تور استانبول 5 روزه

تور استانبول 5 روزه

 

تور استانبول ۵ روزه یکی از تورهای مناسبی است که هم از لحاظ هزینه و هم از لحاظ تعداد روزها می توانید آن را به خوبی مدیریت کنید. در صورت انتخاب یک مجموعه معتبر که همزمان ۴۰% تخفیف بر روی تورهای خود ارائه می دهد می توانید از شرایط خرید فوری تور بهره ببرید.

استانبول به عنوان یکی از شهرهای تاریخی بزرگ مقصد گردشگری بسیاری از ایرانی ها است که برای اوقات فراغت، تفریح و گردش و حتی خرید به آن سفر می کنند. اما برای افرادی که برای اولین بار قصد تهیه تور استانبول ۵ روزه را دارند، ممکن است که دغدغه هایی به وجود بیاید که چگونه می ‌توانند در یک کشور نا آشنا هتل مناسب برای محل اقامت پیدا کنند.

مجموعه ندابال آسمان توانسته به خوبی این دغدغه ها را شناسایی کرده و اقدام به رفع آنها نماید. چرا که با ارائه تور استانبول ۵ روزه بهترین شرایط برای سفر را فراهم کرده که در تمام روزهای سفر به همراه مسافرین بوده و با ارائه یک گشت شهری و رزرو بهترین هتل ها سفری خاطره انگیز را برای این افراد به وجود می آورد.

مطابق با سلیقه خود می توانید از انواع تور استانبول هوایی، تور استانبول زمینی و یا در هر موقع از سال به خصوص تور استانبول عید نوروز استفاده کرده و خاطرات زیبا از روزهای هیجان انگیز خود در استانبول بسازید.

 

تور استانبول 5 روزه عید نوروز

تور استانبول 5 روزه ارزان

عید نوروز جزء مهم ترین زمان هایی است که ایرانی ها برای رفتن به ترکیه تمایل دارند. چرا که در این زمان همه اعضای خانواده تعطیل بوده و بدون دغدغه و نگرانی می توانند از این اوقات فراغت در کنار هم لذت ببرند.

انتخاب تور استانبول ۵ روزه عید نوروز هم از لحاظ شرایط اقتصادی و هم از لحاظ تعداد روزهای سفر مناسب است؛ به همین جهت این تور با سرعت بالا تری در ایام نوروز پر می شود.
برای تهیه تور استانبول عید نوروز با 5 روز و 4 شب بهتر است که از یک ماه قبل از تاریخ سفر خود اقدام به رزرو آن نمایید، تا بتوانید تمامی خدمات تور را متناسب با بودجه و هزینه خود تنظیم کنید.

از آنجا که در عید نوروز استانبول پر از جشنواره ها و فستیوال است و برنامه‌ های سرگرم‌کننده زیادی در شهر برگزار می ‌شود. افراد می توانند از تک تک لحظات خود بهترین استفاده را ببرند، به همین جهت توصیه می کنیم حداقل یک بار این تور را تجربه کنید.
اگر قصد تهیه تور استانبول ۵ روزه عید نوروز برای نیمه دوم تعطیلات را دارید، می توانید در روزهای ابتدایی فروردین که تب و تاب تهیه تور کاهش پیدا می‌ کند هم اقدام به خرید تور استانبول نمایید. چرا که به احتمال زیاد با قیمت های مناسب تری از تور روبرو می شوید.

 

تور استانبول ۵ روزه زمینی

خرید تور استانبول 5 روزه

تور استانبول ۵ روزه زمینی معمولا با اتوبوس های وی آی پی برگزار می ‌شود، تا مسافر برای رسیدن به استانبول خسته نشود؛ چرا که این اتوبوس ‌ها شرایط استراحت بهتری برای مسافر فراهم می‌ کنند.

از این تور فقط افرادی که قصد دارند هزینه های سفر خود را کاهش دهند و یا مشکل حمل بار اضافی داشته، استفاده می نمایند. چرا که با تور زمینی مانند تورهای هوایی محدودیت حمل بار وجود ندارد.

