاهری بسیار خاص و نما و دکوراسیون گرانقیمت، جزء هتل های مجلل محسوب می گردد. این هتل به عنوان تنها هتل آتریوم کل شرق کشور است و در فاصله بین دو ساختمان هتل رستوران شیک به نام آتریوم قرار گرفته که با داشتن سقف شیشه ای بلند محیط بی نهایت زیبا و لوکس را پدید می آورد. اتاق های مختلف این هتل به صورت اتاق های دوبلکس، اتاق امپریال، اتاق های اکونومی، اتاق های استاندارد و موارد مختلف دیگر وجود دارد که هر فرد متناسب با شرایط و روحیات خود می‌ تواند اتاق ها را رزرو کند.

موقعیت مکانی هتل: خیابان امام رضا، بین امام رضای ۲۴ و ۲۶

هتل ساوین مشهد

هتل ساوین مشهد در گروه هتل های ۳ستاره قرار گرفته و در سال ۱۳۹۷ تاسیس شده است. دسترسی خوب این هتل به حرم مطهر و بازارهای مجاور موجب شده تا افراد بیشتری خواهان اقامت در این محیط باشند. در این هتل کافی شاپ، رستوران، آشپزخانه مرکزی، سیستم بیدارباش و امکانات مختلف دیگری ارائه می گردد که با پرداخت هزینه مقرون به صرفه می توانید از خدمات خوبی بهره ببرید.

موقعیت مکانی هتل: خیابان امام رضا، امام رضا ۱۲ بین شهید حنایی ششم و هشتم

هتل قصر مشهد

هتل قصر مشهد که در خیابان امام رضا افتتاح شده در سال ۹۶ مورد بازسازی قرار گرفته و تمامی امکانات رفاهی در حد استانداردهای روز دنیا در این هتل قرار داده شده است. این هتل فاصله بسیار کوتاهی تا حرم مطهر رضوی داشته و تنها با ۱۰ دقیقه پیاده روی می توانید به حرم برسید. اتاق های مختلف در این هتل ارائه می گردد مانند: اتاق های یک تخته، دو تخته، اتاق های پرنسس روم، اتاق های دو نفره ویژه، اتاق های دو تخته رویال، اتاق های دو تخته هخامنشی و بسیاری از موارد دیگر وجود دارد. از مهمترین مزیت های این هتل دید هتل به حرم امام رضا است.

موقعیت مکانی هتل: خیابان امام رضا، بین امام رضا ۱۴ و ۱۶

هتل مدینه الرضا مشهد

هتل مدینه الرضا جزء هتل های معروف و پرطرفدار مشهد است که با قرارگیری در ابتدای خیابان شیرازی و نزدیک به حرم امام رضا است که از معماری اصیل ایرانی و اسلامی برخوردار است. این هتل ۵ ستاره فاصله بسیار کوتاهی با حرم امام رضا و بازار بزرگ مرکزی مشهد دارد. از مهم‌ترین امکانات آن می ‌توان به کافی شاپ، سالن بدنسازی، سونا و جکوزی و موارد مختلف دیگر اشاره کرد که در حد هتل‌ های بین‌المللی امکانات این هتل ارائه می شود.

موقعیت مکانی هتل: خیابان شیرازی، نبش شارستان رضوی

 

با رزرو و تور مشهد از بوشهر کجاها برویم؟

 

شهر مشهد جزء شهرهای زیارتی، سیاحتی و تجاری است که افراد با اهداف مختلف به این شهر سفر می کنند. اما تمامی افرادی که به قصد زیارت به این شهر می آیند، هم تمایل دارند که حتماً از مکان های دیدنی و زیبای شهر بازدید کرده و اوقات فراغت خوبی را داشته باشند.

به خصوص اهالی بوشهر که در محیط گرمسیر زندگی می کنند، ترجیح می‌ دهند با رفتن به شهر مشهد از مکان های تفریحی و گردشگری اطراف شهر مشهد هم بازدید کرده، تا بتواند اوقات فراغت بهتری را سپری نمایند.

پارک های مشهد که در داخل شهر قرار دارند بهترین فضا برای گشت و گذار و سپری کردن اوقات فراغت و رفع خستگی از خرید های مختلف است که با داشتن محیط های زیبا، بهترین راه حل برای تفریح و سرگرمی می باشند.

چالیدره مشهد یکی از مناطق گردشگری خاص استان خراسان است که به قطب گردشگری شهر مشهد هم تبدیل شده است و هر ساله گردشگران زیادی برای بازدید از این مکان مراجعه می کنند.

چالیدره در واقع یک سد خاکی است که جهت تامین آب آشامیدنی و کشاورزی شهرستان طرقبه ساخته شده و رفته رفته با اضافه شدن ابزارها و وسایل تفریحی آبی و لوازم تفریحی مختلف دیگر به یک مکان گردشگری خاص تبدیل شده است.

تمامی مسافران بوشهر می توانند با رفتن به این منطقه یک روز هیجان انگیز را با استفاده از ابزار های تفریحی مختلفی مانند تله کابین، قایق های پدالی، رستوران، بانجی جامپینگ و موارد گوناگون دیگر سپری کنند.

در چالیدره هتل های خوبی قرار گرفته که در صورت تمایل می توانید شب را هم در این منطقه سپری کنید و به راحتی از تمامی بخش های تفریحی این فضا بهره ببرید. از بهترین هتل ها و محل های اقامت در این منطقه می توان به هتل پارک حیات، هتل سحاب طرقبه و متل بام طرقبه اشاره کرد که هر کدام از این فضاها در حد استانداردهای بین المللی خدمات خود را ارائه می ‌کنند.

