تور مشهد از بندرعباس

تور مشهد از بندرعباس

انقلاب

تور مشهد هتل انقلاب

هتل 2 ستاره (★★)


پیشنهاد ویژه
ساوین

تور مشهد هتل ساوین

هتل 3 ستاره (★★★)


کارن

تور مشهد هتل کارن

هتل 2 ستاره (★★)


پیشنهاد ویژه
سارینا

تور مشهد هتل سارینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


منجی

تور مشهد هتل منجی

هتل 3 ستاره (★★★)


اطلس

تور مشهد هتل اطلس

هتل 3 ستاره (★★★)


ارغوان

تور مشهد هتل ارغوان

هتل 4 ستاره (★★★★)


الماس 1

تور مشهد هتل الماس 1

هتل 4 ستاره (★★★★)


رفـاه

تور مشهد هتل رفـاه

هتل 4 ستاره (★★★★)


کیانا

تور مشهد هتل کیانا

هتل 4 ستاره (★★★★)


جواد

تور مشهد هتل جواد

هتل 4 ستاره (★★★★)


رز درویشی

تور مشهد هتل رز درویشی

هتل 4 ستاره (★★★★)


گلدن پالاس

تور مشهد هتل گلدن پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


الماس 2

تور مشهد هتل الماس 2

هتل 5 ستاره (★★★★★)


بین المللی قصر

تور مشهد هتل بین المللی قصر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مدینه الرضا

تور مشهد هتل مدینه الرضا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


درویشی

تور مشهد هتل درویشی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور مشهد از بندر عباس با ارائه بهترین خدمات و امکانات یکی از بهترین و محبوب ترین انواع تور داخلی به شمار می آید، از این رو بخش عمده ای از سفرهای داخلی شرکت مسافربری ندا بال را به خود اختصاص داده است. در واقع تور مشهد، تور کیش و دیگر شهر های پر تردد ایران از جمله تور های پرفروش شرکت ندابال به حساب می آیند که با وجود استقبال زیاد، از قیمت مناسبی برخوردار است و شما می توانید از تخفیفات 40 درصددی آن بهرمند شوید.
با توجه به این که مشهد مقدس به عنوان قطب گردشگری ایران توانسته سهم عمده ای از مسافرت های نوروزی را به خود اختصاص دهد، پیشنهاد می کنیم برای رزرو تور مشهد بهار از چندین هفته قبل اقدام نمایید. البته این ماجرا برای تور مشهد تابستان نیز صدق می کند چرا که مسافرت به مشهد در سه ماهه تابستان به دلیل تعطیلی مدارس افزایش پیدا می کند.

تور مشهد از بندر عباس

تور مشهد از بندرعباس

همانطور که می دانید وجود حرم مطهر امام رضا (ع) سبب شده که مشهد همه ساله پذیرای خیلی از مسافرین از داخل و خارج ایران باشد. مسافرین خارجی برای اینکه بتوانند مسافرت ساده و راحتی به مشهد داشته باشند می بایست ابتدا وارد یکی از شهر های مرزی شده و سپس در مرحله بعد از تور های داخلی استفاده نمایند.

بندر عباس یکی از شهر های مرزی جنوبی است که به نحوی مقصد مسافرینی هستند که از کشور های جنوبی به ایران وارد می شوند، در واقع می توان اینگونه عنوان نمود که افرادی که قصد دارند از کشور های عربی به مشهد سفر کنند می توانند ابتدا به بندر عباس سفر کنند و سپس با رزرو تور مشهد از بندر عباس مسافرت دلچسبی داشته باشند.

البته توجه داشته باشید که قیمت تور مشهد از بندر عباس با توجه به موارد خاصی قابل تغیر است که از مهم ترین آن های می توان به نوع سفر اشاره کرد، چرا که مسافرین می توانند از راه های زمینی و هوایی سفر دل انگیزی به مقصد مشهد مقدس داشته باشند.