تور استانبول ۵ روزه لحظه آخری

تور استانبول ۵ روزه لحظه آخری با قیمت مناسبی ارائه می گردد که در صورت امکان تهیه می توانید در بهترین شرایط یک سفر ارزان داشته باشید.

در مورد تور لحظه آخری بهتر است بدانید که این تورها در واقع همان تور های معمولی بوده که گاهی با شرایط ویژه به دلیل پر نشدن ظرفیت تور در موعد مقرر، آژانس ها برای جلوگیری از ضرر و زیان بیشتر اقدام به ارائه تور لحظه آخری می کنند.

تور لحظه آخری استانبول بیشتر برای افرادی مناسب است که به دنبال هیجان سفر بوده و چمدان آنها آماده می باشد. این افراد به محض ارائه تور استانبول لحظه آخری می توانند اقدام به تهیه تور کرده و در طی مدت کوتاهی برای سفر مهیا گردند. تحت بهترین شرایط از این تور با هزینه حداقل ۵۰ درصد کمتر از تورهای معمولی بهره می برند.

 

مزایای تور استانبول ۵ روزه هوایی

قیمت تور استانبول 5 روزه

در هنگام تهیه تور و سفر به خصوص تور خارجی انتخاب شیوه سفر تاثیر زیادی در کیفیت نهایی آن می گذارد. انتخاب تور استانبول هوایی به نسبت تورهای زمینی شرایط راحت تری برای سفر ایجاد می کند.

بیشتر افرادی که برای اولین بار قصد سفر به یک کشور خارجی را دارند، به دلیل آشنا نبودن با فرهنگ مردم کشور مقصد و ندانستن زبان آنها دچار استرس و اضطراب می شوند. البته مهمترین مسئله هزینه های مربوط به سفر است که گاهی اوقات در اثر آشنا نبودن با محیط ممکن است هزینه‌ های سرسام ‌آوری برای سفر خرج شود.

انتخاب تور استانبول ۵ روزه هوایی تأثیر زیادی در ایجاد حس آرامش و راحتی مسافر و گردشگر دارد. از مهم ترین مزیت های تور استانبول ۵ روزه هوایی می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

برنامه ریزی راحت در مورد هزینه ها

با خرید تور استانبول بیشتر هزینه ها در ابتدا پرداخت شده و مسافر فقط باید بودجه برای خرید سوغات، خرید های شخصی و هزینه شام و ناهار را در نظر بگیرد، به این شکل مدیریت هزینه آسانتر است.

نداشتن دغدغه برای گشت و گذار

موسسات گردشگری با ارائه تور استانبول ۵ روزه خدماتی مانند بازدید از مراکز دیدنی شهر را در نظر می ‌گیرند که مسافرین فرصت خوبی برای بازدید از این اماکن داشته باشند.

رفت و آمد ساده

تور استانبول 5 روزه هوایی
اغلب تورها هتل هایی را برای اقامت مسافرین در نظر می گیرند که گشت و گذار در شهر و رفت و آمد به فرودگاه بدون کمترین مشکل انجام شود.

زمانبندی بندی مناسب

معمولا تور پنج روزه استانبول زمان‌بندی مناسبی دارد و مسافر می تواند از قبل اقدام به برنامه ریزی برای گذراندن تمامی اوقات فراغت خود کند.

 

قیمت تور استانبول ۵ روزه

 

قیمت تور استانبول ۵ روزه در آژانس های مختلف متفاوت است و بسته به نحوه محاسبه خدمات ارائه شده در آژانس ها تغییر پیدا می کند.

در هنگام تهیه تور استانبول ۵ روزه برخی از هزینه ها به صورت متداول وجود دارند و تأثیر زیادی در قیمت نهایی تور استانبول می گذارند.

