Hotel Golden Age

خدمات Hotel Golden Age

بلیط رفت و برگشت هواپیما

  ترانسفر فرودگاهی

  اقامت در هتل و اسپای گلدن ایج

  صبحانه بوفه

  استخر سونا و جکوزی

  گشت شهری همراه با لیدر تور

  حرکت همه روزه  [ با هواپیما ]

نظرسنجی و رضایتمندی مسافران
89%
تمیزی و پاکیزگی
91%
کیفیت غذا
90%
برخورد پرسنل
90%
نزدیکی به مراکز خرید
نظرات خود را بنویسید
guest
0 نفر نظر داده‌اند:
Inline Feedback
مشاهده کلیه نظرات

درباره Hotel Golden Age

هتل و اسپای گلدن ایج تنها 300 متر از میدان تقسیم فاصله دارد و 1 دقیقه پیاده تا ایستگاه مترو فاصله داردمرکز همایش و نمایشگاه لطفی کردار 900 متر با شما فاصله داردوای فای رایگان در دسترس است.

اتاق‌های هتل و اسپا عصر طلایی با رنگ‌های گرم تزئین شده‌اند و مبلمانی با تأثیرات ترکی دارندآنها شامل یک تلویزیون صفحه تخت و حمام خصوصی و یک قسمت نشیمن با صندلی راحتی هستند.

رستوران Le Coq یک صبحانه بزرگ به صورت بوفه سرو می کند و یک منوی آلاکارته برای ناهار و شام داردبار Nostaljia در لابی قرار دارد و نوشیدنی های گرم و غذاهای سبک سرو می کند، در حالی که بار استخر هتل نوشیدنی های با طراوت سرو می کنددر کنار استخر از مهمانان کوکی‌های چای رایگان سرو می‌شود.

میهمانان می توانند در حمام ترکی یا اتاق ماساژ استراحت کنند و در استخر روباز که با صندلی های استراحت احاطه شده است شنا کنند.

خیابان استقلال، با کافه‌ها، مغازه‌ها و رستوران‌های شلوغ، در فاصله چند قدمی قرار داردفرودگاه استانبول 43 کیلومتر با هتل فاصله داردسرویس ترانسفر فرودگاهی را می توان در صورت درخواست با هزینه اضافی ترتیب دادمرکز کنگره استانبول، سالن کنسرت Cemal Resit Rey و تئاتر Muhsin Ertugrul در فاصله 1.3 کیلومتری قرار دارند.

تور استانبول هتل و اسپای گلدن ایج