تور آنتالیا زمستان

تور آنتالیا زمستان

 

قبل از تصمیم گیری برای انتخاب مقصد سفر بهتر است اطلاعات لازم و ضروری در رابطه با مقصد را به صورت کامل بدانید. شمایی که الان در حال مطالعه این مقاله همراه ما هستید احتمالاً قصد سفر به آنتالیا را دارید و با دیدن بافت قدیمی شهر آنتالیا و خانه های قدیمی، قلعه ایچی، خیابان‌ها و کوچه‌های پر پیچ و خم، درختان نخل زیبای بلوارهای آنتالیا، اسکله و لنگرگاه‌ها و … برای سفر به این شهر در ذهن خود خیال بافی های زیادی کرده اید اما این سؤال برای شما پیش آمده که آیا تور آنتالیا زمستان مناسب روحیات و شخصیت شما است یا خیر.

ما در شرکت ندابال آسمان سعی می‌کنیم در این مقاله برخی از مکان های زیبایی که در زمستان می توانید در سفر به آنتالیا به آنجا بروید معرفی کنیم و این شهر جذاب را از نظر آب هوا مورد بررسی قرار دهیم تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

برای رزرو تور آنتالیا زمستان لحظه آخری با 40% تخفیف فرصت را از دست ندهید.

 

آب و هوای آنتالیا برای تور آنتالیا زمستان

خرید تور آنتالیا زمستان
قبل از سفر با تور آنتالیا زمستان ابتدا مشخص کنید دوست دارید در چه زمانی این شهر را ببینید. در زیر باران و برف یا زیر نور خورشید، ماه های دسامبر، ژانویه و فوریه متوسط دمای هوا 12 درجه سانتی گراد است. اگر مشتاق هوای بارانی و قدم زدن زیر باران هستید ماه دسامبر بارندگی در این شهر به اوج خود میرسد و معمولاً 2 الی 3 روز هم ادامه دارد و به محض بند آمدن باران خورشید بیرون آمده و با درخشندگی خود، زیبایی آنتالیا را چندین برابر می‌کند.

پس اگر این هوا را دوست دارید در هنگام بستن چمدان چتر را جا نگذارید. هوای آنتالیا در ماه ژانویه به سردترین زمان خود می‌رسد و چیزی تا 10 درجه زیر صفر هم نیز ممکن است. اگر از شهرهای جنوبی قصد سفر به آنتالیا را دارید احتمالاً این فصل بسیار شما را جذب خود می کند اما چنانچه که یک فرد سرمایی هستید و سفر در سرما مطابق میل شما نیست سفر به آنتالیا در ماه ژانویه را فراموش کنید.

به طور کلی در طول سال این شهر روزهای بسیاری کمی بارندگی دارد و بیشترین روزهای سال آفتاب در این شهر می‌ رخشد که فصل زمستان هم از این امر مستثنا نیست. برای شنا در دریاهای آنتالیا در این فصل لازم است که بدانید در ماه دسامبر، دمای دریا در حدود 19 درجه سانتی گراد است و در ماه ژانویه، فوریه و ماه مارس به زیر 19 درجه سانتی گراد کاهش پیدا می‌کند پس بهتر است که از استخرهای سرپوشیده و گرم در زمستان برای شنا استفاده کنید.

برای سفر با تور آنتالیا زمستان می‌توانید از سایت ندابال آسمان مشاوره رایگان تور آنتالیا زمستان بگیرید.

جاذبه های گردشگری تور آنتالیا زمستان

قیمت تور آنتالیا زمستان
جاذبه های گردشگری تور آنتالیا شامل موارد بسیاری است که با اطلاعات درج شده در سایت در قسمت تور مد نظرتان می توانید متوجه شوید اما یکی از مناطق گردشگری که در برنامه ریزی تور قرار دارد برج ساعت آنتالیاست. در زیر به معرفی این برج می پردازیم.

برج ساعت آنتالیا

برج های هشتادگانه آنتالیای قدیم از معروف ترین بناهای این شهر بود، برج ساعت از برج های باقی مانده آن زمان است. در سفر با تور آنتالیا زمستان شرکت ندابال آسمان رفتن به برج ساعت یکی از صدها برنامه ریزی های انجام شده است این برج نمادی از آنتالیای قدیم است و در میدان کاپیسی قرار دارد که از میدان‌های معروف آنتالیا است. برج ساعت با مناظر بی نظیر، بکر و دیدنی اطرافش همچون میراثی از گذشته ای دور جلوه گری می‌کند. اشکال هندسی دایره و مربع شکل یکی از صدها جذابیت و زیبایی های برج است که به چشم هر کسی ممکن است یک شکل متفاوت باشد اما به چشم همه زیباست.

گردشگران تور آنتالیا در بازدید از برج ساعت می توانند از هتل ها و رستوران های مدرن اطراف این برج دیدن کنند و یا با نشستن بر زیر سایه درختان اطراف برج، به تماشای این برج زیبا بنشینید و از حال و هوای ترکیبی سنتی و مدرنیته این شهر نهایت لذت ببرند. پس از بازدید از برج ساعت نیز می توانید به رستوران ها و کافه های فوق‌العاده اطراف برج ساعت بروید و خود را به یک قهوه ترک با ویوی این برج زیبا و فوق‌العاده مهمان کنید.