برخی از موارد تأثیر گذار بر روی هزینه نهایی تور استانبول:

هتل

هزینه های مربوط به تور در تمامی تورهای ۵ روزه به صورت ۴ شب و ۵ روز محاسبه می‌ شود و این هزینه ها ارتباط مستقیم به تعداد ستاره های هتل و محل هتل پیدا می‌ کند.

بلیط

بلیط های مختلفی برای سفر به استانبول وجود دارد که هزینه هر کدام از آنها از قبل مشخص است. پس در هنگام صدور بلیط به این نکته توجه کنید که چه نوع بلیطی تهیه می کنید.

بازدیدها

برخی از تورها برای بازدید از مراکز مختلف برای مسافران خود آفرهای ویژه ای در نظر می ‌گیرند؛ اما برخی از اماکن هم برای ورود به آنها لازم است که هزینه ‌ای پرداخت کنید.

رفت و آمد

هزینه های مربوط به رفت و آمد به فرودگاه در تور استانبول ۵ روزه محاسبه می شود. گاهی اوقات هزینه های رفت و آمد به اماکن دیدنی و بازارها هم بر روی تور محاسبه شده و گاهی اوقات این هزینه ها در ادامه به تور اضافه می گردد.

 

تور استانبول ۵ روزه با ۴۰ درصد تخفیف

رزرو تور استانبول 5 روزه

تور استانبول به عنوان یک تور خارجی هزینه زیادی برای بسیاری از مردم دارد و در اغلب مواقع افرادی که دوست دارند از این تور استفاده کنند قادر به پرداخت هزینه های سنگین آن می باشند.

مجموعه ندا بال آسمان با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی اکثریت سعی کرده بر روی انواع تور استانبول ۵ روزه خود ۴۰% تخفیف در نظر بگیرد، تا شرایط خرید برای افراد بیشتری مهیا گردد.

در صورتی که به دنبال تهیه تور استانبول ارزان هستید، با کارشناسان مجموعه ندا بال ارتباط گرفته تا در این زمینه اطلاعات کافی به شما ارائه دهند.

خرید فوری تور استانبول ۵ روزه

 

از مهمترین دغدغه های مسافرین برای خرید تور استانبول ۵ روزه دسترسی سخت به موسسات گردشگری معتبر است که با خیال راحت بتوانند یک تور تضمینی از لحاظ کیفیت تهیه کنند.

راحتی استفاده از تور استانبول ۵ روزه برای مسافرین در درجه اول اهمیت قرار می گیرد، چرا که به دلیل عدم آشنایی با شهر استانبول و زبان آنها به دنبال یافتن موسساتی هستند که خدمات کامل در قبال هزینه های مناسب ارائه دهند.

مجموعه ندابال آسمان با امکان خرید فوری تور استانبول ۵ روزه از طریق سایت توانسته است خدمات خوبی را به مسافرین ارائه دهد که از اقصی نقاط کشور بدون صرف وقت و هزینه اضافه می توانند به سایت مراجعه نمایند. پس از بررسی تمامی موارد و در صورت نیاز به دریافت مشاوره به صورت رایگان از کارشناسان این مجموعه، سپس اقدام به تهیه تور کنند.

از مهمترین مزیت های این مجموعه ارائه تور استانبول ۵ روزه در زمان هایی از سال است که در شهر استانبول حراج های فصلی و بزرگ برگزار می شود، تا همه افراد با هر سطح درآمد و بودجه بتوانند از مراکز خرید زیبای این شهر بهره ببرند.

به طور کلی باید بگویم که این مجموعه گردشگری در تمامی ایام سال انواع مختلف تور استانبول هوایی، تور استانبول زمینی، تور استانبول عید نوروز، تور استانبول لحظه آخری و تور استانبول ارزان قیمت با تعداد روزهای مختلف سفر مناسب برای انتخاب همه گروه ها ارائه می دهد، با خیال راحت از اقامت در یک هتل با کیفیت و بهره‌مند شدن از وسایل حمل و نقل درجه یک می توانید اقدام به تهیه تور استانبول از این مجموعه نمایید.