قیمت تور مشهد از بندر عباس

تور مشهد از بندرعباس

همانطور که عنوان شده تور مشهد از بندر عباس با قیمت های متفاوتی عرضه می شود و می توانید با توجه به بودجه در نظر گرفته شده یکی از روش های سفر را انتخاب نمایید. در واقع قیمت تور مشهد از بندر عباس با توجه به پارامتر های خاصی تعیین می شود که شامل موارد زیر می باشند:

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند تاثیر زیادی در هزینه ها داشته باشد، مدت زمان اقامت شما است. از آنجایی که معمولا تور ها شامل 3 شب و 4 روز هستند پس قیمت تعیین شده برای این بازه زمانی است و چنانچه قصد اقامت بیشتر داشته باشید می بایست هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

علاوه بر مدت زمان اقامت، برنامه ریزی تفریحی نیز از دیگر عواملی است که تاثیر زیادی در قیمت تور مشهد از بندر عباس دارد، به بیان دیگر تور های گردشگری از یک برنامه تفریحی مشخص شده پیروی می کنند که به نحوی برای مسافرین هم زیارت باشد و هم سیاحت، اما اگر مسافرینی قصد بازدید از مکان های خاصی را دارند می توانند با پرداخت هزینه بیشتر از مکان مرد نظر دیدن فرمایند.

وعده های غذایی دیگر مواردی است که می تواند سبب کاهش یا افزایش میزان هزینه تور ها شود، به صورت مشخص تمامی تور ها تنها وعده صبحانه را سرو می کنند و افراد برای دریافت وعده های غذایی دیگر می بایست میزان مبلغ آن را به صورت جداگانه پرداخت نمایند.

در نهایت نوع مسافرت شاخص ترین موردی است که به نحوی تعین کننده قیمت تور مشهد از بندر عباس می باشد، شما می توانید به روش های زمینی و یا هوایی از بندر عباس به مشهد سفر کنید. لازم به ذکر است که با انتخاب هر یک از تور های مذکور شما می توانید از مزیت 40 درصد تخفیف بهرمند شوید، علاوه بر این از دردسر های مربوط به رزرو بلیط، هتل و… نیز معاف خواهید شد.

تور مشهد از بندر عباس با قطار

تور مشهد از بندرعباس

بدون شک سفر های زمینی از بندر عباس به سمت مشهد می تواند یکی از تکرار نشدنی ترین سفر ها باشد چرا که از جاده های بی نظیر و زیبایی برخوردار است. علاوه بر زیبایی مناظر، قیمت کمتر این تور ها از دیگر عوامل محبوبیت آن به حساب می آید. اگر به دنبال تور مشهد از بندر عباس ارزان هستید، پیشنهاد می کنیم سفر با قطار را تجربه نمایید که می تواند بسیار امن و شگفت انگیز باشد. علاوه بر این می توانید با انتخاب تور مشهد از بندر عباس با قطار لوکس از مزایا و رفاه زیادی برخوردار شوید، این در حالی است که قطار هایی با واگن های 4 تخته مناسب تور های عادی هستند.

تور مشهد از بندر عباس هوایی

تور مشهد از بندرعباس

در مقابل سفر های زمینی امکان رزرو تور مشهد از بندر عباس هوایی برای مسافرینی که تمایل به طولانی شدن سفر ندارند، فراهم شده است. این سفر ها دردسر کمتری دارند و در مدت زمان خیلی کمتر شما را به مقصد می رسانند که در قبال این مزایا می بایست هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

تور مشهد از بندر عباس لحظه آخری

معمولا با آغاز ایام نوروز و تعطیلات تابستانه حجم مسافرت ها تا حد زیادی افزایش پیدا می کنند، از این رو گاهی ممکن است بالا امکان رزرو تور برای برخی افراد فراهم نشود و از سفر خود جا بمانند. به همین دلیل شرکت ندابال با هدف افزایش رفاه حال مسافرین با صدور تور مشهد از بندر عباس لحظه آخری امکان رزرو را برای افرادی که از سفر های کاری یا مسافرت های خانوادگی جا مانده اند، فراهم می نماید.

نتیجه گیری

برای رزرو تور مشهد از بندر عباس می بایست به یکی از شرکت های مسافربری معتبر مراجعه نمایید، ندا بال به عنوان بهترین آژانس مسافربری با ارائه کلیه خدمات مربوط به تور مسافربری و همچنین تخفیفات 40 درصدی یک مرجع کامل و معتبر به حساب می آید.