مکان های گردشگری نزدیک برج ساعت

رزرو تور آنتالیا زمستان

  • سرزمین آبی
  •  دروازه ی هادریان
  •  میدان جمهوری
  •  سرزمین شن
  •  پارک کارالی اوغلو
  •  پارک آتاتورک
  •  پارک فالز

مسیر دسترسی به برج ساعت آنتالیا

در مسیر با تور آنتالیا زمستان مسیر رفتن به برج ساعت به گونه ای است که می توانید از مناظر اطراف تا رسیدن به این برج لذت ببرید.

هتل های ALL یا UALL برای تور آنتالیا زمستان مناسب هستند؟

تور آنتالیا زمستان لحظه آخری
لذت سفر چندین برابر می شود زمانی که در هتلی که اقامت گرفته اید تمام وعده‌های غذایی، میان وعده، نوشیدنی‌ها و هرچه فکرش را بکنید در آن رایگان باشد و دیگر نیاز به پرداخت هزینه ای برای این قبیل خدمات نداشته باشید. اغلب هتل هایی که در تور آنتالیا زمستان برای گردشگران رزرو می شود هتل هایی برای سپری کردن تعطیلاتی رویایی است که در کنار سواحل و طبیعت ساخته شده اند. این خدمات در هر هتل متناسب با قیمت متفاوت است و تقریبا استاندارد مشخصی ندارد اما با این حال حتی کمترین خدمات این هتل ها آنقدر زیاد است که فرصت برای امتحان کردن همه غذاها و نوشیدنی ها را پیدا نمی کنید.

در تور آنتالیا هتل های لوکس all و uall علاوه بر غذای اصلی، انواع نوشیدنی، دسر، میان وعده و غیره هم به صورت رایگان برای گردشگران سرو می شود. در صورتی که هدف شما از سفر استراحت و گذاراندن یک سفر با آرامش است و تصمیم ندارید زمان زیادی برای گشت و گذار و خرید اختصاص دهید انتخاب هتل های آل و یوآل یک گزینه فوق‌العاده است.

اگر در هتل های all اقامت بگیرید تا ساعت 12 شب هر چه خواستید به صورت رایگان است اما از ساعت 12 به بعد برای استفاده از نوشیدنی و غذاها باید هزینه بپردازید اگر از دسته افرادی هستید که در طول روز به گشت و گذار می پردازید در آخر شب دیگر از خستگی نیاز به استراحت دارید تورهایی با هتل all انتخاب کنید اما اگر فردی با انرژی هستید و در 12 شب به بعد هم نیاز به خوراکی و نوشیدنی دارید هتل های uall مناسب شماست. هتل های uall علاوه بر غذای رایگان یک سری خدمات رایگان دیگر هم نیاز دارند.

هتل های all و uall برای خوردن برخی از نوشیدنی ها نیز تفاوت دارند مثلا در هتل های آل محدودیت وجود دارد و اگر انتخاب گرانی داشته باشید باید آن نوشیدنی را بخرید حتی برخی از بخش های ویژه هتل پولی هستند اما در هتل های uall این محدودیت ها وجود ندارد البته با انتخاب هر یک از این هتل ها به قدری به شما خوش می گذرد که متوجه این تفاوت ها نمی شوید.

رستوران‌ های لوکس هتل های all و uall
تمام وعده های غذایی در این هتل ها رایگان است اما این هتل ها چندین رستوران بزرگ و لوکس دارن که برای رفتن به آن ها محدودیت وجود دارد. باید در زمان ورود به هتل یکی از این رستوران های دلخواهتان را رزرو کنید تا در یک زمان مشخص بتوانید به صورت کاملا رایگان از آن استفاده کنید.

سفر با تور لحظه آخری آنتالیا زمستان

تور آنتالیا زمستان ارزان
برای تکمیل ظرفیت هواپیما و توری که تا لحظه آخر ظرفیت خالی دارد کمترین نرخ ممکن را در نظر می گیرند تا فروش رود و ظرفیت آن تکمیل شود. این تورها با تورهای دیگر تفاوتی ندارد ولی همیشه موجود نیستید و در اکثر مواقع ظرفیت ها تکمیل می شوند، تنها تفاوتی که دارند زمان است، چون شما در لحظه آخر اقدام می کنید زمان بسیار کمی برای آماده شدن و رفتن به سفر دارید. در این لینک می توانید تور آنتالیا لحظه آخری و تور آنتالیا نوروز را مشاهده کنید.

تور آنتالیا زمستان ارزان

خرید فوری تور آنتالیا زمستان
هر تور با توجه به امکاناتی که برای آن در نظر گرفته شده اعم از تاریخ رفت و برگشت و مدت زمان اقامت، نحوه رفت و برگشت، هتل و غیره قیمت متفاوتی دارد. تور آنتالیا ارزان خدمات کمتری نسبت به تور آنتالیا زمستان دیگر دارند. علاوه بر این در فصل هایی مثل پاییز و زمستان که تعداد گردشگران به حداقل خود می رسد قیمت تورها کاهش می یابد اما کیفیت تورها به خصوص در شرکت هواپیمایی ندابال آسمان هیچ تغییری نمی کنند.

یکی از مزیت های چشمگیر سفر با تور، عدم نباز به برنامه ریزی و نگرانی از پیش آمدن هر اتفاق بدی مثل خرابی ماشین تان، نشناختن مناطق مختلف و غیره است زیرا تمام این برنامه ریزی ها برای شما انجام می شود و این خدمات در اختیار شما قرار می گیرند اگر نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید می توانید با شماره تماس های درج شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. تورهای گردشگری شرکت ندابال آسمان با 40 درصد تخفیف ویژه و مشاوره رایگان در اختیار گردشگران قرار داده شده است برای رزرو می توانید از قسمت منو در بالای سایت اقدام کنید.