 

بهترین رستوران های مشهد

معمولاً خوردن غذا و پیدا کردن رستوران ها مهمترین بخش هر سفر است. چرا که بسیاری از افراد بخشی از لذت های سفر خود را به شکم گردی و چشیدن طعم های جدید اختصاص می دهند.

در شهر مشهد علاوه بر جاذبه های مذهبی و گردشگری، رستوران های خاص وجود دارد که با بررسی ویژگی های هر کدام از این رستوران ها و شناخت فرهنگی غذایی آنها می توانید خود را به یک وعده غذای خوشمزه مهمان کنید.

برای هر فرد بهترین رستوران ویژگی خاصی دارد که متناسب با ذائقه خود می تواند رستوران ها را انتخاب کند. در شهر مشهد برای همه افراد با هر سبک و سلیقه انواع رستوران های سنتی، رستوران های فست فود، رستوران های بین المللی و همچنین رستوران هایی با طبخ غذاهای محلی مشهد وجود دارد.

در این بخش به معرفی بهترین رستوران های مشهد می پردازیم:

رستوران پسران کریم

رستوران پسران کریم با چلو ماهیچه هایش شهرت پیدا کرده است، این رستوران سرویس دهی خوبی داشته و به نسبت کیفیت بالای غذاها قیمت متوسط ارائه می دهد. رستوران پسران کریم دارای چندین شعبه در مشهد است که شعبه مرکزی رستوران بنایی بسیار قدیمی دارد و در اغلب مواقع شلوغ است.

موقعیت مکانی رستوران: بلوار سجاد، خیابان فرهاد، فرهاد ۲۲، انتهای کوچه سمت راست

رستوران معلق مشهد

خوردن غذا در کنار هیجان بالا برای افرادی که از ارتفاع نمی ترسند و همچنین زخم معده ندارند توصیه می شود. رستوران معلق مشهد با داشتن ظرفیت ۳۲ نفر مهمان و ۱۰ خدمه در ارتفاع ۴۰ متری قرار گرفته و در هر نوبت می ‌تواند به مدت یک ساعت از مهمانان پذیرایی کند که در کنار موسیقی زنده حس بهتری را در هنگام صرف غذا برای مهمانان ایجاد می کند.

موقعیت مکانی: مشهد، کیلومتر ۱۰ جاده شاندیز ،دهکده شاندیز

رستوران باغ زیتون ۲

اگر به دنبال یک رستوران کاملاً متفاوت هستید، رستوران باغ زیتون ۲ با طبخ غذاهای ایتالیایی بهترین گزینه است. کیفیت غذا و محیط این رستوران بسیار خاص بوده اما قیمت غذاهای رستوران کمی بالا می باشد.

موقعیت مکانی رستوران: مشهد، بهار ۱۰ خیابان ۱۰.۳

چلوکبابی امید

طعم فوق ‌العاده کباب های این رستوران از مهمترین دلایل شهرت آن است. بسیاری از مردم مشهد مشتری های دائمی این رستوران می باشند، این رستوران حدود ۱۰۰ سال قدمت داشته و کوبیده آن به همه مسافران پیشنهاد می گردد.

موقعیت مکانی: مشهد خیابان فدائیان اسلام فدائیان اسلام ۲۱ بین شهید عرفانی ۱ و ۳

رستوران الماس

رستوران الماس به عنوان نزدیکترین رستوران به حرم رضوی غذاهای متنوع و با کیفیت را ارائه می دهد. رستوران در مجموعه هتل الماس قرار گرفته و پس از زیارت به راحتی می توانید به آن دسترسی پیدا کنید.

موقعیت مکانی رستوران الماس: مشهد، خیابان امام رضا، بین امام رضا چهار و شش

کافه رستوران تراس

کافه رستوران تراس جزء جدیدترین رستوران های مشهد به شمار می آید که در مدت زمان کوتاه طرفداران پروپاقرصی پیدا کرده است. این ستوران انواع غذاهای سنتی، ایرانی، فرنگی و غذاهای ایتالیایی در تنوع بالای منو ارائه می گردد. همچنین در کنار خوردن غذا می توانید از انواع نوشیدنی های گرم و سرد، کیک و سرو صبحانه به صورت بوفه آن بهره ببرید.

موقعیت مکانی کافه رستوران تراس: مشهد، بلوار وکیل آباد، بلوار امامت، بین امامت ۶ و ۸

رستوران اطلسیه مشهد

رستوران اطلسیه ظاهری بسیار شیک و خاص دارد، به همین جهت افراد زیادی ترجیح می ‌دهند تا حتما آن را از نزدیک ببینند. فضای لوکس رستوران اطلسیه مورد توجه اهالی مشهد هم قرار گرفته، چرا که گنبد شیشه ای به عنوان سقف رستوران است و در شب هنگام زیبایی آسمان و ستاره ها خودنمایی می کند.

موقعیت مکانی رستوران اطلسیه: مشهد، بلوار خیام شمالی، بر بام مجتمع وصال، جنب الماس شرق

نتیجه گیری

با توجه به موارد عنوان شده پیشنهاد می کنیم به دلیل طولانی بودن مسیر بین بوشهر تا مشهد در صورت امکان تور مشهد از بوشهر هوایی را رزرو نمایید تا چرا که این مسیر طولانی ممکن است سبب خستگی کودکان و افراد سالخورده شود و در نهایت خستگی مسیر در حتی پس از رسیدن به مقصد در تن آن ها باقی می ماند. ندا بال آسمان به عنوان معتبر ترین شرکت مسافربری امکان رزرو انواع تور هوایی را به ساده‌ترین شکل ممکن برای شما فراهم می سازد.