تور مشهد با قطار

لیست قیمت تور مشهد با قطار

قیـمـت تــورها بروز می بـاشد بـرای اطـلاع بیشتـر از آخـرین تخـفیـفـات حتما تماس بگیرید

انقلاب

تور مشهد هتل انقلاب

هتل 2 ستاره (★★)


پیشنهاد ویژه
ساوین

تور مشهد هتل ساوین

هتل 3 ستاره (★★★)


کوثر

تور مشهد هتل کوثر

هتل 2 ستاره (★★)


کارن

تور مشهد هتل کارن

هتل 2 ستاره (★★)


اطلس

تور مشهد هتل اطلس

هتل 3 ستاره (★★★)


منجی

تور مشهد هتل منجی

هتل 3 ستاره (★★★)


رضویه

تور مشهد هتل رضویه

هتل 3 ستاره (★★★)


پیشنهاد ویژه
سارینا

تور مشهد هتل سارینا

هتل 4 ستاره (★★★★)


ارغوان

تور مشهد هتل ارغوان

هتل 4 ستاره (★★★★)


الغدیر

تور مشهد هتل الغدیر

هتل 4 ستاره (★★★★)


الماس 1

تور مشهد هتل الماس 1

هتل 4 ستاره (★★★★)


کیانا

تور مشهد هتل کیانا

هتل 4 ستاره (★★★★)


بشری

تور مشهد هتل بشری

هتل 4 ستاره (★★★★)


رز درویشی

تور مشهد هتل رز درویشی

هتل 4 ستاره (★★★★)


اترک

تور مشهد هتل اترک

هتل 4 ستاره (★★★★)


درویشی

تور مشهد هتل درویشی

هتل 5 ستاره (★★★★★)


گلدن پالاس

تور مشهد هتل گلدن پالاس

هتل 5 ستاره (★★★★★)


الماس 2

تور مشهد هتل الماس 2

هتل 5 ستاره (★★★★★)


بین المللی قصر

تور مشهد هتل بین المللی قصر

هتل 5 ستاره (★★★★★)


مدینه الرضا

تور مشهد هتل مدینه الرضا

هتل 5 ستاره (★★★★★)


تور مشهد با قطار

شهر مشهد یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری و سفر در ایران به حساب می آید. وجود پر برکت حضرت امام رضا (ع) خود به تنهایی از اصلی ترین اهداف مسافران برای حضور در این شهر مقدس است. البته یکی دیگر از جذابیت های حضور در شهر مشهد، بازارهای تجاری و مراکز خرید گسترده و بزرگ است که از گذشته های دور مورد توجه زائران و مسافران بوده است. علاوه بر اینها، مناطق ییلاقی و جاذبه های گردشگری از جمله آرامگاه فردوسی و موزه های شهری از دیگر دلایل جذابیت شهر مشهد به عنوان مقصد سفر است. همین مسائل باعث شده تا تور مشهد به یکی از پرطرفدارترین و پر ترافیک ترین تورهای کشور تبدیل شود. یکی از جمله انواع تورهای زیارتی سیاحتی، تور مشهد با قطار است. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا با انواع تورهای مشهد با قطار بیشتر آشنا شوید.

تور مشهد با قطار

به طور کلی سفر کردن با قطار لذت و جذابیت خاصی برای مسافران دارد. تور مشهد با قطار هم یکی از جذاب ترین و به یاد ماندنی ترین سفرهای با قطار به حساب می آید. اگرچه که زمان حضور در طی مسیر کوتاه و قابل مقایسه با سفر هوایی به این شهر نیست، اما حضور در قطار و فرصت لذت بردن از مسیر، خاطره سفر به مشهد مقدس را چندین برابر می کند. همانطور که می دانید انواع تور مشهد با قطارهای مختلف و هتل های متنوع در دسترس مسافران است. انتخاب افراد برای سفر با هر یک از این تورها به سلیقه و میزان هزینه مد نظر افراد بستگی دارد. تور مشهد با قطار را می توان به چند گروه تقسیم کرد که عبارتند از:

  • تور مشهد با قطارهای 5 ستاره
  • تور مشهد با قطارهای 4 تخته
  • تور مشهد با قطارهای 6 تخته

تور مشهد با قطارهای 5 ستاره

یکی از راحت ترین و جذاب ترین انواع تور مشهد با قطار مربوط به قطارهای 5 ستاره ای همچون: فدک، نور الرضا و زندگی می باشد. تجربه سفر با این قطارهای لوکس خاطره به یاد ماندنی را برای مسافران به ارمغان می آورد. اصولا به دلیل خدمات و امکانات بهتر موجود در قطار هزینه بلیط و به تبع آن هزینه تور مشهد با چنین قطارهایی نسبت به سایر تورها بیشتر است. امکانات صوت و تصویر موجود در قطار، پذیرایی مطلوب، تخت ها و تجهیزات استراحت با کیفیت تنها بخشی از خدمات قطارهای 5 ستاره در سفر به مشهد به شمار می رود.

تور مشهد با قطارهای 4 تخته

تور مشهد با قطارهای 4 تخته را می توان یکی از استانداردترین انواع تورهای موجود برای سفر به این شهر به حساب آورد. این نوع تورها هم از لحاظ امکانات قطار و هم از لحاظ هزینه ای که بابت تور پرداخت می شود، رضایتمندی مسافران را به همراه دارد. امکانات مناسب و استاندارد موجود در قطار و کیفیت مناسب خدمات قطارهای 4 تخته عموما باعث جلب نظر مثبت مسافران این تورها می شود. ظرفیت استاندارد 4 نفر در هر کوپه و خدمات شایسته شرکت های ریلی در این قطارها سفری خاطره انگیز را برای مسافران به همراه دارد. آژانس هواپیمایی ندا بال آسمان یکی از با سابقه ترین مجریان برگزار کننده تور مشهد با قطار می باشد، که طیف گسترده ای از انواع تور مشهد با قطار را به مردم عزیز ارائه می دهد.

این مطلب ادامه دارد…